סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נצחון (זמני?) לדנג'ן

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 16 שנים • 24 בדצמ׳ 2007

שיהיה בשעה טובה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 בדצמ׳ 2007
והלחץ לא צריך להיפסק רק בגלל שיש אישור לחודש - הגמר המיוחל, שבו העיריה יוצאת מהכלוב עוד לא הגיע...

icon_twisted.gif
Madame T​(שולטת)

בהחלט מרגש

Madame T​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2007
בעיקר העובדה, שלא ויתרתם ולא 'התקפלתם' ואתם ממשיכים לעשות כל מה שאפשר כדי לשמור על קיומו של המועדון, מאחר שכפי שנוכחנו לדעת אין הצדקה ממשית לסגירתו...
תודה לכל מי שהגיע לשם היום והפגין נוכחות גם בשם אלו שלא יכלו להגיע. נקווה שהפתיחה המחודשת של הדנג'ן בינואר לא תהיה זמנית בלבד, אלא שהפעם יימצא פתרון אמיתי, שיאפשר את המשך פתיחת המועדון וקיום הפעילות בו ללא חשש לסגירתו כל יום שני וחמישי.
Venus in Furs

Re: לכולכם

Venus in Furs • 24 בדצמ׳ 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:

ונוס - תודה מיוחדת לך, גדול אמונה שכמוך. הרווחת ביושר את ריקוד הסלואו שלנו על הבמה (על העירום והבאט פלאג עוד ניפגש בבית המשפט...).

ואני חשבתי שזה שריחמתי עליך וויתרתי ולא הזכרתי שהתחייבת גם למצבטים על הפטמות וגאג בפה, זה יגרום לך לא לנסות להתחמק, אבל (כנראה בגלל האופי העורכדיני) אתה כפי הנראה מפרש את זה כחולשה מצדי ומנסה להשיג בעורמה עוד הקלות.

היה סיכום חד משמעי, בנוכחות עדים, שאתה תהיה עירום ועם פלאג בתחת, כשנרקוד בסלואו צמוד את השיר שלנו, wicked game.

ושאני לא אספר לכולם איך אמרת לי היום שתפנה לשוטרים ותבקש לפזר בכוח את ההפגנה אם המספר יהיה גדול מדי.

בנוסף לכך, ידידי הפרקליט התחמן, אני חושב שזה די עלוב נפש מצדך לצפות לחשיפה מצד אנשים במשמרת המחאה, בפרהסיה לעיני כל ותוך נטילת סיכונים, ומאידך להתחמק מחשיפה על הבמה בדאנג'ן, לעיניהם האוהדות של חברי הקהילה, חשיפה שאליה התחייבת, ו009 יכול להעיד.

אני מצפה שבהודעה המסודרת שתצא לגבי ההמשך יכתב גם מתי תמומש ההתחייבות, אם ביום ה' הקרוב או במסיבת הפתיחה המחודשת, וכן שזה יתרחש בשיאו של הערב ולא בשלב מאוחר אחרי שכולם הולכים, כמו שאני בטוח שאתה תנסה שיקרה. בנוסף אני מצפה שהריקוד יתועד בוידאו ויועלה ליוטיוב למען הדורות הבאים.

ותיזהר, משמרת המחאה עלולה לעבור אל מתחת לבית שלך icon_twisted.gif icon_cool.gif icon_razz.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בדצמ׳ 2007
תעשו שלט "משמרות המחאה נגד משמרות המהפכה!"

.... שיט, כבר מאוחר מדי, אהה? icon_cry.gif
TopKnot​(שולט)

והכי תודה

TopKnot​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2007
והכי תודה לשושו! גם על התמיכה, וגם על זה שעזרה בהתדינות עם העו"דית של העיריה "מחוץ לכותלי", וגם על שכל פעם שהעו"ד של הדנג'ן התיעץ איתה מעבר לכתף היא הואילה לתת מעצותיה המשובחות, וגם על הלילה הבלתי נשכח בפט פונג, ועל המומלאים (אחלה תיבלון), ועל הילדים המקסימים, ועל השקיעות, אוי השקיעות, והכל, באמת.

ותודה לאל, שהבנתי בזמן ששכחתי (ונזכרתי).
SPENKY{שייכת}
SPENKY{שייכת} • 24 בדצמ׳ 2007
כבוד!
אין מה להגיד
לסע"ע ומילי וונוס ותהום וכל האחרים שהיה להם אומץ לבוא ולמחות
כבוד
ותודה
אין לי תירוץ למה לא הייתי- לא לימודים ולא עבודה ולא חולי- אני פחדנית עלובה
הנה אמרתי
ונוס - תודה
flashback{ג"ו}

תירוצים תירוצים

flashback{ג"ו} • 24 בדצמ׳ 2007
אני הייתי בעבודה.
לא יכלתי להשתחרר
אני נכלמת.

אבל מזל טוב icon_smile.gif

נפתח לחודש. ווהוווווווווווווווווווווו

אני מוציאה את הויניל לאוורור

ווהוווווווווווווווווווו
rrrrrrrrrrr

גאווה

rrrrrrrrrrr • 24 בדצמ׳ 2007
בזכות אנשים כמותכם\ן אני גאה להיות חלק מהקהילה הכל כך תומכת ומפרגנת .
בעולם קר ומנוכר שכזה טוב לראות שכיות חמדה כדוגמת משפחת הדנג'ן המקבלת כל אחד
בחום ואהבה , ואם בהודעת סגירת הדנג'ן כתבתי " עצוב לי היום " , הרי שהיום הוא יוםלא פחות מיום חג
תודה לכולם וברכות על הנצחון icon_lol.gif
NelieL

אהוביי... סילחו לי...

NelieL • 24 בדצמ׳ 2007
ב9 בבוקר הוקפצתי להתייצבות חובה בעבודה, לא וויתרו לי...
תכננתי ללכת ואפילו הכנתי שלט קטן, ובמקום זה ביליתי 12 שעות בחנות.
אני אוהבת אתכם, ואני מלאת גאווה על החברים שלי, והחברים לקהילה- אנחנו עושים את זה!!!!

דאנג'ן שוב, בית אמיתי!!!!! *דומעת מאושר*

אוהבת, ושמחה עד הגג...
מביט לרגע
מביט לרגע • 24 בדצמ׳ 2007
dragon fly כתב/ה:

ועכשיו שאלה סקרנית,האם אתם חושבים שעצם הנוכחות השלטים והכניסה לאולם בית המשפט
עזרה בהחלטה?

דרגון ,
אני יותר מחושב , למען האמת אני די בטוח , שלנוכחות שלנו באולם היתה השפעה גדולה על ההחלטה .
ההחלטה הזאת בכלל לא היתה טריויאלית ,למעשה , בתחילת הדיון נראה היה שהשופטת , שאמנם היתה מאד נחמדה ונעימה , עומדת לנפנף את העו"ד של הדאנג'ן - "מה זה אסמכתא ?" (על המסמך שנשלח עי החברה לפיתוח יפו או איך שלא יקראו להם , שלמעשה אומר שהדאנג'ן נסגר בגלל אופי הפעילות בו ) ועוד כמה הערות שלא נראו ככאלו שיובילו למשהו חיובי מבחינתנו .
לאט לאט כשהיא נכנסה לעובי הקורה זה כבר נראה היה יותר טוב , ואז כשהיא שאלה אם כל האורחים פה (באולם שלה) מבלים במועדון ונענתה ב"כן" מהדהד, ענתה ב"אני שמחה שבאתם לבית המשפט" היה ברור שהמצב משתפר.
תבין , אולי פעם היא חשבה מי אלה הסוטים המוזרים שמגיעים למועדון , עכשיו ישבו לפניה באולם עשרות אנשים , יש להם פנים , הם לבושים נורמלי , הם נראים נורמלי , וכל מה שהם רוצים זה להנות במועדון שלהם - אז למה לפגוע בהם ? קצת קשה להעביר במדויק את רוח הדברים , אבל תאמין לי שאם היית שם היית יכול להרגיש את המשמעות של אולם מלא לחלוטין ("לא לעמוד תשבו בבקשה " icon_smile.gif ) ממש כמו אוירה של מגרש ביתי icon_cool.gif .
לגבי משמרת המחאה בחוץ , אין ספק שההשפעה שלה איננה ישירה , אני מניח שהשופטת כלל לא ידעה על קיומה , אבל ברור שבטווח הארוך גם היא תתרום את חלקה , זה פשוט מסוג הדברים שהתוצאות שלהן ניכרות בשטח אחרי הרבה מאד מאד פעילות שכזו ואי אפשר למדוד את זה עכשיו .
בעוד שנה , חמש או 10 שנים , אם נתמיד - אתה תראה שיש לדברים כאלה השפעה ממשית .

לסע"ע , בקשה אחת .
ב 10/1 אנא ממך אקוסטיקה מיוחדת למניעת כל רעש .
אני פשוט חושש שהרעש מההצלפות שספנקי הולכת לחטוף ממני על ההברזה היום יגרמו גם לרחמניות שבשופטות לסגור לך ת'מועדון icon_twisted.gif .