שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Say my Name Bitch! - מקור ההשראה שלה

timgho
לפני 16 שנים • 29 בדצמ׳ 2007

Say my Name Bitch! - מקור ההשראה שלה

timgho • 29 בדצמ׳ 2007
חזרתי הביתה אחרי יום מפרך שהסתיים בפגישה עם משקיעים פוטנצייאלים (מה שלצערי הכריח אותי ללבוש חליפה ועניבה - דבר שאני שונא במיוחד....) ומצאתי אותה יושבת מול הטלוויזיה בסלון, רגליה הארוכות מורמות על ההדום,והיא לבושה רק במכנסונים וחולצה לבנה.
"Hey bitch" אמרה, במה שהפך להיות הפנייה הרגילה שלה אליי.
יודע מה מצופה ממני ירדתי מיד על ברכי ונשקתי לכפות רגליה החשופות.
"יפה כלבונת...." אמרה ורמזה לי להתקרב אליה.
התקרבתי, ולפתע היא תפסה בעניבתי ומשכה אותי אליה עד שניצבנו פרצוף מול פרצוף "ועכשיו, לכי תתפשטי ותחזרי הנה מיד." אמרה ונשקה לי לפתע, נשיקה מלאת תשוקה. "בעצם..." אמרה "תחזרי רק עם העניבה עלייך..."
מיהרתי לחדר השינה ופשטתי את בגדי מותיר עליי רק את העניבה שהטלטלה על חזי הערום.
כרעתי על ארבעה, יודע שזה המצופה מכלבה כמוני והתקדמתי חזרה לסלון, דורך עם ידי מדי פעם בפעם על העניבה וכמעט מתמוטט לקרקע.
כשהגעתי לסלון היא ישבה עדיין בכורסא ופניה מופנות לטלוויזיה. רגליה היו מורדות מההדום והיא הצביעה עליו.
"שם כלבה שלי". הורתה לי.
ואני ניגשתי בצייתנות אל ההדום, ניצב לידו ולא מבין מה כוונתה במשיכה אלימה של העניבה היא הסבירה לי מה כוונתה, והשכיבה אותי על ההדום, אחורי שכובים על מרכזו של ההדום, פניי מופנים אל הטלוויזיה.
"רציתי להראות לך משהו כלבה" היא אמרה בקול נוקשה.
לפתע התחלף הסרט שהוקרן בטלוויזיה ולפני נראתה אישה בלונדינית גדולת חזה ערומה לחלוטין.
גבר מצויד היטב השעין אותה על קצה המיטה שלפניו כאחוריה מופנים אליו.
הבנתי לפתע שהסצינה מוכרת לי מאוד. מקץ שנייה צנחה עליי ההבנה - היא מצאה את סרטי הפורנו המוחבאים שלי.
הגבר בטלוויזיה הרים את ידו והנחית ספנק מטורף על אחורי של האישה. משנחתה ידו על אחוריה חשתי אני את ידה נוחתת בכוח על אחורי.
אברי שכבר היה זקור נמתח עוד יותר, משנזכרתי בהמשך הסצנה.
ספאנק נוסף של הגבר בסרט הביא אותה להנחית מכה נוספת על אחורי החשופים.
כשהגבר קירב את אברו אל אחוריה חייכתי, חיוך שנבלע כשהרגשתי עצם נוקשה מתחכך באחורי.
הגבר בטלוויזיה תפס בשיערה של האישה, מושך אותו לאחור, בעוד דניאל תופסת את עניבתי ומושכת אותה לאחור, אליה כשהיא מסובבת את ראשי ומפשרת לי להבחין בדילדו הגדול החגור עליה.
משהחזרתי את מבטי לסרט החדיר הגבר את איברו לאחורי של בלונדינית הדשנה, בעוד אני הרגשתי את דניאל מפלחת את אחוריי גורמת לי כאב בל יתואר שלווה להפתעתי בעונג אדיר.
הגבר המטיר ספאנק אחר ספאנק על אחוריה של הבלונדינית בעודו ממשיך לכנס ולצאת מאחוריה, כשדניאל מחקה אותו באדיקות, יוצאת ונכנסת לאחורי המוכים, מושכת בעניבתי את ראשי אחורה, מביאה אותי קרוב אל השיא, קרוב כפי שהיא הייתה, על פי נשימותיה הקצובות.
לפתע הבנתי. היא תכננה את הכל מהתחלה. היא צפתה בסרט כבר בעבר.
ספאנק אדיר זיעזע את אחוריי והעניבתי התהדקה סביב תווארי כשדניאל והגבר בסרט צרחו בתאום מדהים "Say my name Bitch!" בעוד הגבר תוחב את אצבעותיו אל אברה המטפטף של הבלונדינית ודניאל מלפפת את אצבעותיה סביב אברי הפועם.
מרגיש את הפיצוף המתקרב זעקתי את שמה. צרחת ה"דניאללללללללל" שלי השתלבה להפליא עם צרחת ה"דניאלללללללללל" של הבלונדינית בטלוויזיה כאשר האורגזמה שהשתלטה על גופות שליטנו עברה גם אלינו, גורמת לנו להתפרק באורגזמה אדירת מימדים...

אשמח לקבל תגובות גם לtimgho@gmail.com
timgho
לפני 16 שנים • 29 בדצמ׳ 2007
timgho • 29 בדצמ׳ 2007
המייל הנכון הוא tim.gho@gmail.com