סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושים נחקרים למחקר בסמינריון!

שפיץ רציני
לפני 16 שנים • 2 בינו׳ 2008

Re: דרושים נחקרים למחקר בסמינריון!

שפיץ רציני • 2 בינו׳ 2008
כחולית כתב/ה:
השתתפותכם במחקר חשובה למחקר, וככל שיהיה לי מדגם גדול יותר, כך הסקת המסקנות על הקהילה תהיה אמינה יותר וקרובה יותר למציאות.

שיהיה בהצלחה
למרותשאני כבר מזמן הגעתי למסקנה
שכל המחקרים הללו לא אמינים
וכל קשר בינם לבין המציאות
הוא מקרי בהחלט.

לדעתי
חשיבותם היחידה היא
כסוג של ריפוי בעיסוק
לסטודנטים ולפרופסורים.
Ray OfLight

זה נחמד

Ray OfLight • 2 בינו׳ 2008
לבקש מאנשים להחשף הכוונה לפרטים כמו מייל וכדומה ואת נשארת עם מייל בדוי.

מכיוון שיצא לי לעקוב אחרי הבלוג שלך אני יודעת שהמחקר הזה בהחלט כחלק מעבודת סמנריון של מוסד אקדמאי.

אבל עדיין המייל הבדוי משאיר טעם רע.

אני אומנם נתתי לך בהסח דעת את המייל שלי ביום הולדת ששתינו שהיינו בה אבל כדאי שתחשבי על זה.
Diz
Diz

100 שח למילה שלי

Diz • 2 בינו׳ 2008
כל מילה-100 ש"ח
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008
מיתוסית​(שולטת) • 11 בינו׳ 2008
ריפרף, אני צריכה את המייל שלך, אתה יכול לשלוח אליי למייל מכתב, כי לשנינו אין מנוי זהב ואין לי דרך אחרת לשלוח לך.

ביג באד וולף, למה נראה לך שמחקרים כאלה הם בולשיט? icon_rolleyes.gif

קרן אור, אני יכולתי לפרסם פה הודעה תחת ניק חדש שהייתי פותחת ולפרסם את זה עם שם אמיתי ופרסום כל הפרטים ולהציג את עמי כונילית, אבל החלטתי שלא לרמות וגם חשבתי שיהיה קל יותר לאנשים לבטוח בי בצורה כזאת, כשהם מכירים אותי. אני אשמח מאוד אם יהיו לי כמה שיותר מחקרים ,א בל יש גבול לכמה שאני יכולה להיחשף בשביל ציון לסמינריון icon_rolleyes.gif
המייל שלי לא בדוי, זה מייל שאני משתמשת בו לאתרי בדסמ, בין השאר. הוא ממש לא חדש. ואני גם לא ציפיתי שאנשים ישלחו לי מיילים עם השם האמיתי שלהם, מצדי שיפתחו מייל למטרה זאת בלבד, בכלל לא אכפת לי מי הם או מה הניקים שלהם וזה לא אמור להיות אכפת לי.
אגב, בין השאר בגלל שחשבתי על זה כבר, החלטתי לצרף בנוסף למייל שלי את המייל ה"אמיתי" כמו שאת קוראת לזה של בנזוגי לסמינריון לתוך טופס הסכמה מודעת שיצורף לשאלון, כך שמי שירצה יוכל לפנות בשאלות אליי או אליו. icon_cool.gif

תודה, פסיכו, אבל בשבוע שעבר כבר הגשתי את הצעת המחקר שלי, קיבלתי עליה את מלוא הנקודות וכולל גם על הרפראט שהצגתי בכיתה,ש אגב היה מעניין מאוד ואפילו סיפרתי בו לכיתה על גבולות, SSC ומילת ביטחון והסברתי מה זה בדס"מ ולא השתמשתי בכלל במילים סאדו מאזו icon_twisted.gif
גם הפרכתי כל מיני דיעות קדומות לגבינו וכמה אנשים בכיתה שלי כבר חושדים בי icon_lol.gif
אפילו המנחה שלי כבר אומר בדסמ במקום סאדו שזה ממש חמוד icon_razz.gif

אגב, במזל טוב קיבלתי שלשום אישור למחקר שלי, מוקדם משציפיתי ומסתבר שאנחנו הקבוצה הכי מתקדמת בכיתה icon_wink.gif

אז כל מי ששלח לי אימייל ורוצה להשתתף, שיצפה לקבל כבר בימים הקרובים אימייל עם השאלונים של המחקר, כולל הסברים.
מי שעדיין רוצה להשתתף, מוזמן בברכה!

אגב, חסרים לי אנשים מעל גיל 35 במיוחד, אז אני נורא אשמח אם תפנו אלי...

תודה!
Y1​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008

שלחי לי טופס לתיבה

Y1​(מתחלף) • 11 בינו׳ 2008
הכל בשביל המדע!
כמובן שאחרי מילוי השאלון אני אשמח ללמוד יותר על ההיפותזה של המחקר.
שפיץ רציני
לפני 16 שנים • 12 בינו׳ 2008
שפיץ רציני • 12 בינו׳ 2008
כחולית כתב/ה:
ביג באד וולף, למה נראה לך שמחקרים כאלה הם בולשיט? icon_rolleyes.gif !

אני הספקתי בנתים לחזור בתשובה
ועכשיו אני חושב שמחקרים מעין אילו
הם לא פחות מאשר קריטים
לעתיד קיומו של המין האנושי על פני כדור הארץ
ולפענוח צפונות היקום כולו
או במילים אחרות
אם תסכימי להשתתף במחקר הקליני שאני עורך
אודות השפעות המציצה וגו' (שם מדעי combibo meus penis)
אני אסכים למלא שאלון עבורך.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 27 באפר׳ 2008
מיתוסית​(שולטת) • 27 באפר׳ 2008
נאלצת להקפיץ כי חסרים לי נחקרים.

בבקשה, תפנו אליי למייל או בהודעה פרטית ותעזרו לי במחקר icon_lol.gif

ישנם אנשים פה שנתנו לי ברוב טובם את המייל שלהם, שלחתי להם את השאלון והם לא החזירו לי אותו מלא. אשמח אם הם יבדקו את המייל שלהם, ימלאו וישיבו לי אותו או יבקשו אותו שנית.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008

אשמח לעזור

*מנגינה*{התווים שלו} • 28 באפר׳ 2008
אבל בבקשה שילחי לי לפרטי יותר מידע אודות המחקר הזה
מה מטרתו?
לאיזה מוסד לימודי את מגישה את הסימנריון הזה?
איך אוכל להיות בטוחה שהכל נשאר חסוי כשאת יודעת שאני זו ששולחת לך את הטפסים המלאים?
אשמח גם להתייחסות לשאלות של דן קאפ מכיון שהוא שאל אותם אין צורך שאחזור עליהן בשנית.