בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשוב ביותר לגבי ה- NO LIMIT

slu
slu
לפני 16 שנים • 5 בינו׳ 2008

ונילים!

slu • 5 בינו׳ 2008
אני נתקלת שוב ושוב בצפייה הזו שככל הנראה מסיבה במועדון בדס"מ אמורה גם לספק מופעים ואקטים מהתחום או בקצרה - זיונים חינם לכל צופה ומשתתף.

מסיבת בדס"מ (שאמנם יכולה לכלול גם את הענינים הנ"ל) היא בראש ובראשונה לאנשים שעולם הבדסמ הוא עולמם.
שם הם יכולים לפגוש את "בני מינם" ולפעמים להחצין את הסממנים המקובלים בעולמנו זה - אם זה לבוש מסויים, סשן במקום, להתהלך עם ציוד חופשי וכד'

ה"חוקיות" המשונה הזו שמוצא לנכון קומץ מסויים להגדיר בדבר זה שכדי שמסיבה תהיה "טובה" - היא בהכרח חייבת לכלול סשנים ואקטים מרובים ומרובי משתתפים - היא בעיני פלצנות לשמה על גבול (מעיזה לומר) הוניליות.

אני מגיעה למסיבות הנ"ל בשביל לפגוש ידידים ותיקים, אולי גם למצוא חדשים.
כי אני אוהבת להתלבש לעיתים באופן מוחצן ואוהבת לראות כאלה שגם.
אני אוהבת את האוירה והעיצוב שמשרים (לרוב) המקומות וזה כולל את האפשרות לפצוח בסשן כשבא, אם גם בפועל לא תמיד מממשים את האופציה הזו.

כאלו ואחרות יכולות להיות בעיני מסיבת בדס"מ אמיתית וטובה לא פחות מכאלו שצריחות כאב ושריקות שוט ממלאות את חללן.

בסופו של עניין - הכל תלוי בגישה שמביאים מהבית, מבפנים.

slu
Mלכה Lב Aדום

הכל טוב ויפה עד...יזהר כהן בשירו עטור השבחים" עולה עולה

Mלכה Lב Aדום • 5 בינו׳ 2008
גם לנו יש את הגבול לקינקיות שלנו.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2008
בעיית התגובות חסרות-הפרופורציה מוכרת וידועה. על כל מסיבה מעפנה מדברים ימים אחרי, על כל שיר מפגר כותבים משפטים כמו "מקסים, נגעת בנימי נפשי, 100מם" וכו', כל איזו בהמה שצבעה את השיער לאיזה צבע כלשהו שאינו צבע שיערה הטבעי מיד מוכתרת כ'מדהימה', 'יפהפיה' וכדומה, כל הישג הכי פצפון של האדם הכי קטן מיד מנופח למימדי הישג היסטורי והרקוליאני...

בקיצור, סנסציוניות. העדפה אישית שלי - להתרגל ולהתעלם. הביקורת שלך מובנת, אך לא על-ידי האנשים שצריכים להבין אותה. אלו לעולם לא יבינו מה עשו לא כראוי.
Jue​(שולטת)
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008
Jue​(שולטת) • 6 בינו׳ 2008
מקבי כתב/ה:
בעיית התגובות חסרות-הפרופורציה מוכרת וידועה. על כל מסיבה מעפנה מדברים ימים אחרי, על כל שיר מפגר כותבים משפטים כמו "מקסים, נגעת בנימי נפשי, 100מם" וכו', כל איזו בהמה שצבעה את השיער לאיזה צבע כלשהו שאינו צבע שיערה הטבעי מיד מוכתרת כ'מדהימה', 'יפהפיה' וכדומה, כל הישג הכי פצפון של האדם הכי קטן מיד מנופח למימדי הישג היסטורי והרקוליאני...

בקיצור, סנסציוניות. העדפה אישית שלי - להתרגל ולהתעלם. הביקורת שלך מובנת, אך לא על-ידי האנשים שצריכים להבין אותה. אלו לעולם לא יבינו מה עשו לא כראוי.

מה רע באנשים, שמפרגנים לחבריהם?
זה ששמים לב לשינויים בפריטי לבוש, תסרוקת חדשה? ממתי פרגון זה מילה גסה? או שאמורים רק להרביץ???
אז יאללה! עזבו! בואו נביא מכונות שיפליקו לכולם בכניסה ויבעטו בכולם ביציאה, יהייה אסור לדבר! ובטח שלא להיות נחמדים!!!

אנשים מתלהבים ממסיבה, WTF הבעייה שלך?
חייה ותן לחיות
Na'ama

שולט תמיד...... תשתלט על עצמך!!!!!!!

Na'ama • 6 בינו׳ 2008
באמת מפריע לך שיש אנשים שנהנים ואומרים שהם נהנים????? או שלא נהנים וחיים באשליה שכן??? למרות שקשה לי להאמין שזה המצב, כי למה סתם לרשום שנהנת כשאתה לא?

אני מבינה שאתה בן אדם שלילי שיודע רק להתלונן ולהוציא את הארס שלך על הכל ועל כולם אבל תחסוך מאיתנו את האישיות המלבבת שלך. באמת, כמה שזה כיף לשבת במרה שחורה ולהתלונן על דברים, לפעמים נראה לי, אבל רק לפעמים, שזה לא כל כך בריא ואפילו פאתטי משהו.....

למרות שזה מפגר ואני לא צריכה להסביר לך אבל אני כן נהנת, אפילו מאוד מאוד נהנת כשאני מגיעה ללימיט, אולי, אבל רק אולי, זה בגלל שאני בחורה חיובית שנהנת להנות במקום להתלונן.
אם לא כיף לך שם, אתה מוזמן לא להגיע. רק ממש מוזר שיש לך דעה כל כך שלילית שנראה כאילו היא התגבשה אחרי הרבה פעמים שהלכת לשם וסבלת, מה שאומר שולט יקר, שמישהו כאן הוא מזוכיסט (חוץ ממני כמובן)........
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 6 בינו׳ 2008
מצטרפת לכותבים לפני...
טיפוס שלילי יחפש את הרע בכל מקום ויתקשה להינות בכל מצב, ואילו אנשים חיוביים ימצאו בכל מקום ומצב סיבה למסיבה.

לשמחתי הרבה האנשים המגיעים ללימיט ברובם שייכים לזן השני, אנשים שטוב להם, אנשים שמחים וחייכנים, שבאים לרקוד, לפגוש חברים, להתלבש בצורה מיוחדת וכן, גם לעשות סשנים כשבא להם (מעבר לסשנים המתוכננים ע"י מארגני המסיבות המשקיעים זמן ומחשבה בתכנון הכל כולל הכל ועושים עבודה נהדרת לדעתי).

מודה, אני ונילית, לא גאווה גדולה בין כתלי הכלוב icon_lol.gif אך רבים מחברי בדס"מים ואני נהנית הנאה מרובה לבלות עימם ב NO LIMIT שהוא מועדון מושקע בכל תחום:

השירותים נקיים ותמיד יש נייר טואלט וסבון ליד הכיור, מקלחות (ששימשו אותי כשמישהו שפך עלי בטעות קולה, לא הצטרכתי להסתובב דביקה כל הערב בזכות קיומן) רחבת ריקודים גדולה ומאמץ יוצא מן הכלל לקלוע לטעמם של כמה שיותר אנשים במוסיקה המושמעת שם וברמת הדציבלים, בר עשיר וצוות ברמנים מקצועי, פינות ישיבה סביב הרחבה, חדר פליי רום מצוייד היטב, חדרים מאובזרים במיטות כריות ו"מקדמי הגנה" למי שהתעוררו החשקים וגם למי שחייב לתפוס תנומה קלה, והכי חשוב - צוות חייכן, אכפתי וקשוב לרצונות קהל הבליינים.

אני נמצאת הרבה במסיבות ומועדונים במסגרת עבודתי בתחום האירועים, ואין בארץ עוד מקום, עד כמה שידוע לי, שמכיל כל כך הרבה אפשרויות במקום אחד.

אבל כמובן שיש אנשים שקל להם יותר להרעיל מאשר לפרגן, לאנשים כאלו אני יכולה להציע להיות מבקרי טלוויזיה באחד העיתונים - תישארו בבית לקטר מול המסך ותכתבו על זה בעיתון שלמחרת יעטוף דגים בשוק.

ולמי שבאמת רוצה להינות, לרקוד, לסשן ולהסתשן, להתלבש איך שבא ולהיות בחברת אנשים פתוחים, חייכנים, ותרשו לי לפרגן עד הסוף ולומר - מקסימים, אז ה NO LIMIT הוא ה - מקום בהא הידיעה!
Madame T​(שולטת)

ים

Madame T​(שולטת) • 6 בינו׳ 2008
מסכימה בהחלט עם דברייך לעיל. הנו לימיט מקום החביב עלי ואני מגיעה אליו מעת לעת, למרות המרחק. (ולא, אני לא מקבלת שום אחוזים מההנהלה icon_cool.gif ). מותר לבקר, מותר להעיר, אבל כמו למשל לגבי אוכל - יש כאלה שזה לטעמם ויש כאלה שלא. לא יורקים לתוך אוכל שמישהו אחר אוכל ונהנה ממנו. וזכותם המלאה של הבליינים לספר בהתלהבות (מוגזמת או לא) על בילוי שנהנו ממנו.
ומי שהמקום, האוירה וכו' לא מתאימה לו, אני בטוחה שלא חסרים מועדונים אחרים בת"א ובמקומות אחרים בהם ניתן לבלות. ודי לחכימא - ברמיזא....
עדן בלי צנזורה​(שולטת)

אישית מפרגנת בלי סוף

לצוות הלימיט שתמיד משקיע icon_lol.gif
ונוהג בנו כמשפחה(וכן גם אני צפונית מנהריה ומגיעה במיוחד)
והמסיבות שם הם "המסיבות "הכי מושקעות,נפלת אולי על ערב לא הכי הכי לטעמך.
בקשר לסאשנים,תלוי באנשים, ובטח לא בצוות הלימיט.(אלא אם כן תחליט לתת סאשן לעניין)

מציעה לך לבקר שוב בהזדמנות,ולשנות דעה......
SaTyR​(מתחלף)

Re: לכל המלעיזים

SaTyR​(מתחלף) • 6 בינו׳ 2008
שולט תמיד כתב/ה:
אין כאן כל ביקורת כלפי המקום עצמו , הביקורת היא ...עליכם, על ההתלהבות המזוייפות ממסיבות
שאין בהם כל ממש , זר שהיה קורא את ההודעות שלכם היה לבטח חושב שכל מסיבה היא המסיבה בה"א הידיעה בעוד שהמציאות מה לעשות אחרת לחלוטין , הרבה ריקודים מעט מאוד סשנים ו...זהו , אין לי דבר וחצי דבר כלפי בעלי המקום נהפוכו אני בטוח שהם אנשים נחמדים
רק שחלק מהקהילה מתאר את המסיבות בצורה ממש מטומטמת , ילדותית וחסרת פרופורציה למתרחש , זאת ועוד , כמות ההודעות שקיבלתי מאנשים שמסכימים איתי אך אינם רוצים להחשף מקבלת משנה תוקף לטענותיי ,

חחח

- "הממ... אני שולט משועמם שלא נהנה במסיבות שכולם כן נהנים מהם ו... לא תאמינו, הם גם מעזים לומר את זה בקול (חי חי) icon_redface.gif .... מה אני אעשה? מה אני אעשה? אההה אני יודע!!! icon_idea.gif
אני אכתוב פוסט שיראה להם מה זה! שישנה את העולם ויראה לכל האנשים העלובים האלה מה אני שווה ומה שווה מבחינתי ההתלהבות שלהם!!! הנה, הנה... כבר כמעט הגעתי למשהו... כן פתיחה מגניבה, אמצע מעצבן, סוף משפיל ובכללי... יצא בכלל משהו חזק שכזה... icon_twisted.gif

תאכלו את זה בליינים עלובים!!! -

חחחח... סתם סיפור שרציתי לכתוב בפורום הבליינים icon_wink.gif

נ.ב. באילו שעות הייתה שם שלא ראית סשנים... ובכלל מה אכפת לך מסשנים של אחרים. אני אומר, אתה מוזמן לעשות סשן בעצמך אם תוכל..... icon_arrow.gif
DragonCub

מעבר

DragonCub • 6 בינו׳ 2008
צר לי שאני רציני בעניין אבל
מעבר לקלישאות בנוגע לטעם וריח
במועדונים כמו גם בתגובות בפורומים
אני לא רואה שום עניין שדורש טיפול או הבהרה
טעמנו ברור
טעמך ברור
איפה השאלה?

אה, ותודה לך על ההזדמנות שנתת לאלו מאיתנו שכן אוהבים את הלימיט