צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים מכוערים ושמנים

אחד נשלט
לפני 16 שנים • 6 בינו׳ 2008
אחד נשלט • 6 בינו׳ 2008
גם אני לא ממש מבין מה ננה רוצה לא מתאים לה שמנים שתחפש רזים או יפים ובדיוק כמו שאני יישאל למה אם מלכה מקבלת עבד חתיך והיא עצמה מכוערת ואומרת כיף לו הוא זכה בי... אולי אני סתם מבלבל במוח.. icon_wink.gif
המלכה ננה NNA

למי שלא הבין

המלכה ננה NNA • 6 בינו׳ 2008
טוב קודם כל אני לא מחפשת מצאתי והוא חתיך על ברמה יוצאת דופן
דבר שני כנראה לא הובנתי נכון אני בעצמי לא על הצד הרזה של החיים
א ב ל
אני משתדלת.
אני בסך הכל כתבתי איך זה שאנשים פה לא מוכנים להשתדל להראות טוב
זה הרי כל כך בסיסי זה נכון בכל שוק פ"ופ, ואין שום סיבה שזה לא יהיה נכון כאן .
אתה שמן תלבש את החולצה הכי מחמיאה שיש לא איזה ויניל שיצמד לך לכרס.
אתה נמוך אל תגדל שיער מתחת לכתפיים שתראה איתו נמוך בהרבה.
תספורת טובה ,קצת ספורט, טיפול שיניים ובגדים יפים לא נראים לי דרישה מוגזמת אני לא דיברתי כאן על ניתוחים לקיצור קיבה דיברתי על אכפתיות .
על להביט במראה לפני שיוצאים מהבית ומה שנאי ראיתי באותו ערב בנו לימיט לא כלל אתזה אפילו .
dragon fly
dragon fly • 6 בינו׳ 2008
יש לי פתרון:
מאוד פשוט.
אקסטזי אחד וכל העולם נראה יפה,כל כונפה מיס יוניברס. icon_lol.gif icon_lol.gif

כל נשלט דודי בלסר.

הכל בהומור כמובן.............

מקסימום אפשר קטמין..........ואז בכלל.

אין אחריות לתוצאות.
גל ית​(נשלט)

Re: בושה וחרפה

גל ית​(נשלט) • 6 בינו׳ 2008
שיר כאב כתב/ה:
זונה אנאלית ממין זכר כתב/ה:
חשבתי שבעולם הזה (של השליטה) לא קיימים אנשים כמוך, אנשים שלא מסוגלים לקבל את השונה, את זה שהוא לא חתיך עולם או כוסית על, חשבתי שלפה דווקא נכנסים האנשים השונים אלה שהנורמות החברתיות לא מניעות אותם אלה שמסוגלים לקבל דעות ורעיונות(ופנטזיות) שלא מוקבלות בעולם ה"נורמלי"

מה הביא אותך למחשבה התמוהה הזאת?
האם היותו של אדם בעל נטיה בדסמית הופך אותו לנעלה ולחסין מפני חולשות אנוש כמו רדידות, צביעות, צרות אופק וכו' וכו'?

קיוויתי icon_biggrin.gif
גל ית​(נשלט)
dragon fly כתב/ה:
יש לי פתרון:
מאוד פשוט.
אקסטזי אחד וכל העולם נראה יפה,כל כונפה מיס יוניברס. icon_lol.gif icon_lol.gif

כל נשלט דודי בלסר.

הכל בהומור כמובן.............

מקסימום אפשר קטמין..........ואז בכלל.

אין אחריות לתוצאות.

זאת הבעיה שיש לי עם אקסטזי, שכל העולם נראה יפה
בעוד שעם אסיד הפרצוף האמיתי של בני האדם נחשף, החארות מכוערים, והאנשים הטובים יפים בנוסף אתה עדיין יכול להסתכל על פח זבל ולצעוק "איזה יופי איזה צבעים..."
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}

רבותיי, גברותיי, מלכים ומלכות.. התשובה בגוף השאלה

המלכה ננה בחרה לעלות סיטואציה בה היא, במבטה העליון, הסמכותי והאובייקטיבי, ראתה עול לחברה.
מסתבר אפוף שגם אחרים ואחרות רואים בטענה שלה נכונה, בין עם שולטים, שולטות או סתם אנשים ש"לא בעסק".

בתור אדם שחי בעולם, גם שלנו וגם של הנורמליים האחרים זו פשוט תופעה כוללת, כל מי שיפה חושב שעטיפה חיצונית זה החשוב ולטפח את עצמך זה חשוב. ומי שלא נולד מושלם, או מישהו שרואה את הדבר הזה: עטיפה חיצונית כמשהו שמכסה את האדם הפנימי, רואה את זה אחרת.

להתווכח על זה .. אפשר.. להסכים על זה.. זה עניין אחר.

המסקנה המתבקשת היא שהעולם שלנו, הקהילה שלנו כבר לא חסינה לכלום. חדלנו להיות קהילה מיוחדת קטנה ואוהבת, את השונה, את הסוטה ואת ה'מכוער' שהחברה הנורמלית כן רואה במונחים של שחור ולבן.
זה היה עתיד לבוא, אחרי הכל תראו כמה חברים יש בכלוב, כמה אנשים באים לדאנג'ן ולנו לימיט.
אנחנו כבר לא קהילה קטנה ואם זה בא כל החרא, בין אם זה השקפות עולם שונות, בין אם זה יפה/מכוער ובין אם זה ג'ינס/פטיש דרס.

רבותיי, גברותיי..
צר לי להיות זה שיגיד לכם את זה, אבל אין מנוס.
גל ית​(נשלט)

Re: בושה וחרפה

שיר כאב כתב/ה:
זונה אנאלית ממין זכר כתב/ה:
חשבתי שבעולם הזה (של השליטה) לא קיימים אנשים כמוך, אנשים שלא מסוגלים לקבל את השונה, את זה שהוא לא חתיך עולם או כוסית על, חשבתי שלפה דווקא נכנסים האנשים השונים אלה שהנורמות החברתיות לא מניעות אותם אלה שמסוגלים לקבל דעות ורעיונות(ופנטזיות) שלא מוקבלות בעולם ה"נורמלי"

מה הביא אותך למחשבה התמוהה הזאת?
האם היותו של אדם בעל נטיה בדסמית הופך אותו לנעלה ולחסין מפני חולשות אנוש כמו רדידות, צביעות, צרות אופק וכו' וכו'?
למקרה שמתלבט: התשובה היא לא. ממש לא.
חייבת לציין שכבר נתקלתי בגישה הנאיבית הטוענת שהיות האדם סוטה מהנורמה = מחייב שיקבל כל סטיה אחרת מהנורמה המקובלת עליו או על החברה בתחום כלשהו.
לדעתי, הגישה הזאת מובילה בעיקר להתמרמרות.
קבל את זה: יש כאן מכל הסוגים ושכיחותם של הנאורים כאן אינה גבוהה מאשר בקבוצות אחרות.

Na'ama כתב/ה:
מספיק עם ההצטדקות המעצבנת הזאת!!!!!! ת'אכלס, מי רוצה עבד שמן נמוך ומכוער??????? וזה לא אומר שאת שיטחית, זה אומר שיש לך סטנדרטים!!!!!!
למה להסתפק בפנימיות יפה וגוף מזוויע כשאפשר להסתפק בפנימיות יפה וגוף מהמם??

בלי התנצלויות! מי שנלחם במראה שלו כבר הרבה זמן, אני ממש מצטערת לשמוע אבל כמו שאומרים thats the way the cookie crummbles
העולם מאיר פנים לאנשים יפים אני לא קבעתי את החוקים האלה ככה זה, פשוט מאוד. ואני לא אהיה צבועה ואגיד שזה לא המצב בשביל לא לפגוע ברגשות.

וחוצמזה ששמתי לב שהמלכות בקהילה לרוב מאוד מושקעות ומשקיעות במראה שלהן, אם זה בשמירה על הפיגורה ועל מראה הפנים ואם זה בבגדים שהן לובשות. אז המלכות שרוצות לרדת על העבדים ששמים זין אז לכו על זה, מגיע לכן ומגיע להם.

אני לא ממורמר לא נאיבי לא מצתדק ובטח שלא חושב שהעולם לא ככה
אני פשוט לא מבין איך בן אדם, שנמצא בעולם שמנוגד לנורמות החברתיות ושאנשים מחוץ לעלום הזה מסתכלים עלינו כעל מוזרים או במקרה הגרוע פסיכים, סולד מבן אדם אחר רק בגלל איך שהוא נראה
זה כמו שבן אדם שמן שכל הילדות שלו לא היה מקובל בגלל שהוא שמן פתאום כשהוא מתבגר לא יהיה מודע לרגשות של אחרים ויצחק ויעליב גמדים, לדוגמא
לא שאני חושב שזה לא יכול לקרות אלא אני פשוט לא מבין את ההיגיון
Na'ama

מה הקשר???????????

Na'ama • 6 בינו׳ 2008
זה שהנטייה המינית שלנו שונה מהנורמה החברתית לא אומר שאנחנו צריכים להימשך לכולם.... זה לא אומר שבגלל שאני אוהבת ספנקים אז אני אוהבת גם שמנים ומכוערים. אני דיי לא מאמינה שאני צריכה להסביר את העובדה הזאת אבל הנה..... הקהילה שלנו תקבל אותך על הנטיה המינית המשותפת אבל לא תקבל אותך על הזנחה העצמית הזאת.

זהו. מספיק.

קחו את עצמכם בידיים או קחו את הרגליים.
המלכה ננה NNA

לכל החברים

המלכה ננה NNA • 6 בינו׳ 2008
כל מי שמתלונן שהקהילה היא כבר לא מה שהייתה צודק כל מי שמתבאס שיש אנשים כאל הוכאלה בקהילה צודק גם
בשנת 2002 כשהיינו פה רק אני כלובי והמכשפה לא היה ככה
כל מי שלא מבין אותי ומתבאס על הצטרפותי לאתר שיבדוק כמה שנים אחרי הוא הצטרף וישלח לי התנצלות
בברכה
theslv​(נשלט)
לפני 16 שנים • 8 בינו׳ 2008

Re: לכל החברים

theslv​(נשלט) • 8 בינו׳ 2008
המלכה ננה NNA כתב/ה:
כל מי שמתלונן שהקהילה היא כבר לא מה שהייתה צודק כל מי שמתבאס שיש אנשים כאל הוכאלה בקהילה צודק גם
בשנת 2002 כשהיינו פה רק אני כלובי והמכשפה לא היה ככה
כל מי שלא מבין אותי ומתבאס על הצטרפותי לאתר שיבדוק כמה שנים אחרי הוא הצטרף וישלח לי התנצלות
בברכה

באמת לא היה ככה... - לכאן ולכאן...

בכל אופן כך היה ב - 2003

icon_razz.gif