בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסם ונילי

inner peace​(אחרת)
לפני 16 שנים • 9 בינו׳ 2008

בדסם ונילי

inner peace​(אחרת) • 9 בינו׳ 2008
באופן כללי הרצון לשליטה, התמסרות, מסגרת, עוצמה, כוח,התנתקות, הנאה מכאב , תחושות קיצוניות וכו' , קיימים כמעט לכול אחד, אבל הרבה אנשים לא נותנים לזה שם מיוחד כמו בדסם ולא רוצים לקשר את זה לסקס.

אני חושבת שמונוגמיה זה סוג של שליטה תוך כדי הסכמה, פשוט שני הצדדים גם שולטים וגם נשלטים. מי שנצמא רק עם בן אדם אחד, עושה זאת חלקית כדי לא לפגוע בבן אדם השני אבל גם כי טוב לו שהשני רוצה אותו לעצמו. אפילו מי שבוגד , בדרך כלל לא ישמח אם בן זוגו יגיד: " וואלה היית עם מישהו אחר, איך היה ?" , הוא יצפה לכעס , אלא עם כן הם נוטים לפוליגמיה. מונוגמיה כמו שליטה בדסמית יוצרת תחושה של שייכות ורכושנות- הוא רק שלי ואני רק שלו ואין לי זכות להיות עם אחרים בלי שירשה לי.

יש גם עוד דוגמאות לדברים שנחשבים נורמטיביים לגמרי אבל שהמקור שלהם הוא אותו המקור שיש לבדסם:
- התעמלות רבה- ליהנות מלדחוף את הגוף מעבר לקצה היכולת ,עד שזה משחרר אנדורפינים. כמו כן גם הפתגם האנגלי לגבי התעמלות ומה שצריך לעשות כדי לקבל תוצאות טובות: no pain no gain.
- אכילת חריף- שריפת בלוטות הטעם- זהו סוג של הנאה מכאב.
- קעקועים ופירסינג- פעילות בדסמית.
- מנהיגות מסוגים שונים.
- ספורט אקסטרים וכול מה שמסיכן ונותן תחושות קיצוניות.
- התמסרות לאדם, תחביב או ערך.
- חיפוש מסגרת, והגבלות ותחושה של ללכת לאיבוד בלעדיהם.
- הרצון להרגיש כוח ועוצמה בכול תחום.
- הרצון להתנתק מעצמך ומהזהות שלך והיכנס למודעות אחרת שמתבטא בהרבה סוגים של new age
- הרצון להתנתק מאחריות ולנסוע לחופשה או לעשות משהו ילדותי, או לתת לאחר לעשות משהו בשבילך.
- ההנאה משירים עצובים, מהעומק שבהם, היופי שבהם, וההסתכלות הכנה שלהם על החיים. זה סוג של הנאה מכאב.
- ההנאה מסרטים אלימים.