לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנים יקרים - שאלה

IvoryDom
לפני 16 שנים • 10 בינו׳ 2008

כדברי פורטרט

IvoryDom • 10 בינו׳ 2008
"עד אלייך לא נוח לי לבוא
עד אלייך רחוק מדי
עד אלייך לא נוח לי לבוא
עד אלייך"

בקיצור שאלה מיותרת
כי אין חוק או דין כזה או אחר רק תאום ציפיות בין שני אנשים.
לאור המרחק היה נכון יותר לתאם ציפיות.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: אל תיעלבי

בלוסום​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2008
אדון וחבר. כתב/ה:

ואם הוא מתעקש..ואת מרגישה לא נעים תני לו 20 ש"ח לדלק

או פשוט "דפי זהב"

Av

icon_lol.gif חהחה....
Mooooon
Mooooon • 10 בינו׳ 2008
פרפרית 73 כתב/ה:

זה אומר שאני עוד חייבת לו משהו?

אמממ. אנחנו חיים בחברה שיוויונית, לא ?
כל עוד לא התחברתם, את לא חייבת לו כלום, אבל גם הוא לא חייב לך. לכן צריכה להיות הדדיות בהשקעת המאמץ הראשוני.

פרפרית 73 כתב/ה:

ואם אין לי רכב וכסף? ?

אז לכי לעבוד במקום להתפרפר icon_biggrin.gif
Treasure​(שולטת){נשואה}
Treasure​(שולטת){נשואה} • 10 בינו׳ 2008
[quote="פרפרית 73"]
נולי כתב/ה:
נשמע כאילו שאלת: "האם המרחק עושה את הסאבית סקסית ומושכת ללא סייג?"

לא, לא לזה התכוונתי בכלל! התכונתי האם יש מקום שגם אם נסע הרבה והשקיע - שיהיה מוכן לקבל לא כתשובה. זו השאלה.

תלכי לפי שלבים הבאים:

1. כמה הודעות באתר כדי לראות אם זה מסקרן את שני הצדדים.
2. שיחות במסנג'ר של כמה ימים - ככה תדעו אם יש בכלל על מה לדבר, תכירו יותר טוב אחד את השני...תזהי כמה תכונות בולטות לעומק - מאוד חשוב!
3. שתי תמונות לפחות - בלי פוזות ומשקפי שמש, כשנוצר אימון ראשוני... ככה תדעי פחות או יותר אם בן אדם מושך אותך לא רק בשיחה.
4. רצוי מצלמת אינטרנט, הרבה פעמים - כאן ישר מזהים שפת הגוף והבעות פנים, מה בן אדם משדר...
5. שיחות טלפון - קול גם משמעותי, פחותץ מהמראה...
6. פגישה.... איפה שנוח לך - אם בן אדם רציני ולא מחפש הרפתקאות חד פעמית - המרחק אכן לא חשוב והוא גם לא יתנהג בצורה כאילו את חייבת לו משהו, יותר מזה את גם לא תרגישי ככה... היה לכם מספיק שלבים קודמים לסינון ראשוני, שניוני וכן הלאה...

אם תצטרכי עזרה - תפני אליי בפרטי.
    התגובה האהובה בשרשור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בינו׳ 2008
יש כללים ברורים לדברים האלה ומן הראוי שתכבדי אותם. אם המרחק שהוא עבר עד אלייך נמוך מ-5 ק"מ, את לא חייבת לו כלום. 5-10 ק"מ - את צריכה לחלוץ שד. 10-20 ק"מ - המינימום שאת יכולה לעשות זה להתפשט, באור כמובן. 20-40 ק"מ כבר יחייבו אותך לעשות לו ביד, ותסכימי בוודאי שמי שעבר 50 ק"מ מפרכים ראוי לפחות למציצה, ו-60 לבליעה. מכאן ועד 100 זה כבר זיון מלא, בתנוחות משתנות. 100 ומעלה זה אנאלי, וב-150 את מחויבת לצרף חברה. אם מישהו נוסע יותר מ-150 ק"מ רק כדי לפגוש אותך בלי שהובטח לו שום דבר וכשהוא בקושי מכיר אותך, חובה עלייך לומר לו: "בן אדם, מה נסגר איתך, נואשות זה לא סקסי".
אל תגידי שלא ידעת.
IvoryDom
IvoryDom • 10 בינו׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
יש כללים ברורים לדברים האלה ומן הראוי שתכבדי אותם. אם המרחק שהוא עבר עד אלייך נמוך מ-5 ק"מ, את לא חייבת לו כלום. 5-10 ק"מ - את צריכה לחלוץ שד. 10-20 ק"מ - המינימום שאת יכולה לעשות זה להתפשט, באור כמובן. 20-40 ק"מ כבר יחייבו אותך לעשות לו ביד, ותסכימי בוודאי שמי שעבר 50 ק"מ מפרכים ראוי לפחות למציצה, ו-60 לבליעה. מכאן ועד 100 זה כבר זיון מלא, בתנוחות משתנות. 100 ומעלה זה אנאלי, וב-150 את מחויבת לצרף חברה. אם מישהו נוסע יותר מ-150 ק"מ רק כדי לפגוש אותך בלי שהובטח לו שום דבר וכשהוא בקושי מכיר אותך, חובה עלייך לומר לו: "בן אדם, מה נסגר איתך, נואשות זה לא סקסי".
אל תגידי שלא ידעת.

LOL

אני רק תוהה מה שווה טיסה 3000 ק"מ
נמשכת{משויכת}

Re: אל תיעלבי

נמשכת{משויכת} • 10 בינו׳ 2008
[quote="אדון וחבר."][b][align=center]
אבל שאלה קצת טיפשית..

האם יהיה מוכן לקבל לא...כאילו לא זה לא.

אין פה בכלל שאלה.

מרחק מדבריות את האוקיינוס ההודי והאטלנטי

אני מאמין שכל אחד יהיה מוכן לחצות בשביל משהו אמיתי.

ואם התאמצו ולא יצא זה עדיין לא אומר שצריך ל"פצות" על המרחק

ואם הוא מתעקש..ואת מרגישה לא נעים תני לו 20 ש"ח לדלק

או פשוט "דפי זהב"

[color=yellow]מסכימה איתך

[size=24]מסכימה איתך
Old_Master​(שולט)

בנימה קצת יותר רצינית.

Old_Master​(שולט) • 10 בינו׳ 2008
למרחק יש השפעה גדולה. למרות כל מה שאומרים על חציית מדבריות ואוקיאנוסים בן זוג רחוק מקשה על קיום קשר אינטנסיבי. זה קשה, זה מעיק, זה מתסכל, במיוחד אם בן הזוג ממש מוצא חן בעיניך ויש רצון לעוד ועוד.
לגבי האקשין בפגישה הראשונה. הרוב יגידו לך שלא. ובכלל שכדאי שזו תהיה פגישה במקום ניטרלי. ואולי עם הבנות מוסכמות מראש. ואני אומר לך שאין כללים. אבל יש תחושת בטן. לכי עם התחושות שלך, אל תבואי מקובעת, תקשיבי לו, ולך, ולליבך, ותני לאינטואיציה שלך לקבוע. אם הפגישה הראשונה תהפוך סשין סוער אחלה, ואם תשאר רק קפה ושיחה נעימה גם זה טוב.
devotion​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008
devotion​(מתחלפת) • 11 בינו׳ 2008
אם אני לא מעונינת בקשר שטומן בחובו נסיעות ארוכות
למה לי להתחיל כזה בפגישה ראשונה.

זו לדעתי השאלה!...