לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למלכות בתשלום ושאר השולטות-ללבכן והגינותכן

סיגלית​(אחרת)
לפני 16 שנים • 26 בנוב׳ 2007

לתגובתי

סיגלית​(אחרת) • 26 בנוב׳ 2007
כל המלכות בתשלום זה מסחרה אחת גדולה - זה כמו ללכת לזונה ולדמיין שאתה עם אשה אהובה - ממש אותו הדבר
סמרטי
לפני 16 שנים • 26 בנוב׳ 2007

ההבדל בין מה שרשמתי לפרשנות שפורשה..

סמרטי • 26 בנוב׳ 2007
אנסה להתייחס בקצרה ואישית:

ליידי מוד ,תתפלאי או לא,קראתי את כול תגובתך עד הסוף (לגבי הערתך עם הניחוח הציני שאקרא עד הסוף),אך יש לי הארה בשבילך: אין זה מכובד להעתיק תגובה משרשור אחר ולומר,הנה תקרא.קראתי,אך אם היית קוראת את שכתבתי,שמה לב יותר לפרטים,היית לבטח שמה לב ש:כתיבתי לא הייתה תלונה על כסף,תמחור וכיוצא בזה - אלא על גישה חסרת רגישות

ד"א ליידי מוד,התאכזבתי לגלות שאת ענית באופן כול כך עצלן,כי כשדיברתי איתך לפני מספר חודשים לגבי סיישן ,שידרת הרבה סבלנות ורגישות - אך לבסוף לא הסתדר לנו להיפגש.

מאדאם אלינה - אני מאוד אוהב את הניק שלך,אך איפה המאדאם? תגובתך נראית לך יאה למאדאם? לטעמי האישי לא.ראיתי אותך במועדון לילה...מהרבה אנשים שראו אותך שם,עשית יחסי ציבור רעים לתחום שלנו,אך העיקר שזכית לחשיפה בפריים טיים

black roses - אני מכיר את ממלכת העינויים,להערכתי עוד לפני שהיה מותר לך לעסוק בתחום הזה (אם הפרסום נכון את בת 18-19 ) ,אז נכון יקירתי,נעשו שם הרבה שינויים.אני מכיר את המקום בתקופה שהקדישו יחס אישי לאנשים .הערה קטנה לך - כנראה לא הבנת את שרשמתי,לא ציפיתי יחס שיוויני בזמן סיישן ,אני עדיין לא שוטה הכפר,דיברתי על כבוד לרעיון שמישהו נותן בכן אמון וחלק מכן עובדות בקלות ראש ובחור אכפתיות - למשל חברתך למקום,דומינה שירז.

אני מרגיש צורך להזכיר: מטרתי הייתה להביע מחאה על גישה לא על תשלום.נכון שציינתי 2 שמות באופן אישי,אך בדקתי ולפי תגובות שקראתי חשבתי שהן טובות (הייתי כבר אצל מלכות בעבר,די טובות ואיכותיות - לצערי פרשו כבר ולמען האמת שילמתי אף כפול מן המחירים של היום,אך היה שוה כול רגע כי "המלכה" הייתה לפני הכול בת אדם לפני ,במהלך ואחרי) אך יכול להיות שה סוג מסויים של פרסום או הבדלי טעם.

לעומת זאת,אני יכול לציין שליידי מוד עליה שמעתי מחמאות אדירות,בשיחת הטלפון שצינתי מקודם,בהחלט ניתן לקבל רושם של בחורה איכותית.

אסיים במקרה אמיתי עם מלכה שעבדה פעם במרתף (היום ממלכת העינויים) : במשך שבועיים ניסיתי לקבוע פגישה עם אותה מלכה אך זה לא הסתדר לשנינו.אותה מלכה דיברה תמיד בנעימות,סבלנות,אורך רוח ורגישות - כהגעתי אליה לבסוף לסיישן,גיליתי מלכה יפיפיה,איכותית,אינטלגנטית,ששלטה בי והייתי שטיח לרגליה,קטן כזבוב ולבסוף הרוותה את פי במימיה הקדושים .בסוף הסיישן השתחוותי לה ומדי פעם הייתי עושה עבורה "טובות" ללא שום תמורה(מה שנקרא בשפת רחוב-הייתי הפראייר שלה או בשפתנו עבד פרטי כשמתחשק לה) אך תמיד היה ברור שיש בינינו כבוד הדדי כבני אדם רק הנאות שונות.היא אוהבת לקבל שירות אישי ויחס כראוי "למלכה" ואני אוהב לסגוד לאישה.

סליחה מכל מי שנפגעה,אך זה מחיר האמת.
Black Roses
לפני 16 שנים • 28 בנוב׳ 2007

Re: ההבדל בין מה שרשמתי לפרשנות שפורשה..

Black Roses • 28 בנוב׳ 2007
אמיתי בלב כתב/ה:

black rose- אני מכיר את ממלכת העינויים,להערכתי עוד לפני שהיה מותר לך לעסוק בתחום הזה (אם הפרסום נכון את בת 18-19 ) ,אז נכון יקירתי,נעשו שם הרבה שינויים.אני מכיר את המקום בתקופה שהקדישו יחס אישי לאנשים .הערה קטנה לך - כנראה לא הבנת את שרשמתי,לא ציפיתי יחס שיוויני בזמן סיישן ,אני עדיין לא שוטה הכפר,דיברתי על כבוד לרעיון שמישהו נותן בכן אמון וחלק מכן עובדות בקלות ראש ובחור אכפתיות - למשל חברתך למקום,דומינה שירז.
.

נתחיל מזה שאני מעל הגיל שציינת אבל תודה על זה שאני עדיין נראת בעיניי אנשים כבת 18 icon_wink.gif

אמשיך בזה שאני כרגע בהפסקה מסשנים בתשלום

ואסיים בזה שאל נא לשים את שמי ושמה באותו משפט ולהוסיף כחברה.

המשך ערב\לילה\בוקר נפלא
Lady Mod​(אחרת)

Lady Mod​(אחרת) • 28 בנוב׳ 2007
אמיתי בלב כתב/ה:

ליידי מוד ,תתפלאי או לא,קראתי את כול תגובתך עד הסוף (לגבי הערתך עם הניחוח הציני שאקרא עד הסוף).

זו בחירה שלך לראות זאת כציניות.
BlackDragon​(מתחלף){תפוס}

BlackDragon​(מתחלף){תפוס} • 28 בנוב׳ 2007
אמיתי בלב כתב/ה:

ליידי מוד ,תתפלאי או לא,קראתי את כול תגובתך עד הסוף (לגבי הערתך עם הניחוח הציני שאקרא עד הסוף),אך יש לי הארה בשבילך: אין זה מכובד להעתיק תגובה משרשור אחר ולומר,הנה תקרא.קראתי,אך אם היית קוראת את שכתבתי,שמה לב יותר לפרטים,היית לבטח שמה לב ש:כתיבתי לא הייתה תלונה על כסף,תמחור וכיוצא בזה - אלא על גישה חסרת רגישות

ד"א ליידי מוד,התאכזבתי לגלות שאת ענית באופן כול כך עצלן,כי כשדיברתי איתך לפני מספר חודשים לגבי סיישן ,שידרת הרבה סבלנות ורגישות - אך לבסוף לא הסתדר לנו להיפגש.

לפי דעתי לא הייתה כאן עצלנות בכלל.
וגם לא אי שימת לב לפרטים.

כחלק מהפוסט המקורי שלך רשמת את המילים "כסף קל" וזה מה שהליידי בחרה להתייחס אליו בתגובתה. זה לא אומר שהיא לא קראה את כל הפוסט שלך. זה אומר אולי שהיא הסכימה עם הפוסט שלך, חוץ מהמשפט הזה.
הרי בעצמך רשמת שדווקא היא הייתה בסדר.
(וליידי מוד באמת מלכה אמיתית! היא נותנת יחס אישי ואדיב. ואני יכול להגיד בביטחון מלא שלא התנסתי במלכה יותר איכותית! {בלי לפגוע, כמובן, במלכות האחרות icon_smile.gif })

ולגבי הפוסט המקורי שלך:
אני מסכים איתך, יש מלכות שתופסות מעצמם יותר מידי, ושוכחות שיש מולם בן אדם. (ולא רק אלו שבתשלום).
זה מרגיז, אבל כמו שמישהו כתב קודם, זה תלוי בבן אדם עצמו ולא רק במקצוע. תמצא לעצמך מלכה איכותית אחת ותישאר איתה.

בהצלחה!
אחד נשלט
לפני 16 שנים • 10 בינו׳ 2008
אחד נשלט • 10 בינו׳ 2008
היי אמיתי.. תעשה את ההפרד בין הקטע שזה ניצול של 400 שקל לבין איכות השירות. כי זה שני דברים נפרדים ואל תערבב ביניהם
הבוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 10 בינו׳ 2008

איכסה פיכסה

הבוסית​(שולטת) • 10 בינו׳ 2008
אני מסכימה עם מאסטר בבילון. אין לצפות ממלכה בתשלום, שהיא בעצם זונה לכל דבר ועניין, מעורבות רגשית. לא נוצלת על ידי מלכה בתשלום כי אין פה ניצול. הלכת מרצונך החופשי ושילמת כסף עבור סשן. זה זהה לאדם אחר שהולך לזונה ומשלם לה על מציצה.
סיגלית​(אחרת)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008

Re: איכסה פיכסה

סיגלית​(אחרת) • 11 בינו׳ 2008
הבוסית כתב/ה:
אני מסכימה עם מאסטר בבילון. אין לצפות ממלכה בתשלום, שהיא בעצם זונה לכל דבר ועניין, מעורבות רגשית. לא נוצלת על ידי מלכה בתשלום כי אין פה ניצול. הלכת מרצונך החופשי ושילמת כסף עבור סשן. זה זהה לאדם אחר שהולך לזונה ומשלם לה על מציצה.

שמחתי לראות תגובה מהבוסית icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 12 בינו׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 12 בינו׳ 2008
איזה מין ישראלי משלם על משהו שאפשר להשיג בחינם?

נו, שיהיה. הן נותנות שירות, כמו אינסטלטור, חשמלאי או מסאז'יסט. לפני שאתה פונה אל אלה, אתה מחפש המלצות, נכון? אז לפני שאתה מחפש מישהי שתשחק לך עם תכשיטי המלוכה, עשה גם לגבי בירור. אני בטוח שיש פה מספיק חבר'ה שישמחו לומר לך (ולו הייתי נשלט, בוודאי גם הייתי יודע את מי לשאול ואיפה לפחש) איזו מלכה שווה ואיזו סתם מכה. icon_biggrin.gif

*עריכה* אהה, ועוד משהו -

ציטוט: הייתי "בממלכת העינויים" מספר פעמים...זו בהחלט ממלכת הניצולים

אני היחיד שרואה פה משהו לא בסדר? חרא שם, מנצלים אותך ועושקים אותך, אבל עדיין היית שם יותר מפעם אחת? נו, אתה יודע מה אומרים...