בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה קטנה...

Old_Master​(שולט)
לפני 16 שנים • 14 בינו׳ 2008

תהיה קטנה...

Old_Master​(שולט) • 14 בינו׳ 2008
מודה לא מרבה להשתתף כאן, גם לא להופיען, ובכל זאת מרגיש צורך להעלות שאלה.

האם גם אתם זעים באי נוחות בכיסאותיכם כאשר אתם קוראים פרופיל שכזה???

http://www.thecage.co.il/profile,34703.html

ובכלל בזמן האחרון אני נתקל יותר ויותר בשפחות המפרסמות הודעות ומסרים לצורך חיפוש "שותפה" למערכת היחסים עם האדון שלה. כמעין שליחה של האדון, בפקודתו, בהוראתו, וכמובן בהסכמתן המלאה...
אני משתדל לא להיות שיפוטי, ואני מבין היטב את המשיכה שבפנטזיה להיות "בעל הרמון" של שפחות, או לפחות עוד אחת בצד "להשתעשע". גם אני נהניתי בחיי ממימוש הפנטזיה הזו של להיות עם שתיים יחדיו.

אבל....

אומנם אומרים שצדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים, אבל איכשהו קשה לי ליחס אדונים השולחים את שיפחתם לחפש עבורם שיפחה נוספת, באמצעים פומביים, כחברי הל"ו צדיקים...
יש לי, מודה, מידה מסויימת של אי נוחות, שלא לומר רתיעה, מתופעה זו. ושוב תוך מאמץ שלא להיות שיפוטי, נראה לי שזה יותר קשור לצורך האישי האגואיסטי של האדון לדשן (שלא לומר "לזבל") את ערוגת האגו הפרטית שלו.

זהו, אמרתי את זה
טמונה במסגרת

אולד מאסטר

טמונה במסגרת • 14 בינו׳ 2008
מאחד שכותב בפרופיל שלו:
"אחת שמבינה שליבי גדול מספיק גם בשבילה, אבל לא רק בשבילה.
אחת שרוצה להתמסר, לא להאבק, להנות ולהתרומם למרומים."

לי זה נשמע, פשוט מגוחך.

ועוד משהו קטן -
כדי להוכיח את טענתך, די אם תביא ציטוט מפרופיל, ללא איזכור שמו/ה של בעל/ת הפרופיל.
מה שעשית, הוא גם סוגשל אאוטינג (לא בפירסום, שהרי זהו פרופיל פתוח, אבל בהתקפתך הישירה עליו) וגם מעורר מיידית מחשבה על רצינות וכנות כוונותיך.

דווקא מהפרופיל המצוטט, אצלי לפחות, לא התעורר רושם שמדובר במישהי שעושה הכל בהוראת אדונה ללא הסכמה אמיתית מצידה (גם אם יש מקרים כאלה ואפילו לא מעטים).
Old_Master​(שולט)

מודה ועוזב ירוחם....

Old_Master​(שולט) • 14 בינו׳ 2008
התגובה הזו, כמו גם מספר מסרים שקיבלתי בתיבת המסרים הפרטית שלי, גרמו לי לחזור ולהבין מדוע איני נוטל חלק בשיג ושיח כאן בפורום.
הנטיה הכללית כאן, לשפוט, להתקיף, להיות בוטה (והתיחסותי אינה לתגובתה של טמונה במסגרת באופן ספציפי שאומנם היתה נחרצת אבל בוודאי לא מעליבה) אינה ברורה לי.
לגופו של עניין. מי שטורח לקרוא את תהייתי, ולאו דווקא בעומק רב כי פשוט אין בה יותר מדי רבדים סמוייים המצפים לחשיפה, גם לא כוונות סמויות כמו שיחסו לי חלק מהמגיבים במסרים פרטיים, יכול בקלות להבין שאין לי שום בעיה מוסרית בניהול מערכת יחסים עם יותר מאישה אחת. ציינתי זאת במפורש בהודעתי, ואף הודעתי שגם אני חטאתי בכך בעבר. כך שכל אלו שרוצים להטיף לי מוסר על היותי נשוי ובכל זאת כאן אז תחסכו ממני. אני יכול לומר אבל דבר אחד מאוד בסיסי, עובדת היותי נשוי לא היתה מעולם חסויה וכל מי שפנתה אלי, או שאני פניתי אליה, ידעה מראש על מצבי האישי, בניגוד לכמה דומים נשואים אחרים כאן, שנוטים להסתיר את מצבם האישי במסעות הציד שלהם.
אם יש כאן אחת שציינה בפרופיל שלה שהיא אינה רוצה נשואים ובכל זאת פניתי אליה שתקום עכשיו ותאמר את דברה, או לעולם תידום.
אני גם לא יוצא נגד השאיפה של אדונים לצרף יותר מאישה אחת למערכת היחסים שלהם. זוהי שאיפה מובנת לי ואף מקובלת, כל עוד זה נעשה במסגרת כללים ברורים בינו לבין שותפתו הראשונה, בידיעתה, ובהסכמתה. כן, בהסכמתה. הסכמה שנובעת מעבר למערכת היחסים של אדון המשליט את רצונו על שיפחתו, הסכמה שבאה מתוך מערכת יחסים בין שני בני אדם המעורבים יחד ומכבדים אחד את השני, גם אם האחד למעלה והשניה, מרצונה הטוב, נמצאת למטה.
כל תהייתי, ואולי אני יכול להודות כאן גם רתיעתי, היתה מאופן ממימוש מערכת יחסים משולשת/מרובעת/מחומשת וכו....
אני תוהה על הסיגנון ועל האופי. על העניין של לשלוח מישהי שתעשה בשבילך את העבודה ותשיג לך את מה שאתה רוצה, למרות שזה בעצם חורג ממערכת יחסים זוגית.
אני יכול להעיד על עצמי שבמקרים, ולא היו רבים כאלו, בהם ניהלתי מערכת עם יותר מאחת (וכן צדקנים שלי, אינני כולל בכלל זה את אישתי אז תחסכו ממני מראש!) זה התבצע באופן המכובד ביותר, ללא כפיה, ללא התחכמות, בשקיפות מלאה, לא תמיד ביוזמתי אגב וגם, לא מהסס לומר, תוך התלבטות על המשמעות וההשפעה שזה יגרום למערכת הזוגית הראשונית בה הייתי מעורב. אני יכול להעיד על לפחות פעם אחת, שלא ביוזמתי, שעניין זה דווקא פגם בזוגיות הראשונית ויצר שבר גדול. שוב, אין זה להעיד על נכונות העניין או טיב העניין. על כל מערכת יחסים שנכשלת אפשר להביא דוגמא של עשר שכן הצליחה, וגם להיפך. מבחינתי איש יעשה כדרכו בעניין זה.
אבל שוב, אני מדבר על האופי והדרך למימוש פנטזיה זו. על הצורך לשלוח את השיפחה בפומבי לעשות זאת עבורך, ועל התרומה של מעשה זה לאגו האישי של האדון. ואני איני טוען שבמקרה דנן הפרסום אינו נעשה בהסכמתה של השפחה, אולי אפילו להיפך. ובכל זאת, איפה עובר הקו האדום? האם כל מה ששפחה מוכנה לעשות אכן צריך לעשות? אני לא יכול להעיד על המקרה הספציפי הזה, מאחר ואינני יודע את הרקע ומאיין מגיע העניין, אבל התיחסתי למקרה זה כמקרה יצוגי, ולאו דווקא כמקרה ספציפי.
אם למישהו יש להעיר או להביע דיעה על עניין זה אשמח לשמוע. אם לא, אז לא.

לגבי עניין האאוטינג. אני לא חושב שמדובר באאוטינג. הרי מדובר בפרופיל פתוח בפני כל ובניק שלא ניתן לשייך אותו למישהו במציאות, בטח לא מאיזכורו בהודעה שלי. אם נכונה תחושתי הרי לא רק שאין מדובר באאוטינג, אלא שאף סייעתי לאותו אדון השולח את שפחתו, ותרמתי את תרומתי הצנועה לדישון ערוגת האגו הפרטית שלו. ובכלל, התיחסתי לפרופיל כשלם, לאו דווקא למשפט פה משפט שם.
פנטין
פנטין • 14 בינו׳ 2008
יש הרבה שפחות שרוצות לצרף עוד מישהי... שזו פנטזיה שלהן ולא רק של האדון..

אני לא רואה שום פסול בכך שאותן שפחות ירשמו בפרופיל שלהן שהן והאדון שלהן מחפשים צלע שלישית
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
איפה כתוב בפרופיל שלה מי האדון שהיא מחפשת עבורו, כדי שזה יהיה מתוך סיבות אגו שלו?
אם כבר מדובר בעצלות מצידו. אבל זאת נטיה משותפת לרוב ה'אדונים' ששולחים את השפחות שלהם לחפש עבורם.
זר​(שולט)

הפוסל במומו הוא פוסל

זר​(שולט) • 14 בינו׳ 2008
גם על הפרופיל שלך ניתן להתגולל בראשי חוצות.

לדוגמה - מדוע החלפת ניק? מדוע אתה מסרב לגלות את הניק הקודם שלך?

איך תרגיש אם מישהו יפתח שרשור הדן באדונים לכאורה המנסים להסתיר את "זהותם" הקודמת, ויביא אותך בתור דוגמה, ואיך תרגיש אם שם כל זב ומצורע יתגוללו עליך ויטילו בכך מומים שלא כתובים בתורה?

מדוע אתה נטפל לאחרים, ואינך מתרכז בלהציג את יתרונותיך שלך?
A v​(שולט)

די מצחיק אתה...

A v​(שולט) • 14 בינו׳ 2008

לך מותר לאהוב יותר..

לאחרים לא!!

אתה לא שופט???? אתה שופט באבוהה שופט...

כמו שלך מותר לנהוג כפי ראות עיניך...

כבד את רצונותיהם של אחרים

Av
היודע איך

Re: מודה ועוזב ירוחם....

היודע איך • 14 בינו׳ 2008
Old_Master כתב/ה:

הנטיה הכללית כאן, לשפוט, להתקיף, להיות בוטה (והתיחסותי אינה לתגובתה של טמונה במסגרת באופן ספציפי שאומנם היתה נחרצת אבל בוודאי לא מעליבה) אינה ברורה לי.
.

חחחחחחחחחחחחחחחח
מה שמצחיק הוא לא שאתה מביא פרופיל של מישהי לקדמת הבמה ומעביר ביקורת על הפרופיל, על מי שכתבה אותו, על אדונה ועל התופעה כולה...
מה שמצחיק הוא, שאחרי כל זה, עוד יש לך ביקורת על זה שאחרים מעבירים ביקורת על הביקורת שאתה העברת...
מעניין אם תהיה לך ביקורת על זה שיש לי ביקורת על זה שיש לך ביקורת על שלאנשים יש ביקורת על הביקורת שהעברת...
calipso​(נשלטת)

מפריע אך מי אנחנו לשפוט ??.

calipso​(נשלטת) • 14 בינו׳ 2008
אולד מאסטר ,

יש גברים , שמסוגלים לאהוב יותר מאישה אחת.

יש גם נשים , שמסוגלות לאהוב יותר מגבר אחד .

הכל בסדר בעיני ואסור , אסור לשפוט .

גם בעיניי היה מספיק רק ציטוט מתוך פרופיל , וזאת למרות שהפרופיל פתוח לעיני כל.

אין רע או מוזר בלחפש שפחה נוספת , למעט הדרך השונה מעט, שהיא בחרה .

מה שלי מפריע בפרופיל הנ"ל הוא משהו אחר . ואם אני טועה סליחה מראש .

נוצר רושם כאן , שגם לי, בתור אישה שעצמאותה ועצמיותה חשובים , מפריע .

נשמע כאילו היא נטמעה לחלוטין ברצונותיו של האדון שלה ומחקה עצמה לגמרי .

אך אם כך היא וגם הוא אוהבים את הדברים - מי אנחנו לשפוט ?