אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקומות בלונדון....מישהו???

in_the_dark​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 10 בינו׳ 2008

מקומות בלונדון....מישהו???

in_the_dark​(מתחלפת) • 10 בינו׳ 2008
אני טסה ללונדון לטיול
אשמח להמלצות על מקומות, חנויות וכל דבר מעניין
icon_redface.gif
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 10 בינו׳ 2008
אואו לונדון

היתי שם באחלה מסיבה! טורצ'ן גרדן

לכי להזיל ריר בשוק של קמדן כמה דברים גותים בעשרות (פאונדים) מדהים

תפני אלי בפרטי היתי שם לפני חצי שנה

ואל תוותרי על הצגה !!!! ממליץ על פאנטום האופרה אבל שלא יעבדו עליך אל תקני קרטסים ליציע תבדקי!
Na'ama

דבר ראשון....

Na'ama • 10 בינו׳ 2008
לכי לקאמדן!!!!
את יורדת מהית'רו ודבר ראשון לקאמדן!!!!! כמובן שלצאת לטורצ'ר גארדן אבל כדאי לפני לעשות קצת בירורים לשאול אנשים, כי בלונדון המסיבות הכי שוות אלה המסיבות מפה לאוזן.

בנוגע לכרטיסים להצגות, לכי ללסטר סקוור יש שם מכירות בחצי מחיר, זה עדיין יוצא 300 שקל לכרטיס אבל כשתהיי בהצגה את תשכחי מזה. וכן לכי לפאנטום האופרה..... גמני ראיתי את זה שם ועוד כל מיניי הצגות ובאמת זאת ההצגה הכי שווה!!

תהנייייייייייייייייייייי
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 10 בינו׳ 2008
לונדון מדהימה ויש בה המון פעילויות חביבות icon_smile.gif
לגבי מסיבות אם תתני תאריכים אוכל לומר לך איזה אירועים שאני מכיר יתקיימו באותו זמן.
טורצ'ר גרדן זו חוויה מדהימה אבל זו לא מסיבה שמתקיימת כל שבוע. בכל מקרה כדאי לקנות כרטיסים מראש כדי לחסוך אי נעימות של SOLD OUT.

לגבי חנויות
אל תרוצי מהיתרו ישר לקמדן טאון, עדיף לחכות לסופ"ש (שבת או ראשון) שיותר חנויות פתוחות ויותר טיפוסים הזויים מסתובבים באזור.
ישנם בלונדון שני שווקים בדסמיים שונים, כל אחד מהם מתקיים פעם בחודש ביום ראשון, זה משהו מגניב ויש שם מחירים ממש זולים. אפשר להתנסות בכל מיני אביזרים חדשים ומיוחדים.
מעבר לזה יש מספר חנויות בסוהו ויש חנות נוספת בהמשך הרחוב של קמדן טאון אחרי השווקים.

יש את CKK בית קפה באוירה בדסמית יש שתי קומות די קטנות בקומת המרתף מתקיימים כל מיני מפגשים מדי פעם ובקומה העליונה אפשר לקרוא ולרכוש ספרים הקשורים לבדסם.

לגבי חוויות שלא קשורות לבדסם יש לי ים של אינפורמציה, שוב תלוי מה מענייין אותך.
in_the_dark​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 11 בינו׳ 2008
in_the_dark​(מתחלפת) • 11 בינו׳ 2008
המון המון תודה אנשים
אני אשמח אם תפנו אלי עם מידה בפרטי ליותר פרטים
פשוט אני לא יכולה לפנות אליכם עד שתפנו אלי...כן אני יודעת
צריכה כבר לעשות מנוי icon_redface.gif
אמרלד
לפני 16 שנים • 16 בינו׳ 2008
אמרלד • 16 בינו׳ 2008
איזה כיף לך!!!! אני בדיוק חזרתי משם השבוע... הייתי שם שלושה חודשים...icon_sad.gif(

דבר ראשון כמו שאמרו כבר לפני - Torture Garden בהחלט חובה
יש להם אתר www.torturegarden.com ולהזמין כרטיסים מראש:2076134733 44 +

בקמדן טאון יש הרבה חנויות גותיות אבל האמת שאני די התאכזבתי ציפיתי להרבה יותר אבל אל תייאשי כי יש מציאות ובמיוחד עכשיו יש הרבה מבצעים אחרי הכריסמס והכל...
אני מצאתי שמלת ויניל שחורה שאמורה לעלות בסביבות ה100 פאונד - ב20 פאונד!
עוד חנות של מחוכים מדהימים Burleska.co.uk היא נמצאת גם בקמדן טאון.

ב27/1 יש מסיבה "twisted" והיא גם לא יקרה (בין 10-15 פאונד) יש פרטים נוספים בclubtwisted.co.uk

אגב, למסיבות בדר"כ יש קוד לבוש מאוד קפדני - רק שחור לא תמיד מספיק לפעמים מחייבים עור/ויניל או לבוש קינקי קצת יותר נועז... אז תבדקי לפני שאת מגיעה...
אני לא הלכתי למסיבה אחת כי ידיד שלי היה פשוט לבוש בשחור ותו לא והקולר שלו לא הספיק...

הבית קפה הקינקי (coffe kink( שלא יצא לי האמת לבקר בו אבל שמעתי שהוא ממולץ נמצא בcovnet garden
61 endell st. והוא פתוח כל יום מ9:00-19:00

בכללי, כל המידע שאת צריכה בנושא בדסמ באנגליה את יכולה למצוא באתר
www.infomedconsent.co.uk
כל החנויות, מסיבות, מפגשים והמידע שאת צריכה נמצא שם
רק כדאי לך לאתר את המיקוד של המקום שאת תהיי בו כי באתר יש מנוע חיפוש לפי אזורים...

תהני ואל תשכחי לספר חוויות!!!!!