ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס לי!!!

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 1 באוק׳ 2007
כחולית כתב/ה:
איזה חמוד אתה!
האיש שגם בעוד 40 פעם שנפגש, אני עוד לא אצליח לזכור מי הוא icon_redface.gif icon_lol.gif

אבל אני חושבת שאם יש בך צד שנמשך להישלט, אז כדאי שתנסה את זה מתישהו ואל תפסול icon_wink.gif

אכן צודקת צריך לעבור חוויה של נשלט ורק אז להחליט אם זה טוב או לא.
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 24 בנוב׳ 2007

תאמיני לי

אוהב שולטות​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2007
החרא אותו דבר. לא חשוב איך מכנים אותו... חחחחח. ואם להיות יותר רציני. פעם הגדרתי עצמי בחור רגיל, למרות שתמיד נמשכתי להשפלות ונורא רציתי להיות הצד החזק.... (רק עם בנות) לאט לאט התעמתתי עם עצמי והתחוור לי שאני נמשך לצד השני. היה לי קשה להודות בזה. וזה קשה עד היום. אולי זה מה שמאפיין את המתחלפים/ות. הם נמשכים להיות גם הצד השני, אבל מתביישים בכך. טוב לא אלאה אותך. לדעתי את כמוני. מבינה בדיוק במה מדובר. למה לא תנסי להתחיל פה בפורום הזה. שמגדירים עצמם מתחלפים. כי הם באמת כאלו. לדעתי אנחנו זן-עילי אגב... icon_wink.gif
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 24 בנוב׳ 2007

חחחחחחחח כמה נכון ככה עצובמצחיק

אוהב שולטות​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2007
Aimee כתב/ה:
Buttercupe כתב/ה:
ככה זה, גברים לרוב.
דוגמה קצרה?
אני מקבלת הודעה פרטית,
עבד רוצה להישלט (ממני? כאילו???)
ואז אני בנימוס עונה לא שזאת לא "כוס התה שלי" ואני נישלטת
אז מה הוא עונה?
אז אני יכול לשלוט עלייך .(?)
לא תמצאו ,למירב ידעתי אישה ,ש"תחליף" ככה צדדים.

מש''ל.

כמו שאמרתי פעם- גברים פשוט רוצים להשפיך ולא אכפת להם איך. הם חושבים שפה הם ימצאו את זה בקלות.
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Gentlewhip​(שולט)
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007

אולי לחפש אחרת

Gentlewhip​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2007
כחולית יקרה
אולי את צריכה לחפש סוג מאוד מסוים של שולט דוקא שיהיה מספיק פתוח וקרוב לעצמו ומספיק אוהב כדי לגלות את נפלאות הכניעה איתך
מנסיון שלי אני יודע ששליטה תמיד תהיה כוס התה שלי אבל עם בת הזוג הנכונה כזו שאוכל להעריץ,לאהוב,ולהעריך בהחלט ארצה שהיא תהיה גם השולטת גם הנשלטת וגם בת זוג
עכשיו הבשורה הרעה:עדיין לא מצאתי את הכל כך מיוחדת ואני בספק אם אמצא
דוקטרינה​(שולט)
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007

למצוא שולט שהוא גם נשלט

דוקטרינה​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2007
הי כחולית.

למצוא סוויצ' שמתאים לך זה די מסובך. ייתכן שתדרשי לפשרות.

מאחל לך רק הצלחה.

דוק.
Citizen​(שולט)
לפני 16 שנים • 11 בדצמ׳ 2007
Citizen​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2007
היי כחולית

מההיכרות הקצרה שלי איתך

הכרתי בת אדם מיוחדת במינה

אין לי ספק שאת תמצאי

אל תתיאשי ואם את צריכה משהו

את יודעת איפה למצוא אותי

בהצלחה
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 12 בדצמ׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2007
תודה icon_redface.gif

ודוקטרינה- בחיים צריכים להתפשר, השאלה על כמה ועל מה והאם אתה מרוצה מהפשרה הזאת או שאתה מצטער עליה הרבה זמן... icon_confused.gif
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007
אנדרפוט • 21 בדצמ׳ 2007
כל הקונספט הזה של התחלפות הוא מאוד מורכב ולכן צריך בן אדם מאוד מורכב עם צדדים רבים לאישיותו. נשלטים למשל הם מאוד פשוטים, או שהם רוצים להשלט באמת או שהם רוצים לשלוט מלמטה - אבל העיקר, שזה הפוזיציה, נשאר אותו הדבר - הם נמצאים למטה במרחב.
אותו הדבר עם שולטים - או שהם אנשים טובים עם נטיות סאדיסטיות או שהם סתם חארות שנרשמו לבדסמ כדי לקבל לגיטימציה לאופי המגעיל שלהם כאנשים - אבל במרחב הם יהיו למעלה.

מתחלפים הם לרוב משייטים במרחב ויש להם מצבי רוח לפה ולשם, הם רואים את שני הצדדים של המטבע וחשים אותו. לרוב גם מדובר בתופעה נשית, כמו שפאמדום זה בעיקר תופעה גברית שמבטאת את הרצון של הגבר להיות עם אישה שהיא תמיד כוסית ומרוחקת, כך התחלפות מבטאת את הרצון של האישה להיות עם גבר שמבין אותה. גברים מתחלפים הם לרוב אופורטוניסטים (עע דן ציפורי) ולכן זה יכול להיות מתסכל, במיוחד אם את אינטלגנטית ויש לך חוש ריח טוב כלפי אנשים.

you can't always get what you want

but you might get what you need