בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה הפון שלי

devotion​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 22 בינו׳ 2008
devotion​(מתחלפת) • 22 בינו׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
devotion כתב/ה:
בסה"כ טלפון..
זה לא שמסרת לזר מוחלט את מספר כרטיס האשראי שלך..
נתקלתי פה בהרבה תופעות איומות.
אבל המקסימום שיכול לקרות מלתת פון, זה שהוא יצלצל עוד כמה פעמים אחרי שכבר הבהרת לו שאת לא מעוניינת.
לא חושבת שיכול להגרם נזק גדול יותר.
אם מדובר בפסיכופט, בדר"כ יש סימני אזהרה בין השורות הכתובות, עוד לפני הפון.

מצד שני מעולם לא הייתי בסיטואציה של מחפשת דייטים בכלוב {בדס"מים או לא}
כך שמי שקיבל את הטלפון שלי, בדר"כ כבר הכרנו במפגש או משהו, ותמיד זה מישהו שלפחות חבר אחד שלי מכיר אישית. זה עוזר.

כמובן שלא מפזרים את הפון שלך לכל מבקש.

לא לא זה לא בסך הכל טלפון
ההרגשה שאדם שהתגלה לבסוף כלא רצוי או לא ראוי על ידי יחזיק במספר הטלפון שלי מאוד לא נעימה הייתי רוצה להמנע מכך מההתחלה לכן שאלתי את השאלה פה

אז בעצם את שואלת איך ניתן לראות עתידות?
לא ממש הבנתי,
את רוצה משהו, אסמכתא, שתבטל את כל החששות שבלהכיר מישהו חדש?

גם אני רוצה..

ואם מישהו שנתת לו את הטלפון התגלה כלא מתאים,
אז מה בעצם קורה אז?
שאלת,
"איך זה אצלכם, הייתם מוסרים את המספר שלכם בתחילת ההכרות, או מתי כדאי לעשות זאת?"

אין לדעתי כללים ברורים.
זה עניין של הרגשה.
וההרגשה הנכונה, משתנה הן בהתאם אליך ולמי שאת בכל רגע נתון, והן בהתאם אליך ולכל מי שמולך באופן פרטני.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 22, 2008 7:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Madame T​(שולטת)

Re: קשר לא מתקדם?

Madame T​(שולטת) • 22 בינו׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
ולפי תשובתך מאדם T נראה שהקשר מאוד תלוי במספר הטלפון אם כך.
אני צודקת?

בהנחה, שאת והצד שכנגד מעונינים לעבור מהוירטואליה לעולם ה'מציאותי' אז מן הסתם יש לקדם את הקשר באיזו צורה. אחת הדרכים, לפני פגישה פנים אל פנים, היא שיחת טלפון, שבה את שומעת את קולו של האדם שמשוחח איתך (והוא את שלך כמובן), מעבר למלים הכתובות על המסך. ואיך אומרים - הטון עושה את המוסיקה, אפשר לגלות לא מעט על האדם וסגנונו דרך שיחה טלפונית. כמובן שכל זה אמור להוביל בסופו של דבר גם לפגישה ממשית, כששני הצדדים מרגישים שהגיע הזמן לכך, אבל בעיני זהו בהחלט שלב חשוב ונחוץ בקידום הקשר. בואי נאמר, שאני לא נוהגת להפגש עם אנשים שלא שוחחתי איתם לפחות פעם או פעמים מספר בטלפון לפני כן.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2008
אני לא מבינה מה הבעיה למסור מספר טלפון ,הרי לאחר השלב שבו מחליפים מילים כתובות יש צורך להתקדם הלאה , והדרך הנכונה זה בתחילה בטלפון ומשם בוחרים אם להמשיך הלאה או לא , מה שאני עשיתי בעבר זה פשוט מאוד במקביל לנתינת מספר הטלפון שלי לקחתי גם מהצד השני את מספר הטלפון שלו .
אם יטריד אותך את יכולה להטריד בחזרה icon_smile.gif (סתם)
אף פעם לא הוטרדתי ע"י מישהו שנתתי לו את מספר הטלפון לאחר שבחרתי שלא להמשיך בקשר איתו .
חסר לו שהיה מנסה להטריד, הוא היה מבין מיד שרצוי שלא יטריד יותר .
*מנגינה*{התווים שלו}

והווו

*מנגינה*{התווים שלו} • 22 בינו׳ 2008
Malva pusilla כתב/ה:
אני לא מבינה מה הבעיה למסור מספר טלפון ,הרי לאחר השלב שבו מחליפים מילים כתובות יש צורך להתקדם הלאה , והדרך הנכונה זה בתחילה בטלפון ומשם בוחרים אם להמשיך הלאה או לא , מה שאני עשיתי בעבר זה פשוט מאוד במקביל לנתינת מספר הטלפון שלי לקחתי גם מהצד השני את מספר הטלפון שלו .
אף פעם לא הוטרדתי ע"י מישהו שנתתי לו את מספר הטלפון לאחר שבחרתי שלא להמשיך בקשר איתו .

אפשר לקבל טיפים נגד מטרידים למקרה הצורך?
Josephin​(לא בעסק)

Re: והווו

Josephin​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2008
*מנגינה* כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:

כתבתי שבמקביל לנתינת מספר הטלפון שלי אני אקח גם ממנו מספר טלפון .
טיפש הוא זה שיטריד מישהי שיש לה את מספר הטלפון שלו, ואם טיפש הוא , פשוט להיות אסטרטיבית לא להסביר או לבקש אלא להגיד בצורה חד משמעית שכדאי שלא יטריד אחרת יש לך קשרים ואת יכולה להגיע עד אליו הביתה icon_smile.gif.
אני מאלתרת , לא נתקלתי בסיטואציה של הטרדה . מלבד פעם אחת זה לא היה בדיוק הטרדה,זה סיפור קצת משונה ,הוא הפסיק להתקשר אלי ברגע שהובהר לו שפשוט אין לו מה להתקשר אלי .
רצוי שמספר הטלפון שלך יהיה חסוי בשרות 144 או אותו שרות הניתן ע"י חברות סלולריות , הוא לא יכול להשיג פרטים עליך עפ"י מספר טלפון .

עצה קצת קיצונית שיש בה עלות למי שמאוד מאוד מפחדת מהטרדות , אפשר לקנות כרטיס SIM של קו טוקמן כמדומני שזה עולה בין 80-100 ש"ח ותשתמשי במספר הזה כדי לשוחח בהתחלה עד שתמצאי לנכון שהוא מתאים לך ואת רוצה להתקדם בקשר, סתם רעיון .
נולי
נולי • 22 בינו׳ 2008
להזכירכם: ממש לא מזמן לא היו טלפונים סלוללריים. קצת יותר אחורה גם טלפונים רגילים לא היו.
ועם כל זאת אנשים נפגשו והכירו ועשו בדסמ מאהבה.

מי שמאוד מוטרד ממסירת מספר הטלפון יכול לקבוע בבית קפה ניטרלי פגישת הכרות. לשם ביטחון אפשר להודיע לחבר/ה קרוב/ה שיתקשרו באמצע הדייט כדי לודא שאתם בסדר. מה שנקרא "חבר בטחון". בעיקר כשניפגשים עם מישהו שלא לגמרי שלמים לגביו, זה מרגיע לדעת שיש עוד מישהו שיודע איפה אתם וכל זה. אגב זה יכול להיות גם חבר בטחון ונילי. חבר אמיתי לא יחקור אותכם מה בדיוק אתם עושים.

ולפחדנים המובהקים: אין אדם בטוח בעולם. לא אחת קרה שאנשים אנסו או רצחו בני זוגם ואף את ילדיהם. אלו החיים.
שחורה ונאווה
שחורה ונאווה • 22 בינו׳ 2008
תמיד אפשר בשיטה של נולי לקבוע ישר במקום ציבורי ולהודיע לחבר או חברה שישמרו. בפגישה אפשר לזהות.

אני מצלצלת בפעם הראשונה ועושה *43 אבל אחרי שיחה אחת או שהוא מקבל פון או שהחלטתי שלא מתאים. ברוב המקרים לפי השיחה אפשר להחליט אם הוא חולה נפש שיטריד אותנו. גבר נורמלי לא יטריד ולא יצלצל כשאומרים לו חד משמעית שלא רוצים אותו. כל הכוונה של הגבר היא קשר שליטה או סקס ואם אין לו סיכוי לקשר או לסקס הוא לא יטריד.

אם יש נשואים ונשואות שפוחדים ולא מוכנים שידעו עליהם פרטים יכולים לקבוע פגישה במסנג'ר במקום ציבורי כמו שנולי אמרה. אחרי הפגישה מחליטים מה רוצים.

לדעתי תמיד צריך לדעת פרטים מלאים לפני שנפגשים במקום אינטימי, אבל אני מכירה מישהי נשואה ואת הניק שלה והיא מספרת שהיא נפגשת כבר שנה עם ניק אחר. שניהם לא יודעים אחד על השני הרבה חוץ מזה ששניהם נשואים ולא רוצים שבני הזוג ידעו.
הם מוצאים זמן להפגש, הולכים למלון לפי שעות וקובעים לפעם הבאה.

אני לא אוהבת את צורת הקשר הזאת אבל הם שניהם מרוצים ובני הזוג לא יודעים.
הכל תלוי מה רוצים להשיג בקשר וכמה פוחדים.
Jake​(שולט)
לפני 16 שנים • 23 בינו׳ 2008
Jake​(שולט) • 23 בינו׳ 2008
שחורה ונאווה כתב/ה:

...............................

אם יש נשואים ונשואות שפוחדים ולא מוכנים שידעו עליהם פרטים..........

קשה להאמין שהפוסט הגיע לשלושה עמודים עד שהועלתה הסברה דלעיל (:
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 23 בינו׳ 2008
Jake כתב/ה:
שחורה ונאווה כתב/ה:

אם יש נשואים ונשואות שפוחדים ולא מוכנים שידעו עליהם פרטים..........

קשה להאמין שהפוסט הגיע לשלושה עמודים עד שהועלתה הסברה דלעיל (:

העיקר שאתה עוקב }{
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: והווו

*מנגינה*{התווים שלו} • 23 בינו׳ 2008
Malva pusilla כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
Malva pusilla כתב/ה:

כתבתי שבמקביל לנתינת מספר הטלפון שלי אני אקח גם ממנו מספר טלפון .
טיפש הוא זה שיטריד מישהי שיש לה את מספר הטלפון שלו, ואם טיפש הוא , פשוט להיות אסטרטיבית לא להסביר או לבקש אלא להגיד בצורה חד משמעית שכדאי שלא יטריד אחרת יש לך קשרים ואת יכולה להגיע עד אליו הביתה icon_smile.gif.
אני מאלתרת , לא נתקלתי בסיטואציה של הטרדה . מלבד פעם אחת זה לא היה בדיוק הטרדה,זה סיפור קצת משונה ,הוא הפסיק להתקשר אלי ברגע שהובהר לו שפשוט אין לו מה להתקשר אלי .
רצוי שמספר הטלפון שלך יהיה חסוי בשרות 144 או אותו שרות הניתן ע"י חברות סלולריות , הוא לא יכול להשיג פרטים עליך עפ"י מספר טלפון .

עצה קצת קיצונית שיש בה עלות למי שמאוד מאוד מפחדת מהטרדות , אפשר לקנות כרטיס SIM של קו טוקמן כמדומני שזה עולה בין 80-100 ש"ח ותשתמשי במספר הזה כדי לשוחח בהתחלה עד שתמצאי לנכון שהוא מתאים לך ואת רוצה להתקדם בקשר, סתם רעיון .

תודה אחלה רעיונות icon_surprised.gif