לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשואים

gilsherr
לפני 16 שנים • 23 בינו׳ 2008

נשואים

gilsherr • 23 בינו׳ 2008
מה אתם עושים פה בכלל יש לכם נשים בבית!
אנחנו הסאביות מחליפות שולטים כמו גרביים(ולפעמים בתדירות יותר גבוהה),משתרללות לכל כיוון ובתכלס......... מחפשות קשר!
עכשיו ברצינות- על יותר מ-60% מהפרופילים של סאביות מופיע בגבולות, כן בגבולות, לצד דם ופדופיליה ....נשואים!.
מה הסיפור סאביות ? אולי אתן מחמיצות קשר אמיתי עם נשוי? מה לא ייתכן כאן מבחינתכן?
ואתם שולטים דעתכם?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 23 בינו׳ 2008
אני לא מציבה הרבה גבולות. הגבול העיקרי שאני מציבה הוא הלב. יש לי רק אחד ממנו icon_smile.gif
gilsherr

ובכל זאת

gilsherr • 23 בינו׳ 2008
בפרופיל שלך את מציינת בגבולות גם נשואים וזה שיפור ביחס לאחרות שמציינות רק נשואים.
amy​(נשלטת)

Re: ובכל זאת

gilsherr כתב/ה:
בפרופיל שלך את מציינת בגבולות גם נשואים וזה שיפור ביחס לאחרות שמציינות רק נשואים.

למדתי שבשבילי זה אותו הדבר. אני רוצה שהגבר שלי יהיה רק ולגמרי שלי, כמו שאני רק ולגמרי שלו.
*מנגינה*{התווים שלו}

לא משנה

*מנגינה*{התווים שלו} • 23 בינו׳ 2008
נשואים או לא העיקר למצוא את החיבור הנכון
וטיפ קטן ממני- דוקא אדון נשוי יכול להיות מעניין ומאתגר הרבה יותר icon_confused.gif
amy​(נשלטת)

Re: לא משנה

*מנגינה* כתב/ה:
נשואים או לא העיקר למצוא את החיבור הנכון
וטיפ קטן ממני- דוקא אדון נשוי יכול להיות מעניין ומאתגר הרבה יותר icon_confused.gif

מה שאני כ ן חושבת זה שאם כבר, שנשואים ילכו רק עם נשואות ולהיפך. ככה זה לפחות שוויוני. אלא אם כן לסאבית/ דום באמת אין בעית קנאה וכו'.
gilsherr

נו...

gilsherr • 23 בינו׳ 2008
ייש כאן גישות חדשות...אני מאמין שקשר בין אנשים צריך להיות משוחרר מהגדרות ראשוניות ככל שניתן.
huan
huan • 23 בינו׳ 2008
הממ משוחרר מהגדרות ראשוניות כמו "נשוי","נמצא בקשר עם מישהי אחרת","מזדיין אחרות"? אכן

וזה לפני שנכנסים לצד האתי של העניין. אני רוצה להאמין שאנשים שכותבים פאדופיליה בפרופיל כותבים זאת לא רק בגלל שהם לא חושבים שעם ילד יכולה להיות להם קשר מעניין ומאתגר והם לא אוגרים פורנוגרפיית ילדים מפני שהחזה של ילדות קטנות לא גדול מספיק אלה שהם מבינים שבכך שהם מזיינים ילד הם פוגעים באדם או מסיעיים לפגיעה בו ושהדבר נכון גם בכל הקשור לנשואים הפוגעים בנשותיהם בשם הזין.

היו מספיק דיונים בנידון.
D ream​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 24 בינו׳ 2008
D ream​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2008
לפעמים להיות שולט נשוי בבדסמ זה לא יותר מתירוץ מצטדק ומתמם ללמה אני בוגד. זה כי אישתי לא מספקת לי את הצד האפל הזה שבי שחלק ממני , ובטכלס לרוב חסר קצת כוס בחיים ומה 'כפת להם להביא כמה ספאנקים בשביל להשיג אחד.
שלגי
לפני 16 שנים • 24 בינו׳ 2008
שלגי • 24 בינו׳ 2008
הנושא הזה נטחן מכל הכיוונים, יותר מזונות מזדקנות בבלוגים מסויימים
(סליחה, זה היה בלתי אפשרי להתאפק)

להלן שתי דוגמאות ובטח יש עוד:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13818&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13818&postdays=0&postorder=asc&start=0

וכן גם אצלי זה גבול
(ואגב, לא לצד פדופיליה כפי שגם רצח אינו מצויין אצלי בגבולות - יש דברים שעצם הצבתם כגבול נותן להם לגיטימציה לכאורה)

כמה עמודים על הנושא...
מדברים יותר מידי כאן בכלוב הזה icon_cool.gif