צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשואים

היודע איך
לפני 16 שנים • 24 בינו׳ 2008

אברשה לאאאאא

היודע איך • 24 בינו׳ 2008
אל תמחק את הבלוג!
אני רוצה לקרוא אותו ואין לי כרגע זמן.
את הבלוג של דולי פספסתי... את ההוא... "ההוא"... לא את הבלבולי מוח הבנאליים הרגילים של "קמתי בבוקר וחשבתי לעצמי אחחח איזה בוקר נפלא... בוקר של צמיחה אישית"...
כאלו יש די והותר...
תשאיר את הבלוג שלך אברשה...
זה כמו יס מקס או הוט VOD כל אחד יכול לצפות בזה בזמן שמתאים לו...
לא צריך להתפרע בכל פעם שאיזו נויירוטית מתחרפנת ולהתחיל להשמיד יצירות...
מה זה פה?... ליל הבדולח?...
zmanii
zmanii • 24 בינו׳ 2008
מכוערות,שמנות ומחפשות קשר ו/או אהבה לא לפנות!

וכאשר תמצא את אותה מיוחלת - יפה - רזה ומחוטבת - המחפשת כאב , השפלה עם נשואים .
מקשר היא בורחת ואהבה אין היא יודעת מה היא ולכן אינה מחפשת אותה.

תפנה אותה אותה לבלוג שלך בכדי שתאג להגן על עצמה ממש!!!! ממש!!!!! טוב אם לפחות בחיים היא כן בוחרת.
היודע איך

פוליטיקלי קורקט

היודע איך • 24 בינו׳ 2008
בגלל התגובה של זמני, אבל לא רק, הריני להביא תיקון לדברי:
ציטוט: לא צריך להתפרע בכל פעם שאיזו נויירוטית מתחרפנת ולהתחיל להשמיד יצירות...

והתיקון הוא: "ראה לשון זכר כלשון נקבה וההיפך".
gilsherr

תודה לכל המחמיאים על הבלוג וגם אלה שלא

gilsherr • 24 בינו׳ 2008
מעניין שבכל פעם שאני כותב משהו מחוץ לבלוג ישר מפנים אותי בחזרה אליו.
אני בהחלט מתכוון להמשיך ולספר את שעבר/עובר עליי כמכור למין בתשלום או יותר מדוייק כמכור למין חריג בתשלום. מי שהבלוג קשה לו מוזמן שלא להמשיך ולקרוא בו אבל שיזכור שזה לא יעלים את התופעה...
אני מבהיר בפעם המאה אני לא הולך למקומות בהם יש סיכון שהבנות בו הן קורבנות סחר ואני יודע איך להבחין (15 שנה רבאק, תנו קצת כבוד "מקצועי").
בקשר לפרופיל שלי אין לי שום כוונה למכור סיפורים, אני אכן לא נמשך לשמנות או מכוערות ובוודאי שלא רוצה להשלות אף אחת שמפנטזת על קשר מחוץ לסשנים. אין לי זמן לזה.
אם אני לא אמצא גם לא קרה הרבה...
T O M​(שולט)

Re: צודקת

T O M​(שולט) • 24 בינו׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
רק התפלאתי לגבי הכמות(למעלה מ-60% מהפרופילים של הבאביות) והנחישות.
ומשהו אישי:יש ללא ספק מכוערות(בעינייי כמובן) שהייתי יכול להנות מקשר יפה איתן אבל אני מרגיש שאני רוצה משהו מיוחד הפעם.

אישה רווקה לרוב תעדיף לצאת עם גבר רווק מאשר נשוי.
מפתיע אותך כמות הנשים שמעדיפות זאת ככה?!

הסיבות הן די ברורות.
שחורה ונאווה

Re: תודה לכל המחמיאים על הבלוג וגם אלה שלא

שחורה ונאווה • 24 בינו׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
מעניין שבכל פעם שאני כותב משהו מחוץ לבלוג ישר מפנים אותי בחזרה אליו.
אני בהחלט מתכוון להמשיך ולספר את שעבר/עובר עליי כמכור למין בתשלום או יותר מדוייק כמכור למין חריג בתשלום. מי שהבלוג קשה לו מוזמן שלא להמשיך ולקרוא בו אבל שיזכור שזה לא יעלים את התופעה...
אני מבהיר בפעם המאה אני לא הולך למקומות בהם יש סיכון שהבנות בו הן קורבנות סחר ואני יודע איך להבחין (15 שנה רבאק, תנו קצת כבוד "מקצועי").
בקשר לפרופיל שלי אין לי שום כוונה למכור סיפורים, אני אכן לא נמשך לשמנות או מכוערות ובוודאי שלא רוצה להשלות אף אחת שמפנטזת על קשר מחוץ לסשנים. אין לי זמן לזה.
אם אני לא אמצא גם לא קרה הרבה...

הבלוג בסדר.
הבעיה היא לא עם הבלוג. הבעיה עם המציאות שהוא מתאר ועם ההנחות שאתה נותן לעצמך על דברים שעשית.
למשל :
בצעת מין עם לעג על השמנה לזונה שדופה ואנורקטית. היא תרעיב את עצמה יותר אחרי מה שעשית.
הכאבת אנאלית, אחרי התנגדות, לילדה, שהאבא שלה קיים איתה יחסי מין אנאליים,
היו עוד דברים שעשית.
מי שרוצה יקרא בבלוג.

זונה מברזיל וזונה מאוקראינה, שהובאו לארץ במיוחד לצורך זנות ועובדות במכוני ליווי, מוגדרות בכל העולם קורבנות סחר בנשים.

כתבת שעשית יחסים אנאליים לא מוגנים עם זונה שהיתה חולה במשהו, אבל אתה לא יודע במה, ואתה שומר על כולן וגם על אישתך, אבל ההערה של זמני היתה במקום.
אפשר להיות נשא הרבה זמן עד שהמחלה מתפרצת ויש מחלות אחרות. עגבת דוגרת במשך הרבה שנים ולא מרגישים שהיא נמצאת עד שהיא מתפרצת בבת אחת.
למה לא שאלת במה היא חלתה?
ראבאק! לך להבדק מהר כי קונדום נקרע לפעמים ויש אפשרות להדבק במין אוראלי ובחיכוך בלי חדירה.
לא חאראם על אישתך?
במאמר הזה יש רשימה של מקומות לבדיקה ודרכי הדבקות. מין אוראלי נמצא ברשימה וסקס עם קבוצות בסיכון. זונות במכונים שאתה מתאר הן קבוצת סיכון ולא התפלאתי שנודע לך שאחת חולה.

http://www.clalit20plus.co.il/Clalit/young/Popups/PrintArticlePopUp.aspx?ArticleID=%7B20CAA884-4E69-4639-955F-9A16416C88FC%7D

אם לא תמצא סאבית לפחות בדוק והגן על אישתך.
3 חודשים לא מוצאים את הנגיף ואחרי 3 חודשים חייבים להבדק שוב. הבדיקה נכונה רק אם במשך חצי השנה לא היתה הדבקה.

רוב הרווקות רוצות רווקים או גרושים.
רוב הגרושות לא רוצות נשואים.

יש פה נשואות.
במקרה שלך גם הנשואה צריכה להיות מתאבדת שיעית או שהיא לא יודעת לקרוא.
לך להבדק!
gilsherr

לשחורה ונאוה

gilsherr • 24 בינו׳ 2008
מספר אי דיוקים, קודם כל לא הכאבתי לזאת שאבא שלה שכב עמה,אם היית קוראת את כל הרשומה היית מבינה שבסך הכל הבעתי תמיהה איך זה שמין אנאלילא כואב לה בכלל והיא הסבירה זאת ע"י האמת המזעזעת שכתבתי עליה. שנית במקרה שהיה לי עם הבחורה שחששתי שנדבקתי ממנה ניתם להבין מהרשומה(ואם היית קוראת עד הסוף היית מבינה) שעשיתי הכל על-מנת לבדוק במה או לא היא ניסתה להדביק אותי(גם רק אולי ניסתה לא בטוח שהיא התכוונה ולא בטוח שהיא חולה)ונכון אין לי אומץ להבדק.
הבחורה מרוסיה היא יהודיה עם תעודת זהות ישראלית שעבדה לפני העבודה הזאת במשרד תיווך והחליטה שבזנות יש יותר כסף. הברזילאית היא אחת הבחורות האינטיליגנטיות ביותר שיש בשוק, היא ממש עובדת מבחירה מודעת במקצוע זה. אין שום סיכוי שמישהו היה מביא אותה לארץ למטרות סחר וכדומה...היא פשוט הייתה בועטת לו בתחת.
Adonasuy​(שולט)

משהו פה לא מובן לי-

Adonasuy​(שולט) • 24 בינו׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
מספר אי דיוקים, קודם כל לא הכאבתי לזאת שאבא שלה שכב עמה,אם היית קוראת את כל הרשומה היית מבינה שבסך הכל הבעתי תמיהה איך זה שמין אנאלילא כואב לה בכלל והיא הסבירה זאת ע"י האמת המזעזעת שכתבתי עליה. שנית במקרה שהיה לי עם הבחורה שחששתי שנדבקתי ממנה ניתם להבין מהרשומה(ואם היית קוראת עד הסוף היית מבינה) שעשיתי הכל על-מנת לבדוק במה או לא היא ניסתה להדביק אותי(גם רק אולי ניסתה לא בטוח שהיא התכוונה ולא בטוח שהיא חולה)ונכון אין לי אומץ להבדק.
הבחורה מרוסיה היא יהודיה עם תעודת זהות ישראלית שעבדה לפני העבודה הזאת במשרד תיווך והחליטה שבזנות יש יותר כסף. הברזילאית היא אחת הבחורות האינטיליגנטיות ביותר שיש בשוק, היא ממש עובדת מבחירה מודעת במקצוע זה. אין שום סיכוי שמישהו היה מביא אותה לארץ למטרות סחר וכדומה...היא פשוט הייתה בועטת לו בתחת.

למה אתה מרגיש צורך להסביר את עצמך?
אתה חייב הסברים על הנטיות שלך , התשוקות שלך, המעשים שלך, למישהו במקום הזה?
לעצם העניין- זה טרנדי לכתוב "לא לנשואים" ולהוסיף בכפיפה אחת "טפשים, עילגים, מכוערים וגמדים". לחלק מהסאביות זה מספק תירוץ טוב להיותן לבד, כי ממילא כל הגברים רק מחפשים זיון והן, עמוקות שכמוהן, מחפשות קשר נצחי בראש צלול.
אגב, מנסיון אחד או שניים, חלקן לא ממש מתכוונות לזה ומוכנות להתפשר על העקרונות הנעלים שלהן. תתפלא איך תקופות ייחום מסירות עכבות מכל מיני צדקניות פה.
שלגי

Re: פרלין

שלגי • 24 בינו׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
צחקתי וזה טוב, לא הרבה פעמים יוצא לי בפורום.
שילגי ,מי שנמאס לו לקרוא על זונות מזדקנות לא חייב לבקר בבלוג שלי....

מי אמר משהו על נמאס, השוותי בין דברים אחרים לגמרי,
הן גם לא ממש מזדקנות הזונות שלך, אז בכלל אני חוטאת באי דיוקים..
עכשיו אמחל על עקרונותי ואבקש מאדוןנשוי השווה שיעניש אותי icon_cool.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: שלגי

Adonasuy​(שולט) • 24 בינו׳ 2008
[quote
מי אמר משהו על נמאס, השוותי בין דברים אחרים לגמרי,
הן גם לא ממש מזדקנות הזונות שלך, אז בכלל אני חוטאת באי דיוקים..
עכשיו אמחל על עקרונותי ואבקש מאדוןנשוי השווה שיעניש אותי icon_cool.gif[/quote]

תעמדי בפינה עם שתי חסות על הראש ותפרסמי עוד פוסט , איך היית שפחה תחת חסות. עונש מספיק עבורך?