שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים - היזהרו מזו המכנת עצמה "*****"

chair​(נשלט)
לפני 16 שנים • 30 בינו׳ 2008

נשלטים - היזהרו מזו המכנת עצמה "*****"

chair​(נשלט) • 30 בינו׳ 2008
מקרה שקרה לי כאן בכלוב בשבת שלפני האחרונה, כל' לפני שבוע וחצי.

גלשתי כמנהגי בכלוב ונתקלתי בפרופיל הבא:
http://www.thecage.co.il/profile,*****.html

ושוב כמנהגי בקודש - פניתי לאותה שולטת. היא השיבה לי שעלי לשלוח לה תמונה, ושאם התמונה תמצא חן בעיניה אצטרף לרכוש ל"עבד ההסעות שלה" מנוי זהב "כדי להוכיח שאני רציני". וידאתי האם מדובר בתשלום חד-פעמי, או שמא היא תרצה תשלומים נוספים בעתיד. היא ענתה שהיא מחפשת עבד מין, ולא מעוניינת בתמיכה כספית, אך שהיא רוצה שאעשה את הצעד הזה כדי להבדיל את "הרציניים מהלא רציניים". אמרתי, 30 ש"ח, מה כבר יכול להיות... ביקשתי גם שאראה תמונה שלה לפני שאני משלם והיא הסכימה.

שלחתי לה תמונה, והיא שלחה לי מצדה תמונה מרשימה ביותר. זה מה שהיא כתבה לי לאחר מכן באתר (קופי-פייסט מתיבת ההודעות שלי):

מנוי הזהב שאתה צריך לעשות למשך חודש הוא לניק :*****
צור עימי קשר לאחר שביצעת זאת עבד

רכשתי את המנוי לאותו ברנש, ומיד פניתי אליה שהדבר בוצע. מאז אותו יום לא שמעתי ממנה. גם לא קיבלתי תגובה למייל ששלחתי.

מן הסתם הסבירות גבוהה שהכל היה תעלול של אותו בחור כדי לגנוב ממני בהונאה 30 ש"ח. אבל תחשבו על זה - להשקיע כ"כ הרבה מאמץ ועורמה בשביל 30 שקל? עד כמה שפל ועלוב אדם יכול להיות?

מה גם שלפרופיל שבאמצעותו הוניתי היה (ונותר) מנוי זהב...

אני לא מצליח להבין את זה. בכל מקרה, בעתיד גם 30 ש"ח לא אסכים לשלם.

אני אפנה לכלובי את פרטי המקרה, בתקווה שזה יעזור במשהו...
וונטיגו​(נשלט)

זה המצב אחי לצעריינו

וונטיגו​(נשלט) • 30 בינו׳ 2008
גם אם זו בחורה ולא גבר שעבד עלך אני לא יתפלא.
huan
huan • 30 בינו׳ 2008
וזה ימשיך להיות המצב עד שאנשים כמוכם יפסיקו למלא אחרי נורמות מטומטמות מאין אלה ואנשים אחרים יפסיקו לעודד אותם אם בהסכמה, אם בשתיקה ואם באי שליחתם לאלף עזאזלים במקום להאשים את המפגרים הנלכדים ברשתם - כפי שהמצב היום.

לא מפסיק להזהיר, כפי שכבר עשו כאן בעבר - צריך גם ללמוד משהו בדרך ולהפסיק לתת כסף ומתנות לפני הפגישה וכתנאי לפגישה. כמו שאומרים fool me ones shame on you' fool me twise shame on me"
DanaDomme​(שולטת)

שוב אותו ניגון חוזר

DanaDomme​(שולטת) • 30 בינו׳ 2008
יקירי, למה אתה קונה מנוי לגבר? אתה כבר מבין שזה תרגיל אז למה? לפחות אל תבוא לבכות כאן אחרי זה, קחו אחריות על השטויות שאתם עושים כבר.
בכיינים נמאסתם!
huan
huan • 30 בינו׳ 2008
דנה, את לא יכולה להבדיל בין בכיינות לשמה ובין אזהרת אחרים לבל יפלו לאותה מלכודת? עם כבר יש לקחת אחריות על חוסר היכולת ללמוד מטעויות ואל כך שלא את ולא אותם "בכיינים" עושים משהו בנידון במקום להאשים את הקורבן - כפי שאת עושה, ולהמשיך לעשות שטויות ולעודד את התופעה - כפי שעושים ה"בכיינים".

יש לשניהם מנוי זהב? עכשיו כל אחד יכול לשלוח הודעת נאצה אחת, שתיים או עשרים - לכו תנצלו את העובדה הזאת במקום לאונן.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 בינו׳ 2008
נו, הלכו 30 שקל, ואתה החכמת ולו במעט.

חבל, אבל יש יותר גרוע. בהרבה.

בהצלחה בחיפושייך העתידיים, ועצה קטנה - אם היא מבקשת כסף, זרוק אותה מכל המדרגות. שולטת אמיתית ואשה עצמאית לא צריכה את הכסף שלך.
Tish Adams
Tish Adams • 30 בינו׳ 2008
מקבי כתב/ה:
...ועצה קטנה - אם היא מבקשת כסף, זרוק אותה מכל המדרגות. שולטת אמיתית ואשה עצמאית לא צריכה את הכסף שלך.

כזה. icon_exclaim.gif
Tish Adams
Tish Adams • 30 בינו׳ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: כזה.

כאילו? O_o

כאילו דאאא.
אם לא נפגשתם עדין, אל תוציא שקל.
את דעתי על שליטה וכסף הרוב כבר מכירים.