סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אליאס יקירתי

הנסיכה אנה​(מתחלפת){heidad}
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004

אליאס יקירתי

מר אל כאן אנה...
והמבין יבין...

לעדכונך יש לי ליד המיטה עותק אחד במשרד ואחר אצל ההורים ועוד אחד ספייר חדש למקרה שאני אחליט להעניק אותו במתנה למישהו.
וגם עורי מעותר באיורים מסיפוריו של זה
נ.ב
הידעת שיש שני ספרי המשך?
אליאס​(אחרת)

אכן.

אליאס​(אחרת) • 18 בינו׳ 2004
את הספר הזה אמי קנתה לי כשהייתי בת שש כמדומני בעקבות המלצות חמות של חברותיה. לימים נתחוור לה, שאמנם הגיבורה בת גילי (דאז) אבל את הספר כדאי לשמור לגיל מבוגר יותר. יש לי עותק אחד, המהדורה המודפסת הראשונה משנת 1979 והוא בין הספרים הבודדים שלעולם איני משאילה ואינו יוצא את פתח ביתי. גם מראהו חבוט ודפיו מצהיבים אינם גורעים מאיכותיו וזוהרו. אגב, למי שטרם קרא, הנה לכם מספר סיבות למה כן לקרוא:

- "ההבדל בין איש ומלאך הוא פשוט, המלאך הוא בעיקר מבפנים, והבן-אדם הוא בעיקר מבחוץ".

- "שנינו, אנה ואני, ראינו במתמטיקה יותר מאשר תרגילי חשבון. ראינו בה שער אל עולמות של קסם, מסתורין, אימוץ המחשבה; עולמות שיש לפסוע בהם בזהירות, עולמות שבהם יוצר אתה לעצמך חוקים משלך, עולמות שבהם חייב אתה ליטול אחריות מוחלטת על מעשיך".

- "כל המבקש להתקדם חייב תחילה לצאת לדרך. היציאה היא ענין מסוכן, מסוכן מאד, אבל הוא חייב להעשות: אין דרך אחרת".

את שני ספרי ההמשך גיליתי לפני כארבע שנים בעקבות אחד הפורומים היותר טובים שהתנהלו ברשת - "ספרים" בנהולה של s.t ב-IOL לפני עידן הקפיטליזם והשתלטות וואלה על הפורמט המנצח. שמות הספרים הנם: "Anna's book" ו-"Anna and the black knight". גם אותם יש לי אבל כפי שכבר ציינתי, אני לא הטיפוס המשאיל. icon_smile.gif לדעתי, אם תריצי חיפוץ ברשת בוודאי תוכלי להזמין מחנויות הספרים ממקוונות.
זיקית

ווי...

זיקית • 18 בינו׳ 2004
ואני לא ידעתי שיש שני ספרי המשך. יש לי רק את השני.

icon_twisted.gif
הנסיכה אנה​(מתחלפת){heidad}
לפני 20 שנים • 20 בינו׳ 2004

יש לי ויש לי

לא גיליתי את זה בפורום
אבל בגלל פרק הפתיחה החלטתי שחייב להיות ספר המשך
לפני 4 שנים מצאתי את מבוקשי בדמותם של שני ספרים
מיותר לציין שיש לי את שניהם.
ואותם אני לא משאילה לאף אחד.