שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת איכותית

ראובן
לפני 16 שנים • 30 בינו׳ 2008

התכונה האחת

ראובן • 30 בינו׳ 2008
החשובה ביותר לאישה הרואה עצמה 'נשלטת', הינה יוזמה. הכוונה היא לאישה שאינה מסתפקת במילוי הוראות אדונה, במיטה או מחוצה לה, אלא יוזמת את כניעתה - פינוקים, הפתעות ורעיונות שהיא מביאה אל תוך הדיאלוג, ובכך מעשירה אותו.

ראובן
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: התכונה האחת

ראובן כתב/ה:
החשובה ביותר לאישה הרואה עצמה 'נשלטת', הינה יוזמה. הכוונה היא לאישה שאינה מסתפקת במילוי הוראות אדונה, במיטה או מחוצה לה, אלא יוזמת את כניעתה - פינוקים, הפתעות ורעיונות שהיא מביאה אל תוך הדיאלוג, ובכך מעשירה אותו.

ראובן

ואני חשבתי שקוראים לזה פשוט "אהבה". באהבה וזוגיות, חייבים לתת 50% ולקבל 50%, או שזה לא עובד. ברגע שאתה מתחיל לקחת את האחר כמובן מאליו- זה לא עובד.

כך שיוזמה, "הפתעות" ושאר ביטויים לאהבה, לא קשורים בעיני דווקא לאיכותיות הנשלטת, אלא לעד כמה היא יודעת לתפקד במערכת זוגית.
Lady Vamp​(שולטת)
Lady Vamp​(שולטת) • 30 בינו׳ 2008
ציטוט: כך שיוזמה, "הפתעות" ושאר ביטויים לאהבה, לא קשורים בעיני דווקא לאיכותיות הנשלטת, אלא לעד כמה היא יודעת לתפקד במערכת זוגית.

מסכימה בחלט, אין שום קשר..
לדעתי נשלטת טובה היא אחת שיודעת לתת ולא רק לקבל.
כל עבד יודע לקבל את המרות של השולט, אך לתת מעצמך זה דבר שונה לחלוטין.
נשלטת לא צריכה להיות יפה, זה לא האישו, לפחות לא עבורי.. אבל בגלל שאני בוחנת קודם כל את הבן אדם, לי חשוב שיהיה לי על מה לדבר איתה מחוץ לסיישן, מחוץ לאותו מקום בו אני שולטת והיא נשלטת.
ועם אין לנו נקודת מגע, אז על מה יש לדבר?! יותר כיף לשלוט על בובה. icon_rolleyes.gif
ערגה

נדיר אבל מעניין הפעם

ערגה • 30 בינו׳ 2008
לעתים רחוקות אני קוראת שירשורים שהנם מעל שני עמודים. זה גדול ממני בדרך כלל. בהתחלה חלפתי "מעל" בלי להיכנס, אחר כך החלטתי להציץ והפעם התפתיתי אפילו לקרוא הכל.
למה?
כי שאלה כזו, למרות שיש בה בעייתיות עצומה, בעצם יכולה לאפשר לי הכרות עם האנשים ונקודות המבט שלהם. לא ממש חשובה לי המסקנה מהי איכותית בעיני אדם ספציפי כי בעיני זה יהיה בכל מקרה משהו סובייקטיבי שאינו בר הכללה.

IvoryDom כתב/ה:
התחלתי לכתוב מה הייתי רוצה בסאבית איכותית

ובעצם גיליתי שמדובר ברשימת מכולת של תנאים לחיבה.

צריכה להיות אישיות, וצריך להיות קליק כזה שאין לו מקום אמיתי ברשימת מכולת.

בכל מקרה לכל אדם שאני בקשר איתו אני מעדיף שיהיה חכם פיקח ורגיש.

מעבר לזה, חייבת להיות עם אישיות חזקה ויציבה, אחרת תתמוטט.

ואין כמו נתינה מלאה מהכי אישה אישה.

אהבתי מאוד.
אלעד(שולט)

Re: נשלטת איכותית

אלעד(שולט) • 30 בינו׳ 2008
נוגה כתב/ה:
הכי פשוט שיש, שולטים : מהי נשלטת איכותית לדעתכם?
מה עושה אותה כזו?

רק דיעות אישיות, סובייקטיביות לחלוטין

פעם חשבתי שאני יכול לזהות לבד איכות.
היום אני לא לוקח סיכונים.

נשלטות פוטנציאליות אני שולח ל "פילת"

שהם ינתחו לי אותן ויחליטו מי איכותית או לא, ואם היא לא עוברת את הסימולציה הקבוצתית אין לה צ'אנס בכלל.
icon_rolleyes.gif
gilsherr

נ.א

gilsherr • 30 בינו׳ 2008
[/fade]בר רפאלי[fade]
ראובן
לפני 16 שנים • 31 בינו׳ 2008

הנשלטת האיכותית של דן בן-אמוץ

ראובן • 31 בינו׳ 2008
אגב התגובות כאן, ברצוני להזכיר תכונה חשובה לנשלטת איכותית - היכולת שלא לומר את המילה האחרונה סביב כל נושא. זה מאוד מעייף, הצורך הנשי הזה, וכמובן שזה מעורר הערכה בלבו של גבר כאשר אישה מסוגלת להפגין איפוק - ממש לוותר על הצורך להתווכח, לוותר גם על הצורך בשתיקה מתרעמת או ב'עיניים רעות'.

אך נשוב, ברשותכם, לדבר היחיד אשר באמת מעורר הערכה בלבו של גבר. כעת, כשאני אומר שתכונתה החשובה של נשלטת הינה יוזמה, חשוב לזכור שאני מדבר על מערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות. יוזמה של אישה-שפחה היא אכן חלק מהדיאלוג המתמשך בין גבר ובינה, אולם אישה, בהיותה שפחה, יכולה לחולל נפלאות עם היוזמות שלה, if she puts her mind to it.

מעבר לכל המאפיינים והתכונות שהוזכרו, רק היוזמה מגבירה את אהבת האדון לשפחתו. הרי כל השאר - יופי חיצוני, נעימות סבר, כניעות וכו' - הרי אלו טובים מאוד אולם עד מהרה הופכים לחלק משגרת הקשר. אישה יוזמת היא זו השקודה על הפיתוי המתמשך של אדונה, וזו דרכה של אישה אמיתית. ברצוני כעת להביא דוגמא לאישה שכזו, אישה שהייתה והינה. זו דוגמא קיצונית מעט, אולם הרי תמיד חיי המין של אנשי רוח הינם קיצוניים:

הסופר דן בן-אמוץ, אשר התגורר לא רחוק מהדאנג'ן (סמטת מזל דגים 5 icon_smile.gif) החזיק נשלטת איכותית ביותר. הייתה זו גרושתו של אחד מחבריו הטובים ביותר. מדובר באישה אירופאית יפהפיה, אישה חושנית מאוד אשר הייתה ידועה בחינה, נימוסיה ובישוליה. בחדרי חדרים, הייתה ידועה גם בזנותה וכניעותה. כעת, תארו לעצמכם אישה זו (איני מזכיר את שמה משום שהינה עדיין פיגורה ידועה, ובניגוד לבן-אמוץ, עודה חיה ובועטת ומרטיבה), תארו לעצמכם אותה - יורדת מביתו של בן אמוץ ומטיילת לכיכר קדומים. שם, ליד הקיוסק הישן, היא הייתה פונה לנערות צעירות ומשדלת אותן לבוא איתה אל בית אדונה. פעם או פעמיים בשבוע הייתה עושה זאת - מפתה נערות צעירות, לעתים בתולות ולעתים קטינות, לבוא איתה להפיס את דעת אדונה. או אז, הייתה מביאה את הנערה, קורבן-מנחה לאדונה, ועוזרת לו להדיח ולשגל אותה. כעת, יש לזכור שהטבע היה נדיב כלפי דן בן-אמוץ (כלומר, היה לו זין של סוס), לפיכך, פעמים רבות היה עליה לסייע במו ידה לאיבר הכביר להיכנס לנקב הצר והבתולי, ולאחר-מעשה להרגיע את הנערות הבוכיות.

כמובן שאלו עסקים מפוקפקים, אולם חישבו על האישה עצמה, על יוזמתה, על האופן בו עינגה והפתיעה את אדונה. במשך שנים רבות נהגה כך, מעולם לא התלוננה על כך, ואין תימה כי בן-אמוץ מעולם לא יכול היה לוותר על שירותיה ותמיד אהב אותה וסגד לה, גם הנציח אותה בכתיבתו.

ראובן
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אתה יודע ראובן- בפראפרזה- איזשהו השולט הכובש את יצרו, ולא חש צורך להיות המילה האחרונה בכל נושא! yes.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: נשלטת איכותית

פרלין​(נשלטת){ש} • 31 בינו׳ 2008
אלעד(שולט) כתב/ה:
נוגה כתב/ה:
הכי פשוט שיש, שולטים : מהי נשלטת איכותית לדעתכם?
מה עושה אותה כזו?

רק דיעות אישיות, סובייקטיביות לחלוטין

פעם חשבתי שאני יכול לזהות לבד איכות.
היום אני לא לוקח סיכונים.

נשלטות פוטנציאליות אני שולח ל "פילת"

שהם ינתחו לי אותן ויחליטו מי איכותית או לא, ואם היא לא עוברת את הסימולציה הקבוצתית אין לה צ'אנס בכלל.
icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ואפילו שלושה כאלה.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: הנשלטת האיכותית של דן בן-אמוץ

פרלין​(נשלטת){ש} • 31 בינו׳ 2008
ראובן כתב/ה:
אגב התגובות כאן, ברצוני להזכיר תכונה חשובה לנשלטת איכותית - היכולת שלא לומר את המילה האחרונה סביב כל נושא. זה מאוד מעייף, הצורך הנשי הזה, וכמובן שזה מעורר הערכה בלבו של גבר כאשר אישה מסוגלת להפגין איפוק - ממש לוותר על הצורך להתווכח, לוותר גם על הצורך בשתיקה מתרעמת או ב'עיניים רעות'.

אך נשוב, ברשותכם, לדבר היחיד אשר באמת מעורר הערכה בלבו של גבר. כעת, כשאני אומר שתכונתה החשובה של נשלטת הינה יוזמה, חשוב לזכור שאני מדבר על מערכות יחסים ארוכות ומשמעותיות. יוזמה של אישה-שפחה היא אכן חלק מהדיאלוג המתמשך בין גבר ובינה, אולם אישה, בהיותה שפחה, יכולה לחולל נפלאות עם היוזמות שלה, if she puts her mind to it.

מעבר לכל המאפיינים והתכונות שהוזכרו, רק היוזמה מגבירה את אהבת האדון לשפחתו. הרי כל השאר - יופי חיצוני, נעימות סבר, כניעות וכו' - הרי אלו טובים מאוד אולם עד מהרה הופכים לחלק משגרת הקשר. אישה יוזמת היא זו השקודה על הפיתוי המתמשך של אדונה, וזו דרכה של אישה אמיתית. ברצוני כעת להביא דוגמא לאישה שכזו, אישה שהייתה והינה. זו דוגמא קיצונית מעט, אולם הרי תמיד חיי המין של אנשי רוח הינם קיצוניים:

הסופר דן בן-אמוץ, אשר התגורר לא רחוק מהדאנג'ן (סמטת מזל דגים 5 icon_smile.gif) החזיק נשלטת איכותית ביותר. הייתה זו גרושתו של אחד מחבריו הטובים ביותר. מדובר באישה אירופאית יפהפיה, אישה חושנית מאוד אשר הייתה ידועה בחינה, נימוסיה ובישוליה. בחדרי חדרים, הייתה ידועה גם בזנותה וכניעותה. כעת, תארו לעצמכם אישה זו (איני מזכיר את שמה משום שהינה עדיין פיגורה ידועה, ובניגוד לבן-אמוץ, עודה חיה ובועטת ומרטיבה), תארו לעצמכם אותה - יורדת מביתו של בן אמוץ ומטיילת לכיכר קדומים. שם, ליד הקיוסק הישן, היא הייתה פונה לנערות צעירות ומשדלת אותן לבוא איתה אל בית אדונה. פעם או פעמיים בשבוע הייתה עושה זאת - מפתה נערות צעירות, לעתים בתולות ולעתים קטינות, לבוא איתה להפיס את דעת אדונה. או אז, הייתה מביאה את הנערה, קורבן-מנחה לאדונה, ועוזרת לו להדיח ולשגל אותה. כעת, יש לזכור שהטבע היה נדיב כלפי דן בן-אמוץ (כלומר, היה לו זין של סוס), לפיכך, פעמים רבות היה עליה לסייע במו ידה לאיבר הכביר להיכנס לנקב הצר והבתולי, ולאחר-מעשה להרגיע את הנערות הבוכיות.

כמובן שאלו עסקים מפוקפקים, אולם חישבו על האישה עצמה, על יוזמתה, על האופן בו עינגה והפתיעה את אדונה. במשך שנים רבות נהגה כך, מעולם לא התלוננה על כך, ואין תימה כי בן-אמוץ מעולם לא יכול היה לוותר על שירותיה ותמיד אהב אותה וסגד לה, גם הנציח אותה בכתיבתו.

ראובן

אה. נראה לי שהבנתי. השולטת האיכותית היא סרסורה, מפתה קטינות ומדיחה בתולות. איכות היא באמת לא מילה גסה.