שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות

צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 31 בינו׳ 2008

Re: "מאסטר" ציטה..

צ'יטה​(שולט) • 31 בינו׳ 2008
אדון וחבר. כתב/ה:

ממך לא ציפיתי למשהו אחר...

אני מקווה שיש לך מלאי של "סטילה"

Av

לרמה הנמוכה שלך לא ארד..וכבר ראיתה שאיומים של נמושות לא ממש מפחידים אותי.

בטח שלא תרד לרמה שלי
לרמה שלך אי אפשר להגיע בכלל
אתה פשוט שפל
והרבה אנשים פה באתר מכירים אותי
מעולם לא יצאו מילים כאלה מפי
פשוט פיכסה
גועל נפש
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2008
יפה כתבה ג'וזי, גבולות מוגדרים על פי נסיון העבר, יש דברים שנוסו ולא עשו טוב, החוויה לא היתה חיובית ולכן הגבול הוא שם, לא כדאי שינסו לפרוץ אותו, לכן חשוב גם לדבר עליהם, גם מסכימה איתה כי הגבולות הן סוג של הגדרות להתאמה מינית, ולכן הוא סוג של בחינת התאמה.

בזמן הסשן במיוחד אם זהו "תקופת המבחן" ישנן סאביות שלא יעצרו ו/או ישתמשו במילת הביטחון כאשר הגבול נחצה, והנזק שיכול להיגרם גדול מאוד – זה סיכון שאני לא בטוחה שמישהו ירצה לקחת על עצמו
kael

אולי זה לא המקום שלי אבל עדיין...

kael • 31 בינו׳ 2008
אני לא אחד שמאמין במילת ביטחון. צר לי זה לא אני. אני מאמין בלהיות קשוב כל כך לנשלט/ת שלך שאתה לא צריך מילת ביטחון. אתה פשוט מפסיק ברגע שאתה רואה שהוא כבר לא מסוגל להתמודד עם זה כרגע.

בקשר לגבולות; רק גבולות? לא מתאים, מרגיש כאילו הנשלט שולט בשולט. בלי גבולות? מה הטעם? הסיפוק אף פעם לא יהיה מלא לטעמי. אני חושב שגבולות הם דבר חשוב מאוד! חשוב שתדעי מה נכון לך ומה לא אך גם חשוב שתדעי שיש עולם שלם בחוץ שמחכה שתהני ממנו icon_smile.gif

תיראי, אני חושב שדום ש"מבטל" נשלט ולו רק בגלל שיש לו הרבה גבולות יחסית עלול להפסיד אבל גם נשלט ששם לעצמו גבולות מפה ועד הודעה חדשה מפסיד. בחיים הכל עיניין של איזון icon_smile.gif

אני, למשל לא חשבתי שאעסוק בגולדן בחיי! איזה מצחיק אני עוסק בזה אחו שילינג! אבל סקעת {ככה כותבים את השם שלו?} לא מגרה אותי בכלל.
השפלות? חשבתי שאמות על זה! אני מת מזה! לא סובל השפלות כלפי זה דוחה ומגעיל אותי.

ככה זה, קוקי, אנחנו אנשים ולאנשים {בד"כ} יש נשמות ונשמות עוסקות ברגשות. ושום דבר בזה לא פשוט אלא מורכב icon_smile.gif

אה וחוץ מזה }{ + {}, אני אוהב אותך!
natti​(נשלטת)

Re: אולי זה לא המקום שלי אבל עדיין...

natti​(נשלטת) • 31 בינו׳ 2008
אני לעולם לא השתמשתי במילת ביטחון אבל טוב שהיא קיימת אם משהו ישתבש
מסכימה איתך שצריך להיות קשובים ללמוד להכיר לראות ולדעת, לצערי עם ריבוי האנשים שחושבים שהם כאלה (שחושבים שלקשור ולהחזיק שוט זה מה שעושה אותם אדונים) מהם דואגת...(הם נמצאים כדי להנות לממש פנטזיה - מתלהבים ולא בדיוק מעניין אותם איך אני מרגישה) לא מאלה שהם אדונים בנשמה שמדריכים מנווטים שלוקחים אחריות.
אני קוראת לזה גבולות אתה קורא לזה "מה נכון לך", הרי הגבולות נקבעים כי ראיתי מה לא טוב לי... באותה מידה אשמח להגיד מה טוב לי, אם ישנה התאמה מעולה.
}{
נילי ונילי
נילי ונילי • 31 בינו׳ 2008
היודע איך כתב/ה:
החיים לימדו אותי לא להתייחס למה שנשים אומרות אלא למה שאני חושב שהן צריכות.
מילת ביטחון אין טעם לקבוע איתי מאחר וזה משהו שאני לא מכבד. זה לא נתפס אצלי כמשהו שראוי לכבוד. אני עוצר במקום שבו אני חושב שמספיק והמקום הזה נמצא תמיד מחוץ לגבול, במקום שבו היא היתה כבר עוצרת לו הדברים היו בידיה.
בעיני, גבולות ומילת בטחון הם משהו שנחמד לכתוב בפרופילים וזה אפילו יכול להיות נושא לשיחה מעניינת.אבל, כשזה מגיע למעשים, כשכבר מגיעים לגבול, רק אני מחליט מתי חוצים אותו, איך, באיזו מידה ולכמה זמן.כל אלו שרוצות להשלט ולהשאר בשליטה מוזמנות למצוא להן בני זוג אחרים.

הייתי משפיטה אותך תוך חמש דקות וחצי.

הערת המערכת- הכותבת אינה שולטת, לא היתה שולטת מעולם ואין לה שום כוונה להיות אחת כזו. למעשה, הכותבת הנה סאבית, מושפלת, נחדרת, נדפקת, מוכה ומולקה וטוב לה כך.
ועם כל זאת, להשפיט אותך היה לוקח בדיוק חמש דקות וחצי. אולי פחות. לוידעת. תלוי במצברוח.
Grey / Green
Grey / Green • 31 בינו׳ 2008
ניל, אל תהיי קשה עם עצמך. זה היה לוקח לך הרבה פחות מחמש דקות.
היודע איך

אילני סרק קולם יוצא

היודע איך • 31 בינו׳ 2008
אני יכול להשמיד את החמאס את חיזבאללה את סוריה ואת איראן בעזרת מחשבה בלבד בתוך שניה.
בעצם למה אני קשה עם עצמי...בחלקיק שניה...
kael
לפני 16 שנים • 1 בפבר׳ 2008

נילי

kael • 1 בפבר׳ 2008
ירוקי צודק! למה את קשה עם עצמך.
בהחלט פחות מחמש דקות!
gilsherr
לפני 16 שנים • 1 בפבר׳ 2008

גבולות נועדו לחצייה

gilsherr • 1 בפבר׳ 2008
אישית אני אשמח מאוד לקביעת גבולות ע"י הצייתנית.
זה פשוט יסמן לי טוב יותר היכן עליי להתמקד: בשבירת הגבולות.
משם בדיוק מגיע התענוג שלי, כל מה שמוסכם הוא חארטה אחת גדולה.