שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שכחו אותי בבית

Madame T​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 בפבר׳ 2008
Madame T​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2008
נטלי כתב/ה:
זאת לא התבזות
אני לא קיללתי את המשפחה שלי פשוט הוצאתי מה שכואב לי ונראה לי שזו זכותי
אני לא היחידה שעשתה את זה בשבוע האחרון, יש עוד כמוני, לפחות אחת, לא ראיתי שרשמת תגובה כלשהי בפוסט שלה

נטלי

נטלי, צר לי לשמוע את מה שסיפרת, יחד עם זאת ועם זכותך להביע את עצמך בפורום ה'לא קשור', אני לא חושבת שנכון לפרסם פה שמות של בני משפחתך, גם אם אלו רק שמות פרטיים. גם אם את כועסת עליהם מסיבות מוצדקות שלך, אין זה הוגן ואין זה נכון לחשוף אותם כאן.

מקווה שתמצאי את הדרך לתקשורת טובה עם המשפחה תוך שיחה ענינית, לא דרך צעקות ולא ע"י 'התנתקות חד-צדדית' שלך מהם.
שרמומית
שרמומית • 1 בפבר׳ 2008
בקשר לשמות את צודקת..
dragon fly
dragon fly • 1 בפבר׳ 2008
נטלי

זה קורה במשפחות הכי טובות,לא רק אצלך אז תהיי רגועה.

אף משפחה לא מושלמת מלבד משפחת סימפסון.(ומלבד זה שקפץ שמשפחתו מושלמת icon_wink.gif )

אני הייתי מציע לך לקחת את המקרה לנתח אותו לעומק,לראות איפה את היית לא בסדר ואיפה הם.

מה שאני יכול להגיד לך שבר ביצוע ותיקון זה החלק שלך,בפעם הבאה תדעי שאת לא יכולה לסמוך

עליהם ותסמכי על עצמך ולא על אחרים.

אני אומנם נשלט בהגדרתי הבדסמית אבל אני שולט על חיי,לא תלוי באף אחד בדברים שיכול

לעשות בעצמי,למה להיות תלוי במישהו אחר שאפשר לעשות לבד בלי טובות של אף אחד?

לשם המקרה יכלת להגיע בעצמך לאזכרה,אומנם היית צריכה לקום מוקדם יותר להטרטר בתחבורה

ציבורית וכו אבל יכלת להגיע בלי להיות תלויה באנשים ש"שוכחים" אותך.

לכל דבר יש מחיר אבל את צריכה לדעת שאת יכולה למנוע את זה להבא.

בכל מקרה תנשמי עמוק הכל עובר ומשפחה זה לטוב ולרע.

תלמדי למצות את הטוב מהם עד כמה שאפשר

בהצלחה.
דולי .​(שולטת)
לפני 16 שנים • 2 בפבר׳ 2008
דולי .​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2008
dragon fly כתב/ה:
נטלי

זה קורה במשפחות הכי טובות,לא רק אצלך אז תהיי רגועה.

אף משפחה לא מושלמת מלבד משפחת סימפסון.(ומלבד זה שקפץ שמשפחתו מושלמת icon_wink.gif )

אני הייתי מציע לך לקחת את המקרה לנתח אותו לעומק,לראות איפה את היית לא בסדר ואיפה הם.

מה שאני יכול להגיד לך שבר ביצוע ותיקון זה החלק שלך,בפעם הבאה תדעי שאת לא יכולה לסמוך

עליהם ותסמכי על עצמך ולא על אחרים.

אני אומנם נשלט בהגדרתי הבדסמית אבל אני שולט על חיי,לא תלוי באף אחד בדברים שיכול

לעשות בעצמי,למה להיות תלוי במישהו אחר שאפשר לעשות לבד בלי טובות של אף אחד?

לשם המקרה יכלת להגיע בעצמך לאזכרה,אומנם היית צריכה לקום מוקדם יותר להטרטר בתחבורה

ציבורית וכו אבל יכלת להגיע בלי להיות תלויה באנשים ש"שוכחים" אותך.

לכל דבר יש מחיר אבל את צריכה לדעת שאת יכולה למנוע את זה להבא.

בכל מקרה תנשמי עמוק הכל עובר ומשפחה זה לטוב ולרע.

תלמדי למצות את הטוב מהם עד כמה שאפשר

בהצלחה.

כל מילה בסלע!
יופי של תשובה.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אממ. השם היחיד שראיתי שהוזכר כאן היה שמה של נטלי עצמה. אולי אני צריכה להחליף משקפיים? icon_confused.gif שאם לא, בהחלט מותר לה לפרסם את שמה שלה, אם בא לה.

ממש לא נראה לי שאכפת למשפחה שלה אם היא כותבת עליהם או לא, כמו שלא אכפת לאנשים שאף אחד לא מכיר, שקרוב או ידיד שלהם כותב עליהם במדור "יחסים". אני הייתי כותבת משהו כזה בבלוג, אבל אני מבינה שכנראה אלף- מאוד כאב לך בית- רצית תגובות, ובעיקר שיגידו לך שאת צודקת.

אני לא יכולה להגיד לך שאת צודקת, כי לכל סיפור יש שני צדדים. מה שכן, אני חושבת שהדרך בה בחרת להתמודד עם העניין היא קיצונית מאוד (לדוגמה- "אתם לא המשפחה שלי יותר"). הייתי מציעה לך לשאול את עצמך אם זה אמנם רק העניין הספציפי הזה שפגע בך, או שבעצם הוצאת כעס גם על דברים אחרים. קראתי שכתבת ש "אף פעם לא מספרים לך כלום", ואולי את מרגישה שאין לך מספיק מקום במשפחה... לא יודעת. אני באמת לא פסיכולוגית. אבל אני כן חושבת שיש כאן נושאים פסיכולוגיים טעונים שכדאי שתתמודדי איתם, על מנת שכאב הלב הזה לא יחזור שוב, ובכלל- שיהיה לך טוב עם המשפחה שלך.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
אממ. השם היחיד שראיתי שהוזכר כאן היה שמה של נטלי עצמה. אולי אני צריכה להחליף משקפיים? icon_confused.gif שאם לא, בהחלט מותר לה לפרסם את שמה שלה, אם בא לה.

איימי, נטלי קיבלה את דעתי, שאין מקום לפרסם את שמות בני משפחתה והסירה אותם... ובכל מקרה כדאי שתחליפי משקפים, לא יזיק icon_twisted.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Madame T כתב/ה:
amy כתב/ה:

איימי, נטלי קיבלה את דעתי, שאין מקום לפרסם את שמות בני משפחתה והסירה אותם... ובכל מקרה כדאי שתחליפי משקפים, לא יזיק icon_twisted.gif

אהה, הבנתי... זה משו אחר. איחרתי להכנס לפוסט כי חשבתי שזה איזה פרומו לסרט... icon_cool.gif

ואני לא מחליפה משקפיים. ככה, בשילוב עם בעית זיהוי הפרצופים שלי, כולם תמיד חדשים לי! icon_razz.gif
שרמומית
שרמומית • 2 בפבר׳ 2008
(: ביקשתי מכלובי לשנות , כי זה באמת לא היה במקום.
כתבתי בבלוג וגם פה, ורציתי לשתף וגם העליתי שאלה בדרך..
כשאני כועסת, אני בדרך כלל קיצונית..
אבל ככה, לא מתנהגת משפחה אז לכן כדוגמא קיצונית ואפשר לומר מאוד, רשמתי שהם לא המשפחה שלי יותר, יכול להיות שהגזמתי.
אחרי שיחה עם אחותי הקטנה, אני אגיד לך מה קרה..
פשוט, הם קמו מאוחר, אמא שלי נרדמה, ואבא שלי התארגן וכשראה שכבר מאוחר , 7 וחצי בבוקר השעה שהם היו צריכים לצאת, הוא העיר את כולם, תוך 5 דקות כולם היו למטה וכשאחותי הקטנה שאלה מה קורה איתי, אמא שלי אמרה שבטח היא לא קמה והיא לא רוצה להטריד אותי וכשאני שאלתי את אמא שלי למה היא לא התקשרה או אספה אותי, היא שאלה אותי למה את לא התקשרת
כלומר, אמא שלי שיקרה לי וכנראה לא חשבה שהשקר שלה התגלה ואני שונאת שמשקרים לי
ואז שהם הגיעו לבית הקברות, בלעדיי, סבתא שלי ששאלה איפה אני, התרגזה מאוד על התשובה שנתנו לה והיה שם ריב עליי, שבדרך כלל לא רבים עליי.
היא אמרה לי שאבא שלי היה הרוס לגמרי בגלל זה...
עכשיו הבנת על מה הכעס?
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 2 בפבר׳ 2008
לא נוהג להתערב בדיונים עמוקים כאלה, אבל אם את כועסת על המשפחה שלך כי אמא שלך לא התקשרה אלייך מסיבה שאינה שלילית או מכוונת נגדך ,אני לא חושב שתגובתי תתקבל בשמחה.
מה חבר שלך חושב על כל הסיפור?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
נטלי כתב/ה:
(: ביקשתי מכלובי לשנות , כי זה באמת לא היה במקום.
כתבתי בבלוג וגם פה, ורציתי לשתף וגם העליתי שאלה בדרך..
כשאני כועסת, אני בדרך כלל קיצונית..
אבל ככה, לא מתנהגת משפחה אז לכן כדוגמא קיצונית ואפשר לומר מאוד, רשמתי שהם לא המשפחה שלי יותר, יכול להיות שהגזמתי.
אחרי שיחה עם אחותי הקטנה, אני אגיד לך מה קרה..
פשוט, הם קמו מאוחר, אמא שלי נרדמה, ואבא שלי התארגן וכשראה שכבר מאוחר , 7 וחצי בבוקר השעה שהם היו צריכים לצאת, הוא העיר את כולם, תוך 5 דקות כולם היו למטה וכשאחותי הקטנה שאלה מה קורה איתי, אמא שלי אמרה שבטח היא לא קמה והיא לא רוצה להטריד אותי וכשאני שאלתי את אמא שלי למה היא לא התקשרה או אספה אותי, היא שאלה אותי למה את לא התקשרת
כלומר, אמא שלי שיקרה לי וכנראה לא חשבה שהשקר שלה התגלה ואני שונאת שמשקרים לי
ואז שהם הגיעו לבית הקברות, בלעדיי, סבתא שלי ששאלה איפה אני, התרגזה מאוד על התשובה שנתנו לה והיה שם ריב עליי, שבדרך כלל לא רבים עליי.
היא אמרה לי שאבא שלי היה הרוס לגמרי בגלל זה...
עכשיו הבנת על מה הכעס?

לא יודעת, אולי היא באמת לא רצתה להטריד אותך, או לא קלטה עד כמה זה חשוב לך. קורה, את יודעת. לפעמים אנחנו מצפים מהקרובים לנו לקלוט בדיוק איך אנחנו מרגישים, וכועסים נורא כשהם מפספסים. לא נשמע לי שהיו לה כוונות רעות. הורים לעיתים קרובות משקרים שקרים לבנים, ואימהות במיוחד, כדי "לצאת בסדר עם כולם" ולא לפגוע שלא בכוונה. אני הייתי מנסה להבין גם את הצד שלה, ולגלות סלחנות כלפיה. להיות אמא זה אחד הדברים הכי קשים בעולם.