לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008
אדון שי כתב/ה:
אמוץ אני מתייחס בפרסום ההוא לעיוות בתפישה של אידיאל היופי שנוצר על ידי הטמעת אידיאל יופי מסולף ומרוטש על ידי תוכנות .
מאז ומעולם נמשכו ליופי . זאת לא השאלה . השאלה היא האם היופי המוצג באמצעי התקשורת הוא אידיאל בר השגה . וזה משום שרוב האנשים מאמינים לתמונות אותם הם רואים .
בכל מקרה ניתן לקיים על כך דיון נרחב אבל כאן זה לא המקום .
רק רציתי שתיווכחו בעצמכם עד כמה "מנגינה " סילפה את הפרסום בבלוג שלי ומכך היא מהירה להכפיש בפורום הזה ולתקוף על בסיס העיוות שהיא עשתה לדבריי .
אני חוזר ומדגיש את דבריי .
עבורי " מנגינה " היא הרבה יותר מסוכנת מאשר " גלישר " .
ואני בז !!! לאנשים מסוגה .
אם כבר הייתי מוקיע את ההתנהגות של "מנגינה " הרבה לפני שהייתי מוקיע את גלישר .

אני מבין שאתה מדגיש את הנושא שהוא בכלל העיוות של הצילום ומנגינה הפכה את זה כאילו אתה מזלזל בשמנות.
אתה יודע מה גם אם היית מזלזל בשמנות זה לא היה אכפת לי.זכותך! .
כמו שיש גברים שלא מתים על רזות .ויש כאלה שאוהבים חזה גדול ויש כאלה כמוני שאוהבים חזה
קטן למי אכפת .שכל אחד יואהב כרצונו.
אני הכנסתי את זה כהערה של דרך אגב אני מבין אדון שי שאתה בכלל דיברת על משהו אחר.

חוץ מיזה ההיתנהגות של מנגינה לא באה מרוע אלא מחוסר בטחון עצמי או דימוי עצמי נמוך.

כי אם היא היתה כל כך שלמה עם דעותיה ובטוחה בעצמה היא לא היתה מתרגזת.
בכוח המוח-אשה
לפני 16 שנים • 4 בפבר׳ 2008

האם נשים אטרקטיביות פחות משתדלות יותר?

בכוח המוח-אשה • 4 בפבר׳ 2008
שאלה מעניינת לגמרי, למרות שאין לי שמץ מושג אם יש אמת בזה או לא..: )
אני אנסה לנתח את מה שאני חושבת בעניין, ואפילו להסתכל פנימה לתחושות שלי בעניין -

אנשים יוצאים מנקודת הנחה שנשים אטרקטיביות נולדות כאלה ונשארות כאלה. זו אינה האמת המלאה. רוב הסיכויים הם שנשים אטרקטיביות עושות מאמצים להיות כאלה. נשים מעטות מעטות מאוד הן אטרקטיביות ללא תחזוקה אמיתית, ורובנו מעדיפים אשה במראה בינוני ומוקפד, על אשה בעלת פוטנציאל יופי מדהים שהזניחה את עצמה, מסיבותיה שלה.

ובכן, במשוואה שלנו, שהיתה בעלת משתנה אחד, נוסף פרמטר נוסף והפך את זה למשוואה בשני נעלמים לפחות. השאלה שנוספה היא: האם אשה שמשתדלת להיות אטרקטיבית באופן פיזי, תשתדל פחות במובנים אחרים, כי "היא כבר עושה את שלה" במאמצים מסוגים אחרים ועכשיו הרגע לקטוף את הפירות? האם מדובר בנשים שחושבות שהאידאל הנשי טמון כולו במראה החיצוני, והוא מספיק ומספק? או אולי - מדובר בנשים משתדלות ומרצות, והן תשתדלנה ותרצנה גם בתחומים ומקומות אחרים, כי כך המבנה של האופי שלהן מתווה?

בשביל שלא יהיה משעמם, נוסיף פרמטר נוסף - גיל. המשוואה הופכת מסובכת כבר יותר :
הייתכן שאישה בוגרת, שבעולם המודרני נחשבת אטרקטיבית פחות, כבר בשלה ומוכנה לתת יותר מעצם הבשלתה כאשה? יכול להיות שהנתינה וההענקה היא משהו שמבשיל? שאדם הולך ומתפתח במגוון רבדיו עם הגיל והנסיון, והגבולות נמתחים או מתרחקים?
אולי אשה צעירה ואטרקטיבית פיזית היא פשוט מנוסה פחות (לפחות ביחס לעצמה ולמי שהיא תהיה בעוד עשור או שניים), ולכן גם גמישה פחות?

ובכלל לא נגעתי באותן נשים שהן יפות כמתת אל, בלי יותר מדי השתדלויות, שמונעות ומתנהגות אחרת. כדרך אגב, גם כאן העניין לא פשוט, ולו מהסיבה שהדימוי הפנימי לא תמיד חי בקורלציה עם המראה והאטרקטיביות החיצונית. ישנן בעלות בטחון עצמי רב, שבהתחלה אין לך מושג מאין הוא נובע, ואחר כך אתה נסחף בכריזמה ובבטחון העצמי שלהן, עד שנדמה לך שהן יפות, ויש אחרות, יפות ואטרקטיביות, שאין להן מושג כמעט עד כמה הן שובות לב. תוסיפו את הנעלם הזה למשוואה, ויש לכם דייסה במקום תשובה.

האם עזרתי בתשובה שלי? כנראה שלא, במקרה הזה איימי כנראה צדקה, זו לא שאלה שתוביל לתשובה שנפיק ממנה משהו ב"מציאות" בפועל.

אני אומר משהו בנימה אישית בעניין הזה -

באופן אישי אני מתמסרת ו"משתדלת" יותר ככל שאני חשה אטרקטיבית ואהובה יותר.
למה? כי ככה אני, וככה זה בנוי אצלי - ככל שאני בטוחה במקום שלי, אני מוכנה להעניק יותר.
באהבה אין שוק משוכלל, יש סימביוזה בין שניים. זה השוק, ככה זה נמדד, לפחות אצלי.

בוקר טוב : )
electro-z
electro-z • 4 בפבר׳ 2008
מנסיוני, נשים אוהבות משתדלות יותר, ללר קשר למראן או גילן.

בעיקרון אני לא מוצא שום קשר בין יופיה או ה "אטרקטיביות" של אישה לבין נכונותה להעניק מעצמה.
פרלין​(נשלטת){ש}

באמת שאלה מעניינת

פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בפבר׳ 2008
דווקא מעניין לנסות לנתח את הסצינה הבדסית במונחים של היצע וביקוש, מונחים כלכליים טהורים. אלא שיש פה שתי בעיות. האחת, שצריך לצאת מנקודת הנחה שדומים הם מצרך מבוקש. אחרת אין טעם לדבר על תחרות בשוק, לא?
העניין הוא, ולא נעים לי להגיד את זה, אבל דומים יש כמו זבל. (לא! דומים הם לא זבל! יש כמו זבל!)
אני לא חושבת שמישהו אי פעם טרח ובדק את זה ממש, סטטיסטית, אבל אני משוכנעת שיש יותר דומים מסאביות. מספיק שתציץ רגע בלוחות המודעות, או שתקשיב לסיפוריה מעוררי החלחלה של סאבית חדשה.
מה שכן חסר בשוק, הם דומים איכותיים. אלא שכאלה, או לפחות כך אני מקווה, לא מודדים את הסאבית שהם רוצים רק על פי שני הפרמטרים האלה: איך שהיא נראית ומה שהיא מוכנה לעשות.

כך אנחנו מגיעים לבעיה השניה. המשוואה שלך היא חד מימדית מדי. האם כל מה שיש לסאבית להציע הוא שני הגורמים האלה ועליהם היא נמדדת? (או נחשקת? או הופכת את עצמה לרצויה?)
אני בספק.

כלכלת השוק הטהור, גילשר יקירי, היא הרבה יותר מיסתורית ומפתיעה ממה שאנחנו חושבים. תמיד צריך להכניס למשוואה הזו מונחים שבכלל לא חשבנו עליהם מלכתחילה. שאלה מעניינת, ללא ספק. אבל כמו שאמרה בכוח-המוח, חסרת טעם.
amy​(נשלטת)

Re: באמת שאלה מעניינת

amy​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2008
פרלין כתב/ה:
מה שכן חסר בשוק, הם דומים איכותיים. אלא שכאלה, או לפחות כך אני מקווה, לא מודדים את הסאבית שהם רוצים רק על פי שני הפרמטרים האלה: איך שהיא נראית ומה שהיא מוכנה לעשות.
כך אנחנו מגיעים לבעיה השניה. המשוואה שלך היא חד מימדית מדי. האם כל מה שיש לסאבית להציע הוא שני הגורמים האלה ועליהם היא נמדדת? (או נחשקת? או הופכת את עצמה לרצויה?)
אני בספק.

למה בספק פרלין? מי שבא מעולם הזונות הצייתניות בתשלום, ובא לחפש כאן בדיוק את אותו הדבר רק שלא בתשלום (ויתקן אותי כבודו אם אני טועה...), מודד סאבית ר ק על פי המדדים האלה.

אולי הבעיה היא באנלוגיה ההתחלתית.
kael

איימי

kael • 4 בפבר׳ 2008
אני מניח שההתייחסות היא מעט שונה אך עומדת על אותו הבסיס של מראה+התמסרות+אקסטרימיות.

נו, זכרים.

תזכרי דבר אחד- חסר לך שאת מגיעה למצב שבו את מסכימה לזה icon_smile.gif

ועל כך נאמר }{ icon_cool.gif
amy​(נשלטת)

Re: איימי

amy​(נשלטת) • 4 בפבר׳ 2008
kael כתב/ה:
אני מניח שההתייחסות היא מעט שונה אך עומדת על אותו הבסיס של מראה+התמסרות+אקסטרימיות.

נו, זכרים.

הממ... ואני חשבתי שההתייחסות היא גם על בסיס קליק הדדי, אופי, השקפת עולם דומה וכו'...

נו, נשים icon_biggrin.gif

ואל דאגה פשושון }{
כלבת אלפא

סאבית אטראקטיבית?

כלבת אלפא • 4 בפבר׳ 2008
מה שאטראקטיבי בעיני האחד אינו בהכרח כך בעיני האחר...
יש אנשים המודדים אדם על פי החיצוניות שלו.
ואין לי בעיה עם זה, רק שבעיני זה שטחי לחלוטין.
לאדם באשר הוא, יש הרבה יותר להציע ולתרום לאינטראקציה הזוגית באשר היא, מלבד נתוניו הפיזיים, יהייו אשר יהיו (שדיים גדולות, או זין קטן).
תמהני מדוע תמיד עולה שאלת הנתונים הללו, ומה קרה לחשיבותם הלא פחותה של האינטילגנציות למניהן בהן בורך האדם, לטיב ליבו ושאר תכונותיו ומעלותיו. האין בהן להשפיע על מידת כניעות / שליטה?
אני כאשר חיפשתי לי אדון, משימה קשה ומתישה כשלעצמה, אשר אילצה אותי להתמודד עם שולטים או מתיימרים להקרא כך מכל המינים והגוונים, בניתי לי את המדדים שלי, צורה חיצונית, על אף היותה גורם, היתה קלת משקל וערך בהשוואה לשאר הגורמים האחרים כמו כנות מהימנות כבוד ועוד.
ובנימה אישית, אני העדפתי לטפח בעצמי הרבה מאד תחומים, התחום החיצוני זכה להיות בתחתית הסולם, מהרבה סיבות. אינני רואה קורולאציה בין היותי כנועה להיותי שמנה. מעולם לא סבלתי ממחסור בתשומת לב גברית, מעולם לא הרגשתי שעלי לרצות על מנת "לזכות". להפך מעולם לא התפשרתי על מה שרציתי. וכשלא מצא חן בעיני ידעתי לאמר יפה שלום.
בעיני, מידת היותו של אדם סקסי, תלויה הרבה יותר בהרגשה הפנימית, ובמה שהוא מקרין כלפי חוץ. כן, אני שמנה, אינני פוחדת שהאדון שלי יעזוב אותי בגלל זה, אני פועלת לרצונו, לא מתוך פחד, או חרדת נטישה, אלא כי זהו רצוני החופשי. מי שהנתונים הפיזיים שלי מונעים ממנו לנסות להכיר אותי, מפסיד, וזו בעיה שלו לא שלי, מי שבוחר לראות אותי, ולהכיר אותי, לטעמי זוכה icon_smile.gif ויעידו על כך ידידי. לצערי הרב, אני חושבת שלא מעט גברים תקועים ב"מה יגידו" (שמעתי זאת מהם לא מעט, בהקשרים שונים) ולא מעט גברים מתנהגים כמו הומופובים שבסתר ליבם נמשכים לבני מינם, כלפי נשים שמנות ומלאות.
גילשר, אני מודה לך על העלאת נושא הדיון, המסקנה שאני הגעתי אליה היא שאין קורולציה בין מידת הרצון והצורך להכנע לרמת "האטרקטיביות" כיוון שמה שאטרקטיבי בעיניך שונה ממה שאטרקטיבי בעיני האחר. מה גם שכניעה הנובעת מחוסר בטחון עצמי, כפי שנרמז מדבריך, איננה כניעה.
יום טוב,
כלבת אלפא
kael

Re: איימי

kael • 4 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
kael כתב/ה:

נו, זכרים.

הממ... ואני חשבתי שההתייחסות היא גם על בסיס קליק הדדי, אופי, השקפת עולם דומה וכו'...

נו, נשים icon_biggrin.gif

ואל דאגה פשושון }{

חמודה, ה זה קליק הדדי? אופי? השקפת עולם? היא צריכה להיות כוסית {לטעמם}, לעפעף בריסים כמו זונה {למה כמו?}, לקבל כל סוג של כאב ולהיות חסרת ביטחון וכבוד עצמי לחלוטין. נו, צעצוע מין.

מה לעשות, "שולטים".

בטח דואג, פולניה אחרי הכל.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
כלבת אלפא את צודקת בקטע שהפנמיות של האדם חשובה שזה אומר בנוסף האינטילגנציה שלו בטח שגם במובן הריגשי.

לגבי מה שאמרת על חוששים ממלאות ושמנות "מה יגידו עלי".
זה לא בדיוק נכון כי אצלי מלאה זו אחת שבעיני הרוב עדיין רזה .

המדד שלי לרזות הוא ממש כמו דוגמניות כמו בר רפאלי או ויקה מהשורדים(שלי נראה שבאי המתים היא רזתה והפכה לעוד יותר מושכת).

כך שזה לא נכון מה יגידו עלי אישית .
כי גם ככה אחת שמלאה מבחינתי האישית בעיני הרוב היא תיהיה מספיק רזה וממש לא תיהיה פדיחה להסתובב איתה.

אצלי הפנמיות והחיצוניות זה ערך שווה המשוואה שווה כאשר יש את שני הדברים יחד.

יפה לטעמי ובעלת אופי לטעמי.