שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבר הרבה זמן מחפשת מלכה

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 3 בפבר׳ 2008
כמהה למלכה אני גאה בך את יודעת מה את רוצה מעצמך.

לפעמים יש פרטים שלא כדאי לרשום כמו אופן הסקס זה כבר עושים בארבע עינים.
לגבי תאור יופי זכותך לדרוש רזות אין על כך ויכוח אין בזה שיטחיות .

מעניין אותי לדעת למה אחד שאומר שהוא אוהב מלאות או שמנות כי יש מה לתפוס לא נחשב שיטחי ואוהבי רזות הם טיפשים?

אם כך לפחות חצי מהעולם אדיוטי.

כמהה את נראת טוב ויש לך גוף יפה ואת איסטטית ונקייה למראה.

בהצלחה !! שתמצאי מלכה אל תשכחי לבשר לכולנו שנרים כוסית לשמחה.
שרפית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 4 בפבר׳ 2008
שרפית​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2008
אמוץ,
"היודע איך" ו"gilsher" סתם מנסים את מזלם אצל "הכמהה", למרות שהיא מבקשת בפרופיל שלה שגברים לא יפנו.
מכיוון שאתה מספר שאתה בזוגיות מונוגמית, נראה שאתה היחיד שלא הבנת מה נושא השרשור ומה ענו לה.
נסה להבין את הסיבה שהכמהה כתבה.

כמהה למלכה כתב/ה:
שוב קיבלתי אישוש לתחושתי ששיחה עם בנות היא תמיד מעניינת ומפרה icon_smile.gif

חזור שנית על השרשור ונסה להבין מה היה נושא התשובות ואם אחת מהתשובות, פרט ל"יודע איך" ולgilsher, התיחסה למראה של השולטת או שכולם התיחסו לנושא אחר.

זה יהיה לך תרגול טוב בהבנת הנקרא.
gilsherr
gilsherr • 4 בפבר׳ 2008
שרפית כתב/ה:
אמוץ,
"היודע איך" ו"gilsher" סתם מנסים את מזלם אצל "הכמהה", למרות שהיא מבקשת בפרופיל שלה שגברים לא יפנו.
מכיוון שאתה מספר שאתה בזוגיות מונוגמית, נראה שאתה היחיד שלא הבנת מה נושא השרשור ומה ענו לה.
נסה להבין את הסיבה שהכמהה כתבה.

כמהה למלכה כתב/ה:
שוב קיבלתי אישוש לתחושתי ששיחה עם בנות היא תמיד מעניינת ומפרה icon_smile.gif

חזור שנית על השרשור ונסה להבין מה היה נושא התשובות ואם אחת מהתשובות, פרט ל"יודע איך" ולgilsher, התיחסה למראה של השולטת או שכולם התיחסו לנושא אחר.

זה יהיה לך תרגול טוב בהבנת הנקרא.

אני לא מחפש את מזלי. פשוט אני כל פעם נדהם מחדש מהאגרסיביות של התשובות בעיקר מצד נשים בפורומים השונים.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:

אני לא מחפש את מזלי. פשוט אני כל פעם נדהם מחדש מהאגרסיביות של התשובות בעיקר מצד נשים בפורומים השונים.

הכמהה בעצמה כתבה שתשובות הנשים בשרשור היו אינטליגנטיות וענייניות, לשאלה עצמה, וכתבה גם את דעתה השלילית והלועגת לתשובתו של "היודע איך" ודומיו.

הנשים כותבות ישר ולעניין. האגרסיביות היא בעיני המסתכל, שעושה השלכה ברורה מתוך נפשו שלו, כשהוא קורא תשובות ענייניות.

אדם אגרסיבי מאוד יראה אגרסיביות גם כשאינה קיימת. הוא משליך מתוך עצמו על הסביבה. יש הרבה מחקרים עם תוצאות מובהקות סטטיסטית.
gilsherr
gilsherr • 4 בפבר׳ 2008
שרפית כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:

הכמהה בעצמה כתבה שתשובות הנשים בשרשור היו אינטליגנטיות וענייניות, לשאלה עצמה, וכתבה גם את דעתה השלילית והלועגת לתשובתו של "היודע איך" ודומיו.

הנשים כותבות ישר ולעניין. האגרסיביות היא בעיני המסתכל, שעושה השלכה ברורה מתוך נפשו שלו, כשהוא קורא תשובות ענייניות.

אדם אגרסיבי מאוד יראה אגרסיביות גם כשאינה קיימת. הוא משליך מתוך עצמו על הסביבה. יש הרבה מחקרים עם תוצאות מובהקות סטטיסטית.

כיוונתי לחלק מהתגובות, סטטיסטית הן היו במיעוט מוחלט אבל השלכות את יודעת...
קוסמי​(אחר)
לפני 16 שנים • 5 בפבר׳ 2008

כמהה

קוסמי​(אחר) • 5 בפבר׳ 2008
מאוד מקווה בשבילך שתמצאי גבירה אשר ראוייה לך , ומבין (עד כמה שאני יכול ומזדהה ) את חוסר הפשרות שלך בעניין.

המון בהצלחה!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008

אוי. אביסלאע צבוע, לא?

פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2008
אני לא מחפש את מזלי. פשוט אני כל פעם נדהם מחדש מהאגרסיביות של התשובות בעיקר מצד נשים בפורומים השונים.[/quote]

אגרסיביות כמו איך שהשבת לאיימי? כזו מין?

גילשר, למה אתה כזה? האם כמו עוזארד (שאני מניחה שאתה לא מכיר), רוצה להפוך לגבר מריר בן 50 שמוצא את הסיפוק (היחיד) שלו בהעלבת נשים?
או כמו "היודע איך" שהנאתו הגדולה היא בטרוליזם מהזן האידיוטי במיוחד לעיתים?
היודע איך

כפויית טובה

היודע איך • 6 בפבר׳ 2008
סך הכל ניסיתי קצת להגן על הדאבות וזו התמורה למאמצי?
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: כפויית טובה

פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2008
היודע איך כתב/ה:
סך הכל ניסיתי קצת להגן על הדאבות וזו התמורה למאמצי?

אתה כזה חמוד. אתה תמשיך לנסות ולנסות ולנסות עד שמישהי תגיב לך. יש בזה משהו מעורר חמלה, אפילו. לא. מעורר רחמים.
gilsherr

Re: אוי. אביסלאע צבוע, לא?

gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
פרלין כתב/ה:

אגרסיביות כמו איך שהשבת לאיימי? כזו מין?

גילשר, למה אתה כזה? האם כמו עוזארד (שאני מניחה שאתה לא מכיר), רוצה להפוך לגבר מריר בן 50 שמוצא את הסיפוק (היחיד) שלו בהעלבת נשים?
או כמו "היודע איך" שהנאתו הגדולה היא בטרוליזם מהזן האידיוטי במיוחד לעיתים?[/quote]

התנצלתי בפני איימי על מה שכתבתי (רק שהבמה הייתה למצער בפורום אחר- הבנים על הבנות)וכתבתי שעצם העובדה שהיא לא ענתה לי מוכיחה שיש לה והרבה משתי התכונות שכתבתי שאין לה. יכול להיות שהייתי צריך להתנצל כאן ואני מנצל את הבמה לעשות זאת.