אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין BDSM, סאדיזם ואינוס

gilsherr
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008

שלום לכולם!

gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
לצערי לא הייתי פה בשעות הקשות בה סערה רוחכם בהתלהמות ששרפה כל שבב של הגיון.
מאחר ואינני נוטה להתלהם אז גם טוב שלא הייתי.
ולעצם העניין ואני מבקש שמי שלא יכול לענות לי בצורה הגיונית שלא יענה בכלל.
ראשית כל הטענות למעשים פליליים(לכאורה) אינן מצחיקות אותי כלל וכלל. משמעות פלילית ניתן למצוא כמעט בכל פוסט בכלוב(איימי את קוראת למעשים פליליים שיעשו בגופך בכל יום-מעשה סדום זו עבירה? נכון-על-פי החוק הפרמיטיבי המצוי בארץ- ולהזכירך זה לא אני שדורש שיזיינו אותו בתחת מעל כל במה אפשרית בכלוב-זו את) .
למה האשמות פליליות זה לא מצחיק?
ובכן הבה ונראה...למי מכם ידוע על יחידה משטרתית מיוחדת המנטרת את מה שאתם כותבים באינטרנט? ובכן לי היא מוכרת היטב. החברה האלה לא צוחקים, הם עוצרים כמו בימי החושך במשטרים האפלים ביותר.כל מה שצריך להוכיח זה שכתבת משהו שאסור על-פי חוק דוגמאות?
בבקשה-זימה-אסורה בפרסום בישראל גם באינטרנט.
דוגמא נוספת- דיעות כנגד הצבא ו/או המשטרה-אסור על-פי חוק בישראל-גם באינטרנט.
עכשיו תגידו: הוא משוגע, אבל לא בדיוק. יותר טוב שתשאלו למשל: אז איך זה שהם לא עוצרים כל היום אנשים? ובכן התשובה היא שתלונות לא מוגשות! ברגע שמוגשת תלונה, המחשב שלך מנוטר מייד ואתה תעצר על כל שטות שתכתוב אפילו אם יש לה רק ריח של עברה פלילית.
ובכן ידידי מי שחושב שעצם כתיבתו בבלוג(ולא דווקא מעשיו) היא לא עברה פלילית טועה, הוא עלול
להעצר מחר בבוקר. לאן זה יוביל את חברי "הקהילה של איימי"? לשום מקום פרט להפסקת הכתיבה.

ומי שנשאר עד פה מוזמן לענות על השאלה הבאה-ושוב אני מבקש -רק תשובות שבנויות על לוגיקה מהראש ולא מהרקטום: לפני שבוע בערך פורסמה בבלוג רשומה של "אדון וחבר" או שהיה זה"העולם המופלא" שבו יש תיאור מפורט של מעשה סדום אנאלי שהוא ביצע בחברתו הצייתנית.
האיש זכה לתשואות של נשים וגברים. עד כאן העובדות. קיראו נא בבקשה את הרשומה שלו ושלי והסבירו מדוע אני אנסתי והוא לא. בהבטחה אתם לא תוכלו....
ולקחתי כאן דוגמא מאוד פושרת וסבירה. יש פה פוסטים המתארים מעשי אלימות והתעללות נוראים שמבוצעים בילדות בנות 19- האם מישהו מכם יכול להסתכל לעצמו בפרצוף ולומר שזה נעשה "מרצונן החופשי"?
בתחת.
kael

כן!

kael • 6 בפבר׳ 2008
אם תשים אותי במקום אחת הנשלטות שמקבלות בתחת.
אני ילד. אני לפני חודש הפכתי להיות בן 20.
אני פה כבר שנים. שנים. ולא אחת או שתיים.

אני הזדיינתי פה וקיבלתי חזק בתחת והוצלפתי ונכבלתי וכל ה"מקרמה". וציינתי את חלק מהאירועים בבלוג שלי. אתה מוזמן לגלוש לבלוג ולהיכנס לארכיון ולקרוא. כל זה בגיל 17. 17!!!! עם גבר בן 37! ונהנתי מכל רגע. כי בחרתי. כי הזכות והחובה הטיבעיים שלי הם אני ודאגה לעצמי ועדיין אמרתי כן כי זה עשה לי טוב.

שאחת {או כל} הזונות שלך אומרות לך לא, או תפסיק ומתנגדת בכמה צורות ואתה ממשיך בניגוד לרצונה אותה אונס אותה.

אתה א-נ-ס. גם אם שילמת לה אחרי. אתה א-נ-ס ומקומך בכלא שם תעבור אונס מתמשך עד תום חייך האומללים.

אתה, גילשר, לא יותר מחתיכת צואה.
gilsherr

תגיד

gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
קראת משהו ממה שכתבתי? ביקשתי תגובות מהראש לטענות שלי.
ופרט לכך: אתה מכיר את סיגל? נפגשת איתה? חשת אותה? ובכן אני כן , לפני ואחרי, היא בחורה אינטיליגנטית מאוד שמודעת היטב לצרכיה הגופניים והנפשיים. היא זונה מתוך בחירה, כן, היא אוהבת מין והחליטה לעשות מזה גם כסף...אני הייתי הלקוח המועדף שלה גם אחרי המקרה הזה ולא בגלל ששילמתי לה יותר. זה מסביר לך משהו או שאתה אטום לחלוטין?
אני האדם הכי רחוק מאונס שאתה תכיר איי פעם.
סיגריה​(אחרת)

Re: הגבול הדק שבין BDSM, סאדיזם ואינוס

סיגריה​(אחרת) • 6 בפבר׳ 2008
sorerett כתב/ה:

מהמבט שלי כשולטת,

האמנם?

סליחה...
אבל מהמבט שלי מהצד
את לא שולטת....
dragon fly
dragon fly • 6 בפבר׳ 2008
מתי יבוא הגאון ויעשה מהכלוב אופרת סבון?אמיתית כאילו, שנראה אותה על המסך?

הוא יגרוף מיליונים!

אחרי בטיפול,מתי נתנשק,מסודרים, המקום וכו hbo האמריקאית תקנה גם את הכלוביה.

מה זה תקנה?תחטוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא לא צריך את נועה תשבי על מנת למכור את הכלוביה,הכלוביה לא צריכה פנים יפות למכור את עצמה.(היא יפה בעצמה הכלוביה,יפה מאוד!)

הנה קבלתם רעיון לאקזיט הבא,אל תתנו לי מהרווח,אני לא זקוק לו.

רק תתרמו מעשר מהרווחים לנזקקים ותבוא עליכם הברכה.

מי אחראי על הליהוק? icon_wink.gif

כל מי שמעוניין בי שיפנה לסוכן שלי קיפי בן קיפוד icon_lol.gif

הוא יגיד לכם שאני עסוק עד שנת 2007 icon_wink.gif
gilsherr

שלום לכולם

gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
מחקתי את כל הרשומות בבלוג.
את השאלה אם אמת כתבתי או בדיה אשאיר בידכם.
בקרוב אתאדה גם אני או בשבילכם "גילשר".
ברכות לאיימי-או הטיפשות מנצחת.

אולי אחזור כטרול, אבל סביר שלא.

אין ספק שהוכחתם שאתם מקבלים את השונה(רק כדאי שתצפו מהחברה ליחס דומה..)

בטוח ביכולתכם להמשיך ולקרוא את הבלוגים המשמימים שלכם(ופה הוכחתם שאתם מזוכיסטים אמיתיים,איך אתם יכולים?

אוהב את מי שצריך ולא שונא את מי שאינו ראוי

גילשר
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 6 בפבר׳ 2008
ציטוט: אתה א-נ-ס.

אולי, אבל לא לפי מה שמתואר בפוסט. לפיכך, זה טיפ-טיפה בעייתי לקרוא למישהו אנס, כשאין ראיות כנגדו.. מה גם ש'הראיה' היחידה היא בכלל ווירטואלית. אני יכול לומר פה שרצחתי, אנסתי, שדדתי ומה לא - זה לא אומר שעשיתי את זה, ולא אומר שאפשר להכניס אותי למעצר, כלא או להוציאני להורג (למרות שאני בטוח שיש פה כאלה שהיו מתים לזה).

Give it a rest.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2008
יש לך הרבה טעויות עקרוניות ואם תחזור כדאי לך ללמוד על SSC ועל בדסמ.

כתבת שמגע אנאלי אסור בחוק.
השגיאה שלך היא בגלל חוק עתיק, ששונה כבר לפני שנולדתי. היה איסור על יחסים הומוסקסואלים. המגע השכיח ביחסים הומוסקסואלים הוא אנאלי. הוא היה אסור גם בהסכמה אבל מדובר על ארכיאולוגיה. עוד מעט תביא את משפטו של אוסקר ווילד מאנגליה בחיפוש ההיסטורי שלך. היה מזמן ושונה לפני שכולם פה נולדו.
היום מגע אנאלי בהסכמה מותר ואפילו מכירים בזוגות הומוסקסואלים שגרים ביחד. גם לאישה וגבר מותר לקיים יחסי מין בהסכמה בכל צורה שהם רוצים. אם היא מסכימה ורוצה 3 ספנקים בישבן, לעמוד על ארבע ולנבוח לפני יחסי המין זאת ההחלטה שלהם. אין בה דבר לא חוקי.

השטות על תפיסת המחשב לא נכונה. אם מישהו מיחידת המחשב סיפר לך את השטות הוא כנראה בדרגה נמוכה והולך לתפוס את המחשבים שנעשו בהן עבירות, אבל לא יודע מה ההליך לפני שנתנו לו אישור ללכת לבית ולהוציא את המחשב. יש מקרים שיתפסו מחשבים, אבל צריך לעבור עבירה. כתיבה על יחסי המין בהסכמה ועל הצורה שעושים אותם היא לא עבירה.

ניסו לומר לך שיש דרכים לתעל את הפנטזיות שלך בצורה מוסכמת, ולזכור שהן בני אדם כמוך.
הזנות אסורה באופן חוקי, אבל אם כבר יש לך זונות קבועות, שהלכת אליהן, לפחות דבר אליהן ונהג בהן כמו שמבקשים פה לנהוג בכל אישה.
מותר להן לקבוע גבולות, ולסרב כשהן לא רוצות ואתה חייב לקבל את הסרוב.
אני חושבת שתמשיך בדרך ההיא ולא הצלחנו להסביר לך איך אפשר לנהוג אחרת. חשבת על הדברים שהסברנו לך?
gilsherr

את טועה שוב

gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
אני לא צריך לחשוב על כלום. אני תמיד יודע איפה הגבול בין מותר ואסור.
עצם ההאשמה שלי באונס הגעילה אותי עד עמקי נשמתי,
זאת הסיבה שממחר תאלצו להסתפק רק בכם...וזה מעט.
sorerett​(שולטת)
sorerett​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2008
סיגריה כתבה:

סליחה...
אבל מהמבט שלי מהצד
את לא שולטת....

תסתכלי על זה איך שאת רוצה, זה לא האישיו כאן.