שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבול הדק שבין BDSM, סאדיזם ואינוס

BAHNG​(שולט){כלבלבית - }
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008

לא קראתי את הבלוג המדובר של מר גלישר אבל ....

א) הזנות חוקית מה שאסור זה השידול (לא לעניין אבל חשוב שיידעו)
ב) שאלתי חבר שלי שמשרת כשוטר על הסיפור הזה תשובתו הייתה שאם אין תלונה בד"כ לא מטפלים אבל ........ ברגע שאדם מודיע על דבר עבירה ומפליל את עצמו יש מקום לטיפול .
ג) והכי חשוב מה שמבוצע ללא הסכמה מפורשת הינו עבירה על החוק (גם אם שילמת לה אח"כ צחקתם ) . אונס , מעשה סדום , תקיפה - זה רק שופט יחליט .
amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008

Re: לא קראתי את הבלוג המדובר של מר גלישר אבל ....

amy​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2008
BAHNG כתב/ה:
א) הזנות חוקית מה שאסור זה השידול (לא לעניין אבל חשוב שיידעו)

תיאורטית אתה צודק. מעשית, מי שנתפסת בפשיטות עלולה לעבור תהליך לא נעים של חקירה, ולאחר מכן חתימה על הצהרה, שהיא לא תעסוק בזנות בעתיד. מי שנתפסת פעם שניה- עלולים לעשות לה בעיות נוספות. זה לפי ריאיון שהיה לא מזמן בעיתון, עם זונה, וגם מדברים שהבנתי.

אל תשכח, אגב, שזונה העובדת במכון, או "דירה דיסקרטית", אם שוטרים פושטים על העסק, הם סוגרים אותו. עכשיו, מה הסיכויים שזונה ההולכת ומתלוננת על מעשה שלא בהסכמה שבוצע בה? יש סיכויים לגמרי לא רעים שהעסק בו עבדה יסגר, וגם אם לא, שהיא עצמה תפוטר, כי "עשתה בעיות". כמובן- מעסיקיה בהחלט עלולים לעמוד לדין על "סירסור".
gilsherr
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008

ומי אמר לך

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
ומי אמר לך שלא הייתה הסכמה? זה שהיא אמרה לא? היא הסכימה ועוד איך!
אני חוזר על מה שכתבתי למאותגרי הקריאה והממהרים להגיב:
סיגל היא בחורה אינטיליגנטית הנהנת ממין ועובדת בתחום מתוך החלטה ולא כפייה.
בכל רגע נתון היא יכלה להעיף אותי מהחדר באמצעות הבריון התורן ששומר על הבנות-למען הסר ספק-הוא שומר על הבנות ולא מפניי בריחה של הבנות...
האקט נגמר ברוח טובה ולא מפני שסיגל "חייבת" או שלא כאב לה. היא לא חייבת להראות מרוצה וכן כאב לה. אבל סיגל נהנית מהשפלה ומכאב, זה חדש למישהו כאן? או שאולי זונה לא יכולה להנות ממין מזוכיסטי? (וכאן אתם ידידי עושים את האמא של הדה-הומניזציה לזונות ולא אני).
אדון שי​(שולט)

תורת העדר .

אדון שי​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008
גם אם אתם צודקים אתם כלכך טועים !!!
מה עזר לכם זה שגלישר העיף את הבלוג שלו ?
האם התופעה תיעלם יחד עם הבלוג ?
האם האדם שמאחורי הכינוי גלישר יעלם ?
אתם התנהגתם כמו בתי הספר האלה שמעיפים תלמיד מופרע רק על מנת שיהפוך להיות בעיה של כל החברה .
אז טיפלתם בסימפטום ( הבלוג ) אבל לא פתרתם את הבעיה . וזאת למה ?
כי היה אפשר עם קצת שכל להשתמש בדבריו של גלישר להצהרה חוזרת ונשנית עד כמה חלק ממעשיו פסולים ולחזק את ההסברים מה פסול בהם .
וזה לא חיסרון באתר בעל אופי כשל הכלוב ... אלא יתרון ענק ! שיכול לחדד את מה שמוגדר כמקובל ומה לא מקובל בעולם השליטה .
וזה אם להתעלם מהעובדה שאחת לכמה זמן עולה כאן באתר איזה בלוג שכל מטרתו היא לזעזע .
לא לרגש ולא לשתף אלא לזעזע .
כזה היה הבלוג של ההיא מיפן עם הסיפורים על היאקוזה . ובאופן פלאי אחריי שזו נעלמה ( לדבריה חזרה לארץ ) והצורך שלה "לשתף " נגוז יחד איתה ( ותודו שזה קצת מוזר שהצורך שלה לשתף נעלם , הריי טראומות שמתוארות שם סוחבים לאורך שנים )... הופיע גלישר .
ואתם כמו העדר שאתם מזדעזעים כשאומרים לכם .
ההבדל היחידי היה שהבלוג של ההיא נכתב בגוף שלישי על ההיא שעשו לה ככה וההיא שעשו לה אחרת ... וגלישר בחר לכתוב בגוף ראשון .
ובעצם יש עוד הבדל ... היא בחורה ולכן מותר לה לכתוב כמעט הכל ... לגבר אסור !
קראתי כבר בלוגים שמדברים על חתכים בגוף העבד עם חרב !... על אדון שנתן לשפחה להיות ערומה בקור המקפיא ולא הפעיל חימום כאשר הוא לבוש היטב . ועל סיפורים אחרים מסמריי שיער .
אבל מה ? בחורה כתבה אותן . אז כולם החמיאו על יכולת הכתיבה .ואף אחת לא קראה להעיף את אותן הנשים מהכלוב . משום מה כאן לא התלבטתן הרבה ביחס לאלמנט ההסכמה . הנחתן שהוא שם . או שבסיפור של דולי פשוט סלחתן .

כפל הסטנדרטים שקיים בכלוב בולט עכשיו יותר מתמיד .
אז מה עכשיו ?
נעיף כל אדם שיכתוב על פנטזית אונס ?
גם נשים שיכתבו ?
או שהיכולת לכתוב דבר מה מבלי שיקראו להעיף אותו או לסגור לו את הבלוג תלוי במינו של האדם ?
למה זה בסדר שנשלטת תכתוב שהיא רוצה שיתייחסו אליה כאל חיה וירעיבו אותה .
אבל אם אדון יכתוב שהוא רוצה להרעיב נשלטת ימצא או תימצא זאת שתבחר לשסות את כולם בבלוג בו הדברים יפורסמו .
אז נכון ... אתם אולי צודקים . אבל חשפתם את ערוותכם בפומבי כבדרך אגב .
אז נתפלתם כולכם לגלישר ויש לכך סיבות רבות . כי הוא קורבן קל להשתלחויות שלכם . אין לו חברים כאן והוא לא בקליקות הנכונות .ואין מי שיגן עליו .

יכלתם להתנהל עם הדברים בדרך כלכך שונה .
לנושא הבלוג של גלישר אומר רק את הדברים הבאים .
גם זונות הן נשות עסקים . וגם בעלי הבתי בושת בהן הן נמצאות .
אילו היה מדובר במקרים אמיתיים קיצוניים של התעללות כפי שמתואר .
והיות שיש כאן פגיעה פיסית בנשים . הם היו פושטים לגלישר את העור .
ואני משוכנע שברוב המקרים לא היו מקבלים אותו שוב בתור לקוח . לפחות לא בסכומים שהוא רשם שהוא משלם .
לכן לפי דעתי היה מדובר בפנטזיות שנכתבו בגוף ראשון ותו לא .
אך אין זה משנה את העובדה שיושבי הכלוב יכלו להשתמש בכתביו של גלישר לא רק על מנת להזדעזע , אלא על מנת להבהיר עד כמה האקטים שהוא מתאר שם הם לא מקובלים .
אני גורס שעדיף שיהיו דברים על השולחן מאשר שילבלבו תחת מעטה של חוסר תשומת לב ציבורית מתחת לשולחן ורחוק מעיניי הציבור .

אז עכשיו הבלוג של גלישר נעלם וכנראה שנפתרה בעיית הזנות בישראל . והכל תודות לכם .
סתמתם את הפה של גלישר .
רק מי יקבע איפה עובר הגבול ?
מעכשיו כל פנטזיה תהיה מחוייבת בכותרת " פנטזיה " ?
כי מטבען של פנטזיות שהן פרועות יותר ולאו דווקא עובדות על פי הכללים של עולם השליטה .
ולכן הן פנטזיות !

אז מה היה לנו ?

צעד לא חכם .
סתימת פיות .
כפל בסטנדרטים .
התלהמות .
עדריות .

אני לא גלישר אבל אפילו אני לא משוכנע שזאת הקהילה שאני רוצה להיות חלק ממנה .

חבל ...
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
אני הייתי נגד מחיקת הבלוג אבל כנראה גיל נבהל וקיבל רגליים קרות. לפי הפוסט על יחידת המחשב במשטרה הוא פחד מהם. לא סביר כי אין עדות תןמכת וכתוב שהכל היה לפני שנים. הוא יכול היה לטעון לחרות ספרותית. אני לא חושבת שהוא היה צריך למחוק. אני מסכימה שאפשר לחדד את המסר מה מותר ומה אסור.

גיל, כעת אתה מספר סיפור אחר.

אתה אומר שסיגל שיחקה איתך משחק סאדו מאזוכיסטי בהסכמה. אנחנו לא היינו שם ולא יודעים.
אתה אומר שמילת הבטחון שלה היתה קריאה לבריון ליד הדלת שיעיף אותך לרחוב. יתכן. אם היית כותב שהיא רצתה סאדו מאזוכיזם, כולם לא היו מתלוננים.

אני לא מבינה בפעולה של סחוג ומה הוא עושה ואם הכל היה שפוי ובטוח, אבל על שני הסעיפים האלה יש אי הסכמות. על הסכמה אין מחלוקות. אתה אומר שהיתה הסכמה.

היחס לזונה צריך להיות כמו היחס לכל אישה אחרת. צריך לידע אותה מראש ולדעת שהיא מסכימה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 7 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
אני אגיד את האמת- בהתחלה, כששוררת הפנתה את תשומת ליבי לבלוג, אמרתי לה- זה גלישר, לא יעזור שום דבר. אבל עכשיו, כשקראתי את זה, אני יודעת שחייבים להוקיע את מעשיו, ולו למען האחרים/ות שקוראים את דבריו.

גלישר, אתה חתיכת מנייק!!!! מה שעשית אינו גובל בפליליים, הוא פל י ל י, והסיבה היחידה שלא מוגשת נגדך תלונה היא שמדובר בזונה, שלא רוצה להסתבך עם החוק בעצמה, עקב עיסוקה הנמצא על התחום האפור בין חוקי ללא- חוקי. אתה מנצל את החלשים ועוד מעז להתפאר בזה!!!

כלובי, אני מבקשת[B] שהבן אדם הזה יחסם.
[B

אכתוב שוב את אשר כתבתי בבלוג שלך :

את נוכחת וראית במו עינייך שאנס?

מאיפה לך שכל מה שהאיש כותב אינו פרי דמיונו?

מי שם אותך לשופטת?

כתבת ל,י בתגובתך שמילותיו הן "ההוכחה" ... מילים להזכירך בוורטואליה אינן הוכחה לכלום.

מה שאת עושה, בתגובותייך זה מעשה שצריך להוקיע ,חוץ מלסקול את האיש פיזית עשית כבר הכל.

האם את בכלל מודעת לכך? וכל זאת למה? כי העיז וכתב כמו עוד הרבה אנשים בכלוב בצורה שאינך "אוהבת" ? אינך חייבת לקרוא, אבל להוקיע את האיש?

להבה חשופה!@!
gilsherr

הסכמה

gilsherr • 7 בפבר׳ 2008
מעכשיו רק כאמצעי זהירות אני אדרוש הסכמה לפני כל צעד,
יחסי המין שלי ייראו מעתה כך:
אפשר לנשק לך יקירתי?
כן,,,
גם בלחי?
כן..
שימי לב: אני עומד לאחוז בזרועך!
טוב..
זה עלול להכאיב לך מעט,את בטוחה שאת מסכימה?
כן
אופס סליחה, הברכיים שלנו השתפשפו בטעות...ומבלי שביקשתי את הסכמתך המפורשת!
לא נורא
אני עתיד ללטף את שיערך יקירתי,מוכנה?
נו!
נו? סיכמנו שנו זו מילת הביטחון שלנו! את רוצה שנפסיק?
לא! התכוונתי לנו יאללה!
מצויין, אני מעוניין להוריד את מכנסי כעת. לצערי אינני יכול לעשות זאת מבלי שתתני את הסכמתך מראש ובכתב,אין לי שום כוונה להסתבך במעשה מגונה בפומבי את יודעת...
טוב אני אכתוב..
עדיף שתנסחי את המכתב כך יקירתי...את יודעת, איימי ,לעולם אין לדעת מתי היא תופיע פתאום ותמצא משהו פסול במעשינו...
אני מכתיב יקירה, אני חופית בת שימעון מסכימה בזאת כי וכי ו/או ו/או
אני לא רוצה לכתוב יותר! היד כואבת לי!
אבל את יודעת יקירתי,איימי ומשטרת המין שהיא ייסדה... הם יזרקו אותי לכלא....את חייבת!
נו כבר דיי!
תכתבי כבר אני חרמן!
אמרתי נו י..בן זונה... מילא את הדיי לא הבנת אבל את הנו? מילת הביטחון שלנו! סוטה מושתן!
איימי!
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
להבה, גיל לא חייב לשחק את הנעלב.

ממישהו שטוען שהוא שולט ולא נבהל בקלות ומספר על יכולת ורבלית גבוהה, תואר בשיווק ועבודה ביעוץ שיווקי, אנחנו מצפים לתשובות ולא להעלבות נבהלת.

איימי יכולה לגנות ולשפוט והוא יכול לענות. זה האינטרנט וכל אחד מביע את דעתו.

גם אני לא אהבתי את מעשיו והצעתי לו לחשוב אם היתה הסכמה. כעת הוא מספר שסיגל אהבה סאדו מאזוכיזם, היה בריון במרחק קריאה וסיגל רצתה להמשיך אחרי המקרה.

לי נותרו כמה שאלות כדי לחדד את הנקודה אם גיל היה רוצה, אבל כעת זה לא משנה.

אני חושבת שמותר לנו לומר שאנחנו לא מקבלים מעשים מסוימים ומותר לאדם השני לענות.

איימי כתבה שהיא רוצה לחסום או לזרוק אותו והרוב לא הסכימו לדעתה. זכותה לבקש לזרוק ולצנזר וזכותו של כלובי להחליט. אני לא הייתי רוצה לצנזר גם את איימי, לא רק לא לצנזר את gilsher.

גיל, ניסיון יפה icon_smile.gif אבל הרוב פה יודעים איך לוודא הסכמות ביחסים סאדו מאזוכיסטים.

אם תרצה תקבל עצות איך לוודא הסכמה, בלי למלא טופס בשלושה העתקים לפני כל פעולה. icon_wink.gif
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 7 בפבר׳ 2008
גלישר רק שיהיה ברור מעל כל צל של ספק .
אם לא מדובר בפנטזיות אז אף אחד לא תומך במעשים שלך אם היו במעשים אלה איזה סממן של אקט בכפיה ולו הקל ביותר .
ואין ולא היה לי רצון שתראה או תפרש את מה שכתבתי כתמיכה בך .
אני פשוט חושב שעדיף להתמודד עם הבעיה ( אתה ! ) מאשר לנסות להעלים את הסמפטום ולא להתמודד עם הבעיה .
זה ברור לי שכתבת את הזיכרונות שלך בדרך שתזעזע יותר על ידי השמטת פרטים שונים מתוך האינפורמציה . עשית זאת במודע ובמכוון . אז אל תנסה להפוך לשה תמים .
הדאגה שלי לא הייתה ולא תהיה עבורך . אתה השגת את מה שרצית . ובזכות איימי וסוררת ועוד כמה פולניות שזעקו חמס זכיתה ליחסי ציבור משופרים באתר הזה . ולתשומת לב אותה אתה רצית .
הריי בעוד חודש ... בעצם איזה חודש ... אולי שבוע ימצא קורבן חדש . ואז כולם יזכרו את הכינוי גלישר אבל לא יזכרו למה לשייך אותו .
עליך באמת להודות לאיימי ולחברותיה .
ועכשיו היא גם פטרה אותך מהמאמץ לנסות ולכתוב את הפנטזיות שלך או להתמודד עם איזה פרטים להשמיט מהמציאות אותה אתה כביכול מתעד .

האמת דווקא נראה לי שאתה ואיימי מתאימים ... היא כותבת שירים על כך שהיא רוצה שיתייחסו אליה כאל חיה וירעיבו אותה ... והיא משתוקקת לאדון . ואתה האמת עושה עליי רושם של אדון מתחיל . היא מאוד אוהבת תשומת לב . ואין ספק לגבי העניין בכל הקשור בך .
אתם יכולים להיות " נינט ויודה " של הכלוב !
אל תפספסו את ההזדמנות . במעשה אחד פשוט אתם יכולים להפוך המון אנשים למאושרים !!!!
להבה חשופה
להבה חשופה • 7 בפבר׳ 2008
שרפית כתב/ה:
להבה, גיל לא חייב לשחק את הנעלב.

איימי יכולה לגנות ולשפוט והוא יכול לענות. זה האינטרנט וכל אחד מביע את דעתו.

גם אני לא אהבתי את מעשיו והצעתי לו לחשוב אם היתה הסכמה. כעת הוא מספר שסיגל אהבה סאדו מאזוכיזם, היה בריון במרחק קריאה וסיגל רצתה להמשיך אחרי המקרה.

לי נותרו כמה שאלות כדי לחדד את הנקודה אם גיל היה רוצה, אבל כעת זה לא משנה.

אני חושבת שמותר לנו לומר שאנחנו לא מקבלים מעשים מסוימים ומותר לאדם השני לענות.

איימי כתבה שהיא רוצה לחסום או לזרוק אותו והרוב לא הסכימו לדעתה. זכותה לבקש לזרוק ולצנזר

האם כתבתי באיזה מקום שגילשר נעלב? האם כתבתי שאני מדברת בשמו? לא, אני מדברת בשם עצמי, גילשר הוא רק דוגמא.!!

האם סתמתי לאיימי את הפה או ביקשתי מכלובי לצנזר אותה בגין מה שכתבה? לא.!!

אני, בניגוד לרבים פה , לא עולה על בריקדות בשם "עוול וורטואלי", או "צדק", להזכירכם לא רק גילשר כותב בסגנון זה .

השאלה, למה לפתוח שרשור מתלהם ,פוסטים בבלוג, שקוראים להמונים להגיב בשם הצדק?!!

זה לא נקרא בעיניי "צדק" זו הסתה .

להבה חשופה!@!