בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משטרת המחשבות

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 8 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf • 8 בפבר׳ 2008
huan כתב/ה:
הגמד הביא פה את הדוגמא של המאזוכיסט הנסקל בכדי להוכיח את צדקתו ושוכח שאם אותו מאזוכיטס היה נשאר בבית, אדם אחר היה צריך להיסכל במקומו או שצדקתו לעולם לא היתה מוכחת. הוא שוכח שאם היו עומדים שם 100 מאזוכיסטים לא היה כל כך קל לסקול אותם - והמאזוכיסט שהוא היחיד שלקח אחריות על דעותיו לא היה צריך להיסקל בעוד כל האחרים יושבים בבית, מגרבצים ומתלוננים על רוע הגזרות..

חואן. אני מניח שלא תתווכח איתי: ה"מיינסטרים" מייצג את הרוב, אחרת היה היוצא מן הכלל או ה"אקסטרים".
אף אחד לא צריך להסקל על מזבח של... עבור אף אחד. וזאת בדיוק הנקודה - מכיוון שלא בעקידת יצחק עסקינן, אלא בפורום בו מעורבים בני תמותה בלבד, בחירתו השרירותית של הפרט, בהביטו על הרוב המדובר, תהיה להשתתק. ולא כי הוא אוהב לגרבץ או חס ולא עלינו יש לו טפיל במפשעה, אלא, כפי שהעיר ברוטל דום, כי אין טעם לטבול את היקר לך בזפת ולגלגל בנוצות רק כדי להוכיח את המובן לך מאליו - שאתה קיים.

אז אתה (וגם זאלופון) אומר: צאונה מיעוטים בזוגות ובשלשות, תגיבו זה לזה וצרו קהילה בקהילה, למדו להתכופף וקרוא ליריקות של המיינסטרים "גשם". אני בטוח שזה אפשרי. אבל בשביל מה?

אני רואה בפוסט הזה של שלגי בקשה כמעט אישית למשהו לו זכאי כל אדם ופי כמה וכמה אדם החולק את גורלו עם אלו אותם הוא מחשיב ל"שכמותו" או בהגזמה ל"חבריו".
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 8 בפבר׳ 2008
צר לי להחזיר אתכם אחורה בדיון .
אבל אני מנסה להבין את הטיעון של איימי .
אז אם פעם הרוח נשבה באתר הזה לכיוון של צנזורה בכפיה ( הפרסום של דולי ) זה אומר שאת חשבת שזאת התרבות של הכלוב . ואז קפצת לראש המחנה וקראת לחסימת הבלוג של גלישר ?
ועוד לפרסם הפניה אצלה בבלוג שאומר " הצדק מחייב " . כאילו מדובר פה ברצח עם לפחות .
לי זה נראה כמו אחת שבדקה את כיוון הרוח ואז קפצה להיות בראש מתוך המחשבה שהיא תצטייר כ : "המגנה הגדולה על נפשות הגולשים באתר הכלוב " .

ואז כשהרוח התחילה לנשב לכיוון השני היא מייד הודתה בטעותה והתנצלה ואף דרשה להחזיר את הבלוג של גלישר .
נראה לי שהכל נעשה על מנת למצוא חן על חשבונו של האחר . וזאת לא הפעם היחידה או הראשונה שדברים מסוג זה קורים בכלוב . ( גילוי נאות : אני חבר בכלוב זמן מאוד קצר וכבר הספקתי לחזות במחזה הזה יותר מידי פעמים ) .
מטעונייך ומעשייך איימי נובע ריח מאוד לא נעים .
והגיע הזמן שיותר ויותר אנשים יריחו את מקור הסרחון .

הסירחון בעיניי מתחיל בתפישה של חלק מהאנשים כי יש תחרות מי יותר פופולארי בקרב חבריי הכלוב . ומהתפישה הזו נוצרת סוג של לגיטימציה מזוייפת להגיד הכל על מנת למצוא חן . וכמו בכל כיתה בבית ספר יסודי מחפשים את הילד ה " לא מקובל " על מנת לבסס עליו את הקבלה החברתית .
הילד עצמו הוא לא העניין . פעם זה זה ופעם זה אחר . רק צריך סיבה או חצי סיבה וכבר כולם יוצאים להשתלח . על מנת למצוא חן ובשם הצדק כמובן .
וכך אנחנו מגיעים בסופו של דבר לאנשים הכותבים סדרה של פרסומים בפורום ובהם הם סותרים את דיעותיהם שפורסמו בפרסום קודם באותו הפורום . הכל תלוי בכיוון הרוח ומתוך המטרה למצוא חן . לכתוב על מנת להתבלט אבל להגיד את מה שהם חושבים שהרוב רוצה לשמוע .
לצערי באקט שאיימי נקטה ( על פי ההסברים שלה בפורום הזה ) יש את אותו הרצון לעשות את מה שהיא חשבה שהרוב רוצה שיעשה . ועל פי התנצלותה המהירה ( בהתאם לכיוון הרוח ) ניתן כבר להבין שלא מדובר במשהו שהוא ב "ציפור נפשה " אלא רק עוד משחק בלנסות להיות פופולארית .
את האמת ?!
עוד בגן לא אהבתי כאלה .
עכשיו ממרום גילי וגילם אני לועג לכאלה .
ולצערי לא חסרים כאלה בכלוב .
איימי היא רק דוגמא ואני עצמי הצבעתי על דוגמאות כאלה בפורומים אחרים .

ואיימי ? יש לך את כל הזכות להזדעק ואף להוקיע ( עבור עצמך רק עבור עצמך ! )
אין לך את הזכות להתנהג כביריון שכונתי . וכל זה תחת הכסות של שיה תמימה שמדברת בשם אידיאל נעלה כמו " צדק " .
רק לאדם אחד יש את הזכות להחליט מה הוא פרסום תקין ומה לא . והוא הבעלים של האתר ( כלובי ) . אנחנו יכולים לדבר עד מחר על חופש הביטוי . אבל בשורה התחתונה אנחנו מתארחים באתר של אדם . זכותו של כל אחד מאיתנו להחליט האם הוא לוקח חלק בפעילות של האתר .
והמפעיל של האתר צריך לעשות את השיקולים הכלכליים שלו . כי אם הוא יצנזר יותר מידי אז הוא פותח את הדלת לעזיבה של האנשים שמחפשים את חופש הביטוי .
מערך השיקולים הזה הוא מערך השיקולים שבאמת יקבע לגבי האתר .
ולא מגוון הדיעות שבאתר . אם כי להשמעת הדיעות בנושא הזה יש חשיבות מכרעת גם מבחינת הבעלים של האתר .
הבעיה מתחילה כאשר אנשים מתוך האתר מאיימים להתלונן על תכנים באתר בפניי גופים חיצוניים .
עכשיו גם אם מדובר בפנטזיה נטו יש באיום הזה משום האיום הממשי עבור אותו האדם שפרסם את הפנטזיה . כי זה מביא אותו לסיטואציה של " תוכיח שאין לך אחות " .
ורק כדאי להזכיר כאן כי עבר בכנסת הצעת חוק שמאפשרת למשטרה לקרוא כל בלוג או מייל שאתם כותבים במטרה למצוא חשדות למעשים פליליים . ורצוי להדגיש את המילה חשדות .

לאלה שמפספסים פה את הפואנטה .
הבעיה לא היתה בהתרעמות כזו או אחרת . או ברינונים כאלה או אחרים . וההיפך היה בדברים האלה משהו מאוד חיובי . כגון פרסום לשון החוק ומקרים שנשפטו בעבר .
הבעיה התחילה באיומים . כל עוד לא היו איומים . הכל היה תקין . מהשניה שעזבו את הטיעונים שכנגד והתחילו לאיים . כאן זה הפך להיות פסול בעיניי .
כי בשורה התחתונה זה יאפשר רק לנשלטות לפרסם פנטזיות מרחיקות לכת . משום שאף אחד לא יכול לטעון כנגדן שהמעשים המתוארים שם נעשים ללא הסכמה . אבל כל אדון שיפרסם פנטזיה זהה יכול לזכות באיומים משום שבמעשים שהוא מתאר לא מובטחת הסכמה אלא אם הוא מציין זאת במפורש . מה שלא נדרש מהפנטזיה המקבילה של הנשלטת ועלול לפגום בתיאור הפנטזיה .
וללא ספק יכול לפגום בחופש האומנותי של אותו הכותב .
עליי גם להזכיר כי בעולם האומנות יש פרסומים רבים של אקטים של אונס . הן בעולם והן בישראל ובעברית . ולא , לא כולם מתוך הסתייגות מהמעשה . ועדין לא סקלו אף אחד מאותם האנשים בכיכר העיר . אפשר לתת כאן כדוגמא את סצנת האונס מתוך המחזמר " מאמי " .
אבל בחרתי לתת כאן קישור לשיר חביב של להקת " איזי והפתולוגים " שלמעשה מדבר על רצח ! .
על פי מידת ההתחסדות כאן באתר . שיר כזה מקומו שידון בבית המשפט העליון לפחות . משום שהוא מעודד את המאזינים לביצוע רצח . וכן ... גם שם לא מצויין שהדברים נעשים בהסכמה . או שיש הסתייגות מהדברים שנרשמים שם . והריי הקישור למילים מאתר שירונט ( אתר ונילי למהדרין ) :
http://www.shiron.net/songView.aspx?song_id=4549&singer_id=1500&song_title=2932e7

אז מה עכשיו ?
לערוף את הראש של מי שכתב את מילות השיר הזה ?
לצאת בקריאה נרגשת להחרמת האומן ?
לשרוף את הדיסקים של האומן משום שהוא לא מסתייג מרצח ואפילו כותב עליו באופן הומוריסטי כפי שהסתייגו מאלביס בתחילת הדרך ?
או כמו שעשו לביטלס ואמרו להם שהם לא רצויים במדינת ישראל משום שהמוסיקה שלהם שטנית ?

בעיניי יש רק עילה אחת שיכולה לאפשר צנזורה בחברה מתוקנת . והיא הסתה .
אם גלישר או דולי היו קוראים להתנכלות לזונות . אם הם היו כותבים נאומים חוצבי להבות שקיים בהם מסר בו הם קוראים לרציחת או אניסת נשים .
כל עוד הם לא עשו כך . ניתן רצוי ואף מחייב להביע את העמדה שמנגד למה שהם רשמו .
אבל לא לאיים . ובטח שלא לנסות לסתום פיות . מה עוד שכפי שכתבתי בתגובה אחרת כתוצאה מסתימת הפיות הזו כולנו הפסדנו את האפשרות לשמוע ואף לחדד עד כמה מעשים מסויימים לא מקובלים בעניינו כחברה .
ולגביי אלה שחוששים מדעתם של הוניליים על עולם השליטה ועל המשתתפים בו .
אם כלכך חשוב לכם מה חושבים עליכם אתם לא נמצאים במקום הנכון . נפשית הכוונה .
שחורה ונאווה
שחורה ונאווה • 8 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
huan כתב/ה:
הגמד הביא פה את הדוגמא של המאזוכיסט הנסקל בכדי להוכיח את צדקתו ושוכח שאם אותו מאזוכיטס היה נשאר בבית, אדם אחר היה צריך להיסכל במקומו או שצדקתו לעולם לא היתה מוכחת. הוא שוכח שאם היו עומדים שם 100 מאזוכיסטים לא היה כל כך קל לסקול אותם - והמאזוכיסט שהוא היחיד שלקח אחריות על דעותיו לא היה צריך להיסקל בעוד כל האחרים יושבים בבית, מגרבצים ומתלוננים על רוע הגזרות..

חואן. אני מניח שלא תתווכח איתי: ה"מיינסטרים" מייצג את הרוב, אחרת היה היוצא מן הכלל או ה"אקסטרים".
אף אחד לא צריך להסקל על מזבח של... עבור אף אחד. וזאת בדיוק הנקודה - מכיוון שלא בעקידת יצחק עסקינן, אלא בפורום בו מעורבים בני תמותה בלבד, בחירתו השרירותית של הפרט, בהביטו על הרוב המדובר, תהיה להשתתק. ולא כי הוא אוהב לגרבץ או חס ולא עלינו יש לו טפיל במפשעה, אלא, כפי שהעיר ברוטל דום, כי אין טעם לטבול את היקר לך בזפת ולגלגל בנוצות רק כדי להוכיח את המובן לך מאליו - שאתה קיים.

אז אתה (וגם זאלופון) אומר: צאונה מיעוטים בזוגות ובשלשות, תגיבו זה לזה וצרו קהילה בקהילה, למדו להתכופף וקרוא ליריקות של המיינסטרים "גשם". אני בטוח שזה אפשרי. אבל בשביל מה?

אני רואה בפוסט הזה של שלגי בקשה כמעט אישית למשהו לו זכאי כל אדם ופי כמה וכמה אדם החולק את גורלו עם אלו אותם הוא מחשיב ל"שכמותו" או בהגזמה ל"חבריו".

נאה דורש אבל לא נאה מקיים.

קראת לי בז'ז'יניה צנעני, לעגת למוצאי התימני וכתבת שאני מזכירה לך את התכונות שאתה שונא אצל פולניות, רק בגלל שאמרתי שאנורקסיה היא מחלה קשה וצריך להזהר כשאומרים לחולת אנורקסיה שהשמינה כי היא תרעיב את עצמה למוות.

ה"התערבות" היתה כדי להעביר את הנקודה.

Brave Dwarf כתב/ה:
מה זה משנה? הרי העובדה נקבעה מכבר, עכשיו מתווכחים על המחיר.

ומצפונה של בז'ז'יניה צנעני, ישקט, מסיבותיה, ברגע שהחוטא יתרום חמישה שקלים.

זה היה מצחיק לולא זה היה מכוער.

בכל השרשור העלבת אותי ללא הפסק בהעלבות עדתיות.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=21952&postdays=0&postorder=asc&start=70

נאה דורש גם צריך נאה לקיים. אני מצפה להתנצלות.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 8 בפבר׳ 2008
הנה מה שאני חושב
(כן כן גם אני חושב מדי פעם, אפילו מוציא את זה לכתב לעיתים)

רוצים תרבות שיחה ודיון טובה יותר?

קחו אחריות על המילים שלכם
על השפה שאתם משתמשים בה
על הדרך שאתם מביעים דברים.

אם השפה הייתה אומנות לחימה, והייתם יודעים שאתם יכולים להגן על עצמכם מכל מתקפה...להדוף כל יריב...במינימום אנרגיה הנדרשת, במינימום מגע וזמן, במינימום שהייה של התוקף בחיים שלכם ובתודעה שלכם.....רק להדוף אותו, לא להרוס אותו, לא לנקום בו, להדוף ולהמשיך הלאה, בידיעה ברורה שאף אחד לא יוכל לפגוע בכם.

האם הייתם מרגישים מאויימים על ידי מילים של מישהו אחר?
האם הייתם בכלל מקדישים זמן ואנרגיה מיותרים עליו?

אם אדם אומר לי משהו.....ואני לא מסכים איתו.....אני אומר לו שאני לא מסכים איתו.....זה לא אוטומטית מציב אותנו בזירה בקרב עד המוות.

זו בסך הכל דעה

אם אני יכול לנמק למה אני לא מסכים איתו... אני מנמק למה....

אני גם יודע
שהדעה של אדם על נושא כלשהו, לא מהווה את כל ישותו והווייתו של אותו אדם.
זו בסך הכל הדעה שלו.
שמאחוריה
עומדות סיבות שהגיוניות בעיניו.
ושהוא מרגיש כלפיי הדעה שלו....את מה שאני מרגיש כלפיי הדעה שלי....

אני חייב לומר גם

שאני בעד שכולם יפרסמו כמה שיותר דברים
ושיהיו מצידי כמה שיותר גרועים
כי "אוייב" שאתה מסוגל לראות הרבה פחות מסוכן מ"אוייב" שאתה כלל לא מודע לו.
(אני לא מחשיב אותם לאוייבים מן הסתם...פשוט לשם המטפורה הקרבית)

ככה אני יכול לדעת ממי אני מעדיף להתרחק....הרבה פחות לכלוך בשבילי.

יש משהו מאוד חכם לדעתי שזכור לי לטובה מהסרט של קווין סמית "דוגמא"

בו נאמר ש:

אני מאמין הרבה פחות גמיש מאני חושב.
כי הרבה יותר קשה לשנות אמונה מאשר לשנות מחשבה.

אז אם אתם קוראים משהו...שלדעתם מצריך דיון
ואתם מעלים אותו בכללי

במקום לנקוט עמדות וצדדים.
תחוו דעות ומחשבות.

אל תתקפו את האדם מאחורי הדעה.
לכו על מה שהדעה עומדת עליו.

במקום לומר כמה זה נורא וכמה זה נורא.......ושחייבים לומר כל הזמן כמה הכל נורא כדי שחדשים או מבקרים לא במקרה יושפעו לרעה.... למה לא לנסות לתת השראה במקום לנטוע פחד?

כי בסופו של דבר
רק הפחדן חי בנסיון מתמיד להוכיח את עצמו, שידו תצא תמיד עליונה.
אדם אמיתי ללא חת לדעתי

כלל לא מניח ידיים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בפבר׳ 2008
שחורה ונאווה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
huan כתב/ה:

נאה דורש אבל לא נאה מקיים.

קראת לי בז'ז'יניה צנעני, לעגת למוצאי התימני וכתבת שאני מזכירה לך את התכונות שאתה שונא אצל פולניות, רק בגלל שאמרתי שאנורקסיה היא מחלה קשה וצריך להזהר כשאומרים לחולת אנורקסיה שהשמינה כי היא תרעיב את עצמה למוות.

ה"התערבות" היתה כדי להעביר את הנקודה.

Brave Dwarf כתב/ה:
מה זה משנה? הרי העובדה נקבעה מכבר, עכשיו מתווכחים על המחיר.

ומצפונה של בז'ז'יניה צנעני, ישקט, מסיבותיה, ברגע שהחוטא יתרום חמישה שקלים.

זה היה מצחיק לולא זה היה מכוער.

בכל השרשור העלבת אותי ללא הפסק בהעלבות עדתיות.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=21952&postdays=0&postorder=asc&start=70

נאה דורש גם צריך נאה לקיים. אני מצפה להתנצלות.

אני לא אוהב אנשים נטולי חוש הומור. לא כי יש לי משהו אישי נגדם, אלא כי הם מעוררים בי עצבות ורחמים. אני לא אוהב סלפנים כי הם שקרנים במעטה של צדקנות. את צודקת, שגיתי כאשר החשבתי אותך לפולניה משעשעת (ולא כי את תימניה, כדבריך החוזרים והנשנים) ואני למעלה משמח שהבהרנו מי את באמת.

אם חשבת שאתווכח עמך על עובדות - טעית. כפי שציינתי למעלה, לפעמים זה פשוט לא שווה. ואת בדיוק המקרה.

אני מתנצל, מסתבר שאת לא בז'ז'יניה.

(תגידי, לא לי, אלא לעצמך, גם אחרי שקראת את השרשור הזה, כל מה שמצאת לחשוב עליו היה ה"גמד"? הלוואי והייתי מרגיש מוחמא, גם אם בצחוק, אבל פרט לגועל, אינך מעוררת בי דבר)
שחורה ונאווה
אני חושבת שצריך לקחת אחריות על מילים ומעשים ולקיים תרבות של דיון. הומור יכול להיות חביב או מכוון למטרה טובה ויכול להיות קטנוני ופוגע.

כתבת מילים פוגעות על גועל כי אמרתי לך שאתה מתלונן שמעליבים אישית אבל נוהג באותה שיטה.

Brave Dwarf כתב/ה:

אם חשבת שאתווכח עמך על עובדות - טעית. כפי שציינתי למעלה, לפעמים זה פשוט לא שווה. ואת בדיוק המקרה.

אני מתנצל, מסתבר שאת לא בז'ז'יניה.

(תגידי, לא לי, אלא לעצמך, גם אחרי שקראת את השרשור הזה, כל מה שמצאת לחשוב עליו היה ה"גמד"? הלוואי והייתי מרגיש מוחמא, גם אם בצחוק, אבל פרט לגועל, אינך מעוררת בי דבר)

לא התנצלת.
פגעת בי יותר.

לא נעים להיות באתר כאשר פוגעים אישית בצורה גזענית ועדתית. התכוונת לפגוע. לא התכוונת להומור.

תרבות דיון היא לא רק דיונים גבוהים על חשיבות ההתחשבות.

היא התנהגות בפועל.

ברוטל דום מסכם את מה שאני מרגישה.

BrutallDom כתב/ה:
.

זה שזה מעביר את החשק לכתוב.

.
.
שחורה ונאווה
tebayes כתב/ה:
הנה מה שאני חושב
(כן כן גם אני חושב מדי פעם, אפילו מוציא את זה לכתב לעיתים)

רוצים תרבות שיחה ודיון טובה יותר?

קחו אחריות על המילים שלכם
על השפה שאתם משתמשים בה
על הדרך שאתם מביעים דברים.

אם השפה הייתה אומנות לחימה, והייתם יודעים שאתם יכולים להגן על עצמכם מכל מתקפה...להדוף כל יריב...במינימום אנרגיה הנדרשת, במינימום מגע וזמן, במינימום שהייה של התוקף בחיים שלכם ובתודעה שלכם.....רק להדוף אותו, לא להרוס אותו, לא לנקום בו, להדוף ולהמשיך הלאה, בידיעה ברורה שאף אחד לא יוכל לפגוע בכם.

האם הייתם מרגישים מאויימים על ידי מילים של מישהו אחר?
האם הייתם בכלל מקדישים זמן ואנרגיה מיותרים עליו?

אם אדם אומר לי משהו.....ואני לא מסכים איתו.....אני אומר לו שאני לא מסכים איתו.....זה לא אוטומטית מציב אותנו בזירה בקרב עד המוות.

זו בסך הכל דעה

אם אני יכול לנמק למה אני לא מסכים איתו... אני מנמק למה....

אני גם יודע
שהדעה של אדם על נושא כלשהו, לא מהווה את כל ישותו והווייתו של אותו אדם.
זו בסך הכל הדעה שלו.
שמאחוריה
עומדות סיבות שהגיוניות בעיניו.
ושהוא מרגיש כלפיי הדעה שלו....את מה שאני מרגיש כלפיי הדעה שלי....

אני חייב לומר גם

שאני בעד שכולם יפרסמו כמה שיותר דברים
ושיהיו מצידי כמה שיותר גרועים
כי "אוייב" שאתה מסוגל לראות הרבה פחות מסוכן מ"אוייב" שאתה כלל לא מודע לו.
(אני לא מחשיב אותם לאוייבים מן הסתם...פשוט לשם המטפורה הקרבית)

ככה אני יכול לדעת ממי אני מעדיף להתרחק....הרבה פחות לכלוך בשבילי.

יש משהו מאוד חכם לדעתי שזכור לי לטובה מהסרט של קווין סמית "דוגמא"

בו נאמר ש:

אני מאמין הרבה פחות גמיש מאני חושב.
כי הרבה יותר קשה לשנות אמונה מאשר לשנות מחשבה.

אז אם אתם קוראים משהו...שלדעתם מצריך דיון
ואתם מעלים אותו בכללי

במקום לנקוט עמדות וצדדים.
תחוו דעות ומחשבות.

אל תתקפו את האדם מאחורי הדעה.
לכו על מה שהדעה עומדת עליו.

במקום לומר כמה זה נורא וכמה זה נורא.......ושחייבים לומר כל הזמן כמה הכל נורא כדי שחדשים או מבקרים לא במקרה יושפעו לרעה.... למה לא לנסות לתת השראה במקום לנטוע פחד?

כי בסופו של דבר
רק הפחדן חי בנסיון מתמיד להוכיח את עצמו, שידו תצא תמיד עליונה.
אדם אמיתי ללא חת לדעתי

כלל לא מניח ידיים.

תודה. אני לוקחת את העצה.

היא נכונה.

אמנויות לחימה מציעות להלחם כאשר יש הכרח ולהתרחק כאשר אין טעם.

אתה צודק.

אני מתרחקת מפה.
שלגי
שלגי • 8 בפבר׳ 2008
חייבת לומר, שלא השרשור על גילשר היה הטריגר לפתיחת הפוסט הזה,
דברים אחרים לגמרי, הקשרים אחרים לגמרי.

אבל, בפורומים כמו בפורומים, אתה מתחיל ולא יודע היכן זה יגמר
ולאן זה ילקח וזה בסדר גמור.

ועדיין, מה שאמרתי בהתחלה, זה מה שרציתי להגיד, לא יותר לא פחות.
(למרות שכתבתי את זה בשעה אכזרית בעליל)
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 8 בפבר׳ 2008
שלגי כתב/ה:
חייבת לומר, שלא השרשור על גילשר היה הטריגר לפתיחת הפוסט הזה,
דברים אחרים לגמרי, הקשרים אחרים לגמרי.

מצחיק שאני אהיה זאת שאתקן, אבל זה גל י שר. מלשון "גליש" icon_smile.gif
נוריתE

כמו שכבר אמרתי, מ''של.

נוריתE • 8 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
Buttercup כתב/ה:
אם כבר לקחת הערה כללית שלי בנושא
כמה עמודים קודם
בצורה אישית
ובחרת "להיכנס ב י"
ולתקוף אותי אישית על הערה תמימה בנושא שהובא.

ארשה לעצמי לנהוג באותה הצורה.
התקיפה שלך עלי הראתה שאתה ניכנס למיגננות
ואדם חף לא רץ להגן על חפותו.
מעבר לזה
אם תמשיך לנבל את פיך בכיוון שלי
זה רק יראה, לכל מי שעוד לא הבין
את פרצופך האמיתי
בחזקת "מש''ל".

זה בדיוק העניין חמאה שמנמונת שלי ואני מצטט אותך "את הזבל שלך אני לא קוראת" סוף ציטוט,
זה מסביר הכל. את לא קוראת אבל תוקפת אותי? על מה ריבונו של עולם! כמה טימטום יכול להיות בבן-אדם אחד גם אם לטימטום יש מעל 120 קילו של חמאה שמנונית המגינה עליו.
אם היית קוראת לא היית תוקפת
סטטסיטיקה: איך את מסבירה 42 הודעות בפרטי שלכולם מכנה משותף אחד: רוצים שאני אחזור!
ולא בשביל מאבקי הצנזורה אלא מפני שאחרי תקופה ארוכה של שיממון סוף סוף היה להם משהו באמת לקרוא ואפילו להנות ממנו.
לילה טוב שמנה, ובפעם הבאה לפני שאת מסתערת כמו שור לפחות תיקראי!

והסאטיטסטיקה שלך
היא אכן
"נקרופיליה תיקשורתית"