צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאביות אטרקטיביות ופחות.

כלבת אלפא
לפני 16 שנים • 4 בפבר׳ 2008
כלבת אלפא • 4 בפבר׳ 2008
אמוץ כתב/ה:
כלבת אלפא את צודקת בקטע שהפנמיות של האדם חשובה שזה אומר בנוסף האינטילגנציה שלו בטח שגם במובן הריגשי.

לגבי מה שאמר על חוששים ממלאות ושמנות "מה יגידו עלי".
זה לא בדיוק נכון כי אצלי מלאה זו אחת שבעיני הרוב עדיין רזה .

המדד שלי לרזות הוא ממש כמו דוגמניות כמו בר רפאלי או ויקה מהשורדים(שלי נראה שבאי המתים היא רזתה והפכה לעוד יותר מושכת).

כך שזה לא נכון מה יגידו עלי אישית .
כי גם ככה אחת שמלאה מבחינתי האישית בעיני הרוב היא תיהיה מספיק רזה וממש לא תיהיה פדיחה להסתובב איתה.

אצלי הפנמיות והחיצוניות זה ערך שווה המשוואה שווה כאשר יש את שני הדברים יחד.

יפה לטעמי ובעלת אופי לטעמי.

אמוץ,
לצערי אתה רק מוכיח שצדקתי, למה זה פאדיחה ללכת עם מישהי הנחשבת בעיני החברה למלאה? עד כדי כך הנך חסר בטחון עצמי וחוט שידרה? אם מישהי מוצאת חן בעיניך ואינך יוצא איתה רק בגלל ה"פאדיחה" מה זה אומר עליך?
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
את לא הבנת אותי!

אמרתי שלא הבעיה בפדיחה כי בחורה שבעיני מלאה היא נראת טוב בעיני החברה.
עזבי אני אפילו מלאות טיפה לא אוהב וזו זכותי המלאה ואני שלם עם המשיכה שלי.
ויש דווקא אנשים שלא אוהבים רזות כמו חברה שלי ולא אכפת לי.

פשוט רזות עם חזה קטן עושות לי את זה.
אפילו רזה פצצה שיהיה לה חזה גדול לא עושה לי את זה.

בשורה התחתונה הנימוק שלי זה לא בעיה חברתית כי גם ככה יש מלא שלא אצא איתן והן נתפסות כחיוביות עבור החברה.

אני נוקט בדרך שאם היא לא מפילה אותי במראה ובהאופי אין מה לדבר .לכן זה לא קשור
לחברה .
gilsherr

Re: באמת שאלה מעניינת

gilsherr • 4 בפבר׳ 2008
פרלין כתב/ה:
דווקא מעניין לנסות לנתח את הסצינה הבדסית במונחים של היצע וביקוש, מונחים כלכליים טהורים. אלא שיש פה שתי בעיות. האחת, שצריך לצאת מנקודת הנחה שדומים הם מצרך מבוקש. אחרת אין טעם לדבר על תחרות בשוק, לא?
העניין הוא, ולא נעים לי להגיד את זה, אבל דומים יש כמו זבל. (לא! דומים הם לא זבל! יש כמו זבל!)
אני לא חושבת שמישהו אי פעם טרח ובדק את זה ממש, סטטיסטית, אבל אני משוכנעת שיש יותר דומים מסאביות. מספיק שתציץ רגע בלוחות המודעות, או שתקשיב לסיפוריה מעוררי החלחלה של סאבית חדשה.
מה שכן חסר בשוק, הם דומים איכותיים. אלא שכאלה, או לפחות כך אני מקווה, לא מודדים את הסאבית שהם רוצים רק על פי שני הפרמטרים האלה: איך שהיא נראית ומה שהיא מוכנה לעשות.

כך אנחנו מגיעים לבעיה השניה. המשוואה שלך היא חד מימדית מדי. האם כל מה שיש לסאבית להציע הוא שני הגורמים האלה ועליהם היא נמדדת? (או נחשקת? או הופכת את עצמה לרצויה?)
אני בספק.

כלכלת השוק הטהור, גילשר יקירי, היא הרבה יותר מיסתורית ומפתיעה ממה שאנחנו חושבים. תמיד צריך להכניס למשוואה הזו מונחים שבכלל לא חשבנו עליהם מלכתחילה. שאלה מעניינת, ללא ספק. אבל כמו שאמרה בכוח-המוח, חסרת טעם.

פרלין יקירתי (אם יורשה לי לקרוא לך יקירתי), אכן כלכלת השוק הטהור היא הרבה יותר מסתורית ממה שנלמד בספרים. אגב, גם את יסודות הכלכלה הטהורה לומדים היום רק בשביל לבנות יסוד אותו ניתן לקעקע בקורסים מתקדמים יותר...ובכלל בכל תיאוריה נלמדת צריך לבחון היטב למה היא נכתבה ע"י מי ומתי? אדם סמית הוא דוגמה מצויינת...
ובחזרה לעניינינו, השאלה שלי היא חסרת טעם וגם סרת טעם פרט לטעם היחיד שיש בה:
היא מעוררת אמוציות!
ואני שנקלע לכלוב המוזר הזה שלא בטובתי מוצא את עצמי מעורר אמוציות שוב ושוב ומתענג עליהן כילד החופר בפצע שאינו מגליד.
את יכולה להרגע...זה יעבור לי.
איימי- אני רוצה להתנצל על תגובה לא לעניין שלי (בפורום אחר)שנבעה מכעס שאינו אופייני לי.
אני שמח שלא הגבת וזה הוכיח לי מעל לכל ספק שיש לך והרבה משתי התכונות שכתבתי שאת חסרה אותן...
אליסיה
לפני 16 שנים • 5 בפבר׳ 2008
אליסיה • 5 בפבר׳ 2008
קראתי את הפוסט ואת כל התגובות, מדהים כמה קל להרים כאן להנחתה.
אלוהים עדי עד כמה רציתי להזדעזע, עד כמה רציתי להיכנס בפותח הפוסט, מצטערת לא יצא לי!
אני לא מבינה מה הבעיה במה שהוא שאל? הוא לא שאל את אותה שאלה שכולנו שאלנו את חברינו על קפה במרפסת בוניליות מדוברת?

לצערי, בעולם שבו אנו חיים ובחברה שבה אנו מתנהלים אישה/גבר שהם פחות אטרקטיביים צריכים להוכיח את עצמם יותר, להשתמש בכמה שיותר חומר שיווקי ולהתחמש ביועץ תקשורת מפולפל במיוחד.

אתם כל כך נהנים לשנוא את האיש הזה, אני תמהה על כמות הקוראים בבלוג שלו, שלא נאמר המגיבים, אותי לימדו שאם אני נגעלת או נרתעת ממישהו אני פשוט מתעלמת ממנו לא?

לכותב:
אני לא מפרגנת לענייני הזונות ולסשנים המנטאליים המוטרפים שאתה מעביר אותן, אבל הייתי שוכרת אותך כיועץ התקשורת שלי, גם את ביבי אף אחד לא סובל אבל כולם מקשיבים לשטויות שלו!

אין ספק שאתה מעורר כאן פרובוקציות ועניין רב לקוראי הבלוגים והפוסטים, מי שממש, ממש מזועזע עמוקות יכול לדלג ברינה ובדיצה לפוסט של ההיא שלא גמרה שבוע!

חוג המקרמה יפתח בשבוע הבא
gilsherr
לפני 16 שנים • 6 בפבר׳ 2008
gilsherr • 6 בפבר׳ 2008
אליסיה כתב/ה:
קראתי את הפוסט ואת כל התגובות, מדהים כמה קל להרים כאן להנחתה.
אלוהים עדי עד כמה רציתי להזדעזע, עד כמה רציתי להיכנס בפותח הפוסט, מצטערת לא יצא לי!
אני לא מבינה מה הבעיה במה שהוא שאל? הוא לא שאל את אותה שאלה שכולנו שאלנו את חברינו על קפה במרפסת בוניליות מדוברת?

לצערי, בעולם שבו אנו חיים ובחברה שבה אנו מתנהלים אישה/גבר שהם פחות אטרקטיביים צריכים להוכיח את עצמם יותר, להשתמש בכמה שיותר חומר שיווקי ולהתחמש ביועץ תקשורת מפולפל במיוחד.

אתם כל כך נהנים לשנוא את האיש הזה, אני תמהה על כמות הקוראים בבלוג שלו, שלא נאמר המגיבים, אותי לימדו שאם אני נגעלת או נרתעת ממישהו אני פשוט מתעלמת ממנו לא?

לכותב:
אני לא מפרגנת לענייני הזונות ולסשנים המנטאליים המוטרפים שאתה מעביר אותן, אבל הייתי שוכרת אותך כיועץ התקשורת שלי, גם את ביבי אף אחד לא סובל אבל כולם מקשיבים לשטויות שלו!

אין ספק שאתה מעורר כאן פרובוקציות ועניין רב לקוראי הבלוגים והפוסטים, מי שממש, ממש מזועזע עמוקות יכול לדלג ברינה ובדיצה לפוסט של ההיא שלא גמרה שבוע!

חוג המקרמה יפתח בשבוע הבא

התענגתי על מה שכתבת ואולי את היחידה שיורדת לסוף דעתי(וזה מסובך כי אני מתיימר כאן לטעון שיש תכלית לכתיבת הבלוג ויש סוף לדעת או שיש לי בכלל דעת...). בכל מקרה אין ספק שהצלחתי "להרים להנחתה" כדברייך.
מתי נפתח בדיוק החוג?
דובדבן
לפני 16 שנים • 14 בפבר׳ 2008

מובהק סטטיסטית

דובדבן • 14 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
אצל זונות בדרך כלל זונה פחות אטרקטיבית מבחינה גופנית ליבראלית יותר במיטה. עניין של תחרות בשוק משוכלל. מעניין אותי והשאלה מופנית אל הגברים האם מתאם זה תקף גם אצל צייתניות שהכרתם.

הכתוב הוא: שטויות במיץ עגבניות.
עש11
לפני 16 שנים • 19 בפבר׳ 2008

Re: האם נשים אטרקטיביות פחות משתדלות יותר?

עש11 • 19 בפבר׳ 2008
אני דווקא רואה היגיון
אצל זונות,
שמטרתן מתחילה ונגמרת בסיפוק שלך, אז למה לא?
אם גרטל משוכנעת שעירומה לבדו שווה את כל המחיר, אז למה לבלוע? למה סתם להצריד את הגרון? לא חבל? חבל. אלא אם היא רוצה אותך בתור קליינט קבוע, שכן אתה נדיב בתשלום או נושא איתך ניחוחות מן הילדות.
אבל אתה יודע, קיים איזה הבדל זניח בין אינטרסים של זונות לבין אינטרסים של - כמו שאתה קורא לזה - זונות ללא תשלום,
בכוח המוח אמרה
ציטוט: באופן אישי אני מתמסרת ו"משתדלת" יותר ככל שאני חשה אטרקטיבית ואהובה יותר.

אני אעיז לבטל את האופן האישי ולהרחיב ל- ככל שאתה אטרקטיבי ואהוב עלי יותר, ול- ככל שבוער לי לספק את עצמי ויהיה מה, יותר,
וגם בלי הרחבות, אני חושבת שהצ'יטוט הזה ובאופן כללי דווקא, עונה בדיוק על הכותרת.
רצה עם זאבים​(נשלטת)

מה יש לכם??????????!!!!!!

רצה עם זאבים​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2008
מה קורה כאן?!, לא מצליחה להבין, למה המריבות האלה כל יום?, מה קרה לקהילה הזו?... עד כדי כך משעמם לכם??????
icon_redface.gif זהו אמרתי את זה
FrozenLips

Re: האם נשים אטרקטיביות פחות משתדלות יותר?

FrozenLips • 19 בפבר׳ 2008
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
שאלה מעניינת לגמרי, למרות שאין לי שמץ מושג אם יש אמת בזה או לא..: )
אני אנסה לנתח את מה שאני חושבת בעניין, ואפילו להסתכל פנימה לתחושות שלי בעניין -

אנשים יוצאים מנקודת הנחה שנשים אטרקטיביות נולדות כאלה ונשארות כאלה. זו אינה האמת המלאה. רוב הסיכויים הם שנשים אטרקטיביות עושות מאמצים להיות כאלה. נשים מעטות מעטות מאוד הן אטרקטיביות ללא תחזוקה אמיתית, ורובנו מעדיפים אשה במראה בינוני ומוקפד, על אשה בעלת פוטנציאל יופי מדהים שהזניחה את עצמה, מסיבותיה שלה.

ובכן, במשוואה שלנו, שהיתה בעלת משתנה אחד, נוסף פרמטר נוסף והפך את זה למשוואה בשני נעלמים לפחות. השאלה שנוספה היא: האם אשה שמשתדלת להיות אטרקטיבית באופן פיזי, תשתדל פחות במובנים אחרים, כי "היא כבר עושה את שלה" במאמצים מסוגים אחרים ועכשיו הרגע לקטוף את הפירות? האם מדובר בנשים שחושבות שהאידאל הנשי טמון כולו במראה החיצוני, והוא מספיק ומספק? או אולי - מדובר בנשים משתדלות ומרצות, והן תשתדלנה ותרצנה גם בתחומים ומקומות אחרים, כי כך המבנה של האופי שלהן מתווה?

בשביל שלא יהיה משעמם, נוסיף פרמטר נוסף - גיל. המשוואה הופכת מסובכת כבר יותר :
הייתכן שאישה בוגרת, שבעולם המודרני נחשבת אטרקטיבית פחות, כבר בשלה ומוכנה לתת יותר מעצם הבשלתה כאשה? יכול להיות שהנתינה וההענקה היא משהו שמבשיל? שאדם הולך ומתפתח במגוון רבדיו עם הגיל והנסיון, והגבולות נמתחים או מתרחקים?
אולי אשה צעירה ואטרקטיבית פיזית היא פשוט מנוסה פחות (לפחות ביחס לעצמה ולמי שהיא תהיה בעוד עשור או שניים), ולכן גם גמישה פחות?

ובכלל לא נגעתי באותן נשים שהן יפות כמתת אל, בלי יותר מדי השתדלויות, שמונעות ומתנהגות אחרת. כדרך אגב, גם כאן העניין לא פשוט, ולו מהסיבה שהדימוי הפנימי לא תמיד חי בקורלציה עם המראה והאטרקטיביות החיצונית. ישנן בעלות בטחון עצמי רב, שבהתחלה אין לך מושג מאין הוא נובע, ואחר כך אתה נסחף בכריזמה ובבטחון העצמי שלהן, עד שנדמה לך שהן יפות, ויש אחרות, יפות ואטרקטיביות, שאין להן מושג כמעט עד כמה הן שובות לב. תוסיפו את הנעלם הזה למשוואה, ויש לכם דייסה במקום תשובה.

האם עזרתי בתשובה שלי? כנראה שלא, במקרה הזה איימי כנראה צדקה, זו לא שאלה שתוביל לתשובה שנפיק ממנה משהו ב"מציאות" בפועל.

אני אומר משהו בנימה אישית בעניין הזה -

באופן אישי אני מתמסרת ו"משתדלת" יותר ככל שאני חשה אטרקטיבית ואהובה יותר.
למה? כי ככה אני, וככה זה בנוי אצלי - ככל שאני בטוחה במקום שלי, אני מוכנה להעניק יותר.
באהבה אין שוק משוכלל, יש סימביוזה בין שניים. זה השוק, ככה זה נמדד, לפחות אצלי.

בוקר טוב : )

ואני רק אהלל את הלוגיקה המשובחת שלך.
אנוכי מסירה את הכובע וקדה קלות.
מגיע לך icon_smile.gif
רנסנס​(שולט)
רנסנס​(שולט) • 19 בפבר׳ 2008
עד כמה שאני מכיר את העולם הזה אין בהכרח קשר בין מידת הנתינה למידת האטרקיביות, למרות שיש הגיון שתהיה.

למה ההגיון הכלכלי הזה לא מתקיים ?

ככל הנראה הנכונות להענקה היא יותר מכל דבר אחר תלויית בן זוג ומכיוון שכל אחד בוחר לו את בן זוגו לפי הקריטריונים שלו מידת הנכונות להענקה תהיי תלויה במידת ההצלחה שבמציאת ב הזוג המתאים.

נראה לי גם שיש עניין של כבוד עצמי אצל אנשים, כך שמישהי פחות מושכת, על העיקרון לא תרצה להיראות כנותנת יותר בגלל שהיא צריכה לפצות, ולעומת זאת מישהי מושכת לא תפחד להתמסר מפחד שמא יחשבו עליה שהיא מנסה לפצות על משהו. לכן הכבוד העצמי אולי מעודד תופעה הפוכה לעומת "האינטרס הכלכלי".

ובעניין תרבות הדיבור כאן, אוסיף את קינתי ויגוני על כמה שקשה להגיד פה משהו או אפילו רק לשאול מבלי שיטפלו אליך כל מיני שומרי צדק/כבוד/יו ניים איט.
כמה חבל שהחלק של התגובות הענייניות בכלוב כל כך לא דומיננטי מספיק לעומת ההתקפות האישיות והסתם לא ענייניות שתופסים הרבה פעמים את הרוב.
לפעמים תגובה עניינית לשאלה זה ממש למצוא את המחט בערימת השחט.