אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כפפות לטקס כל כך מטריפות אותי מה יש בזה ?

cai
cai
לפני 16 שנים • 19 בפבר׳ 2008

את בהחלט מוזמנת לבדוק באקדמיה

cai • 19 בפבר׳ 2008
amy כתב/ה:
cai כתב/ה:
amy כתב/ה:
לא לטקס, בחייאת זומזום, אלא אם כן יש לכם פטיש ללביבות.

ליי טקס.

תסתכלי, למשל, כאן: http://www.labco.co.il/orders/shwprddtl.asp?id=937
את גם יכולה לשאול את רופא השיניים/נשים שלך באיזה כפפות הוא משתמש. רוב הסיכויים שהוא יגיד שאלו כפפות לטקס.

אולי גם לבקו עשו טעות? אולי זו פשוט טעות מאוד נפוצה? צריך לבדוק באקדמיה ללשון העברית.

בדיקה כזו רצויה לפני שאת סתם יורדת על בחור חדש.
amy​(נשלטת)

Re: את בהחלט מוזמנת לבדוק באקדמיה

amy​(נשלטת) • 19 בפבר׳ 2008
cai כתב/ה:
amy כתב/ה:
cai כתב/ה:
amy כתב/ה:

ליי טקס.

תסתכלי, למשל, כאן: http://www.labco.co.il/orders/shwprddtl.asp?id=937
את גם יכולה לשאול את רופא השיניים/נשים שלך באיזה כפפות הוא משתמש. רוב הסיכויים שהוא יגיד שאלו כפפות לטקס.

אולי גם לבקו עשו טעות? אולי זו פשוט טעות מאוד נפוצה? צריך לבדוק באקדמיה ללשון העברית.

בדיקה כזו רצויה לפני שאת סתם יורדת על בחור חדש.

אוי, נו, מה הקטע של "ירידה על בחורים חדשים"? אלף- לכי תדעי אם זה בחור חדש או רק ניק חדש. בית- מה כבר אמרתי??? icon_rolleyes.gif
Mr Kinks​(מתחלף)
Mr Kinks​(מתחלף) • 19 בפבר׳ 2008
על א' אני לא יכול לענות... על ב', לעומת זאת...:

amy כתב/ה:

ליי טקס.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ראובן
לפני 16 שנים • 22 בפבר׳ 2008

תושבה לאייזנגארד בוי ושאלה משל עצמי

ראובן • 22 בפבר׳ 2008
א''ב,

הסיבה שכפפות לטקס מעבירות אותך על דעתך היא, שהמראה של יד בתוך כפפת לטקס מזכיר לך מראה של חדירה. זהו דימוי פאלי - היד מדמה את האיבר החודר (ישרה ונוקשה), כפפת הלטקס מדמה את האיבר הנחדר (רך, רטוב והדוק).

יתכן והדימוי מעורר אותך (כלומר, האופן בו הדימוי נתפש בתת-ההכרה שלך) משום שהוא מתפרש בתור הבטחה של האישה שהנקבים שלה צרים ומענגים, ואם תבעל אותה, תזכה לאותה תחושה הדוקה ומענגת. זה דומה לאופן בו גברים רבים מתגרים מדימויים דומים - רגל בתוך גרבון, טאליה בתוך מחוך, כף רגל בתוך נעל גבוהה וצרה.

הסבר נוסף לדימוי הפנימי בתת הכרתו של גבר, הינו מאתגר יותר. ספר ה - DSM 3 (מגדיר ההפרעות הפסיכיאטריות), טוען כי הפeטישיסט רוצה שלאשה יהיה איבר מין זכרי, כי בילדותו רצה שלאימו יהיה את 'הדבר הזה' בין הרגליים שיש לאביו. כלומר, הילד רוצה שלאמא יהיה זין ולאבא לא. ההמשך הטבעי להסבר זה הינו, כי אתה מתגרה מהדימוי הפאלי, כי בכך שהאישה בועלת את כפפת הלטקס עם ידה, את הגרבון עם רגלה וכו', היא מבטיחה לך כי תבעל גם אותך באותו אופן. דימוי זה נקרא 'האישה הפאלית' (כמובן, דימוי פרוידיאני) ואז דברים כמו עקב של מגף גבוה או סתם ביצ'יות מקבלים משמעות שונה ואמהית.

עד כאן הסברתי את האופן בו מראה של אישה עטוית כפפה מעורר אותך. אם, מאידך גיסא, אתה מתגרה רק מהכפפה עצמה, כלומר, לא מהקשר בינה לבין האישה שעוטה אותה, אז יש לך מה שנקרא 'פאראפיליה' במלוא מובן המילה ולא סתם פeטיש - וזה כבר עניין אחר לחלוטין ולא אדון בו בפומבי.

א''ב, מקווה שעניתי ולו במעט על שאלתך,
אתה מוזמן להמשיך ולחקור,
ראובן

קראתי את התגובות עד כה לשאלה של א''ב והתאכזבתי לגלות שבמקום דיון ענייני בשאלה כנה, הנוגעת בנושא הקרוב ללבם של אנשים רבים פה, הפוסט דורדר לסדרה של משיכות בצמה והתחכמויות סרק. אמנם, מרוב המגיבים לא ניתן לצפות ליותר מכך, אולם ישנה לפחות אחת - זו שחרתה על דגלה את רעיון הרפואה - 'מעל לכל, אל תגרום נזק'. מאחת כזו, שיש לה לפחות 140 IQ מסביב לפות - אישה בעלת יכולות מחקר ודיון, הייתי מצפה לקצת יותר מאשר זיוני שכל. כן, אני מתכוון אליך - הרי בעצם כניעתך לרמת הדיון, את גורמת נזק (ועוד לא דיברתי על עצלנותך ואי-תרומתך להון הידע של קהילת השליטה העברית). מדוע להיכנע לדעת ההמון המתלהם?

ר'
אייזנגארד בוי​(נשלט)

הסבר יוצא מין הכלל.

ראובן, קראתי את התגובה וממש הבנתי שתשובתך נכונה לי בצורה מדהימה,
פשוט אני לא מאמין שיש הסבר יותר מורכב ויותר אכותי מזה שקיבלתי מימך.
אתה בהחלט יודע לענות ולפרש בצורה יפה , אהבתי מאוד
פשוט תשובה אמיתית!
תודה רבה.
אשמח לקרוא עוד תגובות מאחרים.
במבילה​(אחרת)
במבילה​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2008
לא מדוייק.. מזכרוני, לא ש"הילד רוצה שלאמא יהיה זין ולאבא לא" , (הכחשת חרדת סירוס מדהימה, ראובן ..icon_smile.gif), אלא שהוא מאמין שיש לאמא זין כמו שיש לו ולזכרים אחרים. גם השד הוא כעין זין, שיכול בפנטזיה להרוס במקום להזין. אם הילד רואה במקרה כוס, הוא חושב שהדגדגן הוא זין קטן או שהזין הגדול של אמא שלו מקופל בתוך הגוף ונשלף החוצה כמו אצל סוסים, (מקרה "הנס הקטן" וכמו גם במודלים רבים של "המין האחד" בתקופות חשוכות כמו של גאלן, שהאמינו שהרחם הוא סוג של זין פנימי- ולכן לא רצוי לתלות הפוך נשים או שתשבנה עם רגליים פתוחות..).
לפי פרויד, רק פתירה נכונה של תסביך הסירוס מובילה להבנת ההבדלים המיניים. הפטישיסט מנסה להכחיש את חרדת הסירוס, שלפי פרויד היא חרדת האב. אך לפני שהוא ביסס על זה תיאוריה שלמה, פרויד מתאר כיצד חרדת הסירוס מופיעה כאשר האם, (דווקא), אוסרת על הילד לאונן ומפחידה אותו שינשור לו הזין ..
האם מתעסקת עם הילד ועם ההפרשות שלו ללא בושה ואשמה, שאמורים לבוא מאוחר יותר, ("חוק האב"). היא מלמדת את הילד לשלוט בצרכיו ולמפות את גופו. בשלב אינפנטילי מוקדם יותר אין גם הפרדה בין תפישת הילד את אמו והוא תלוי בה לחלוטין. פנטזיות אינפנטיליות יתלוו גם בפחד ובבושה, אם האדם הוא כבר סובייקט "בוגר" בחברה ובמקרה גם "גבר".
להבה חשופה
לפני 16 שנים • 29 בפבר׳ 2008

Re: הסבר יוצא מין הכלל.

להבה חשופה • 29 בפבר׳ 2008
אייזנגארד בוי כתב/ה:
ראובן, קראתי את התגובה וממש הבנתי שתשובתך נכונה לי בצורה מדהימה,
פשוט אני לא מאמין שיש הסבר יותר מורכב ויותר אכותי מזה שקיבלתי מימך.
אתה בהחלט יודע לענות ולפרש בצורה יפה , אהבתי מאוד
פשוט תשובה אמיתית!
תודה רבה.
אשמח לקרוא עוד תגובות מאחרים.

הסבר פשוט, כל אחד והפטיש לו.

להבה חשופה.!@!
Lynx81​(נשלט)
לפני 16 שנים • 29 בפבר׳ 2008
Lynx81​(נשלט) • 29 בפבר׳ 2008
אני יכול להבין מדוע יש לזה עוצמה כה חזקה: לעיתים מדובר באובייקט המשלב
פטיש מצד אחד, ומהווה דימוי כלשהו מצד שני כמו שראובן אמר. למשל, הכוחניות
המצטיירת מצד אישה הלובשת פריט מסויים. יש בעצם לפעמים שילוב של שניהם.