לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזנייה קבוצתית

silence​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 8 בפבר׳ 2008

דעת יחידה:)

silence​(נשלטת) • 8 בפבר׳ 2008
אני לא יכולה לדעת מה אחרות חושבות כמובן ולכן אוסיף את דעתי שלי
(מה, את לא עושה מדגם וחישובים סטטיסטיים בסוף?)
אני מסכימה עם ראובן

בעצם מאז שקראתי איפה שהוא על התקופה הויקטוריאנית בה הכל-מותר-רק-שאף-אחד-לא-ידע -מזה, אימצתי את ההסבר הזה לעצמי.
עם כל כך הרבה עכבות, הדרך הנותרת להשתחרר ולתת למיניות לצאת החוצה, היא בעל כורכי. אם זה מתוך אונס ואם זה כי יש מישהו שמושך בחוטים.
לגבי השאלה- למה קבוצה גדולה- לדעתי זה המשך של אותה דרך חשיבה. אם אנחנו כבר רוצות להיות חלשות ומנוצלות ע"י מישהו, (אוי לא רק לא זה...) הניצול וההשפלה שמאפשרים לנו להיות מיניות, גדלים וכמו שאמרת- זה הכי נמוך שיש.

וכמו שכבר נאמר, יש הבדל בין הפנטזיה למציאות. במציאות אני אישית אסתפק שמישהו שיזיז את החוטים. אני מניחה שיש פה ושם כמה שילכו עם זה רחוק יותר.
במבילה​(אחרת)
במבילה​(אחרת) • 8 בפבר׳ 2008
למה נמוך ? ארוחת גורמה עם 10 מנות פתיחה.... לונה פארק עם שפע של מתקנים... ים עם גלים.... סימפוניה שלמה icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 8 בפבר׳ 2008
וואלה, צודקת.
ראובן
לפני 16 שנים • 9 בפבר׳ 2008

על כורחה, בעלה כורכה.

ראובן • 9 בפבר׳ 2008
השגיאה המתוקה ביותר השבוע, שייכת ל - silence החיננית:

''הדרך הנותרת להשתחרר ולתת למיניות לצאת החוצה, היא בעל כורכי''.
מבחינת השתמעות ותקינות לשונית, יש לכתוב ''על כורחי'', אולם המילה בה silence השתמשה מעשירה את המשפט והרעיון כולו:

1. הצורה היחידה בה silence תוכל לקרוא דרור לדחפיה והנאותיה, תלויה בכך שהיא תהיה כפותה בידיו של קושר שאינו חוסך בחבל.
2. השחרור האולטימטיבי עבורה יושג באמצעות קשר נישואין עם גבר קפדן, שידאג להחזיקה כך מהודקת במשך רוב ימיה, לילותיה, חייה.

בתחום חקר האבולוציה האנושית, ישנו ענף העוסק במיפוי טעויות ו'קצרים בתקשורת', והאופן בו הללו תורמים להעשרת התרבות בכללותה.
זהו נושא לדיון אחר לחלוטין. כעת רק אוסיף כי הסומק המציף את לחיי הקוראת מסב לי עונג.

ברשותכם, אגש לשרטט שמלת כלולות עשויה חבל סיזל גס.
בתום הטקס, אבקש מהרב הכרסתן לבעול את כלתי הענוגה,

ראובן
silence​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 9 בפבר׳ 2008
silence​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2008
ולא קשה לגרום לי להסמיק.
שמחה שנהנתicon_smile.gif
אולי זו טעות פרוידיאנית? כי כשלחצתי "שלח" ידעתי שמשהו מציק לי בעין... (לא נו באמת!)
ושמלת חבלים היא רעיון מעולה. אני בעד...
בכוח המוח-אשה
לפני 16 שנים • 10 בפבר׳ 2008

ius primae noctis

בכוח המוח-אשה • 10 בפבר׳ 2008
זכות הלילה הראשון דווקא לרב??? ומה על אדון האחוזה?

אם כבר להיות אדון, עדיף בתקופה הפיאודלית..

ועכשיו אולי רובן יספר לנו על זכות הלילה הראשון.

פעם החיים היו מרגשים...

מזל טוב לזוג החדש : )
גרניקה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 10 בפבר׳ 2008

Hear hear

גרניקה​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2008
[quote="בכוח המוח-אשה

ואני אומרת, לא צריך עשרה גברים,
מספיק שישה כושיים אימתניים שמחייכים בשפתיים מלאות ושיניים לבנות. כאלה עם כפות ידיים גדולות וקצב שיש רק לכושים.[/quote]

אלמנטרי, הלא כן?
lain
לפני 16 שנים • 21 בפבר׳ 2008
lain • 21 בפבר׳ 2008
"אני באמת מנסה להבין.. למה? זה נראה לי המקום הכי משפיל "...

הי כחולית ולשאר,
התשובה נעוצה בגוף שאלתך/תהייתך.
בדיוק מפאת השפלה העצומה- נוצרת התאווה אליה.

אני חושבת שמרביתנו תמימי דעים בנוגע לעומק ההשפלה שבפנטזיית הגאנג באנג (גם עבור אלו העומדים בתור אגב), אבל לצערי חלקנו עדיין עבדים ל'אני עליון' צדקני מוסרני ובלתי מתפשר, לפחות בכל הנוגע לתשוקות האפלות שלנו.

מסתבר שיש עוצמות של עבדות שאפילו הסאביות/ים הכי "מושפלות/ים" אינן/ם מגיעות/ים אליהן...