בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

וירוס מתוחכם.

מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 24 בפבר׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 24 בפבר׳ 2008
ציטוט: אין לי כל כוונה להכנס לוויכוח, אני רק רוצה לציין שהדבר הזה היה נכון עד לפני שנתיים בערך -- ואז גיק פילנטרופ בשם Mark Shuttleworth התחיל להשקיע ממרצו וכספו (בערך 15 מיליון דולר עד עכשיו, אם אני מתבלבל) בלדאוג לכך שלינוקס יהיה שמיש לכל אחד. התוצאה, שנקראת "אובונטו" דווקא כן מתאימה לכל משתמש ובלבד שיהיה מוכן להשקיע מעט זמן בלהתרגל (ולהפטר מהרגלים נוראים שלמד לאורך עשר שנות שימוש בחלונות).

אין לי בעיה להתרגל - אבל מה עם בעיות תאימות? לך תסביר לתוכנה שהיא בסך-הכל צריכה להסתגל... icon_razz.gif
James Bondage​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008
James Bondage​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2008
מקבי כתב/ה:

אין לי בעיה להתרגל - אבל מה עם בעיות תאימות? לך תסביר לתוכנה שהיא בסך-הכל צריכה להסתגל... icon_razz.gif

לא יודע מתי ניסית לאחרונה, אבל נסה שוב.

אופן-אופיס קורא היטב מסמכי וורד / אקסל / פוארפוינט. לא תמיד הם נראים בדיוק אותו דבר, אבל זה נכון גם כשעוברים מוורד XP לוורד 2003 לוורד 2007.
לרוב מוחלט של התוכנות יש אלטרנטיבה טובה בלינוקס כיום, והן קוראות קבצי חלונות.

פעם הייתה בעיה של העברת קבצים - היום לינוקס יודע לקרוא ולכתוב דיסקים של חלונות לא פחות טוב מחלונות (למעשה, כמעט כל התוכנות לתיקון בעיות במערכות קבצים של חלונות כיום מבוססות על לינוקס).

פעם הייתה בעיה של דרייברים בלינוקס. היום, לרוב החומרה צריך למצוא דרייברים לחלונות, בעוד שהיא נתמכת "מהקופסה" בלינוקס.

פוטושופ, פיקאסה, גוגל ארת' קיבלו הסבה ללינוקס (במימון גוגל), אם אתה מתעקש על המקור ולא רוצה להשתמש באלטרנטיבה (F-Spot, Gimp).

והדבר הכי חשוב: הכלוב עובד מצוין בלינוקס (ושוב תודה מקרב לב לכלובי). אני משתמש גם בפיירפוקס וגם בקונקרר (עוד דפדפן, שהספארי של המאק מבוסס עליו)
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2008
ציטוט: לא יודע מתי ניסית לאחרונה, אבל נסה שוב.

אשקול לחיוב. תודה על המידע. icon_smile.gif