שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטסטרופה

Venus in Furs
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
Venus in Furs • 1 במרץ 2008
נילי,
התנצלתי אז, בכנות.
ובאמת שהרגשתי רע מאוד עם עצמי אחר כך.
אין הצדקה או תירוץ.

לגבי הנושא שהעלית,
העמדה שלי היא שכש"משחקים בחצר" יכולות לקרות לפעמים תאונות, זה עשוי לפעמים להיגמר גם בבכי. כל התחום שלנו הוא תחום אפור, על אחת כמה וכמה כשאנחנו מתכנסים באישון לילה, שותים, רוקדים, וכו'. אני חושב שכמו בחצר המשחקים, אם זה קורה פעם אחת, או לעיתים רחוקות, ללא כוונה רעה, ועם נזק מינימלי, ויש חרטה כנה מצד התוקף והבטחה שמתממשת לא לחזור על זה, אפשר לסגור את הסיפור ולהמשיך הלאה. קרו לי כמה אינסידנטים כאלו לאורך השנים, משני הצדדים.
אבל אם זה קורה שוב ושוב עם אותו 'ילד', והפעולות שלו הן זדוניות ונועדות להכאיב ולהשפיל, אני חושב שצריך לטפל בזה איכשהו. לא יודע איך. לא הצעתי לתלות אותו ולשרוף את גופתו, וגם אין לי כוונה ללכת למשטרה. מבחינתי אני פשוט מתכוון להתרחק ממנו בעתיד וזהו.

כתבתי על זה בבלוג ובשרשור כי כשחזרתי הביתה הרגשתי כל כך כאוב ומושפל, ולא בצורה הטובה, והרגשתי צורך לשתף בזה, לחלוק את זה. אני לא טוען שאני שה תמים או מלאך טהור. וכנראה שאת צודקת לגבי הנושא המגדרי, כשהוא היכה את תהום עם קיין לפני חודשיים היא העדיפה לבלוע את זה ולשתוק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 01, 2008 2:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 1 במרץ 2008
האמת היא שכשקראתי את זה בבלוג שלך הייתי בטוח שמדובר בעקיצה מחוייכת לכיוון קטסטרופה...

תכלס....אני חושב שאם אתם חברים כפי שהצלחתי להבין מהכתיבה ההדדית שלכם...ואם אתם נמצאים באותה "הקליקה" מן הראוי שתסדרו עניינים שם ולא על גבי הפורום הכללי.

אני אומר את הדברים האלו לא מזלזול למה שעברת
פשוט מתוך תמיהה של מה מטרת הפוסט

הזהרה לאחרים?
בקשת התנצלות פומבית?
פתיחת הנושא של אלימות, הטרדה, סדר בזמן סשנים?

אם תחדד מעט את הנקודה נוכל להגיב לך בצורה יותר מושכלת יקירי.
Venus in Furs
Venus in Furs • 1 במרץ 2008
טאבי, כאמור, לא הייתה לי מטרה בפתיחת השרשור.

חזרתי הביתה, הייתי לבד, לא היה לי עם מי לחלוק, וזה הרגיש כמו הדבר הנכון לעשות.
אולי אם הייתי מחכה עד הבוקר כבר לא הייתי כותב, מהבושה, מהחשש מהתגובות, ומהרצון להדחיק ולשכוח.

תראה,
אני חושב שיש משו בקיצוניות של האקט.
אם הוא היה נותן לי ספנק, או צובט לי בפטמה, או אפילו גונב איזו הצלפה עלי, הרי לא הייתי מציין את זה בכלל.
אבל לצרוב אותי עם סיגריה, פעמיים, על הגב החשוף שלי, באופן שמשאיר סימן להרבה זמן, וול, זה נראה לי משו שאני לא אמור לשתוק עליו. ואין לי שום קליקה לסגור את זה בה. זה כבר סגור, הסימן עלי, הסיגריה כובתה, ומה שנשאר זה רק ההרגשה הרעה, שגם היא תחלוף מתישו מן הסתם.
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

מסכים עם כל מילה

[quote="tebayes"]האמת היא שכשקראתי את זה בבלוג שלך הייתי בטוח שמדובר בעקיצה מחוייכת לכיוון קטסטרופה...

תכלס....אני חושב שאם אתם חברים כפי שהצלחתי להבין מהכתיבה ההדדית שלכם...ואם אתם נמצאים באותה "הקליקה" מן הראוי שתסדרו עניינים שם ולא על גבי הפורום הכללי.

אני אומר את הדברים האלו לא מזלזול למה שעברת
פשוט מתוך תמיהה של מה מטרת הפוסט

הזהרה לאחרים?
בקשת התנצלות פומבית?
פתיחת הנושא של אלימות, הטרדה, סדר בזמן סשנים?

אם תחדד מעט את הנקודה נוכל להגיב לך בצורה יותר מושכלת יקירי.[/quote

אני מאמין שאם נשאל את קטסטרופה הסיפור שלו יהיה שונה.

אף אחד לא נקי מטעויות ומהתנהגות לא נאותה....תסגרו את זה ביניכם בלי הכפשות ובצורה בוגרת.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 1 במרץ 2008
מותק אני מבין עכשיו ואני מצטער שעברת חוויה כזו לא נעימה.

וקטה
עשה טובה
אל תגדיש את הסאה
יש להיות BAD BOY
ויש להרוס למישהו את הבילוי וגם את הדעה עליך.

לא יודע אם אכפת לך מזה או מזה...אבל תעשה חשבון למעשים שלך.
Dominiqua Shiraz

מרגישה חובה להגיב

Dominiqua Shiraz • 1 במרץ 2008
בעקבות נילי.
התגובה שלך פתחה אצלי פצע ישן.

לפני פחות משנה עברתי חוויה לא נעימה, בלשון המעטה, הודות לזה שהיה בן זוגי ללילה אחד למסיבת המיילדום. לא היה לנו כל קשר לפני המאורע, נפגשנו לתאום ציפיות, הערב התחיל נפלא, ונגמר בזה שכמעט והגשתי תלונה במשטרה.

למען האמת לא כל כך הייתי בטוחה שמה שקרה היה תקיפה גרידא, בכל זאת נתתי את הסכמתי המלאה לליווי הבחור ואת "שמירתו" עלי כביכול מידיים של שולטים אחרים באותו ערב. אך מצאתי את עצמי מבטלת שוב ושוב תחושות של טינוף, חילול הגוף וכעס עצום, שמשהו לא היה בסדר ולא הסכמתי למה שקרה שם- ואף זכרתי שמבעד לאדי האלכוהול שהתנגדתי, גם פיזית וגם מילולית. אך לא יכלתי לקרוא למאורע בשם. יזמתי איתו שיחת טלפון על מנת לשמוע את הגרסה שלו, ולפי התגובות הבנתי סופית שחוויתי אלימות מינית.
ומה תעשי? למי תפני? הרי התכנסנו מלכתחילה לשחק במגדל קלפים.

עכשיו, אין בחורה שאני מכירה שלא חוותה אלימות מינית בשלב כלשהוא בחייה, ובצורה יומיומית למדי- תמיד יש את המשתינים בפינת הרחוב, המאוננים מאחורי שיח, ואלו שחושפים את הזין באוטו שלידך. וצביטות בפטמה, ליטוף בתחת, נשיכה בכתף והחדרת אצבעות למקומות אסטרטגיים הן דרך הקבע במועדונים, ולא רק בזכות פותח השרשור. מספיק ששיתפת פעולה פעם אחת ומאז נידונת להיות שק החבטות של כולם, תרתי משמע. אז אפילו שאני יודעת ומרגישה שזה לא בסדר, ניחא. ככל ישראלית את לומדת להחליק הרבה דברים בחיים.

אבל בדיוק בגלל מאורעות פעוטים כביכול כנ"ל, המימדים וחשיבותם של מאורעות כמה שחוויתי במיילדום מצטמקים גם הם. ושוב, לכי תסבירי מה עברת למישהו שלא מהסצינה.

אז תלונה למשטרה לא הגשתי, וגם לא התקשרתי לקו סיוע, אבל לקחתי על עצמי להזהיר כל בחורה שנקרית בדרכי מהנבלה, שאגב, מצטייר כאחד האנשים האמיתיים, האמינים, וה"רגישים" בכלוב. איך באמת לא חטפו אותו עד עכשיו?

אנחנו משחקים באש. אבל זה לא אומר שצריך לזרוק הכל לעזאזל ולפתוח בריקוד אינדיאני.
לא טוב עם המצב הזה.
תהום
תהום • 1 במרץ 2008
זה עצוב להגיד,
אבל יש כאן לא מעט שעברו אלימות מינית במהלך סשן.

מספיק פעם אחת שקיבלת מכה אחת יותר מידי.
talula

ונוס

talula • 1 במרץ 2008
כפי שאתה יודע אני חברה טובה של קטה, כך שעצם תגובתי פה איננה באה כהפתעה. אני אינני מתכוונת לסנגר עליו, הוא טעה והודה בטעותו.
אבל זכורות לי מספר פעמים, בו אתה, בלי רשות ובלי שמץ של רמיזה מצידי, צבטת, נגעת, העברת ידיים על הגוף שלי. כמה פעמים מתוך ניסיון להיות נחמדה (כמו שנילי אמרה), ניסיון להבין שזה לא היה מתוך זדון, ובטח ובטח לא מתוך פרובוקציה מצידי, אמרתי לך שאני לא מעוניינת שתיגע בי בשום צורה אפשרית. המסר עבר סופית, רק כאשר רתחתי וצעקתי עלייך פעם אחת, ואמרתי לך שלא תתקרב אליי יותר. מאז כמובן אתה עושה פרצופים ומתנהג כהנפגע העיקרי מכל העניין, מאחר ואני חוסרת יכולת להבין שאתה פשוט מעריך אותי בתור אישה.

אתה רוצה למחות כנגד עוול, לצערי יש מספר נשים באתר שיש להן סיפורים דומים עלייך, ואתה אמרת בעצמך שאם זה דבר שחוזר על עצמו אז צריך לשים לזה סוף.
אין פה שום סינגוריה על מה שקסטסטרופה עשה, אבל דן, אתה רוצה להאשים, תאשים גם את עצמך מעל לכל מאחר ואתה מנהיג התנהגות שכזו כבר זמן רב.
וכן דן, הרבה נשים מאוד לא מעוניינות שתיגע בהן.
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 1 במרץ 2008
Venus in Furs כתב/ה:
טאבי, כאמור, לא הייתה לי מטרה בפתיחת השרשור.

חזרתי הביתה, הייתי לבד, לא היה לי עם מי לחלוק, וזה הרגיש כמו הדבר הנכון לעשות.
אולי אם הייתי מחכה עד הבוקר כבר לא הייתי כותב, מהבושה, מהחשש מהתגובות, ומהרצון להדחיק ולשכוח.

תראה,
אני חושב שיש משו בקיצוניות של האקט.
אם הוא היה נותן לי ספנק, או צובט לי בפטמה, או אפילו גונב איזו הצלפה עלי, הרי לא הייתי מציין את זה בכלל.
אבל לצרוב אותי עם סיגריה, פעמיים, על הגב החשוף שלי, באופן שמשאיר סימן להרבה זמן, וול, זה נראה לי משו שאני לא אמור לשתוק עליו. ואין לי שום קליקה לסגור את זה בה. זה כבר סגור, הסימן עלי, הסיגריה כובתה, ומה שנשאר זה רק ההרגשה הרעה, שגם היא תחלוף מתישו מן הסתם.

הוא רק רצה לעשות בנינו הכרות, פעם ראשונה אפילו לא אמרת לי שלום רק קפצת,
פעם שניה הבנתי שאתה לא מעוניין, אז הוא הפסיק...
אבל תסתכל על הצד החיובי בעניין, ומה שמלכתחילה רצית להשיג בפוסט הזה...
קיבלת צומי תוכי ומינימיןם 3 עמודים של פוסט...
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 1 במרץ 2008
מסכן קטן היה לך משעמם ?!

לא קיבלת צומי אז פתחת פוסט של רחמנות עצמית?!

ונוס חפש צומי במקום אחר !!!

חוץ מזה מי שעזר לך רבות בחיים זה קטסטרופה אז תפסיק לירוק לבאר שאתה שותה ממנה.

אגב, גם אתה לא מלך השלמות עם האמירות שלך שלא תמיד במקום

ובטח לא עם היידים הארוכות שלך. תבין לבד.

אני מציע לך לקחת פסק זמן מהחיים וללכת לטיפול בכפיה.

ברור ?

שבת שלום