סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר מבינה שהיה אקשן בלימיט

עדן בלי צנזורה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008

בוקר מבינה שהיה אקשן בלימיט

חום 39 תקף אותי וזרק אותי למיטה,מתנצלת בפני אורלי היפה,אבל אל תהיו אגואיסטים,ספרו מה ואיך היה,התגעגעתי המונים.

אה ותתחילו מהטוב ראבק,תעשו לי את היום,גם ככה האף אדום, הלחיים בוערות,והעניים בכל זאת עדין רואות....נו ממתינה בדריכות נהנתם??? icon_smile.gif icon_sad.gif

ממתינה לתגובות,ובלי קמצנות בחיאת....
עדן בלי צנזורה​(שולטת)

יש פתגם

כשאין לך מה לומר ]שוט"סתמי"......
יקירתי,בור,זה בוקר טוב........

ומפאת זה שעושה כבוד לבנות,תתעוררי,אם ישנת ולא קראת...
לא בעיה שלי
כפיש?
סיגריה​(אחרת)

Re: יש פתגם

סיגריה​(אחרת) • 1 במרץ 2008
עדן בלי צנזורה כתב/ה:
כשאין לך מה לומר ]שוט"סתמי"......
יקירתי,בור,זה בוקר טוב........

ומפאת זה שעושה כבוד לבנות,תתעוררי,אם ישנת ולא קראת...
לא בעיה שלי
כפיש?

בלי קשר למחלה שלך, המצב שלך קשה
אם מה שעושה לך טוב זה הריכלויות מהנו לימיט..
אבל שיהיה, העיקר שיהיה טוב...
נסיבתית

הלו הלו

נסיבתית • 1 במרץ 2008
מי פה מתחצפת, למדהימה, עדן בלי צנזורה.

שתדע שיש לה עסק איתי...
Madame T​(שולטת)

תגובה ענינית

Madame T​(שולטת) • 1 במרץ 2008
האם 'נזכה' פעם, שמישהו יעלה שרשור ולא משנה באיזה נושא ופשוט יגיבו לו - אם יש מה להגיב לו - בצורה ענינית? עדן מבלה הרבה בנו לימיט, היא חולה, לא היתה אתמול והתענינה לדעת מה היה. כל מה שיכולתם לומר זה - מה זה בוקר, ואיזו מין עברית יש לך ואיזה חיים יש לך אם מענין אותך מה קורה בנו לימיט. באמת שאני לא מבינה את הדחף הזה להגיב בכל מחיר, גם אם אין לכם משהו לענין לומר. סתם לרדת על מישהו ששואל שאלה תמימה לחלוטין? זה מה ש'עושה לכם את זה' בחיים? לפעמים אני ממש לא מצליחה להבין את התגובות כאן.

ולשאלתך, עדן יקירתי, היה ערב נעים וחביב ורב-משתתפים, אך חסרונך וחסרון חברתך, חיה בסרט, הורגש בהחלט. תהיי בריאה, מותק ושניפגש שוב ורק בשמחות icon_razz.gif
סיגריה​(אחרת)

Re: תגובה ענינית

סיגריה​(אחרת) • 1 במרץ 2008
Madame T כתב/ה:
האם 'נזכה' פעם, שמישהו יעלה שרשור ולא משנה באיזה נושא ופשוט יגיבו לו - אם יש מה להגיב לו - בצורה ענינית? עדן מבלה הרבה בנו לימיט, היא חולה, לא היתה אתמול והתענינה לדעת מה היה. כל מה שיכולתם לומר זה - מה זה בוקר, ואיזו מין עברית יש לך ואיזה חיים יש לך אם מענין אותך מה קורה בנו לימיט. באמת שאני לא מבינה את הדחף הזה להגיב בכל מחיר, גם אם אין לכם משהו לענין לומר. סתם לרדת על מישהו ששואל שאלה תמימה לחלוטין? זה מה ש'עושה לכם את זה' בחיים? לפעמים אני ממש לא מצליחה להבין את התגובות כאן.

ולשאלתך, עדן יקירתי, היה ערב נעים וחביב ורב-משתתפים, אך חסרונך וחסרון חברתך, חיה בסרט, הורגש בהחלט. תהיי בריאה, מותק ושניפגש שוב ורק בשמחות icon_razz.gif

כן
יש לך בעיה עם זה
אז טוב
את תמיד יכולה להתמודד... icon_lol.gif
נסיבתית

את ממש

נסיבתית • 1 במרץ 2008
חצופה.
The Shine​(שולט)

הלווווווווווווו

The Shine​(שולט) • 1 במרץ 2008
למי שיש בעיות עם עדן לא שיש לו בעיות איתה
גם איתי
אל תחממו אותי אני מרוקאי
כולם להתעלם מההיא החצופה
ואם אפשר למחוק אותה
TOB​(שולט)

Re: בוקר מבינה שהיה אקשן בלימיט

TOB​(שולט) • 1 במרץ 2008
עדן בלי צנזורה כתב/ה:
חום 39 תקף אותי וזרק אותי למיטה,מתנצלת בפני אורלי היפה,אבל אל תהיו אגואיסטים,ספרו מה ואיך היה,התגעגעתי המונים.

אה ותתחילו מהטוב ראבק,תעשו לי את היום,גם ככה האף אדום, הלחיים בוערות,והעניים בכל זאת עדין רואות....נו ממתינה בדריכות נהנתם??? icon_smile.gif icon_sad.gif

ממתינה לתגובות,ובלי קמצנות בחיאת....

עדן היתה אחלה מסיבה