סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד מעשן

ר1וני
לפני 16 שנים • 3 במרץ 2008

עבד מעשן

ר1וני • 3 במרץ 2008
מה עושה עבד מעשן מכור שנים לא יכול בלי סגריה לסשן של שעה וחצי נו אז זה יהיה קצת מעצבן אבל בסדר אבל בחיי עבד האם זה יכול להסתדר לא מצד שזה מפריע למלכה כי אז ברור שהוא לא יעשן אבל בא נאמר שהמלכה מעשנת האם זה ראוי שעבד יעשן ? ואם הוא עכשיו בעונש קשור ל...
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 3 במרץ 2008
הגיע הזמן שתתאפק מעישון במשך שעה וחצי.

אתה רק בן 19. אתה לא חייב להיות מכור עד שלא תוכל להפסיק לשעה וחצי.
ר1וני

התגובה לא קשורה

ר1וני • 3 במרץ 2008
ניסחתי את זה בקיצור אבל תנסו קצת להתעמק במה שכתבתי ואז התגובות יהיו אובייקטיביות
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 במרץ 2008
אצלי אין "סשנים" - כל הקשר הוא סשן אחד מתמשך, ולכן המגבלה לגבי העישון אפילו קשה עוד יותר.
בזמן פעילות בדס"מית אין מקום לעבד/שפחה לעשן - זה מצביע על חוסר כבוד, זלזול וחוסר תשומת לב כלפיי וכלפי הפעילות.
כשאנחנו בפעילות יומיומית שגרתית (טלויזיה, ארוחה וכד') אני מצפה שהוא יבקש את רשותי להצית סיגריה וגם זאת לאחר ששאל אותי אם אני מעוניינת שיצית עבורי.

קשה? שיתמודד!
icon_twisted.gif
נולי
נולי • 3 במרץ 2008
red-cell כתב/ה:
מתאפק

מה שרצל אמר.
בדיוק!
איפוק זו מעלה גדולה מאוד אצל עבדים וגברים בכלל.
נוריתE
לפני 16 שנים • 4 במרץ 2008
נוריתE • 4 במרץ 2008
בו נגיד והעבד הזה נוסע או טס לאילת או טיסה או נסיעה אחרת
תתבגרו.
פומיקי
לפני 16 שנים • 4 במרץ 2008

ביקשת התיחסות רצינית

פומיקי • 4 במרץ 2008
בסך הכל נראה לי, שאם במשך סשן של שעה וחצי העבד מקבל דודא איומה לסיגריה, זה סימן ברור שהוא לא נמצא במקום שבו הוא אמור להיות מבחינה מנטאלית.
אני מתכוונת לכך, שבמקום בו הוא אמור להיות מרוכז כולו במתרחש או במלכה, המחשבה נודדת למקום אחר, עצמאי, כמו לעשן סיגריה.
לא היית ברור אם למלכה שלך מפריע שתעשן או לא, אבל אם מפריע לה, או שהיא עסוקה אתך ולא מתאים לה שתעשן, אז הרצון הזה הוא יותר מסתם כמיהה לסיגריה. יש כאן סוג של מרד פסיבי, מחשבה מתנגדת ורצון עצמאי. אני לא שוללת אפשרות לרצון עצמאי אצל נשלט, אבל דוקא בסשן?
אני חושבת שבמקרה הזה אולי תשאל את עצמך מה חסר לך בסשן, או ביחסים עם המלכה, שבאופן לא מודע אתה מורד בשליטתה בך. אין ספק שהתשובה היא להתאפק, כמו שענו מנוסות וחכמות ממני, אבל את זה אתה יודע לבד ועדיין שואל.
תשאל את עצמך האם ההפרדה שאתה עושה בין עינויי הסשן לעינויי הגמילה היא נכונה.
במקום שזה יוסיף לעוצמת הסשן, אתה מוצא שזה גורע? במקום שזה יעלה את רמת השליטה בך, אתה בעצם מתאר מצב שבו קיימת בך התנגדות.
לעניות דעתי, קח את העינויי הזה ותעניק אותו בלב שלם למלכה. הוסף אותו לדברים אותם אתה מוסר לידיה, גוף ונפש, באהבה. יכול להיות שהיא תגמול אותך מעישון בסוף....
המלכה ננה NNA
לפני 16 שנים • 5 במרץ 2008

עישון

המלכה ננה NNA • 5 במרץ 2008
מנהג מגונה כל כך שאני לא רואה שום מקום לעישון אצל עבד שמכבד את עצמו .
למעשה השבוע דיברתי עם מועמד פוטנציאלי מאוד מבחינתי ואז הוא אמר לי שהוא מעשן שתי קופסאות ביום ואני לא יכולה לתאר את רמת הבום כלפי מטה שחשתי, אין מקום בעיני לעבדים מעשנים.
ואם זה קשה להם לא לעשן סימן עוד יותר חזק שהם לא צריכים לעשן כלל.
טיגריס כחולה
לפני 16 שנים • 5 במרץ 2008
טיגריס כחולה • 5 במרץ 2008
אני לא מבינה מה הבעיה הכל כך גדולה בעבד מעשן?

מעשן כבד? יותר טוב.

אתן יודעות איזו הנאה ניתן להפיק מעבד שמעשן כבד , שלא עישן כמה שעות לפני הסשן , תוך הבטחה שאת בעצמך תדליקי סיגריה כשהוא יגיע? ואז פשוט להדליק אותה ולתת לו רק להריח מרחוק ולראות אותה נשרפת , לאט לאט....

דרוש עבד מעשן כבד [color=#0000FF)[/color]
icon_cool.gif