לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חופש הגלישה באינטרנט

קרמל מנגו​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 5 במרץ 2008
קרמל מנגו​(נשלטת) • 5 במרץ 2008
ילדים לא מחפשים את הבלוגים והפורומים שכותבים בכלוב. הכל תרוץ של שר התקשורת משס.
היה מחקר שבאתרי פורנוגרפיה גולשים נערים בסביבות גיל 16. הפדופילים תפסו את הילדים באתרים רגילים של ילדים ולא באתרי פורנוגרפיה. אני לא יודעת כמה ילדים מגיעים לאתרי פורנוגרפיה. חוץ מהכלוב לא נכנסתי לאתר פורנוגרפיה אחד בכל חיי. אני יודעת שרוב הבנות בגיל שלי גם לא נכנסות לאתרי פורנוגרפיה ואומרים שלבנים חשוב להכנס בגלל ההתפתחות המינית שלהם.

אני יודעת שכמעט כל אלה שאני מכירה לא ירצו להכנס לרשימה. את אומרת שלא משנה לך שאנשים שאת מכירה ידעו שאת ברשימה אבל לי חשוב שההורים שלי לא יחשבו עלי מחשבות רעות. בין ההורים שלי ובין הכלוב אני בוחרת בהורים שלי.

ריינבאו, תודה על התוכנה. כשיהיה צורך אני אבקש הוראות מה לעשות.

עוד משהו: אם רוב האזרחים לא יפתחו את החסימה באמת תהיה רשימה שחורה של מי שיפתח את החסימה.
קרמל מנגו​(נשלטת)
קרמל מנגו​(נשלטת) • 5 במרץ 2008
שכחתי את מקומות העבודה.
את תלכי לבוס בעבודה ותאמרי לו שאת רוצה לגלוש בזמן העבודה לאתר פורנוגרפי לכמה דקות?

הלכה האפשרות לגלוש לכלוב עד הערב.

במקומות ציבוריים גם כשתבקשי לא יעזור לך. במקומות עבודה זאת באמת רשימה שחורה ואני רוצה לראות את העובדים שיבקשו.
מעבר לקשת בענן
מעבר לקשת בענן • 5 במרץ 2008
מה שעשוי להפיל את הצעת החוק של ש"ס הוא איום מהאיחוד האירופאי בסנקציות כלכליות על ישראל אם היא תאשר את הצעת החוק ותצטרף למועדון המכובד של סעודיה וסין.

הפרלמנט האירופי אישר בקריאה ראשונה הצעה המכירה בצנזורה באינטרנט חסם מסחר. הנציבות האירופית יזמה תוכנית מיוחדת לאינטרנט בטוח לילדים.

אם הצעת החוק האירופאי תתקבל, האיחוד האירופי יתייחס לכל צנזורה באינטרנט כחסם מסחר. המשמעות היא שכל מדינה שמפעילה צנזורה ברשת לפי הגדרת האיגוד לא תסחור חופשי עם אירופה. נזק כלכלי שעלול להיות חמור לישראל.

http://arstechnica.com/news.ars/post/20080227-eu-may-begin-treating-net-censorship-as-a-trade-barrier.html

אם מדינת ישראל לא מבינה איך אפשר להגן על ילדים, ולא כמו בסעודיה או בסין, האיחוד האירופאי עלול להציב בפני ישראל סנקציות כלכליות.

ההצעה, שהתקבלה ברוב של 571 תומכים מול 38 מתנגדים, מועברת למועצת אירופה לצורך אישור.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
James Bondage​(מתחלף) • 6 במרץ 2008
Buttercup כתב/ה:
תתבגרו,כל ילד וילדה שינצלו עקב החוק החדש
אם הוא יעבור ואני ממש בספק עם כל הליברלים שבממשלה ובכנסת
שווים את ההקרבה קטנה הזאת.

אם כבר מישהו צריך להתבגר, זו את. הרעיון הוא לא חדש ולא הומצא בארץ. גרסאות שונות שלו נמצאות בשימוש באי אלו מדינות בעולם. אין שום הוכחה, ולא הקטנה ביותר, שזה עוזר במשהו. יש הוכחות למכביר שזה משמש לסתימת פיות פוליטית. לדוגמא, בשוודיה הנאורה הוכנס "בטעות" אתר של מפלגה אנרכיסטית (שלא קשורה בשום צורה לפורנוגרפיה) לרשימה. בארה"ב שבה יש רשימות כאלה בתוקף חוק בספריות ציבוריות הוכנסו אתרים שמבקרים את החברה שמתחזקת את הרשימה לרשימה.

ואמר כבר בנג'מין פרנקלין בנושא, Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.

את מודעת לזה ששר התקשורת דחה על הסף מינוי ועדה שתקבע או תבקר את רשימת האתרים, והעדיף לשמור את הרשימה בסמכותו? זו לא דאגה לילדים. זה הגדלת בסיס הכוח הפוליטי.
נוריתE
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
נוריתE • 6 במרץ 2008
קרמל מנגו כתב/ה:
שכחתי את מקומות העבודה.
את תלכי לבוס בעבודה ותאמרי לו שאת רוצה לגלוש בזמן העבודה לאתר פורנוגרפי לכמה דקות?

הלכה האפשרות לגלוש לכלוב עד הערב.

במקומות ציבוריים גם כשתבקשי לא יעזור לך. במקומות עבודה זאת באמת רשימה שחורה ואני רוצה לראות את העובדים שיבקשו.

מה הפראנויה הזאת של רשימות שחורות?צאו מהסרט הזה. אף אחד לא מחפש לא אתכם ולא את הכלוב
ואם לא תוכלי לגלוש מהעבודה כאילו מה יקרה? אולי הבוס שלך יותר סוטה ממה שחשבת והוא כן יפתח את הערוצים?
ואני מבטיחה של שכל מקומות האינטרנט קפה יאפשרו גלישה בלי לשאול כי אחרת הם יסגרו אחד אחד.
אבל דבר אחד
במקום שר התקשורת הייתי מתחילה בצטים שלו ואלה תפוז נענע בכל חדרי המין והסאדו שמה
איפה שטיפשות בנות 15 פוגשות בטורפים בני 50 על בסיס יומיומי
ועושה כבר יותר ביקורת על הנירשמים באתרים כמו מקושרים (ראו מקרה מלכת הסאדו בת ה 16 שהבאתי פה לפני שבועיים ולא חסרים מקרים כאלו) וכל דבר שעשוי לעזור היתי מקבלת בברכה
אבל אתם רק חושבים על עצמכם ועל "רשימות שחורות".