לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטסטרופה

009​(אחר)
לפני 16 שנים • 4 במרץ 2008
009​(אחר) • 4 במרץ 2008
מבלי להתערב או להביע דעה בשרשורים הללו התגובה של בא משתיקה רצינית ואחראית ובאה ממקום חיובי של דאגה ועזרה לזולת (ולא ירידה על הזולת) ועל כן מבקש אני בזאת מאלה שקרובים לוונוס ........אנא בידקו מה שלומו ותוודאו בוודאות מוחלטת שהוא בסדר ואם הוא לא בסדר אז תמלאו את ייעודנו כקהילה כלומר עזרה לזולת ........זה הרגע שבו כולנו יכולים להתעלות על עצמנו ולעזור לחבר שאולי נמצא כרגע במצוקה כלשהי ומן הראוי שנעזור לו.
הקהילה נמדדת ונבחנת גם על פי מעשיה הטובים לחבריה היקרים והאהובים.וזה הרגע להוכיח שאנחנו "בני אדם" .

009
סיגריה​(אחרת)

נכנעים לטרגדיה על ונוס

סיגריה​(אחרת) • 4 במרץ 2008
009 כתב/ה:
מבלי להתערב או להביע דעה בשרשורים הללו התגובה של בא משתיקה רצינית ואחראית ובאה ממקום חיובי של דאגה ועזרה לזולת (ולא ירידה על הזולת) ועל כן מבקש אני בזאת מאלה שקרובים לוונוס ........אנא בידקו מה שלומו ותוודאו בוודאות מוחלטת שהוא בסדר ואם הוא לא בסדר אז תמלאו את ייעודנו כקהילה כלומר עזרה לזולת ........זה הרגע שבו כולנו יכולים להתעלות על עצמנו ולעזור לחבר שאולי נמצא כרגע במצוקה כלשהי ומן הראוי שנעזור לו.
הקהילה נמדדת ונבחנת גם על פי מעשיה הטובים לחבריה היקרים והאהובים.וזה הרגע להוכיח שאנחנו "בני אדם" .

009

נכון
הבן אדם icon_rolleyes.gif
צועק לצומי, אז אנא
תנו לו שנמשיך הלאה...
Mass production
Mass production • 4 במרץ 2008
shushu כתב/ה:
אני מודה, עד השבוע נמנעתי במפורש מלהכנס לשם, למקום ההוא. נראה לי פשוט חסר גבולות. אמרתי, מה לי ולזה? יש לי מספיק בלגאן בחיים, מה אני צריכה התמכרות חדשה?

אבל השבוע בטעות הצצתי ונפגעתי. אני עמוק בפנים.

עכשיו תקשיבו לי, ותקשיבו לי טוב.

הדן הזה, כמה שהוא מניפולטיבי ופרובוקטור, משחק אותה תמים ומפלבל בעיניו - הוא גם אחד היותר חכמים באזור, והוא מחושב, והוא חולה פרסום, ויש סיכוי לא רע בכלל שכל צעד שלו הוא פשוט בשביל רייטינג. אז בסדר, חטף איזו סטירה פה ושם, אבל מריבות מתוקשרות לא מזיקות. במקרה הכי גרוע, בסוף הרי ההפקה תציל אותו.

אלימות? הצחקתם אותי. מזימות, הצגות, חברויות חדשות? הכל צפוי והרשות נתונה, ואנחנו בולעים הכל בעיניים מסוממות כמו שטופי המוח שאנחנו; כמו אין מלחמה בעולם, כאילו לא נהרגים 60 אנשים ביום קרבות אחד חצי שעה מגדרה.

והכי מצחיק – הדיון בדיעבד... נו באמת. מה כבר יכולה מועצת שבט אחת שמורכבת מחבורת קשקשניות, היפית אחת, ושני תמימים טובי לב, לעשות כנגד האסטרטג הדגול??

רק דבר אחד אני לא מצליחה להבין, מה לעזאזל ההיגיון להזיז את פרק ההדחה ליום שלישי??? כמה תשחקו עם הלו"ז שלנו?? שמישהו יסביר לערוץ 10, שזה שיש להם תרנגולת מטילת ביצי זהב ביד, לא אומר שצריך לזרוק את כולן עלינו בבת אחת. הן עוד עלולות להתרסק.

נ.ב. יד על הלב - בין ונוס וקטה - את מי הייתם לוקחים אתכם לאי בודד?

חה. את מתבזבזת כאן. icon_smile.gif
Mpro​(שולט)
לפני 16 שנים • 6 במרץ 2008
Mpro​(שולט) • 6 במרץ 2008
Venus in Furs כתב/ה:
נילי,
התנצלתי אז, בכנות.
ובאמת שהרגשתי רע מאוד עם עצמי אחר כך.
אין הצדקה או תירוץ.

לגבי הנושא שהעלית,
העמדה שלי היא שכש"משחקים בחצר" יכולות לקרות לפעמים תאונות, זה עשוי לפעמים להיגמר גם בבכי. כל התחום שלנו הוא תחום אפור, על אחת כמה וכמה כשאנחנו מתכנסים באישון לילה, שותים, רוקדים, וכו'. אני חושב שכמו בחצר המשחקים, אם זה קורה פעם אחת, או לעיתים רחוקות, ללא כוונה רעה, ועם נזק מינימלי, ויש חרטה כנה מצד התוקף והבטחה שמתממשת לא לחזור על זה, אפשר לסגור את הסיפור ולהמשיך הלאה. קרו לי כמה אינסידנטים כאלו לאורך השנים, משני הצדדים.
אבל אם זה קורה שוב ושוב עם אותו 'ילד', והפעולות שלו הן זדוניות ונועדות להכאיב ולהשפיל, אני חושב שצריך לטפל בזה איכשהו. לא יודע איך..

האמת לא ממש רציתי להכנס לדיון הזה ולא באמת האמנתי שיש סיכוי בעקבות הדברים של נילי ונילי שהדיון יהפוך להיות עקרוני ולא אישי.

אדון ונוס אנחנו לא מכירים אבל משהו צורם מאוד במה שכתבת אבל מאדם שכבר פעם אחת פגע באדם אחר הייתי מצפה לקצת יותר
יותר מאחת פה ולא רק פה מתלוננת שנגעת בה לא מרצונה ומבלי שום פרובוקציות שלה
ואתה כותב על תאונות שקורות שאנחנו חיים בתחום אפור ולפעמים ששותים דברים קורים
אז תסלח לי מה שכתבת הוא חצוף מאוד לא מכיר הרבה גברים שבטעות נגעו ולו פעם אחת
בחזה של אישה סתם ככה (של מישהי שהיא לא הבת זוג שלהם ולא רצתה) בטח ובטח לא דחפו אצבעות למקומות אנטימים של נשים.

צר לי להגיד לך ונוס התחום שאני נמצא בו הוא לא אפור בכלל יש בו חוקים ברורים מאוד
ומי שלא בוחר להאפיר אותם יכול טוב מאוד לדעת איך להתנהג בסיטואציות כאלו
אם אין לך דרך ללכת לבלות מבלי לשלוט על עצמך כאשר אתה שותה אז או שלא תשתה או שלא תצא לבלות.
ואם אתה באמת מאמין ש"טעויות" כאלו הגיוני שיקרו מדי פעם סימן שלא הפנמת לעולם את מקרה העבר.
כי לבוא ולהגיד מי שאני יודע שלא רוצה אני לעולם לא עושה לה את זה זה מצחיק
תסלח לי זה עובד הפוך רק מי שרוצה ומסכימה אז עושים לה את זה ולא עובדים על השארות
אם זה מתאים לה או לא גם אם זה מקלקל את הפנטזיה.

ושלא יהיה ספק אין במה שאמרתי להוריד ולו קצת מהפגיעה והזכויות שלך כנפגע בעקבות המעשה של קטסטרופה.
אבל למרות כל המשפטים היפים של לבקש סליחה זה אגדי ולסלוח זה אלוהי
לא תמיד כל דבר ניתן לסיים בבקשת סליחה ועל זה אמרו חז"ל סוף מעשה במחשבה תחילה.
NelieL
לפני 16 שנים • 8 במרץ 2008

אה,תגידו, O_O;

NelieL • 8 במרץ 2008
בדס"מ וכל זה, לא אמור להיות שפוי בטוח ובהסכמה?
כי כולם פה גורסים את היכרותם המעמיקה עם החוקים, וכ'ו...
שכחתם את הפרט הפיצפון הזה במקרה?

לא הייתי בסיטואציה כשכל זה קרה, אני מדירה רגליי ושוטיי מהלימיט כבר זמן רב מאוד
(מאז ומעולם למען האמת), אבל לפי הצורה בה דן כותב, והיכירותי עימו(כמו כן עם מר אסון ידידינו)
אני חושבת שהפעם זה לא היה חלק מהמשחק המוגדר האהוב על כולנו.
אכן, קורה שחורגים מהכללים...
פעם אדיוט שיכור אחד חשב שיש לו זכות להצליף בי, כי חייכתי לכיוון שלו,
ובכלל לא אליו אפילו. הוא יצא מזה עם סטירה מצלצלת ממני והועף אחר כבוד מהדאנג'ן,
כשהוא מקלל וצועק כי "אני הזמנתי את זה" ועוד.
אמנם החזרתי, וזעמתי, ומזלו שהחבר שלי ריסן עצמו ולא יצא אחריו,
אבל הרגשתי מלוכלכת ומגעילה, וזה הרס לי את המצב רוח לזמן ממושך.

----לא שפוי, לא בטוח(WTF?!סיגריות?!כוויה?!, ברנדינג וכ'ו רק בפיקוח ותוך ידיעה מראש,
בביטחון מלא בין הצורב/נצרב) ובהחלט שלא בהסכמה.-----

ולכל העולבים העלובים וגיבורי המקלדת שרושמים "הוא זועק לצומי" ועושים ממנו צחוק-
תתביישו לכם, ללעוג כך...
לא לרוחכם? לא מוצא חן בעינכם? -חליק,פאנן, מקובל- דעתכם...
אבל אל תלבו את האש שגם ככה שורפת, אל תפגעו עוד סתם כי אפשר,
כי היד קלה.

יש אנשים אמיתיים מאחורי המסך, להזכירכם.
אנחנו נוטים לשכוח את זה לפעמים- שקועים בעולם האינטרנטים הזה שלנו...

חוצמיזה, שאם הדבר היה קורה לי-
היו בטוחים שה"צומי" שוונוס כביכול דורש הינו כלום-
ממש כלום לעומת המהומה שהייתי מקימה ,
בתוספת תלונה עסיסית ועיקשות משפטית רצחנית.
אלון ב​(נשלט)
לפני 16 שנים • 8 במרץ 2008
אלון ב​(נשלט) • 8 במרץ 2008
חחחחחחח ענק ידעתי שקטסטרופה צריך לשבת בבית משוגעים
הייתי חייב לרשום משהו אז רשמתי טוב שיהיה לנו שבוע טוב ומלא צריבות
Venus in Furs
לפני 16 שנים • 22 במרץ 2008
Venus in Furs • 22 במרץ 2008
"אני מוכר את הסיגריה שצרבה את ונוס במכירה פומבית"

זה מה שכתבת עכשיו בצ'ט.

זו לא היתה אמירה מבודדת. אני לא יודע מה קורה כשאני לא שם, אבל במעט הפעמים שנכנסתי לשם תמיד אתה צוחק על זה בכללי, כותב דברים כמו "אני צרוב, אני מסכן, אני זמר כושל" . או "הנה מאפרה אנושית" . או מדבר על זה כעל עקיצת יתוש. אתה לא חדל לעסוק בזה, בכל שרשור על כל מסיבה, וב"בלוג" החדש שפתחת.

עברו שלושה שבועות.

לא קיבלתי את בקשת הסליחה שלך אז, כי מצאתי אותה בלתי כנה, רווית עקיצות והצתדקויות. ההתנהלות שלך מאז, החל מהטלפון באחת בלילה שתבע ממני לרדת למטה, ואחרי שסירבתי לרדת אך הזמנתי אותך לעלות, שלחת בחורות שיתקשרו בשמך, פתחת שרשור שבעוד חודש אף אחד לא יזכור אותי, ודרך כל ההשמצות, העקיצות, והעלבונות מאז, מראה לי שצדקתי.

אז שתדע.

כל עקיצה שלך פוגעת בי ומחזירה אותי ממש אל אותו הרגע.
כל אמירה שלך מחלחלת לי למקומות הכי עמוקים ופגיעים, כפי שאותו אקט חילחל.
אחת הסיבות המרכזיות שאני לא יוצא יותר לשומקום היא שאני לא יודע מה אעשה ואיך אגיב אם אראה אותך, בוודאי שאם תגיע פרובוקציה מצדך, שכמעט אין לי ספק שתגיע ובגדול.
ושההתנהלות שלך מאז פוגעת בי כנראה הרבה יותר מהאקט עצמו, עד כדי חוסר יכולת להישאר כאן.

אניווי, הצליח לך.
אתה יכול להרגיש טוב עם עצמך עכשיו.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 22 במרץ 2008

וונוס.

קטסטרופה{Adonai} • 22 במרץ 2008
זה באמת מיותר וקצת נסחפתי, מודה ואני מתנצל מעומק נשמתי.

אני מבקש ממך שוב להיפגש איתי פנים מול פנים ולסגור את הענין הזה כמו גברים ולהתנצל בפניך כך שתבין מה שלא הבנת אז:
אני באמת מצטער.

קבע מקום ושעה וניפגש איפה שתמצא לנכון רק לא בבית.
מה כבר יש לך להפסיד?

הבלוג המיותר יימחק לאלתר.