שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אידיוט.

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008
Lilu-FemdoM{Pon} • 25 בפבר׳ 2008
חן חן לכולם ,
אני עם סלו , ובעד לדבר על התופעה הבזויה הזאת ולא לקבל אותה כנורמטיבית.
תגובתה אליו הייתה נדרשת לאור חוצפתו לנבא את מצבה ולהציע לה כמה שעות
פה ושם ולבזבז את זמנה היקר , גם אם יש כאלה שזה מתאים להן , הן לא מבינות
שזה בזבוז זמן חיים יקר שכן לא חיים לנצח.

אתה נשוי ?במערכת יחסים? יופי לך , את שלך עשית , תחפש לך נשואות שרוצות מהצד , או
נשים בקשר זוגי שמחפשות מהצד , למען ההגינות , אל תבזבז את זמנן של הרווקות/פנויות , נכון שזה הכי מתאים לך כי היא יותר זמינה לגחמותיך מאשר נשואה או מי שחיה בזוגיות, אך גם לנבזות יש גבול.
בובונת​(נשלטת)
בובונת​(נשלטת) • 25 בפבר׳ 2008
Lilu-FemdoM כתב/ה:
חן חן לכולם ,
אני עם סלו , ובעד לדבר על התופעה הבזויה הזאת ולא לקבל אותה כנורמטיבית.
תגובתה אליו הייתה נדרשת לאור חוצפתו לנבא את מצבה ולהציע לה כמה שעות
פה ושם ולבזבז את זמנה היקר , גם אם יש כאלה שזה מתאים להן , הן לא מבינות
שזה בזבוז זמן חיים יקר שכן לא חיים לנצח.

אתה נשוי ?במערכת יחסים? יופי לך , את שלך עשית , תחפש לך נשואות שרוצות מהצד , או
נשים בקשר זוגי שמחפשות מהצד , למען ההגינות , אל תבזבז את זמנן של הרווקות/פנויות , נכון שזה הכי מתאים לך כי היא יותר זמינה לגחמותיך מאשר נשואה או מי שחיה בזוגיות, אך גם לנבזות יש גבול.

פנינים :

לדבר על התופעה הבזוייה שבה :
מגיע לו כי הוא העז להציע לה כמה שעות פה ושם ולבזבז את זמנה היקר. (בכל מדינה מתוקנת היו לכל הפחות מסרסים אותו על שבזבז את זמנה היקר !)

גם אם יש כאלו שזה מתאים להן - הן לא מבינות. (המממ ... קצת קשה לי לפענח את זה ...אני עוד צריכה לחשוב על זה )

נשוי - תמצא נשואות ( נראה לי שאת מסיתה אותו לחטא מוסרי כפול icon_smile.gif )

ויקירתי - זו לא היתה תגובתה אליו , זו היתה תגובתה אלינו !
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

תרבות ההכפשה והזלזול

BAHNG​(שולט){כלבלבית - } • 25 בפבר׳ 2008
slu אציין בתחילת דברי שהצלחת איפה שרבים נכשלו
הצלחת לעצבן אותי , לא בגלל תגובתך לפנייתו של אותו אחד שאוי לאזניים שכך תשמענה הציע לך חפוז . זכותך לסרב לאותו ביש מזל שלא יזכה להנות מלשונך הארסית והשסועה .
מה שלדעתי אינו ראוי זאת ההשתלחות הבוטה והמקוממת .
כמו שציינתי קודם את חופשית לעשות כרצונך כל עוד את לא פוגעת באחרים .
תתעלמי ממנו , תצייני בפרופיל שלך מה את לא מחפשת וכל אדם שפוי שיקרא את הפרופיל שלך יידע מה את מחפשת ויותר חשוב מה את דוחה כלא ראוי . ועדיף שתצייני שאת מחפשת גם הרבה צומי לא משנה מאיזה סוג .
האיש בשחור​(שולט)
לפני 16 שנים • 8 במרץ 2008
האיש בשחור​(שולט) • 8 במרץ 2008
אולי כדאי לשנות את כותרת הפוסט לאידיוטית?

הקלות הבלתי נתפשת של ההתלהמות והשתלחות באחרים, ועוד בפומבי, רק בגלל קבלת הצעה מנומסת ומכובדת שאינה מתאימה לעקרונותיה של הוד מעלתה היא שערוריה.
slu
slu
לפני 16 שנים • 8 במרץ 2008

הצעתך נדחתה.

slu • 8 במרץ 2008
הכותרת היא בדיוק מה שהיא צריכה להיות.
הן ביחס למושא הפוסט.
וככל הנראה גם לחלק מן הנשוא(ים) המגיבים...
Tobias​(אחר)
לפני 16 שנים • 9 במרץ 2008
Tobias​(אחר) • 9 במרץ 2008
אני מנסה להבין עדיין מה מטרת הפוסט.

כן צודקת לא צודקת זה נושא אחד....אבל היא לא ביקשה חוות דעת.

אז מה המטרה?

להזהיר?
לא מצויין ממי להזהר.

באותה מידה יכולתי לפתוח עכשיו פוסט שכתוב בו בגדול

עכשיו בוקר!

(ויש לי תחושה שהיה מתפתח שרשור 10 עמודים בנוסח של..........אתה לא מבין מה זה בוקר....עכשיו לא בוקר....ואתה כנראה בן אדם ממש מסריח כי אתה חושב שבוקר עכשיו)

בקיצור.
מה הפואנטה?

אגב,
הייתי רוצה להבהיר משהו קטן לכל כותבי הפוסטים למינהם.
ברגע שמישהו פותח פוסט בפורום כללי כלשהו (כן אני יודע שכללי זה פורום אחר ופה זה הבנים על הבנות...בחייכם לכו תגיבו בשרשור על למה עכשיו לא בוקר) הוא שם עצמו במקום שבו כל יושבי הפורום שירצו להחוות דעה, בין אם תומכת או מתנגדת, יכולים לעשות זאת...אז שלא יתפלא כשהוא מקבל תגובות מכל הסוגים בנוגע לנושא\דעה שלו, ואם דברים כמו הדעות של אחרים בנוגע למחשבה שהוא פרסם מפריעות לו....שלא יטרח לפרסם ממילא.

כי בכנות
הקטע הזה של למה אתם מגיבים לי ככה וככה מתחיל לעייף אותי.
לא אכפת לי איזו נושא תעלו
כל עוד שאתם יודעים שאתם פותחים את אותו נושא לכל הדעות ולכל המגיבים ואותו נושא הופך להיות רכוש הרבים שיתדיינו עליו.

אז סלו
אם את רוצה שאנחנו נחווה דעה...נחווה את כל הדעות....פשוט תגידי וזהו...ואל תתקוממי על זה שאנשים מביעים דעות...זו לא פסיכולוגיה בגרוש(ביטוי טפשי...עוד לא ראיתי מטפל שלוקח פחות מ-300 שקל)

בתודה רבה
זה שלא נרדם
להלן "אני" למרות ש-"אני" הוא כבר ניק קיים בכלוב ולכן אני מנוע מלהשתמש בו....ולפיכך קיראו לי ישמעל....סמעק...גם זה תפוס......

בקיצור

טבאייס

תקציר:

קיחוט-איפה-אתה-אני-לא-עומד-בזה-יותר.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 9 במרץ 2008
tebayes כתב/ה:
אני מנסה להבין עדיין מה מטרת הפוסט.

כן צודקת לא צודקת זה נושא אחד....אבל היא לא ביקשה חוות דעת.

אז מה המטרה?

להזהיר?
לא מצויין ממי להזהר.

באותה מידה יכולתי לפתוח עכשיו פוסט שכתוב בו בגדול

עכשיו בוקר!

(ויש לי תחושה שהיה מתפתח שרשור 10 עמודים בנוסח של..........אתה לא מבין מה זה בוקר....עכשיו לא בוקר....ואתה כנראה בן אדם ממש מסריח כי אתה חושב שבוקר עכשיו)

בקיצור.
מה הפואנטה?

אגב,
הייתי רוצה להבהיר משהו קטן לכל כותבי הפוסטים למינהם.
ברגע שמישהו פותח פוסט בפורום כללי כלשהו (כן אני יודע שכללי זה פורום אחר ופה זה הבנים על הבנות...בחייכם לכו תגיבו בשרשור על למה עכשיו לא בוקר) הוא שם עצמו במקום שבו כל יושבי הפורום שירצו להחוות דעה, בין אם תומכת או מתנגדת, יכולים לעשות זאת...אז שלא יתפלא כשהוא מקבל תגובות מכל הסוגים בנוגע לנושא\דעה שלו, ואם דברים כמו הדעות של אחרים בנוגע למחשבה שהוא פרסם מפריעות לו....שלא יטרח לפרסם ממילא.

כי בכנות
הקטע הזה של למה אתם מגיבים לי ככה וככה מתחיל לעייף אותי.
לא אכפת לי איזו נושא תעלו
כל עוד שאתם יודעים שאתם פותחים את אותו נושא לכל הדעות ולכל המגיבים ואותו נושא הופך להיות רכוש הרבים שיתדיינו עליו.

אז סלו
אם את רוצה שאנחנו נחווה דעה...נחווה את כל הדעות....פשוט תגידי וזהו...ואל תתקוממי על זה שאנשים מביעים דעות...זו לא פסיכולוגיה בגרוש(ביטוי טפשי...עוד לא ראיתי מטפל שלוקח פחות מ-300 שקל)

בתודה רבה
זה שלא נרדם
להלן "אני" למרות ש-"אני" הוא כבר ניק קיים בכלוב ולכן אני מנוע מלהשתמש בו....ולפיכך קיראו לי ישמעל....סמעק...גם זה תפוס......

בקיצור

טבאייס

תקציר:

קיחוט-איפה-אתה-אני-לא-עומד-בזה-יותר.

תקציר התקציר:

קיחוט-לחזור-ומהר! icon_smile.gif
BAHNG​(שולט){כלבלבית - }

בדיוק מה שאמרתי קודם בצורה אחרת

הילדה מחפשת קצת צומי , אנחנו נדיבים ונותנים לה , והיא כפויית טובה שכמותה במקום להגיד תודה על 15 דקות התהילה מכפישה אחרים .
לא יפה
בטי בום​(שולטת)

לקרוא ולא להאמין

בטי בום​(שולטת) • 9 במרץ 2008
תנסו להקשיב : הפוסט הוא לא על זה שהאיש \ האידיוט פנה אליה שנית .
זה שיש נשים שמוכנות להיות מס' 2 או אחת מהרמון , אני לא מבינה אבל אני מוכנה לקבל .

האיש פנה אליה בגסות : "או שאת מתחילה להבין שלא תמצאי שולט שהוא גם בן הזוג המונוגמי לחיים? "

ובכלל , לא מבינה את ההתקפות על סלו על פתיחת הפוסט , הפניה שלו מעליבה ומגעילה וצר לי שכל הדומים המסוקסים שאת חלקם אני אפילו מחבבת לא הצליחו להבין את העניין הזה .

סלו האיש אחו שילינג אידיוט !!!!
Uranus
Uranus • 9 במרץ 2008
בטי תנחשי מה,

קמתי הבוקר ונשבע לך כמעט צחצחתי שיניים עם סכין הגילוח שלי.
הבטתי במראה ולנגד עיני ראיתי אידיוט!

שאלה:
רצתי לפורום ולכול מי שרק יתן לי תשומת לב - וניסחתי הודעה חסרת תוכן או תכלית או חידוש כלשהו, אך מנגד מנוסחת היטב, רהוטה ובשפה גבוהה ?

נכון ! לא.

ותודי שמקרה ה"אידיוט" שלי הרבה יותר מקורי, מחדש שלא נדבר "מסוכן..."
מעוד מקרה שחוזר על עצמו - של בחורה שקיבלה עוד הודעה מעוד איזה גבר משועמם שפונה אל מישהי באופן לא מושכל או מתורבת עד כדי פיגור.

בקיצור -
את מי זה מעניין מה יש לסלו או מהפוסט השני בעל אותו שם לבאטרקאפ או כול שאר דומיהן - בתיבות הפרטיות שלהן ?

who gives a shit?