צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין אותי לדעת...

השולט אור​(שולט)
לפני 16 שנים • 26 בפבר׳ 2008
השולט אור​(שולט) • 26 בפבר׳ 2008
מאוד מסכימה עם מסובב ומושך.

הרצון בנקמה טבעי, אבל אין בינו ובין הצורך של הנאנסת באותו הרגע בשיקום ובביטחון - מאום.

השטות הזו של: "האנס ימות", תרגיע את הזעם, אבל במקרה הטוב תכניס אותך לפחות לעשור אל מאחורי הסורגים, דווקא כשהנשלטת שלך הכי זקוקה לך.

ומעבר לזה, בחיית ראבק, קל לומר וקשה לבצע. אני לא רואה נשים הולכות ורוצחות אנסים ברחובות.

הדבר הנכון הוא פשוט להיות שם בשבילה, כאישה וכדומית.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 26, 2008 1:10 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 26 בפבר׳ 2008
בואי נגדיר את זה בצורה עדינה

שהאנס היה מסתובב כל חיו שבקבוק חמצן

מאחורי העגלה שלו

אחלה שבוע
להבה חשופה
להבה חשופה • 26 בפבר׳ 2008
red-cell כתב/ה:
ורק אנס אחד יצא היום לחופשי.....

בברכת בית המשפט העליון icon_sad.gif

אכן כן כבוד הנסי..{נכתב כך בכוונה}.

להבה חשופה!@!
ששכ​(שולטת)
ששכ​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2008
הייתי שואלת אותה מה היא הייתה רוצה. מה יכול לעזור לה אם בכלל. הייתי מפנה אותה לטיפול מקצועי.
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 27 בפבר׳ 2008

אילו

הייתי עוטפת ותומכת בה , כאדם וכאשה
הייתי מעודדת אותה לדבר על זה ומקשיבה ומחזקת
הייתי מעניקה לה ביטחון על ידי נוכחות וקרבה ואמון בה וביכולתה להתחזק ולהתרפא

ומוודא שהיא מקבל טיפול הכי מקצועי שאפשר, מאיש מקצוע שמתמחה בנפגעות אונס.

אני אדונית, אבל אני לא רופא.

ולכן אשתמש בכוח של השליטה שלי על מנת שהיא תפעל לשיקום עצמי.
אבל לא אקח תפקיד של מטפל.

Q
המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 28 בפבר׳ 2008

יקירתי

המלכה רוני​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2008
לא צריך להיות מטפלת או מטפל כדי להיות שם למען הסאבית שלך, הסאבית שלך צריכה שתעזרי לה להחזיר את השליטה לחיים שלה, להראות לה סוג אחר של דברים, אבל זה באמת אישי.

אני בטוחה שיש סאבית נפגעת שלא תרצה לדבר על התקיפה, אחרת תאמר רק אם תשאלי והנוספת תקיא עלייך פרטים (גם כאלה שלא תוכלי לספוג)...

הכי חשוב זה להיות, לגרום לה להבין שאיתך היא יכולה לדבר על זה בלי תנאים, שאת מאמינה לה, שאת לא תפגעי בה בגלל הידיעה הזו ושהידיעה הזו לא תגרום לך להתרחק ממנה או לרחם עליה.

תזכרי להיות קשובה לה ולעצמך, ללמוד לקרוא למוע ולהרגיש את מה שהסאבית שלך אומרת אבל בעיקר את מה שלא, לתמוך בה בכל צעד שהיא תחליט לעשוות ולתת לה זמן.

והכי חשוב להיות עם היד על הדופק גם עם עצמך, לראות שגם את כרגע כתומכת שלה, גם את נפגעת מכלי שני, גם את עוברת סוג של פגיעה שאת נחשפת לפגיעה של אחרת, אל תקלי בזה ראש, אל תתביישי לטפל בעצמך (גם דומיות לא חייבות תמיד להיות בשליטה ליד כולם).

שיהיה בהצלחה
sorerett​(שולטת)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008

Re: יקירתי

sorerett​(שולטת) • 10 במרץ 2008
המלכה רוני כתב/ה:
לא צריך להיות מטפלת או מטפל כדי להיות שם למען הסאבית שלך, הסאבית שלך צריכה שתעזרי לה להחזיר את השליטה לחיים שלה, להראות לה סוג אחר של דברים, אבל זה באמת אישי.

אני בטוחה שיש סאבית נפגעת שלא תרצה לדבר על התקיפה, אחרת תאמר רק אם תשאלי והנוספת תקיא עלייך פרטים (גם כאלה שלא תוכלי לספוג)...

הכי חשוב זה להיות, לגרום לה להבין שאיתך היא יכולה לדבר על זה בלי תנאים, שאת מאמינה לה, שאת לא תפגעי בה בגלל הידיעה הזו ושהידיעה הזו לא תגרום לך להתרחק ממנה או לרחם עליה.

תזכרי להיות קשובה לה ולעצמך, ללמוד לקרוא למוע ולהרגיש את מה שהסאבית שלך אומרת אבל בעיקר את מה שלא, לתמוך בה בכל צעד שהיא תחליט לעשוות ולתת לה זמן.

והכי חשוב להיות עם היד על הדופק גם עם עצמך, לראות שגם את כרגע כתומכת שלה, גם את נפגעת מכלי שני, גם את עוברת סוג של פגיעה שאת נחשפת לפגיעה של אחרת, אל תקלי בזה ראש, אל תתביישי לטפל בעצמך (גם דומיות לא חייבות תמיד להיות בשליטה ליד כולם).

שיהיה בהצלחה

כל מה שרוני אמרה
וגם:
בשפה מקצועית את קרויה "נפגעת משנה" והייתי ממליצה לך להתייעץ בגורמים מקצועיים (למשל המרכז לנפגעות תקיפה מינית) כדי שיכווינו אותך איך וכיצד לפעול איתה ולמענה.

מחזיקה לכן אצבעות
והמון חיבוקים
המלכה רוני​(שולטת)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008

ואני אתקן אותך סוררת

המלכה רוני​(שולטת) • 10 במרץ 2008
זה נקרא "נפגעת מכלי שני" , ואת ההתייעצות הייתי ממליצה שלא לעשוות דרך מרכז סיוע, טוב אולי אני לא ממש אובייקטיבית כי אני נחשבת לפמיניסטית רדיקלית ומרכז סיוע נשמע לי גוף מתנשא והיררככי שרק מותיר נשים במקומן הנפגע ועושה הפרדה ביננו "המטפלות המוצלחות" לבין "הנפגעות המסכנות" ורק מעצים את הפגיעה.
אבל שוב זו אני עם הפמיניזם שלי...

אני חושבת שיש פה נשים עם המון ניסיון שניתן להתייעץ איתן, ועוד אוסיף שבמרכזי הסיוע השונים יש דעות נורא מיושנות כלפיי יחסי בדס"מ- כך שאולי זה לא באמת המקום, לכי עם תחושות הבטן שלך, אני בטוחה שאת יודעת מה נכון עבורה ועבורך.

אם יש שאלה ספציפית אני מציעה לשלוח לי הודעה פרטית... אשמח לענות