שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מנוסים, סאביות לא מנוסות- העדפות בקשר

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008
Lakshmi​(נשלטת) • 10 במרץ 2008
לא,זה אלמנט שיכול דווקא להעיד על טיב הבן אדם.

בן אדם שמעדיף את התרגיל הפשוט יותר מאשר את התרגיל הקשה יותר שדורש ממך יותר,בתור בן אדם כדי להיות ראוי לכך

או משהו כזה..חח icon_smile.gif
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

לא רק

אני זוכרת בתחילת דרכי את ההתלהבות הגדולה מכל דבר ודבר שחוויתי. אבל לא נראה לי שהמשיכה לחסרי ניסיון היא רק כי קל להרשים אותם. זאת הראשוניות שבדבר. הראשוניות הזו היא זו שמושכת אותי לנסות דברים חדשים, למתוח את הגבולות שוב ושוב.

הקסם של חוויה ראשונית הוא דבר ממכר וסוחף. הפעם הראשונה שלוחשים לגבר "כוסית" באוזן, הפעם הראשונה שמורידים אותו לברכיו, המבט ההמום בעיניו שמופיע אחרי הסטירה הראשונה שקיבל בחייו....

ממ

על מה דיברנו?

אה, כן,

אני הולכת להכניס את עצמי למקלחת קרה icon_redface.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: לא רק

fairy_in_chains כתב/ה:
אני זוכרת בתחילת דרכי את ההתלהבות הגדולה מכל דבר ודבר שחוויתי. אבל לא נראה לי שהמשיכה לחסרי ניסיון היא רק כי קל להרשים אותם. זאת הראשוניות שבדבר. הראשוניות הזו היא זו שמושכת אותי לנסות דברים חדשים, למתוח את הגבולות שוב ושוב.

הקסם של חוויה ראשונית הוא דבר ממכר וסוחף. הפעם הראשונה שלוחשים לגבר "כוסית" באוזן, הפעם הראשונה שמורידים אותו לברכיו, המבט ההמום בעיניו שמופיע אחרי הסטירה הראשונה שקיבל בחייו....

ממ

על מה דיברנו?

אה, כן,

אני הולכת להכניס את עצמי למקלחת קרה icon_redface.gif

פיירי, אני קצת התבלבלתי פה, כיוון שאת מתחלפת, ואני לא לגמרי סגורה אם דיברת כשולטת או כנשלטת. למשל- הראשוניות שמושכת אותך לנסות דברים חדשים ולמתוח גבולות- זה כדומית, נכון?

אז למה בעצם לא למתוח גבולות עם סאבים ותיקים? (השאלה אם נכון בכלל למתוח גבולות היא שאלה אחרת...) האם כי הם מכירים כבר את הגבולות שלהם? אבל אולי עם דומית אחרת דברים יהיו שונים. ולמה לא לנסות דברים חדשים? סאבים ותיקים לא זקוקים לגיוונים?

גם ותיקים וותיקות מסוגלים להתלהב. אולי מדברים קצת אחרים, סף הגירוי מתחיל במקום אחר. גם ותיקים וותיקות מסוגלים להתמסר, רק בררניים יותר...

אז זה באמת לא בגלל שיותר קל עם חדשים? ההעדפה- כלומר?
Boss45​(שולט)

הסיבות האמיתיות

Boss45​(שולט) • 10 במרץ 2008
עלית על נושא חשוב, איימי,
אבל הסיבות האמיתיות לכך שדומים מעדיפים סאביות חסרות ניסיון עשיר
עדיין לא עלו אל האוויר.

יש גם מסקנות אופרטיביות.
מהן ?

ועוד נקודה.
של מי כל התגובות עד כה, או אולי -
התגובות של מי עדיין חסרות ?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
ולמה לא תענה על כל השאלות הנ"ל בעצמך?icon_smile.gif

מלבד האחרונה, שאפילו אני יכולה לענות עליה- תגובות הדומים חסרות! icon_smile.gif
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: לא רק

זאת הצרה עם המתחלפים הארורים האלו icon_smile.gif

בהתחלה דיברתי כנשלטת, כך נכנסתי לבדסם מלכתחילה והראשוניות של העניין היתה מאד חזקה מבחינתי.

אחר כך, גם כשולטת, הרגשת הראשוניות היתה חזקה.

מה שכן נראה לי הגיוני שנשלטות ירצו מישהו מנוסה שיוכלו לבטוח בו ולא בהכרח אחד שיתנסה עליהן. אני מניחה שכנשלטת עם ניסיון, יהיה לי קשה לבטוח לחלוטין במישהו חסר ניסיון ואולי אפילו ארגיש שיחסי הכוחות ביננו אינם שווים ולא לכיוון הרצוי P:

כשולטת, אין לי העדפה מיוחדת לבעלי ניסיון או חסרי ניסיון אבל בהחלט אומרת שיש קסם בלראות אנשים מגיבים לחוויה ראשונית כלשהיא (וזה יכול להיות כל חוויה שהיא, כמו ללכת לדאנג'ן לראשונה או לצפות לראשונה בסרט בקולנוע).
huan
huan • 10 במרץ 2008
סאביות לא מנוסות הן בשר טרי, ובחלק כאלה השקועות בדלוזיות עמוקות לגבי מה זה בדסמ, מיהו דום, מי היא סאבית....וכאלה הרבה יותר למכור להם לוקשים או במילים אחרות "לעצב אותן לחנך אותן לפי השקפתו של הדום" מה שאומר במקרים מסויימים יגרום וגורם נזק לסאבית - מבחינה גופנית, נפשית או פיזית וזאת מיתוך בורות, טימטום או רשעות.
סאביות "מנוסות", אוך כל פחות אני רוצה להאמין, קצת יותר מתוחכמות, בררניות ומכירות את ה"טריקים" - במנוסות אני כמובן מתכוון לא לאילו ששוהות בכלוב שנתיים ויכולות להיכנס לפורום הקשישים אלה לכאילו שחוו דבר אחד או שניים והספיקו לעצב השקפת עולם משלהם המחוברת למציאות והמתחשבת בה - כיאה לכל אדם בוגר (ולא כרונולוגית) ובשונה מ"אישה-ילדה" ו"גבר-ילדון" בכל גיל, צבע וצורה.
Boss45​(שולט)
תשובה אחת אחד מתוך שלוש נדרשות, איימי.
תנסי להשתפר.
את מסוגלת.

ד"א,
איך את מגדירה את עצמך
בהתייחס לנקודה שהעלית?

איך את סבורה היה מגדיר אותך
מישהו שמכיר אותך ?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Boss45 כתב/ה:
תשובה אחת אחד מתוך שלוש נדרשות, איימי.
תנסי להשתפר.
את מסוגלת.

ד"א,
איך את מגדירה את עצמך
בהתייחס לנקודה שהעלית?

איך את סבורה היה מגדיר אותך
מישהו שמכיר אותך ?

ברשותך אענה רק על הדרך אגב... מנוסה מאוד. אני ומי שמכיר אותי, היו מגדירים אותי באותה צורה, נראה לי.
Boss45​(שולט)
ציטוט: ומי שמכיר אותי, היו מגדירים אותי באותה צורה, נראה לי

כאן את צועדת על קרקע לא בטוחה. היי זהירה.
ומכאן אולי רמז נוסף.
איך יראה אותך בעינייו האחד שיהיה השונה מכולם,
האחד שיבלוט מול עינייך ?

בהתייחס לשאלות המבוא.
לא קבלת רשות.