לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה, זהו?

Grey / Green
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004

מה, זהו?

Grey / Green • 25 בינו׳ 2004
"אז תתכופף יותר," היא רכנה אליו וחיוך זדוני מרפרפף על שפתיה.
"ככה? זהו," הוא אמר בעוד הוא קם ומשחרר מעליו את החבלים, השרשראות ורצועות הלייטקס. פיסות שעווה קרושות למחצה התעופפו סביבו. "נמאס לי. אני הולך הביתה לראות כדורגל. איפה החבאת את התחתונים שלי?"

מה גורם לכם -- לאו דווקא בדרמטיות כזו -- להגות את המקבילה האישית שלכם למילים "כוס אמק, נמאס לי"? מה גורם להשפלה המינית להיראות כמו השפלה רבתי, לכאב הענוג להפוך לסתם כאב? באיזו נקודה העניין מחמיץ? האם זו דווקא ההליכה מעבר לגבולות שאסור לחצות, או שמא אלו דברים קטנים, נסתרים, כמו עייפות או מילים שאסור להגיד לכם? או שמא אין דבר כזה, שנמאס?
דני בוי
לפני 20 שנים • 25 בינו׳ 2004

Re: מה, זהו?

דני בוי • 25 בינו׳ 2004
Grey / Green כתב/ה:
"אז תתכופף יותר," היא רכנה אליו וחיוך זדוני מרפרפף על שפתיה.
"ככה? זהו," הוא אמר בעוד הוא קם ומשחרר מעליו את החבלים, השרשראות ורצועות הלייטקס. פיסות שעווה קרושות למחצה התעופפו סביבו. "נמאס לי. אני הולך הביתה לראות כדורגל. איפה החבאת את התחתונים שלי?"

מה גורם לכם -- לאו דווקא בדרמטיות כזו -- להגות את המקבילה האישית שלכם למילים "כוס אמק, נמאס לי"? מה גורם להשפלה המינית להיראות כמו השפלה רבתי, לכאב הענוג להפוך לסתם כאב? באיזו נקודה העניין מחמיץ? האם זו דווקא ההליכה מעבר לגבולות שאסור לחצות, או שמא אלו דברים קטנים, נסתרים, כמו עייפות או מילים שאסור להגיד לכם? או שמא אין דבר כזה, שנמאס?

דברים אלו שציינת עלולים לקרות וכל הסיבות שציינת נכונות.

נמאס זה יכול להיות באותה סיטואציה של הסשן או וגם נמאס בכלל מהקשר הזה עם אותה בת זוג שולטת מסיבות שונות.
ברגע שיש חריגה מוגזמת מהגבולות, אדישות וזלזול מוחלט כלפי הנשלט ייתכן ודבר כזה יתרחש בפועל.
הרבה תלוי ברמת התקשורת , כימיה וההתחברות מכל הבחינות של הנשלט לשולטת שלו וגם רצוי שיהיה הפוך וברגע שזה לא קיים אז הריחוף בסאב ספייס הוא לא בדיוק ריחוף, הכאב הענוג הוא סתם כאב מעיק ומציק, ההשפלה המינית הופכת להשפלה מגוחכת ,מעושה ומאוסה וברגע שכל הקסם,הריגוש והייחודיות שבסשן נמוג לו אז בעצם אין מערכת יחסי שליטה אמיתיים ועדיף שיסתיימו במהרה.
העייפות היא רק סימפטום קטן לשורש בעיה עמוק יותר.
והעניין לא מוחמץ סתם ככה יום בהיר אחד, אלא הבעיה מתחילה עוד קודם.