שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרס קוד חובה - עכשיו זה חוקי :)

לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008

דרס קוד חובה - עכשיו זה חוקי :)

לא סתם עוד עבד • 15 במרץ 2008
פסק דין חדש שניתן השבוע רלוונטי לדרישת הדרס קוד שמאפיינת את המועדונים והמסיבות "שלנו", ומעוררת מדי פעם דיונים וויכוחים:

שני צעירים הגישו תביעה לפיצוי בגין עוגמת הנפש שנגרמה להם עקב מניעת כניסתם למועדון בת"א. הם התבססו בתביעתם על "חוק הסלקציה" המפורסם, וטענו שכניסתם נמנעה משום השתייכותם לעדה הבוכרית. השופט יאיר דלוגין מבית משפט השלום בת"א קיבל את גרסת בעלי המועדון, כי כניסת התובעים נמנעה מאחר שהתובעים נעלו נעלי ספורט, וסירבו להחליף את הנעליים, ולא מחמת המראה החיצוני שלהם.

לענייננו, בית המשפט קבע, כי קביעת קוד לבוש מסוים כתנאי לכניסה למועדון היא דרישה כשרה, שאינה נחשבת להפליה אסורה על פי החוק.

שבוע טוב לכולם, ואל תגזימו עם האוזני המן icon_smile.gif
נולי
לפני 16 שנים • 15 במרץ 2008
נולי • 15 במרץ 2008
ועם התליה הפומבית?
Jue​(שולטת)
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008

והאם

Jue​(שולטת) • 16 במרץ 2008
נעלי ספורט לא יתבעו עכשיו על חוק הסלקציה כנגדם?
חייבת להודות שאין ברשותי ולו נעל ספורט אחת!
אני גזענית נעליים!
מודה!
lilian

ל jue

lilian • 16 במרץ 2008
בחיאת ג'ווה למה?
למה להיות גזענית נעליים, לא יפה..
Lost_Song

סבבה ..

Lost_Song • 16 במרץ 2008
אני יודעת שזה היה בשביל הצחוק וכאלה וזה אכן משעשע..
אני מסכימה שמועדוני בדס"מ או פטיש שדורשים דרס קוד, צריכים לקבל דרס קוד חד וחלק.
זה חלק מהאוירה במסיבה, זה חלק מהמהות שלה וכו' וכו'.
נכון.
אבל ביננו, מועדון בת"א שהוא לא מועדון בדס"מי או מועדון פטיש, אלא סתם עוד מועדון ריקודים תל אביבי כמו רבים אחרים, שמונע משני חברה ש-ב-מ-ק-ר-ה משתייכים לעדה הבוכרית, להיכנס למועדון כי הם נועלים נעלי ספורט. פליז, האם יש תירוץ נלוז ומטופש מזה?
אני, בתור אחת שמשתייכת לגזע הלא אוהבים להשקיע במה שהם לובשים לשום מקום (חוץ מלמועדוני פטיש כי אני מכבדת בקשות של אחרים) , יצאתי ללא מעט מועדונים תל אביבים כשלגופי טרנינג וגופיה. והופ, הכניסו אותי. נו מילא אני לא בוכרית (לא שהשילוב שלי טוב יותר כן..) .

ולעניין הרלוונטי שלשמו התכנסנו..
אני גם ככה לא יכולה לאכול אוזני המן, כי אין לי איפה להשיג, וגם אם היה לי איפה להשיג, סביר להניח שלא הייתי אוכלת, בשביל מה אני משלמת 300 שקל לחדר כושר!??!

חג שמייח לכולם..
queen.gif
Lost_Song

צ' צ' צ'

Lost_Song • 16 במרץ 2008
BlackDragon כתב/ה:
ציטוט: בשביל מה אני משלמת 300 שקל לחדר כושר!??!

בשביל שתוכלי לאכול אוזני המן? icon_rolleyes.gif

אםםם כבר... בשביל שאני אוכל לאכול קיורטוש קאלאץ'...
http://www.kurtos.ybay.co.il/MyPage2.aspx?p=54
ובשביל זה אני מוכנה ללכת כל שעה עגולה לחדר כושר icon_twisted.gif
רק מזל
לפני 16 שנים • 17 במרץ 2008

אני חושב

רק מזל • 17 במרץ 2008
שכל אחד מנסה כבר למצוא סיבה את מי לתבוע בשביל לעשות כמה ג'ובות...

בכל אופן, זה לא לעניין שאנשים יתחילו לבוא עם טריינינג וגופיה למסיבה, גם במסיבות ויניל יש אווירה וזה מגעיל לראות אנשים שבאו עם מינימום השקעה למסיבה, זה עושה מגעיל בעיניים וזה שובר את האווירה, וזה לא שאני כזה פדנט או משהו, בכלל לא.... אבל חלק מהעניין של יציאה זה גם להיראות טוב, זה חלק מהכיף וזה חלק מהטיקסיות... אז אם לא מתאים לאנשים להסתכל במראה לפני שהם יוצאים ולנסות לעשות רושם לפחות שהם הולכים לאירוע מיוחד ולא סתם לשבת על ערק זחלוואי מסביב לשולחן פלסטיק בשישי בצהריים שלא יצאו בכלל...

מה, זה נראה סביר שתלכו למסיבה וכולם יהיו בגופיות סבא עם כתמי עמבה? אולי גם שישימו ווליום נמוך, קפה, תה, מוזיקה מגלגל"צ בלי מיקס ושבכלל ישימו כיסאות במקום רחבת ריקודים...

מעניין עם התובעים היו מתלבשים ככה גם לחתונה של אחותם המכובדת...

ועכשיו אני הולך להגיד משהו לא מתוקן פוליטית אבל נכון לפי דעתי - לבוכרים, כמו להרבה עדות שונות אחרות שיש בארץ, יש מושגים שונים על אופנה, מה יפה, מה מקובל, מה עדכני וכ'ו.
זה לא פסול, אבל זה שונה ממה שמקובל במועדונים בתל-אביב, כמו שישראלי לא יצפה שיתנו לו להיכנס לסתם בית קפה, לאור יום בחו"ל, עם חולצת סיום מסלול המסורתית שלו... זה לא בגלל שהוא ישראלי, זה פשוט בגלל שזה לא מתאים שם... בארץ אתה יכול לראות אנשים יוצאים לכל מקום עם החולצות המכוערות, מרופטות ומטופשות האלו כאילו זה היה שיא האופנה וכאילו זה בכלל סמל סטטוס וכבוד גדול... אבל בחו"ל זה נראה כמו מה שזה באמת - חולצה מכוערת וחסרת גיזרה עם כיתובים וציורים ילדותייים (שלא לדבר בכלל על מה שאני חושב על אנשים שרואים בחולצות האלו חולצות יציאה - יעני, לעיר ביום שישי - אתם קולטים?!).
באותה מידה, לא הייתם רוצים להיכנס למסיבה ולגלות פתאום שעשרה אחוז מהמשתתפים נועלים סניקרס לבנות עם ג'ינס כחול דהוי וחולצה עם דוגמאות שטי וערב בחום, זהב ובורדו מהודקת בתוך המכנס (סגנון תחילת שנות ה-90).

זהו - נראה לי שהעברתי את הנקודה, אם לא אז חבל... נדבר מחר אחה"צ, כשאתעורר....
רון רון​(נשלט)

Re: והאם

רון רון​(נשלט) • 17 במרץ 2008
Jue כתב/ה:
נעלי ספורט לא יתבעו עכשיו על חוק הסלקציה כנגדם?
חייבת להודות שאין ברשותי ולו נעל ספורט אחת!
אני גזענית נעליים!
מודה!

אני איתך
רק מגפיים
icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)

Re: צ' צ' צ'

ים_yam​(לא בעסק) • 17 במרץ 2008
Lost_Song כתב/ה:
BlackDragon כתב/ה:
ציטוט: בשביל מה אני משלמת 300 שקל לחדר כושר!??!

בשביל שתוכלי לאכול אוזני המן? icon_rolleyes.gif

אםםם כבר... בשביל שאני אוכל לאכול קיורטוש קאלאץ'...
http://www.kurtos.ybay.co.il/MyPage2.aspx?p=54
ובשביל זה אני מוכנה ללכת כל שעה עגולה לחדר כושר icon_twisted.gif

אוףףףףףףףףף איתך!
עכשיו אני בחשקים מטורפים לקיורטוש.
איזה מזל שמחר אני צריכה להגיע לת"א, אני לוקחת את אחותי למקום הזה לזלול קצת, גם ככה אני משמינה אז מה אכפת לי עוד טיפה icon_rolleyes.gif