אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכלוא אותך בעצמך.

TV_Eye​(שולט)
לפני 16 שנים • 18 במרץ 2008

לא קראתי את כל השירשור

TV_Eye​(שולט) • 18 במרץ 2008
רק מגיב לגבי השאלה. ויכול להיות שכבר כתבו את זה אז תסלחו לי אם אני חוזר כאן על דברים שאחרים כתבו.

האמת זה די פשוט וללא קושי גדול רק צריך לשים לב, ולפעול אחרי פעולות הבטיחות הרגילות למצבים כאלה.
קודם כל מה שעושים זה ממפקציה, מניילנים אותו עם ניילון נצמד (אשר לקנות בכל סופר). ככה שהוא בעצם לא יכול להרגיש כלום מבחוץ לא משב רוח שום דבר רק את הזעה שלו במקרה הטוב. הוא אפילו לא יוכל להזיז את האצבעות ולהרגיש את עצמו. בזה טיפלנו בחוש המישוש שהוא הבעייתי ביותר.

באוזניים מכניסים אטמי אוזניים ומעליהם ישנם אוזניות מיוחדות, שאפשר להשיג בחנויות אלקטרוניקה מתמחות ,שמנטרלות רעשים חיצונים, אפילו שהם לא מחוברות למקור מוזיקה או כוח אחר. לרוב משתמשים בהם לטיסות או שרוצים לשמוע מוזיקה במקומות רועשים . זה מנטרל לו לגמרי את חוש השמיעה.

חוש הראיה זה באמת פשוט כל כיסויי עיניים מטפל בזה.

חוש הטעם והריח לא ממש משחקים תפקיד כל עוד לא מעוררים אותם ככה שאם את לא מתכוונת לאכול לידו או משהו אז אין ממש צורך לנטרל אותם.
ישי33

לפעמים שקט ואי יחס זה הכאב הכי גדול

ישי33 • 18 במרץ 2008
לפעמים התעלמות ואי יחס הינם הכאב הגדול היותר
טיגריס כחולה

Re: והנה תשובה לחן מדהים

טיגריס כחולה • 18 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
הבריחה שלהם היא תכונת הישרדות בסיסית ואינסטינקטיבית – אלו שלא ברחו – .

אלו שלא ברחו , כנראה פגשו בסוג מאוד מסויים של בני אדם. אלו מסוגך. ידועים בשמם "המטומטמים". כאלו שלא עונים להם על הודעה אדומה באיזשהו אתר , והם לוקחים את זה כל כך קשה עד כי נדמה שהם צעד וחצי לפני התאבדות.
ואני אומרת, למה לסבול? קרא לי , בכיף אני עוזרת לך לחצות את אותו צעד וחצי.

וקבל טיפ, בשביל לנתח מערכת יחסים , כל מערכת יחסים (ובפרט מערכת כל כך מורכבת ומיוחדת), אתה אמור לחוות את זה , ולא , לא ע"י צפיה בנשיונל ג'יאוגרפיק. עלוב.
טיגריס כחולה
Sigurd כתב/ה:
בסשן כזה שהנשלט חסר אונים עם שנורקל מתחת למים, צריך לדעתי לחבר אותו למוניטור ואם אין דופק יותר מכמה שניות ישר נשלח sms אוטומטית לשולטת.

מצופה גם משולטת אחראית שלא תתרחק יותר מדי מהבית.

מצופה משולטת אחראית במיוחד שתישאר גם בסמוך כדי לוודא שלא נכנס שום זבוב , לשנורקל.

הממ...
אתה מתחיל למצוא חן בעיניי , ספייסי שכמוך icon_cool.gif
טיגריס כחולה
תודה לך טי וי, ולכל השאר.
מתחיל להיבנות חתיכת סשן רציני..
Mooooon

לחתולה שידועת לכתוב הודעות

Mooooon • 18 במרץ 2008
טיגריס כחולה כתב/ה:
בשביל לנתח מערכת יחסים , כל מערכת יחסים (ובפרט מערכת כל כך מורכבת ומיוחדת), אתה אמור לחוות את זה , ולא , לא ע"י צפיה בנשיונל ג'יאוגרפיק.

כמה מורכבת יכולה להיות מערכת יחסים בין שני חתולים ?
תקופת הייחום, שלב חיזור עם זנב למעלה, נהמה של הזכר. מה עוד ?
פספסתי מה שהוא ?
טיגריס כחולה
כמה שיעורים בלשון ותחביר כנראה..
Mooooon

אגלה לך מה שהוא

Mooooon • 18 במרץ 2008
אני בכוונה לא בודק שגיאות כתיב.
זאת טרחה גדולה מדי ביחס להשקעה המוצדקת להודעות מסוג זה.
ראי בזה סוג של זלזול.
טיגריס כחולה
אני בהחלט רואה בזה סוג של זילזול.
מה שלא ברור לי זה למה לך לזלזל בעצמך , כשאני עושה את זה כל כך טוב בשביל שנינו?

עכשיו , יש כאן שירשור שמתפתח ממש יפה, אנשים נותנים כאן רעיונות נהדרים. אני מבינה את הצורך העז שלך בהשפלה פומבית , אבל סיימתי לשחק איתך.
אם בא לך על עוד כמה הנחתות אגו בפרטי , לך תתחנן בפני זה שידוע כ"היודע איך", אם הוא יאשר - למה לא? בכיף.