לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

no limit !!!!

slingshot
לפני 16 שנים • 16 במרץ 2008

לגברת בורדו בי החביבה:

slingshot • 16 במרץ 2008
קודם כל אין לי מושג מי את וכבר זה נראה לי קצת חשוד וקצת "שתול" אבל: אם יש לך בעיה עם קאופמן את מוזמנת לגשת אליו כי הוא פשוט אחלה בנאדמת ,כמו שראית טל אורלב חזר מגרמניה ואני הבנתי ממנו שהוא חוזר מה שאומר שכנראה ששלומי שלנו יעזוב לשדות זרים(או לשדי זרות) כי הוא בסך הכל החליף אותו.
אני כבר מתגעגע כי לא הייתה לסצנה תקליטן ברמה כזו(לדעתי) ,אני אישית מאוד נהנתי מקאופמן ואני מקווה שעניינים ייסתדרו רק חבל שהביקורת שלך לא עניינית ולא תורמת לשום דבר.חבל בורדו.
BlackDragon​(מתחלף){תפוס}

Re: לגברת בורדו בי החביבה:

slingshot כתב/ה:
קודם כל אין לי מושג מי את וכבר זה נראה לי קצת חשוד וקצת "שתול" אבל: אם יש לך בעיה עם קאופמן את מוזמנת לגשת אליו כי הוא פשוט אחלה בנאדמת ,כמו שראית טל אורלב חזר מגרמניה ואני הבנתי ממנו שהוא חוזר מה שאומר שכנראה ששלומי שלנו יעזוב לשדות זרים(או לשדי זרות) כי הוא בסך הכל החליף אותו.
אני כבר מתגעגע כי לא הייתה לסצנה תקליטן ברמה כזו(לדעתי) ,אני אישית מאוד נהנתי מקאופמן ואני מקווה שעניינים ייסתדרו רק חבל שהביקורת שלך לא עניינית ולא תורמת לשום דבר.חבל בורדו.

אני מאד אוהב את המוזיקה של קאופמן. אני גם מאד מעריך אותו, גם בתור בן אדם וגם בתור די.ג'י.
אבל אתה חייב להפסיק להיות כל כך רגיש לגבי ביקורת..
כל אחד והעדפות שלו.
הבן אדם מספיק טוב וכישרוני מכדי שתקפוץ להגן עליו בכל פעם שמישהו מעיר הערה.
slingshot

אמממ...

slingshot • 16 במרץ 2008
צודקת,כנראה שקצת נסחפתי
מתנצל בורדו
XXXXXXX​(לא בעסק){כונפה מהכל}

Re: אמממ...

slingshot כתב/ה:
צודקת,כנראה שקצת נסחפתי
מתנצל בורדו

אנחנו מבלים קבועים ב NL ומשתדלים לא להתבלט יתר על המידה.

מי שצריך להכיר אותנו מכיר ! אנחנו מאוד אוהבים את האווירה ואת רוני, אורלי ריפר ועוד כמה מהמבלים הקבועים, אך זכותנו להביע דעה. ומי שלא מתאים לו לקבל ביקורת שלא יעבוד עם קהל. ההערה הייתה בונה ולא מתלהמת.

לגבי מי זאת בורדו....מבלי להעליב אף אחת. תחפש את האישה הכי יפה וסקסית שיושבת על הבר עד 3:15 (זאת השעה ששלומי עובר למוזיקה שאנחנו אוהבים) ואז קמה לרקוד.

בכל מקרה אנחנו נמשיך להגיע ל NLולא בגלל שלומי אלה בגלל האנשים שמגיעים ועושים את ה NL למה שהוא.

לסיכום. אני מבין שכחבר קמת להגן על כבודו של חברך וזה דבר יפה. אבל תאמין לי שאם היינו רוצים לקטול, אני הוא זה שהיה כותב ולא בורדו.

אני מאמין, כשבורדו תקרא את ההתנצלות היא תקבל אותה (היא מהסולחים, להבדיל ממני).
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 19 במרץ 2008

אוף!!

בלוסום​(לא בעסק) • 19 במרץ 2008
פספסתי את מסיבת פורים בN.L?? לאאא..... נו, למה אתם לא מפרסמים כלום...אני גרה רחוק בחיפה, לא יודעת מה קורה ומתי...בבקשה תעדכנו בזמן... icon_rolleyes.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 19 במרץ 2008
לא פיספסת בכלל!
זה בשישי הקרוב בלילה וכן פירסמו, אפילו בפורום הזה...
בקיצור - תתארגני על תחפושת, בדרך תעברי אצל האופטיקאי ותבואי!
The Shine​(שולט)

למה לא באתיייייייייייייייייייייייייייייי

The Shine​(שולט) • 19 במרץ 2008
טוב נו בפורים אני בא בטוחחחחחחחחח
יום שישי יום שישי אוחחחחחחח תבוא כבר
הממממממממ ולכולם תבואו להגיד שלום אני חדש כאן
קצת מתבייש לבוא לשאול מי זה
למרות שאחרי 2 וודקה רדבול אני כן אשאל חחחחחחחח
תחסכו ממני פאדיחות
המממממממממ ובקשר להתחפשות.

אני היום בן 27 קרוב ל-28 ומאז כתה ח2 שנהרגו 3 חברות שלי בפיגוע בדיזינגוף סנטר בתל אביב
בפורים. אני לא התחפשתי. לא כי הכנסתי את עצמי לאבל. כי פשוט לא הייתי מסוגל
ופה בלימיט הכרתי מישהי מדהימה שגרמה לי להתחפש. ואפילו קנתה לי את התחפושת...

עדן את מדהימה את צבעת לי את החיים בצבעי הקשת. ועשית אותם יותר קלים
אמן ירבו כמוך
מטורף עליך : אמיר
lycraman5
לפני 16 שנים • 24 במאי 2008

פורים בחליפת לייקרה

lycraman5 • 24 במאי 2008
lallla כתב/ה:
Fun and games. Just the way I like it.! Thanks a lot for a lovely party to the staff of No Limit! Now I'm getting ready for Purim! Got to be good

יופי של תמונה
לא קיבלתי שום תמונה מפורים מהנו לימיט אשמח אם תשלחי אלי.
lycraman5@yahoo.com
שבוע טוב