שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא תישאי שם אדונך לשווא

האסטרונום
לפני 16 שנים • 19 במרץ 2008
האסטרונום • 19 במרץ 2008
השרשור הגיע לאן שהגיע כאשר זעקה אילמת סיפרה על "הדוציליות הנפלאה" שיש בינה ובין אדונה, "האדון שי", והוסיפה שאין להם מילת ביטחון אלא "למידת שפת הגוף, המימיקה שלה". icon_eek.gif

מכאן תהו כולם מהי אותה "דוציליות", שהופיעה בהפתעה, ואם יש סיביוזה הדדית בין האדון ושיפחתו עד שהם מדברים בשפה דומה.

לאדון שי אמליץ שיתן לשפחתו לענות בעצמה, כאשר פונים אליה ולא לענות במקומה, למרות הדוציליות הנפלאה ביניהם.

האינטגריטי, ש"בכוח המוח" הזכירה, מחייב.icon_lol.gif

לנושא:
קביעת מילת הביטחון תלויה במערכת היחסים ובסשן המתוכנן.
הקריאה בשם האמיתי תוציא מיד את רוב האנשים ממשחק תפקידים. אני לא קובע את השם כמילת בטחון, אבל בזמן משחק תפקידים הוא מוציא מיד מהמשחק. הוא מילת הביטחון שמחזירה למציאות תוך שניות. יותר מ"אדום".
הסשן שאת מתארת אינו משחק תפקידים ומילת הביטחון היא אמצעי שליטה כי את נוהגת לקרוא בשמו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי מרץ 19, 2008 9:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 19 במרץ 2008
Grey / Green כתב/ה:
שי, שתדע שאני מת עליך. לא כל יום מוכן אדם לקום ולעשות מעצמו בדיחה רק למען השעשוע של אחרים. אבל אני חושב שאנחנו צריכים לעבוד על הנושא הזה של קיפינג יור קול. שתבין, אם אתה מתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו, יוצא מזה שאתה נראה כמו מישהו שמתאמץ נורא נורא הרבה להכניס לזאלו. עקוץ בקטנה, שלח בעיטות יחידות ומדוייקות. תצא ככה יותר גבר. אם אתה רוצה ללמוד איך עושים את זה, תקרא את זאלו.

מה שהאדון שלי אמר.
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 19 במרץ 2008
זאלופון כתב/ה:
מה אתה דוחף את עצמך לכל עניין? אני מדבר עם בת זוגך, לא איתך. אני מבקש ממך לבצע הפרדה (לא מסובך) ולא להפריע לשיחה שלי ושלה icon_cool.gif

באמת לא הבנת בעצמך למה היה רלוונטי לצטט את דבריך מהשרשור ההוא? אני מתקשה להאמין. אם הבנת, כפי שכל קורא אחר הבין, הרי שמיותר לענות לך ברצינות. אם לא הבנת, גם מיותר לענות, כי הרי שוב לא תבין. לכן אניח לשרשור הזה להמשיך במהלכו התקין ולא אתייחס לנסיונות העלובים שלך "להחזיר לי". למעט שתי נקודות קטנות:

1. שמידט חשפה בדיוק מי היא. היא לא "כינוי רפאים", אלא פשוט מישהי שהיתה כאן פעם בכינוי אחר. משעשע שאתה ממשיך לרמוז שהיא ואיימי הן אותה ישות למרות דבריה של זוגתך להם הגבתי ומשמעותם לגביך. נשמע שיש לכם על מה לדבר.

2. אתה אמנם כותב ארוך, וגם קיחוט כותב ארוך, אבל... יש כמה הבדלים (סוכריה למי שיגלה מה הם). לא, אני מוסיף להחזיק בדעתי שהניק הכפול היחיד של קיחוט הוא "אוכל חרה נזלת שפיך" icon_smile.gif

נ.ב.
פרלין, אני בהחלט מקווה שהיא אמיתית. זה יהיה הרבה יותר מצחיק.

אדון ( ? ) זאלופון .

לו היית אדם בעל ערכים , או לפחות הערכה עצמית מנימליסטית , היית מוצא דרך לרדת בכבוד מהעץ הרם עליו טיפסת , ומודה בטעותך הפאתטית .
אולם, כהרגלך , בחרת להגיב באופן אינפנטילי ( וואטס ניו ? ) .
Get a hold of yourself , הינך אמור להיות אדון ( ? ) [ של שולטת ? - בלתי נתפס אצלי ] , במקום לחפש לכם נשלטת , מצא זמן בחייך המשעממים - נתק זמנית את צינור החמצן של - פורום הכלוב , ומצא שרינק טוב שיפתור לך את בעיית ה Capgras syndrom , הפרניות והעדר הסלף קונפידנס.

יצאת קטן.

ובכל מה שנוגע לאדון שלי , אני מייעצת לך לשנן את המשפט :

" לעולם אל תלעג לדרקונים חיים " .
נוריתE
נוריתE • 19 במרץ 2008
אתם מסבכים מעל ומעבר
שם אמיתי של אדון או של מלכה הם לא "קדוש קדוש קדוש"
ואין שום סיבה שאם הוא הסכים ואמר לה להשתמש בו במילת ביטחון
יחשב הדבר לאיזה משהו לא מקובל על סף "חילול קודש"
מה גם שאני מניחה שבפרי טיים הוא מתיר לה לקרא לו בשמו הפרטי
(או שלא?)
טמונה במסגרת
טמונה במסגרת • 19 במרץ 2008
קביעת מילת הביטחון תלויה במערכת היחסים ובסשן המתוכנן.
הקריאה בשם האמיתי תוציא מיד את רוב האנשים ממשחק תפקידים. אני לא קובע את השם כמילת בטחון, אבל בזמן משחק תפקידים הוא מוציא מיד מהמשחק. הוא מילת הביטחון שמחזירה למציאות תוך שניות. יותר מ"אדום".
הסשן שאת מתארת אינו משחק תפקידים ומילת הביטחון היא אמצעי שליטה כי את נוהגת לקרוא בשמו.

הרשה לי לצטט רק את הנושא icon_smile.gif)

אנחנו מתחלפים. ביננו.
לכן אני תופשת את כל מערכת הסשנים, במובחן ממערכת היחסים שהיא אהבה נטו, כמשחק תפקידים.
אבל זאת נקודה מעניינת.
(יהיה לנו עוד נושא לשיחת הלילה, אדוני icon_rolleyes.gif )

וברור שמילת הבטחון היא אמצעי שליטה.
על זה בדיוק היתה העבודה שהביאה את השרשור לאויר העולם.
אני פחדתי להשתמש במילת הבטחון ולכן לא יכולנו להכנס לסשן, כי היא לא היתה זמינה לי.

כך הכל התחיל icon_smile.gif
טמונה במסגרת

בטרקפ

את לגמרי צודקת.
ותודה.

ולא, הוא לא מרשה לקרוא לו בשמו
ב"פרי טיים"
אבל אז,
מי שואל אותו ?
icon_twisted.gif
האסטרונום
האסטרונום • 19 במרץ 2008
לפעמים משחקי תפקידים יכולים להיות מהנים מאוד.
לפי הסיפור שלך הוא מנסה לקבוע ריחוק ביניכם וליצור מסגרת מובחנת של תפקידים בזמן שהוא התחלף ל"אדון".

במערכת של מתחלפים אני חושב שטקסיות מועילה לקביעת המסגרת. במערכת בנויה, כאשר ברור מי השולט, יש פחות צורך בטקסיות.

במשחק תפקידים אנחנו חוזרים לטקסיות. אני לא קובע שם כמילת ביטחון אבל הוא קיים. הוא יותר חזק ממילת הביטחון. הוא מפסיק מיידית את משחק התפקידים. היא לא השתמשה מעולם במילת הביטחון אבל היא השתמשה בשם שלי כשרצתה לחזור למציאות ולהמשיך בלי משחק תפקידים.

נסי ותראי אם הטקסיות מוסיפה ליחסים או גורעת מהם. אני חושב שהיא מוסיפה. כשתתחלפו בקשי ממנו לא לקרוא לך בשמך.
טמונה במסגרת

אני תופסת את ענין השם קצת אחרת

והוא יכול בצידי לקרוא לי קציצה מפגרת כשאני עם השוט ביד.
זה רק יהיה מענין יותר (בלי אייקון, אני רצינית, גררררר)

אבל המילה שלו לא פחות מתוחכמת, האמן לי....

פשוט, כל אחד מאיתנו מתמודד עם הקירות שלו, זה הכל.

היום, אחרי הסשן אתמול, אני מבינה לגמרי למה הוא קבע את המילה הזו
ולמה התעוררה בי אתמול הרגשת הפחד
והאהבה.

ובענין הטקסיות - אני חושבת שזה מאד נכון.
גם בנקודה הזו יש חומר למחשבה.

תודה.
נוריתE
נוריתE • 19 במרץ 2008
אסור לפחד מהם בשום מצב
כי כשפוחדים לא סומכים
צריך לכבד.(או יראת כבוד)
אבל לא לפחד
וזה בכלל
לכל מי שחוששת מהאדון שלה
ולווא דווקא את טמונה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 במרץ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
מה אתה דוחף את עצמך לכל עניין? אני מדבר עם בת זוגך, לא איתך. אני מבקש ממך לבצע הפרדה (לא מסובך) ולא להפריע לשיחה שלי ושלה icon_cool.gif

באמת לא הבנת בעצמך למה היה רלוונטי לצטט את דבריך מהשרשור ההוא? אני מתקשה להאמין. אם הבנת, כפי שכל קורא אחר הבין, הרי שמיותר לענות לך ברצינות. אם לא הבנת, גם מיותר לענות, כי הרי שוב לא תבין. לכן אניח לשרשור הזה להמשיך במהלכו התקין ולא אתייחס לנסיונות העלובים שלך "להחזיר לי". למעט שתי נקודות קטנות:

1. שמידט חשפה בדיוק מי היא. היא לא "כינוי רפאים", אלא פשוט מישהי שהיתה כאן פעם בכינוי אחר. משעשע שאתה ממשיך לרמוז שהיא ואיימי הן אותה ישות למרות דבריה של זוגתך להם הגבתי ומשמעותם לגביך. נשמע שיש לכם על מה לדבר.

2. אתה אמנם כותב ארוך, וגם קיחוט כותב ארוך, אבל... יש כמה הבדלים (סוכריה למי שיגלה מה הם). לא, אני מוסיף להחזיק בדעתי שהניק הכפול היחיד של קיחוט הוא "אוכל חרה נזלת שפיך" icon_smile.gif

נ.ב.
פרלין, אני בהחלט מקווה שהיא אמיתית. זה יהיה הרבה יותר מצחיק.

אדון ( ? ) זאלופון .

לו היית אדם בעל ערכים , או לפחות הערכה עצמית מנימליסטית , היית מוצא דרך לרדת בכבוד מהעץ הרם עליו טיפסת , ומודה בטעותך הפאתטית .
אולם, כהרגלך , בחרת להגיב באופן אינפנטילי ( וואטס ניו ? ) .
Get a hold of yourself , הינך אמור להיות אדון ( ? ) [ של שולטת ? - בלתי נתפס אצלי ] , במקום לחפש לכם נשלטת , מצא זמן בחייך המשעממים - נתק זמנית את צינור החמצן של - פורום הכלוב , ומצא שרינק טוב שיפתור לך את בעיית ה Capgras syndrom , הפרניות והעדר הסלף קונפידנס.

יצאת קטן.

ובכל מה שנוגע לאדון שלי , אני מייעצת לך לשנן את המשפט :

" לעולם אל תלעג לדרקונים חיים " .

זעקה, הרשי לי להריע לך! תהיי מי שתהיי, את עושה את השרשור הזה להרבה יותר מענג. העיבואנגלית שלך צריכה להילמד בחוגי ספרות. או סוציולוגיה. אולי אפילו פסיכולוגיה.

רייט און סיסטר!