סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו נחמד על מזל האריה לפי הטארות

סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004

משהו נחמד על מזל האריה לפי הטארות

סאב-לימינל • 18 בינו׳ 2004
והנה משהו נחמד שמצאתי על מזל אריה.

"פתח לי אריה"

"מלכת המטות",קלף הטארות המייצג את בני מזל אריה,מבשר על הישגים והצלחות,בעיקר בענייני קריירה וכספים."

"שם קלף הטארות המייצג את מזל אריה הוא "מלכת המטות" (מלכה תלתן בקלפי משחק).
כאשר פותחים קלפים לבן המזל הזה נהוג להניח את הקלף במרכז השולחן ולפתוח את הקלפים האחרים סביבו.כשפותחים קלפים לבני מזלות אחרים הופעת הקלף הזה היא סימן חיובי,שכן הוא מבשר על מצבים מוצלחים ועל הישגים בכל תחום שהוא-נצחונות בצד היכולת ליהנות מהם.

תיאור הקלף:מלכה גאה יושבת על כס מלכות,המגולף ומעוטר באריות,ולפניה ניצב חתול שחור.הקלף משדר ביטחון,גאווה,סמכות ואצילות.תנוחתה הגאה של המלכה,יחד עם סמלי האריות,באה להדגיש את אופיו המלכותי של הקלף.פרח החמנית קשור בשמש (חמה-חמנית),שהיא כוכבו של מזל אריה,והוא מדגיש את העובדה שהמלכה שואבת את עוצמתה מתוך הכוח הבורא,המעניק חיים.

המבנים הצהובים שברקע חרוטים בצורת פירמידות,וגם החתול השחור הוא סמל שהיה קדוש בעיני המצרים הקדמונים.כך מועבר המסר כי השלטון שבידי המלכה הוא עתיק יומין,והוא מוחזק בזכות ולא בחסד.

התכונות המיוחסות למזל אריה:אצילות,הצלחה,סמכותיות,גאווה,אהבת בילויים ושעשועים,עוצמה,הוד והדר.

בתחום הרומנטי:פתחו לכם את הקלף הזה?שימו לב,הוא מתאר רומן מרשים ומדגיש את אופיו הבלייני,את אווירת השעשועים ואת השמחה הכרוכה בו,אך לא בהכרח את המסגרת.ומכאן שקלף זה כשלעצמו אינו מבשר על נישואים,לעתים רומז הקלף על בן זוג במזל אריה או בעל אופי של אריה.

בתחום הקריירה:הקלף מתאר קריירה מרשימה והישגית,ומדגיש שהשואל בקלפים ניצב (או יוצב בעתיד)בעמדת סמכות.יש בקלף הבטחה לקידות ולנצחונות.לעתים רומז הקלף על קריירה המתנהלת לאור הזרקורים או על קריירה פוליטית.

בתחום הכספי:קלף מצוין לענייני כספים,שרומז על רווחים גדולים הנובעים משיקול דעת נבון.

בתחום הבריאות:מזל אריה קשור בלב,בגב ובעמוד השדרה.זו פרישת קלפים בעייתית,העלולה לרמוז על ליקויים באיברים אלה".
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 18 בינו׳ 2004
ותראו איך המזל שלי נראה בטארוט...
[img]http://www.learntarot.com/bigjpgs/maj15.jpg[/img]

משום מה נראה שרוב אתרי הטארוט לא כל כך אוהבים אותו
layla{יוסי- נץ}
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004
layla{יוסי- נץ} • 26 בינו׳ 2004
icon_lol.gif
מעניין...
הלב שלי שבור