שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה לא מטופחת

מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 29 במרץ 2008
מקבי​(מתחלף) • 29 במרץ 2008
ציטוט: שוביניסט.

מעולם לא טענתי אחרת. icon_smile.gif
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 29 במרץ 2008
חבר'ה למה החלטתם שהיא טרול ?
היא לא טרול היא FUCKING FOR REAL
בטי בום​(שולטת)

יש פה כמה אנשים שחיים בסרט

בטי בום​(שולטת) • 29 במרץ 2008
תפנימו - בדס"מ הוא פנטזיה שאמורה לספק את שני הצדדים
סאבים שמוכנים לשרת כל אחת או רק בגלל שהיא אישה מעולם לא ענינו אותי , הפנטזיה שלי הוא ההתמסרות אלי ורק מבחירה ולכן גם אני צריכה למשוך את האיש שמולי .
כמו שלא הייתי רוצה להתקרב לגבר מזיע מטונף עם ריח רע מהפה גם אני אשקיע בעצמי לכבודו ואין הדבר מפחית ממעמדי , נהפוך הוא .
הרי בסופו של יום למרות הפוזה עומד מולי אדם ששווה לי ובחר לתת לי את הכח , מה שעושה אותו למיוחד בעיני וראוי להשקעה .

קאפיש ?
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 29 במרץ 2008
ואפילו אם נסיט רגע את הנושא מבדס"מ להתנהלות של מלכות ועבדים בימים שהיו כאלה בכל ארץ, העבדים והשפחות היו אלו שעזרו למלכה לשמור על הרגלי הטיפוח.
מי לא שמע על אמבטיות החלב החמים שמילאו העבדים עבור קליאופטרה?

אני לא חושבת שבימי קדם מישהו שאינו נקי ומטופח היה נכנס לשטח הארמון בכלל, כל האווירה היתה של פאר והדר, ואם אנחנו רוצים לשמור על "חוקי המשחק" גם בבדס"מ, אז ברור ששני הצדדים צריכים להיות נקיים ומטופחים, ואם כבר רוצים ללכת עד הסוף - שהעבדים יעזרו למלכה בטקסי הטיפוח: ימלאו לה אמבטיות קצף, יקרצפו את גופה בסבוני פילינג ויעסו את גופה בשמנים ריחניים לאחר הרחצה...

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
אומרים שדווקא בימי קדם, היה הרבה יותר קשה לשמור על הגיינה וטיפוח מהיום. ללא מים זורמים (וגם אלו מהבאר או הנהר לא היו כאלו נקיים), ללא תערים או מכונות גילוח, ללא חשמל, ללא קרמים מוצלחים כמו היום. בגדול, רוב האנשים היו פשוט יותר מלוכלכים ופחות מטופחים ממה שהם היום. וזה עוד לפני שמדברים על מנהג בני האצולה לפטם ולהאביס את עצמם עד בחילה.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 29 במרץ 2008
נווווו איימי, די להיות קטנונית ולקלקל לנו את הפנטזיה על עבד שיחמם לנו חלב וימלא אמבט עם עלי כותרת של ורדים ריחניים, יעסה את גופנו הענוג בסבון פילינג ויקנח במסאז' בשמנים ריחניים!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 במרץ 2008
אז השמנה היה סמל סטטוס .
העניים היו רעבים , רזים וכההים כי עבדו בשמש .העשירים היו שמנים ולבנים כי היה להם כסף והיה מי שעבד בשמש בשבילם .
מושגי היופי - הם עניין של אופנה .
נכון שאז היה יותר קשה לשמור על הגיינה אבל ההגינה של אז התאימה למה שהיה הסטנדארט .
ועדיין למי שהיה את היכולת מרח את עצמו במור וקינמון icon_smile.gif
סטיית תקן
סטיית תקן • 29 במרץ 2008
אז היא לא רוצה לטפח את עצמה, שלא תטפח.
העבד רוצה מלכה לא מטופחת זכותו המלאה.
אף אחד לא יכול להכריח מלכה לטפח את עצמה אם היא רוצה לגדל שערות בכל הגוף שיבושם לה.
רוצה ללכת כל יום למכון יופי לבריאות שיהיה לה.
בסופו של דבר לכל אחד יש את הרצונות שלו
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 29 במרץ 2008
שחר אתה "בצלם" בדסמי
סטיית תקן
סטיית תקן • 29 במרץ 2008
בלאד אני מתחיל להתאהב בך