בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

bdsm נשמע קצת שובינסטי

ראובן
לפני 16 שנים • 31 במרץ 2008

מכניקה של זרימת הכוח

ראובן • 31 במרץ 2008
Wrong יקרה,

עמדת יפה על הפרדוכס ביחסי שליטה: לרוב, הינם מתנהלים סביב הרצונות של הנשלט/ת (כן, הדבר מתרחש גם במקרים של שליטה גברית). הראשון שעמד על כך היה... פרויד. הוא כתב על כך במאמרו 'הבעיה הכלכלית של המזוכיזם' (תוכלי למצוא מאמר זה בספר 'עבד, התענגות, אדון', הוצאת 'רסלינג').

ישנם דרכים רבות להתמודדות עם הפרדוכס הזה: ראשית, ניתן להיכנע לו (כפי שרוב הגבירות והאדונים עושים). שנית, ניתן להחליף צד - כלומר, אם אישיותך מאפשרת לך, פשוט היי לנשלטת. שלישית, ניתן להילחם בו (כלומר לאלף את הנשלט/ת לתודעת שירות, ובו זמנית לאלף את עצמך 'לא לעבוד אצל הנשלט שלך').

לי, אישית, אין כל בעיה 'לשרת' את הנשלטת (והרי שליטה הינה הענקה - אנחנו קושרים, מתירים, מענגים, מכאיבים, אוסרים, מתירים ובסוף גם מנחמים, לא כן?) - אבל אני עומד על כך שנשלטת שלי תהיה טובה אלי, צייתנית ומנומסת ללא עוררין.

לך, כשולטת, ישנה בעיה נוספת - הרי עמדת על כך ששליטה היא רק ביטוי אלטרנטיבי למיינסטרים, וצדקת בכך. המיינסטרים עוסק בפאלוס הגברי ובביטויי הערצה כלפיו. גם מלכות שבועלות את עבדיהן עם סטראפ-און בעצם ממשיכות את המגמה. אגב, האם שמת לב שגם 'מלכות' וגם 'שפחות' הולכות בנעלי עקב? אלו גם אלו משרתות את הפטישים הגבריים, כל אחת על פי דרכה.

אין הרבה גבירות אמיתיות. על מנת להיות גבירה אמיתית, יהיה עליך לנסח דרך אישית לשליטה נשית, דרך שאינה מושתתת על הקודים החברתיים, שהרי אם תצייתי לקודים החברתיים (בין אם הם וניליים או בדס''מיים) עדיין תהיי בחזקת משרתת של המין הגברי (ואם כבר משרתת, אז היי לנשלטת ותיהני מיתרונות המעמד).

בהצלחה,
ראובן
סוגד לכף רגלך​(נשלט)

אותי נורא מצחיק

הקטע הזה שהמלכה צריכה להשתמש במוטיבים גבריים כדי להוכיח את עליונתה. אין לי כל ספק שזו כניעה מוחלטת של המלכות לקודים החברתיים קיימים. הדוגמא הבולטת לכך היא השימוש באיבר מין גברי מלאכותי כדי לבעול את העבד icon_smile.gif) אותי זה נורא משעשע ואפילו סותר את כל מהות השליטה הנשית. שכן , מדוע המלכה צריכה להשתמש באיבר גברי כדי להוכיח עליונות?? רק בגלל שאין לה כזה???? בעצם השימוש באיבר גברי על ידי נשים דומיננטיות מראה שגם הן עצמן לא הפנימו שהשלטון בידיהן. אילו היו באמת בעלות אוריינטציה שליטה נשית , לא היו נזקקות לאיבר הגברי כדי להוכיח עליונות.
wrong naughty girl​(לא בעסק)
ראובן אהבתי את מה שכתבת
אני דוקא שולטת טבעי וולא מצליחה להשתחרר מזה
גם בחיים הרגילים וגם במיטה אני תמיד שולטת לפעמים בעל כורחי כי לפעמים נחמד שמישהו אחר נוהג בשבילך.
את עולם הbdsm אני מנסה להכיר ולהבין אם אני שיכת אליו ולכן אני מאוד מעריכה את התשובה שלך
טיגריס כחולה

Re: אותי נורא מצחיק

טיגריס כחולה • 31 במרץ 2008
סוגד לכף רגלך כתב/ה:
הקטע הזה שהמלכה צריכה להשתמש במוטיבים גבריים כדי להוכיח את עליונתה. אין לי כל ספק שזו כניעה מוחלטת של המלכות לקודים החברתיים קיימים. הדוגמא הבולטת לכך היא השימוש באיבר מין גברי מלאכותי כדי לבעול את העבד icon_smile.gif) אותי זה נורא משעשע ואפילו סותר את כל מהות השליטה הנשית. שכן , מדוע המלכה צריכה להשתמש באיבר גברי כדי להוכיח עליונות?? רק בגלל שאין לה כזה???? בעצם השימוש באיבר גברי על ידי נשים דומיננטיות מראה שגם הן עצמן לא הפנימו שהשלטון בידיהן. אילו היו באמת בעלות אוריינטציה שליטה נשית , לא היו נזקקות לאיבר הגברי כדי להוכיח עליונות.

לא הבנתי למה אתה חושב שכאשר דומית משתמשת בסטראפ-און , היא עושה זו על מנת להוכיח עליונות .

אולי היא עושה זאת , כי המראה של גבר על ארבע , נבעל ונחדר כמו כוסית קטנה ובכיינית, כששיערות ראשו בידה , והיא חודרת אליו בפראות שמכאיבה לו - מגרה אותה?
סוגד לכף רגלך​(נשלט)

טיגריס , אנסה להסביר את עצמי.

כל השימוש של המלכות בסטרפ און זה חיקוי של ההשפלה הגברית באמצעות איבר המין הגברי, איבר שלא קיים למלכות. מדובר בעצם בחיקוי של השפלה גברית אופיינית. שימי לב, את עצמך משווה את הנחדר "לכוסית קטנה" כלומר לאשה, כלומר ליצור שצריך להיות מושפל.

אין כל יצירתיות בהשפלה הנשית במקרה הזה , אלא חיקוי של אקט החדירה, שהוא אקט גברי במהותו.

בעצם, אם ארשה לעצמי להיות קצת יותר בוטה (ברשותך), את בעצם אומרת שהפיכת הגבר לסוג של אשה (או "לכוסית קטנה" כלשונך) , אמורה להשפיל אותו. לדעתי זה אוקסימרון לעצם המהות של השליטה הנשית. האם האשה היא במהותה יצור שפל שהפיכת הגבר לאשה, אמורה להוות סוג של השפלה? תמהני.

מלכה אמיתית, כך לפחות להשקפתי, לא צריכה להדמות לגבר כדי להשפיל גבר. לא חסרות שיטות נשיות יצירתיות להשפיל גבר.

מקוה שהובנתי.
טיגריס כחולה

טיגריס כחולה • 31 במרץ 2008
בהחלט הובנת, לא ממש בטוחה שהבנת את כוונתי.
תראה , נשים נוטות לבכות מהר יותר, נשים נוטות להיות רגשניות יותר - זו עובדה. אקט חדירה בצורה משפילה מגיעה לנפש בצורה החזקה והמהירה ביותר. לכן, ההשוואה לבכיינות, זה בדיוק המצב שאליו הגבר מגיע. אגב, אני גם לא ממש מסכימה איתך שזהו אקט שהוכתר כבלעדי לגברים בעניין ההשפלה. לכם יש את ה"כלים" , לנו יש את היצירתיות icon_cool.gif
מה שחשוב שתבין, זה שאני לא "מנמיכה את הנשיות" באקט , אלא מרסקת את הגבריות שלו. הביטוי "כוסית קטנה ובכיינית" , רק נועד להדגיש איך הוא נראה בעיני כשהוא מיבב כך תוך כדי.
עוד דבר , לטעמי, הביטוי "כוסית קטנה ובכיינית" , מעליב אישה בדיוק כמו שזה מעליב גבר. הביטוי הזה לא בא כפירוש שני למלה "אשה" , אלא למצב מביך מסויים.(=בכיינות ויבבנות)

נ.ב - חייבת לציין , שאני מאוד אוהבת את דרך ההתבטאות שלך.
ממש גרוע​(אחר)

Re: bdsm נשמע קצת שובינסטי

ממש גרוע​(אחר) • 31 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:
אם הבנתי נכון אז נשלטת שם להנאת השולט הוא עושה בא מה שהוא רוצה ומתרכז בהנאה שלו ההנאה של היא כבדרך אגב מבחינתו.
ומלכות מרצות את הגחמות של העבדים וכל הזמן עושות להם דברים.
יש לי חברה מלכה שפוגשת אנשים לסשנים אבל כבר ממזמן אף אחד לא טרח לגרום לה לגמור.
אז בעצם מתי התור של הנשים להיות המרכז בעולם הזה?

דומית אמיתית תכריח את הסאב להביא אותה לגמירה ע"י החפצתו (הפיכתו לחפץ).
בד"כ היא תתן פקודות משפילות ובוטות אף תוך כדי שהוא יורד לה או תוך כדי כל שירות אחר שהיא רוצה שיביא אותה לסיפוק.
זהו למעשה דומית וסאב.
סאב אמיתי אמור להנות דווקא כשהדומית חושבת על סיפוקה ומכריחה אותו להביאה לסיפוק.

או שהחברה שלך לא יודעת מה זה דומית,
או שהיא לא היתה עם סאב אמיתי,
או שהיא לא היתה הגיינית,
או שהיא לא נתנה מספיק פקודות והשפלות,
או שהיא לא מספיק משכה את הסאב.
wrong naughty girl​(לא בעסק)
בתאוריה נכון שהדומית יכולה להגיע לסיפוק אבל האם זה כל כך נפוץ בפועל כי זה נשמע כאילו הדומיות משרתות את העבדים.
וסוגד לכף רגלך אני מסכימה איתך שכאשר אישה שרוצה להשפיל גבר הופכת אותו לכוסית היא בעצם מראה שובניזם כי אין שום סיבה שלהיות כוסית צריך להיחשב להשפלה גם לא אם מדובר בגבר לא אם באמת היה שויון.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 31 במרץ 2008
Wrong כתב/ה:
בתאוריה נכון שהדומית יכולה להגיע לסיפוק אבל האם זה כל כך נפוץ בפועל כי זה נשמע כאילו הדומיות משרתות את העבדים.
וסוגד לכף רגלך אני מסכימה איתך שכאשר אישה שרוצה להשפיל גבר הופכת אותו לכוסית היא בעצם מראה שובניזם כי אין שום סיבה שלהיות כוסית צריך להיחשב להשפלה גם לא אם מדובר בגבר לא אם באמת היה שויון.

אני לא יודע באיזה דומיות נתקלת ובאילו עבדים אבל ההתרשמות שלך נכונה באופן כללי. בניגוד לדעה הרווחת יש מעט מאוד עבדים ועוד פחות דומיות. כל השאר נעים בקשת הרחבה של קינקים מקלים יותר עד כבדים יותר ומה שהם מחפשים זה מישהו או מישהי שיספקו את צרכייהם המיניים. מפה הטעות. רוב הסיכויים שנתקלת בכאלו ולכן אינם עבדים ואינן דומיות ומכאן שהתאוריה היא נכונה רק צריך למצא את האנשים הנכונים.

לגבי ההשפלה בעזרת סטראפון. ההשואה ל"כוסית קטנה" היא דעה של אנשים מסויימים היא לא בהכרח נכונה לכל אחד. השימוש בסטראפון בא גם להחפיץ את הגבר, להפוך אותו לאביזר, כלי, חסר אונים שבו כל איבר או חור בגופו מחולל. השימוש הזה לא מחייב אותו להפוך ל"כוסית בכיינית".

אם אשה רוצה להגיע לסיפוק והיא לא מצליחה לגרום לגבר שמולה לעשות את זה בשבילה, יש פה בעיה. אני חושב שאנשים מבוגרים צריכים לבדוק את עצמם ולשאול את עצמם מה הם צריכים באמת והאם הם מסוגלים להיות מה שהם מתיימרים להיות או חושבים שהם.

זה תהליך של גילוי עצמי ובדיקה והוא תהליך חשוב. יכול להיות שאותה אישה היא לא באמת דומית וחשוב שהיא תבדוק את הנושא הזה, בשביל עצמה. יכול מאוד להיות שהיא דומית רק לא מצאה את הפרטנר הנכון.
בטי בום​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 באפר׳ 2008
בטי בום​(שולטת) • 1 באפר׳ 2008
רדצל , אם לא היית היינו צריכים ליבא אותך icon_smile.gif
מה שהוא אמר ... בכלל מה שהוא אומר תמיד אני מסכימה רטרואקטיבית .