לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישה דברים שמעולם לא רציתם לדעת, ואף פעם לא העזתם לשאול

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 24 בינו׳ 2004
infinite​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2004
אחלה שרשור (עכשיו אני יודעת דברים icon_twisted.gif )

אנ מכורה לשוקולד בכל צורותיו ובכל מצבי צבירה וגם לקפה טוב וזה הדברים היחידים שיכולים לגרום לי להיות אנושית בבוקר .

אני נורא אוהבת לנשוך אנשים ולראות את התגובה למרות שאני נשלטת .

אני חולת סרטי מתח פסיכולוגיים כמו 'שתיקת הכבשים' וכאלה שקשה לגלות מי הרוצח ומבלבלים לך את המח שעתיים ושליש וגם סרטים מוזרים כאלה שמורכבים מקטעי מעבר והכל מסתדר בסוף כמו פאזל - כמו "ספרות זולה" (בכלל קוואנטין הוא גאון לדעתי ) .

יש לי הרגל מגונה לעקוב אחרי אנשים כשמשעמם לי וזה מאז שהייתי קטנה ובמיוחד אני אוהבת לתפוס אותם עושים משהו סוטה - נגיד כשהייתי קטנה כל פעם עקבתי אחרי השכנה שלי בחלון ממול כי אחרי שהיא היתה יוצאת מהמקלחת ושמה קרם גוף היא תמיד היתה מאוננת וכל בוקר כשהייתי הולכת לבית-ספר והיא כנראה לעבודה הייתי מרביצה לה
חיוך כזה של "the shadow knows" icon_smile.gif

אני נאורוטית נורא ויש לי כל מיני תנועות לא רצוניות כאלה של לנענע את הרגל או לנשוך את השפה כשאני עצבנית ונראה לי כבר עשיתי לעצמי אולקוס בגלל זה וחוץ מזה גם דברים מזוכיסטיים קטנים כאלה שאני מכורה להם כמו להתאפק ולא לעשות פיפי עד שאני כבר לא יכולה .
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2004
ויש עוד שני דברים קטנים ששכחתי להוסיף ואי אפשר לערוך פה - שגם לצבוט ולראות את התגובה אני אוהבת וזה מאד מטומטם ולא קשור לסאדו בכלל - פשוט אוהבת

ודבר אחרון - אני לא יודעת לפתוח קופסאות שימורים בגרוש. אם אני אתקע באי בודד עם מלא אוכל שכולו בתוך קופסאות שימורים ופותחן אני אמות מרעב.
loren
loren • 24 בינו׳ 2004
א.אובססיה חסרת מעצורים לספרים. בסטימצקי יש כבר קיר עם השם שלי icon_razz.gif
ב.חולה על עוגות ושוקולד. הדור הצעיר כבר יודע שיש עוד מתחרה רציני בבית icon_redface.gif
ג.מתה על הבגדים של קסטרו.
ד. מתה על ריח של בנזין ונפט ושל קלינק.
ה. מתה על סרטים כחולים- ולא, כמה שפחות דיבורים, יותר טוב. אין לי סבלנות לעלילות icon_wink.gif
ו. לא יכולה לסבול בעבודה אנשים שלא יודעים מה שהם רוצים מעצמם.
ז. שונאת קמצנים- בדרך כלל זה בא גם עם קמצנות ריגשית.
ח. מתה על עטים יפים וניירות יפים לכתיבה.
י.אבל הכי הכי אני מתה על פשושינקה- השכן הרומני שלי icon_wink.gif
פייה{O}
פייה{O} • 24 בינו׳ 2004
אף פעם לא ראיתי סרט כחול. icon_eek.gif
loren
loren • 24 בינו׳ 2004
פייה כתב/ה:

ואדום? icon_wink.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004

לוטוס כמו שמעולם לא הכרתם

אזהרה, הפוסט הבא לא מומלץ לקריאה לאנשים שפויים, אוהבי שפיות, ביקורתיים או פלצנים.

1) יש לי פוביה מליצנים - הם גורמים לי לתאוות רצח כשאני רואה אותם
(ותודה לסטיבן קינג על IT )

2) אני משתגעת מתקתוק של שעונים - בחדר שבו אני ישנה לא יימצאו שעונים

3) אני לא רגישה לדגדוגים - לא כפות רגליים, לא בית שחי כלום.
(ולא, לנקב למישהו את האיברים הפנימיים ולהגיד לו אתה רואה שקפצת ממש לא נחשב)

4) אני שונאת פסים וצורות גיאומטריות. אני יכולה לשנוא מישהו בלי להכיר אותו, בלי סיבה
רק משום שהוא לובש פסים, וככל שהפסים עבים יותר מד השנאה עולה.

5) יש לי אוסף בובות פרווה (מעל ל-30 בובות), חלק קצת קטועות איברים, לרובן אפילו יש שם,
והן בכל החדר שלי , אחד מהם אפילו ישן איתי בלילה icon_smile.gif

בונוס - יש לי את הפופיק (טבור למי שלא מבין עניין) הכי יפה בעולם.
תמיד כשמשעמם לי אני משחקת בו (גם מול עיניהם המשתאות של מרצים...)

icon_exclaim.gif כל נסיון לאשפז את החתומה על פוסט זה דורש את אישורו של אדון זאלופון. icon_exclaim.gif
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 26 בינו׳ 2004

פתולוגיה אפרוחית

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 26 בינו׳ 2004
1. כל פעם שאני רואה בנין גבוה יש לי דחף אדיר לקפוץ ממנו. זה בכלל לא קשור לנטיות התאבדות, ועדיף שאני אהיה מחובר לכבל בנג'י - אבל גם מצנח יספק אותי.
2. לא שותה קפה. לא שתיתי ולא אשתה. הרעיון של להכניס לגרון נוזל רותח נראה לי מטורף, ואני תמיד תוהה מי היה הבנאדם הראשון, לפני אלפי שנים, שראה את צמח הקפה ואמר לעצמו: "הממממ, למה שלא נטחן את זה לאבקה ונערבב במים חמים וסוכר, אולי זה יהיה טעים?"
3. הפטיש הכי גדול שלי באוכל זה.... אפונה. אפונה תשמח לבב אפרוח, במיוחד אם מדובר בסמבוסק אפונה עם בצל מטוגן. ואל תגידו לי שאין כזה דבר. חכו ותראו, עוד יהיה. תסמכו על אפרוח.
4. אני לא יכול ללמוד איך לשחק שש בש. במשך שנתיים ביריחו לימדו אותי כל יום מחדש לשחק שש בש, וכל יום צריך ללמד אותי מחדש. תאי השש בש במוח שלי מתים, והקטע הכי מוזר זה שאני לא היחידי עם ההפרעה הזאת... אגב, אין לי בעיות עם דמקה, שחמט, צוללות, מונופול, ריסק או קלפים, ולהיפך - הבעיה איתי היא שאני מנצח לעיתים קרובות להחריד....
5. בקיץ, כל יום, כמעט בפנאטיות, בחצות הלילה אני הולך לשחות בים. זה הקטע שלי בחיים. ופעם בחודש אני וחבר לוקחים 12 בקבוקי מים מינרליים ריקים וכדור טניס והולכים לשחק באולינג בחניון בלילה.
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 27 בינו׳ 2004
1) אני שונא את הטלפון שנאה קשה ומרה. נדיר מאד שאני מתקשר למישהו סתם בשביל לדבר, ולהתקשר אליי זה הימור - לפעמים האישיות הנורמלית (בערך) שלי עונה, אבל לפעמים מקבלים מישהו שמזכיר אותי, אם בכלל, רק בקול.

2) אני לא מסוגל, ולא תמיד לשמחתי, להגיע למצב החמוד הזה שבו אלכוהול גורם לך לדבר שטויות, לעשות שטויות ובאופן כללי לא להיות מודע לעצמך (הוא משפיע, אבל לא כך). כבר קרה ששוטרים עצרו אותי בצד כשהיה לי בדם יותר אלכוהול מהמוגלובין, ודיברתי כל כך בהגיון שהם אפילו לא ביקשו רשיון. אם אשתה כמויות מטורפות של אלכוהול, מתישהו זה פשוט יגמור אותי פיזית - אבל אני אהיה מודע לכך לחלוטין.

3) יש לי חולשה לשירים מטופשים. "יאללה לך הביתה מוטי" עושה לי את זה, נחום עמבר ("העולם המופלא") הוא חצי אלוהים, "אשליות" תמיד יגרום לי לחייך, ויש עוד...

4) אני יכול לאכול ארוחה בשרית רצינית פחות או יותר בכל מצב ובכל שעה משעות היום, גם אם הרגע קמתי או שעוד שניה אני הולך לישון.

5) (אזהרה: זה באמת מזעזע)
אחרי לילות פרועים ורוויי זימה וסשנים בדאנג'ן (וגם סתם פה ושם), לוטוס ואני חוזרים אליי ומרדימים את עצמנו באמצעות קלטות של "הפוני הקטן שלי" שספריית הוידאו הביתית שלי מתפארת בהן. ואני גם זוכר את השירים בעל פה.
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בינו׳ 2004
T O M​(שולט) • 27 בינו׳ 2004
פייה כתב/ה:

הנה
עכשיו ראית

הגשמתי לך פנטזיה icon_cool.gif

ועכשיו גילית גם כמה דברים שימושיים:

* לעולם לא אפגש עם לוטוס כשאני לובש חולצה עם פסים,וגם לא אופיע בפניה כשאני מחופש לליצן.
* לא להגיד לזאלופון: "הטלפון מצלצל"
* אזכור להאכיל את יערה בכל מיני מאכלים שונים ומוזרים (הרי היא אוכלת הכל)
* אם ארצה לשחד פעם את אפרוח,במקום נזיד עדשים אתן לו אפונה.
* להדליק דברים ליד לורן (היא אוהבת את הריח...)
* אפשר להוריד את אינפי על ארבע ע"י פיתוי שוקולד
* להציע לפייה לראות איתי סרט כחול ביחד(היא הרי לא ראתה)
* לא לדבר עם בטי לפני הקפה
* לבקש ממיו שתעשה את סשן השניצלים שלה עם היצור שוב,הפעם בנוכחותי
* לא להציע ליצור במבה
* להזכיר ליערה את עניין המציצה בסקס כדי להרטיב אותה כל פעם מחדש...
* להציע ליערה עבד ניקיון כדי שלא תחוש רגשי אשם שהיא לא מספיקה לנקות לפני צאתה לעבודה.
* זיקית...חשבתי לכתוב משהו על עניין הדייסה אבל...אני עדיין מנסה לעכל את זה icon_smile.gif