בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבטים ותהיות

מאדאם איקס
לפני 16 שנים • 5 באפר׳ 2008
מאדאם איקס • 5 באפר׳ 2008
פרפרית 73 כתב/ה:
מאדאם איקס כתב/ה:
השפלות מאבדות בשימוש חוזר את החדות שבהן..

היו לי כמה וכמה התנסויות עם אדם שאני מאוד נמשכת אליו -ובפעם האחרונה שהינו יחד הוא קרא לי באחת מהמילים המשפילות, פשוט הפסקתי הכל והסשן פשוט עשה פאוזה.

מבחינתי, בהשפלות, אין דבר כזה לשבור גבולות. הן מעל גבולות, זה משהו שלא הולך להשתנות.

אל תביני אותי לא נכון, כי יש גבולות שאני מותחת ומתחתי ואמתח -

אבל לא בהשפלות.

השאלה שלי היא - אם היה לך נשלט/ת שלא מוכן להתפשר על השפלות - האם זה משהו שלא תנסי לשנות?

קשה לענות בלי להכיר את מערכת היחסים אבל אני לא מקבלת נשלט שיציב לי גבולות מה אומר בסשן. מעשים הם גבולות אבל לא מילים.
השפלות הן בדסמ מנטלי. אני לא מקבלת שיגבילו אותי במילים.

אם המילה עוצרת את הסשן אבדוק מה גרם לעצירה. חוסר בטחון שלו ופגיעה אמיתית או רצון שלו לא לקבל מרות.
פגיעה אמיתית תתפס אצלי כשגיאה שלי אבל הנשלט לא ידע שנעשתה שגיאה. אשאיר לו את הפנטזיה שאני לא עושה שגיאות אבל אני אשנה.
מראש אני לא נוגעת בחדות בנקודות הרגישות האמיתיות של נשלט. אם אני נוגעת בנקודה רגישה יש לי סיבה.

אני זהירה בהשפלות יותר מהעמידות שלהם.

את יכולה לדרוש מהשולט לא לאמר מילה שפגעה בך ויכולה להציב דרישות. הוא צריך לדעת איך להתמודד עם הדרישות שלך. עדיף שתדברי ותביע את דעתך ולא תספגי ותשתקי.
הוא כבר ידע להגיב.
icon_smile.gif מהניסיון שלי גם כשאני אומרת שצדקתי לאורך כל הזמן והוא לא התנהג כמו נשלט טוב, אני לוקחת בחשבון.
האוהב

פתטי

האוהב • 5 באפר׳ 2008
[quote="מקבי"][quote]אני חושב שאדם שנפגע 'עד עמקי נשמתו' ממילים לבדן, הוא יצור פתטי במיוחד ומעניין אותי כיצד שרד עד כה... אבל, שוב, זה תלוי בדינמיקה ביחסים. quote]

אני חושב שאדם שנפגע עד עמקי נשמתו ממלים לבדן הוא אדם רגיש. יכול להיות שהוא רגיש מדי , יכול שהוא חסר מספיק בטחון בעצמו , אבל הוא אדם רגיש.

מי שרואה אדם אחר כיצור נלעג , לא באמת טרח להבין אותו.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: פתטי

בלוסום​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2008
[quote="האוהב"][quote="מקבי"]
ציטוט: אני חושב שאדם שנפגע 'עד עמקי נשמתו' ממילים לבדן, הוא יצור פתטי במיוחד ומעניין אותי כיצד שרד עד כה... אבל, שוב, זה תלוי בדינמיקה ביחסים. quote]

אני חושב שאדם שנפגע עד עמקי נשמתו ממלים לבדן הוא אדם רגיש. יכול להיות שהוא רגיש מדי , יכול שהוא חסר מספיק בטחון בעצמו , אבל הוא אדם רגיש.

מי שרואה אדם אחר כיצור נלעג , לא באמת טרח להבין אותו.

I COULDN'T PUT IT BETTER MYSELF - תודה לך, האוהב !
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 באפר׳ 2008
ציטוט: אני חושב שאדם שנפגע עד עמקי נשמתו ממלים לבדן הוא אדם רגיש. יכול להיות שהוא רגיש מדי , יכול שהוא חסר מספיק בטחון בעצמו , אבל הוא אדם רגיש.

רגיש מדי ברמות כאלו = דפוק.

ציטוט: מי שרואה אדם אחר כיצור נלעג , לא באמת טרח להבין אותו.

העולם מלא באנשים נלעגים. icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אני חושב שאדם שנפגע עד עמקי נשמתו ממלים לבדן הוא אדם רגיש. יכול להיות שהוא רגיש מדי , יכול שהוא חסר מספיק בטחון בעצמו , אבל הוא אדם רגיש.

ומה אתה? חבל שאתה לא מסוגל להבין אנשים שהם שונים, רגישים, וכן, גם קצת חסרי בטחון עצמי. כי כשמסתכלים על זה, כולנו כאלה.
ואתה לא יוצא מהכלל.
כי אם אתה לא חסר בטחון עצמי, ועדיין כתבת כאלו תגובות, אני חוששת לחשוב מה אתה כן.
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 5 באפר׳ 2008
פרפרית 73 כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

ומה אתה? חבל שאתה לא מסוגל להבין אנשים שהם שונים, רגישים, וכן, גם קצת חסרי בטחון עצמי. כי כשמסתכלים על זה, כולנו כאלה.
ואתה לא יוצא מהכלל.
כי אם אתה לא חסר בטחון עצמי, ועדיין כתבת כאלו תגובות, אני חוששת לחשוב מה אתה כן.

הוא איש שהייתי שמחה שיעשה אותי icon_lol.gif
Devil's Angel
Devil's Angel • 5 באפר׳ 2008
סיגריה כתב/ה:
Devil's Angel כתב/ה:
תהיות מוזרות בחרת להעלות כאן.
מדובר במערכות יחסים, את יודעת?
גם אם היא נגמרת אחרי 3 שעות, זו עדיין מערכת יחסים.
icon_lol.gif

מהי ההגדרה שלך למערכת יחסים???
אינטרקציה בין שני אנשים היא לא מערכת יחסים.
מכיוון שרוב מערכות היחסים בעולם מושתתות על שקרים
אני פשוט ממליצה לשחק את המשחק החברתי, תשקרי יותר טוב ובחוכמה, תקלעי בול למטרה אליה את מנסה להגיע, מה עם ההרגשה שאין תחושת אמת, נו תתמודדי...
אופציה שניה היא להיות אמיתית, מה שייצא זה שבסוף תגלי שיש הרבה זבל בעולם מה לעשות עם תחושת האכזבה, נו תתמודדי...
אבל כמובן שלא הכל שחור לבן, אז תמיד את יכולה לקחת את האופציה השלישית, תלמדי, תתקדמי, תמצאי לך עלוב עשיר, תביאי ילדים, תאהבי ותלמדי אותם מהם חיים אמיתיים, תתגרשי ותחיי עם הכסף שלקחת מהבן זונה שמלכתחילה הפך את העולם כמו שהוא...
נשמע ממורמר משהו, אני חושבת שדיי משעשע...

WHAT??
סיגריה​(אחרת)
סיגריה​(אחרת) • 5 באפר׳ 2008
Devil's Angel כתב/ה:
סיגריה כתב/ה:
Devil's Angel כתב/ה:
תהיות מוזרות בחרת להעלות כאן.
מדובר במערכות יחסים, את יודעת?
גם אם היא נגמרת אחרי 3 שעות, זו עדיין מערכת יחסים.
icon_lol.gif

מהי ההגדרה שלך למערכת יחסים???
אינטרקציה בין שני אנשים היא לא מערכת יחסים.
מכיוון שרוב מערכות היחסים בעולם מושתתות על שקרים
אני פשוט ממליצה לשחק את המשחק החברתי, תשקרי יותר טוב ובחוכמה, תקלעי בול למטרה אליה את מנסה להגיע, מה עם ההרגשה שאין תחושת אמת, נו תתמודדי...
אופציה שניה היא להיות אמיתית, מה שייצא זה שבסוף תגלי שיש הרבה זבל בעולם מה לעשות עם תחושת האכזבה, נו תתמודדי...
אבל כמובן שלא הכל שחור לבן, אז תמיד את יכולה לקחת את האופציה השלישית, תלמדי, תתקדמי, תמצאי לך עלוב עשיר, תביאי ילדים, תאהבי ותלמדי אותם מהם חיים אמיתיים, תתגרשי ותחיי עם הכסף שלקחת מהבן זונה שמלכתחילה הפך את העולם כמו שהוא...
נשמע ממורמר משהו, אני חושבת שדיי משעשע...

WHAT??

אם לא הבנת, אז תעזבי...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 5 באפר׳ 2008
ציטוט: ומה אתה? חבל שאתה לא מסוגל להבין אנשים שהם שונים, רגישים, וכן, גם קצת חסרי בטחון עצמי. כי כשמסתכלים על זה, כולנו כאלה.
ואתה לא יוצא מהכלל.

או, אני דווקא מאוד מבין - ומכאו השיפוט שלי. icon_smile.gif

אני עצמי רגיש ביותר. מה זה רגיש - אולטרא-רגיש. כמו איזור של כוויה. מה שכן יש לי, זו הכרה של המצב הזה, ולפיכך - נקיטת צעדים בכדי לא להיפגע. אני גם לא סובל כל-כך מסוגיות של ביטחון עצמי, ולכן לא מרגיש צורך לקבל חיזוקים מהסביבה.

סתם צורם כל העניין. למה את צריכה אישור לדברים האלה? רבאק, את אשה בוגרת (או לפחות, כבר לא בת 16). לא חבל? לא הגיע הזמן לתובנות מסויימות? ליציבות דעות?

ציטוט: הוא איש שהייתי שמחה שיעשה אותי

YOU. ME. SEX. NOW

ׁ(אני נורא רומנטי, אני יודע)