לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא ממש מבין מה זה "מתחלף"

אנקת גבהים
לפני 16 שנים • 5 באפר׳ 2008
אנקת גבהים • 5 באפר׳ 2008
מאדאם איקס כתב/ה:

שליטה היא העדפה מינית ולא קשורה לאופי או לתכונות אישיות.

bowdown.gif ..... bowdown.gif ...... bowdown.gif ...... bowdown.gif .... bowdown.gif

כמו שהיא אמרה ב ד י ו ק !!!
אני מעדיפה לשלוט במילים - ולהשאיר למי שיודע לבטא אותן טוב יותר.
מאדאם איקס
מאדאם איקס • 5 באפר׳ 2008
לא יורדת לרMה כתב/ה:
מאדאם איקס כתב/ה:

שליטה היא העדפה מינית ולא קשורה לאופי או לתכונות אישיות.

bowdown.gif ..... bowdown.gif ...... bowdown.gif ...... bowdown.gif .... bowdown.gif

כמו שהיא אמרה ב ד י ו ק !!!
אני מעדיפה לשלוט במילים - ולהשאיר למי שיודע לבטא אותן טוב יותר.

תודה. kiss.gif

מאחורי הדברים שכתבתי על הבנה ששליטה היא העדפה מינית יש אידאולוגיה של קבלת ההעדפות המיניות של כל אדם, בלי לקטלג אותו כ"לא אמיתי" או לא מובן לעומת האחרים, ה"אמיתיים".

במהות הדעה דומה לפוסטים שצוטטו על המיתוסים של הבדסמ עם השליטה ה"אמיתית".

הדעה נותנת מקום לנשלטים ללכת עד לקצה עם הפנטזיות שלהם על השולטת "הטבעית" וה"אמיתית", ששולטת בכל תחום בחיים ומסוגלת לראות דרכם ולשעבד אותם מיד.
הפנטזיה הזאת היא אמיתית אצל הנשלט ואמיתית אצל הסוויץ', בזמן שהוא נשלט.
הסוויץ' יכול להשלט במשך חודשים רצופים ויכול להשלט במשך סשן.

בזמן שהוא נשלט הוא אמיתי בפנטזיה שלו כמו הנשלט. ההעדפה המינית של הנשלט להמשיך בנשלטות תמיד.

אם מבינים שהשליטה היא העדפה מינית יכולים לקבל את ההעדפה שלנו ושל האחרים בליברליות, בלי לשאול מי "האמיתי" ומי מזייף.
כולם אמיתיים.
לכולם יש מקום.
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 5 באפר׳ 2008
אנדרפוט כתב/ה:
בתוך הפאמדום האידאולוגי קצת קשה לקבל את תופעת הסוויץ'. לא ניתן בכלל לקבל את האפשרות שהתפקיד של השולטת הוא סוג של משחק שמוגדר ומצומצם לתוך משחקי המין. זה עלול להחריב את כל הטוטאליות של הפנטזיה ולשבור לרסיסים את הדימוי העל-טבעי, פנטסטי, של הנשיות.

פאמדומיסט סוגד לא רק למלכתו אלא לכל הגילוי המופלא והיפה של הנשיות, הוא סוגד לרעיון שעומד מאחורי התפקיד ואפילו אם זו פנטזיה ומשחק תפקידים, אסור לזה להיות יותר מדי שברירי.
הסוויצ'רים שוברים את הטאבו הזה ולכן קשה לאנשים להבין אותם מתוך עולם המושגים של השליטה הנשית.

מעבר להכל עומדת העובדה שיש שונות אדירה בין אנשים ותשוקותיהם ושלמרות שצריך ומוטב לקבל ולכבד כל אדם וחשקיו המיניים, לא בהכרח חייבים להבין את כולם. אני אישית לא מבין את הסוויץ', זה לא מדבר אלי ולרוב נשמע לי כמו אנשים שאוהבים יותר סליז ומין קינקי מאשר אוהבים שליטה. כמובן שאני טועה לחלוטין באבחנה שלי מכיוון שלסוויצ'רים עצמם יש רעיונות אחרים לגמרי לגבי כל העניין.

שליטה יכול להיות אופי, הצגה לצרכי מין, פסיכודרמה או מכשיר לניהול משאבי אנוש ופוליטיקה, ואף אחד, גם לא חוקי השפיות של הבדסמ יכולים לתת הגדרה קולעת ובלעדית לדבר הזה שמתקיים בעיקר בתוך מוחם של אנשים וגורם להם לפעול בדרכים שונות.

רהוט וצודק כמו תמיד, כמה נפלא להיות דומית כשיש סאבים כמותך
כבר אמרתי שאני מתגעגעת??
גוליבר​(שולט)
גוליבר​(שולט) • 5 באפר׳ 2008
מה שיפה כאן זה שכל השאר ברור לך.

זה שאנשים רוצים להרביץ לאנשים שהם אוהבים - זה ברור לך ומובן לך. זה שאנשים רוצים שאנשים שהם אוהבים ירביצו להם - גם את זה אתה מבין. כנ"ל לגבי קשירות, השפלות, יריקות, דריכה על הביצים, ממיפיקציה, קרוס-דרסינג, יו-ניים-איט. מובן לך לגמרי למה עבד ירצה לנקות את הבית של מישהי או להעניק לה שירות הסעות חינם, מבלי שאף גרם של סקס יהיה בעיסקה. מובן לך גם זה שאנשים פתאום מגלים את כל הנטיות האלה בגיל עשרים, שלושים או ארבעים, מובן לך ששליטים מגלים פתאום שהם נשלטים או ההיפך.

כל זה מובן לך, רק הקטע של המתחלפים לא מובן לך.

נו, אתה במצב לא רע, אני חושב.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
וואו,כמה כיף לקרוא דיון מעמיק עם כל כך הרבה דיעות מעניינות!!!

מאדאם איקס:
קודם כל, תודה לך על תגובתך הארוכה והמפורטת.

מאדאם איקס כתב/ה:
את לא יכולה להבין מה הוא סוויץ' כי את לא מבינה מה הוא שולט או שולטת.
...
אני חושדת שיש לך אי הבנה בסיסית מה הם שולטים.

יכול מאוד להיות.... אני לא חושבת שבכלל אפשר להגדיר את זה. כלומר, חשבתי שאפשר, וגיליתי כמה טעיתי...

מאדאם איקס כתב/ה:
כתבת שאצלך "שליטה זה עניין של אופי".
את מתכוונת שבסקס את רוצה להגיד לגבר מה לעשות, לגרום לגבר כאב, להשפיל אותו ולחדור אליו אנאלית?
הדברים האלה הם העדפה מינית ולא אופי.

בין השאר... אני לא מחפשת להשפיל אותו או לחדור אליו אנאלית, אבל בהחלט להגיד לו מה לעשות ולשלוט בו. אצלי זה אופי, שבא לידי ביטוי גם במיטה.

מאדאם איקס כתב/ה:
כתבת שאת בחורה שתלטנית. במה זה מתבטא?
את לא מסוגלת לקבל הוראות ממעביד? את מנסה לשלוט בבני המשפחה שלך?

אני מסוגלת לקבל הוראות, אבל מאוד קשה לי עם זה. לגבי בני המשפחה שלי - טוב, בטח לא אגיד להורים שלי מה לעשות...
השתלטנות שלי באה לידי ביטוי בכל מיני תחומים, אני משערת שבעיקר עם חברים. למזלי הרב, יש לי חברים מספיק טובים בשביל להסב את תשומת לבי לכך. אני אוהבת, למשל, כשדברים נעשים בדרך שלי, אני אוהבת לקחת פיקוד על דברים וכולי וכולי.

לגבי שאר הדברים שכתבת על שולטים/שולטות - וואללה, יש משהו בדברייך... להגנתי ייאמר שאני חדשה בעולם ה-BDSM, ושרק על עצמי לספר ידעתי. icon_redface.gif

אנדרפוט כתב/ה:
בתוך הפאמדום האידאולוגי קצת קשה לקבל את תופעת הסוויץ'. לא ניתן בכלל לקבל את האפשרות שהתפקיד של השולטת הוא סוג של משחק שמוגדר ומצומצם לתוך משחקי המין. זה עלול להחריב את כל הטוטאליות של הפנטזיה ולשבור לרסיסים את הדימוי העל-טבעי, פנטסטי, של הנשיות.
שו דימוי על-טבעי ופנטסטי של הנשיות?

אנדרפוט כתב/ה:
פאמדומיסט סוגד לא רק למלכתו אלא לכל הגילוי המופלא והיפה של הנשיות, הוא סוגד לרעיון שעומד מאחורי התפקיד.
ואני כבר קיוויתי שהעבד סוגד לי ורק לי icon_cry.gif
זה בדיוק מה שאני לא אוהבת בקטעים האלה - את כל עניין הסצנה. אבל זה כבר דיון אחר...

Bloody כתב/ה:
היי, אני סוגד לכל גילוי מופלא של נשיות, במיוחד כשהיא קשורה למיטה ואני מכאיב לה עד שהיא בוכה icon_smile.gif
רואים שמזמן לא קיבלת איזו הצלפה טובה icon_twisted.gif

מאדאם איקס כתב/ה:

מאחורי הדברים שכתבתי על הבנה ששליטה היא העדפה מינית יש אידאולוגיה של קבלת ההעדפות המיניות של כל אדם, בלי לקטלג אותו כ"לא אמיתי" או לא מובן לעומת האחרים, ה"אמיתיים".
...
אם מבינים שהשליטה היא העדפה מינית יכולים לקבל את ההעדפה שלנו ושל האחרים בליברליות, בלי לשאול מי "האמיתי" ומי מזייף.
כולם אמיתיים.
לכולם יש מקום.

צודקת לחלוטין! לא נראה לי שאפשר להגיד על העדפה מסויימת שהיא "לא אמיתית" או "מזוייפת".
(זה שאני לא מצליחה להבין משהו לא הופך אותו ללא אמיתי... ר' פיזיקה icon_wink.gif )
Grey / Green

Re: אני לא ממש מבין מה זה "מתחלף"

Grey / Green • 5 באפר׳ 2008
shybar כתב/ה:

ומשפט אחרון, מילת התנצלות אולי: אני לא מתכוון לשלול את מושג המתחלפים, ובטח לא להביא על עצמי שלל תגובות נאצה מכל המתחלפים באתר. כשאני מסתכל על עצמי, אני רואה נשלט במובן הרחב של המילה, כזה שלא נהנה לצוות על אחרות, אלא רק לציית להן.
מכאן מגיעה השאלה - מי אתם, המתחלפים?

קודם כל, כל הכבוד על האומץ להעלות נושא כזה, ועל הדרך המשובחת שבו הבטחת שהדיון יהיה ענייני. כה לחי!

יש לך הגדרה אישית מאוד לשליטה. אני לא רוצה לבקר את המודל שלך, אבל אני משוכנע שהוא לא מה שרוב הבדסמים אוהבים. אתה תובע משני הצדדים מוחלטות קשה מאוד, שמתבטאת לא רק בתפקיד הבדסמי שלהם, אלא ביישום הבלתי פוסק שלו. שולטות צריכות לשלוט כל הזמן, נשלטים להיות תמיד כנועים. זה מעייף מאוד.
אבל אז אתה אומר משהו מעניין. יש שליטה "אמיתית", יש נשלטות "אמיתית". בעולמנו הפוסט-פוסט מודרני היד נוטה להקליד אוטומטית, "מה פתאום אין דבר כזה לך לעזאזל לכולם יש מקום," אבל יש משהו מאחורי זה: אפשר להשלט ולהרגיש את זה בכל עומק עצמותיך ואפשר להשלט ולהרגיש שזה סתם בכאילו. אני חושב, אבל, שאתה סתם קושר את האמיתיות או המזוייפות של השליטה במה שהשולטות שלך עושות בין סשן לסשן. לא יצא לך פעם להיות עם מישהי מאוד דומיננטית ולהרגיש שאתה לא בראש לזה?