שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנגן

Tish Adams
לפני 16 שנים • 3 באפר׳ 2008
Tish Adams • 3 באפר׳ 2008
האמפרי כתב/ה:

....מוסיקת ואלס קרקסית, ....

בתנאי שאתה על חד אופן, שמלה ובדמות קוף מנסה לפלס דרכך.
וזיקה, מכונות פלוצים, יש מספיק מהלכות במסיבות שלנו. icon_redface.gif
FrozenLips
FrozenLips • 3 באפר׳ 2008
אני חושבת שבדיוק פה המקום למשפט האלמותי מהסרט שורטבאס icon_smile.gif

"Voyeurism IS participation"

או במילים אחרות - אם יש אנשים שהכיף שלהם להסתכל, כל עוד הם לא מציקים, למה שלא יסתכלו?
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

מתאים לי

Tish Adams כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:

....מוסיקת ואלס קרקסית, ....

בתנאי שאתה על חד אופן, שמלה ובדמות קוף מנסה לפלס דרכך.
וזיקה, מכונות פלוצים, יש מספיק מהלכות במסיבות שלנו. icon_redface.gif

רק שלא ישכח לגלח את הרגליים הסקסיות שלו
נאכטגייסט​(שולט)
לפני 16 שנים • 4 באפר׳ 2008

אתם חסרי תקנה.

נאכטגייסט​(שולט) • 4 באפר׳ 2008

כולכם פה חסרי תקנה לחלוטין. אני לא מוכן שיהיו חלונות מגלידה (איך אפשר לראות דרך גלידה בכלל?). אני רוצה מכונת חלומות שמשמיעה מוזיקת קרקס טורקית עם רינג מאסטר קווקזי קטוע יד בתור סלקטור, ואני גם רוצה שהאישה שלצידו תהיה נערת גומי ותתפקד בתור שער הכניסה לחניון הכרכרות. popworm.gif

דרך אגב, לסוס של הכרכרה שלי קוראים אלפונזו ברתולומיו השלישי, הוא בכלל כלב, והוא הבעלים האמיתיים של המועדון. dog.gif

אבל באמת עכשיו, בקשה קטנה לארכיטקט, להגביה את הגובה של המשקופים בקומה השניה, מאחורי הדי ג'יי, ובכניסה לכלוב בקומה השניה. icon_twisted.gif

Dj Bitch
לפני 16 שנים • 7 באפר׳ 2008

מעניין...

Dj Bitch • 7 באפר׳ 2008
כלכך הרבה דיבורים על הפתיחה המחודשת של הדאנג'ן.....
מה לגבי המקום ? איפה הייתם רוצים לשפר ? במראה? בצוות ? במוסיקה ?
ומה הייתם מעדיפים להשאיר ?
ברברה
לפני 16 שנים • 7 באפר׳ 2008

הדאנג'ן החדש

ברברה • 7 באפר׳ 2008
שיפורים:

שלא יכנסו מי שלא שייך. שהדנג'ן לא יהפוך למקום של מציצנים כמו מה שהיה לפני שהוא נסגר.

שלא יבואו גברים לבד לחפש זיון.

שיהיו בו חדרים כמו ב NOLIMIT ומקומות חשוכים

ויש לי גם שאלה קטנה לסיום? מה יהיה ב נולימיט בימי שישי בערב?
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 8 באפר׳ 2008

Re: הדאנג'ן החדש

קליבר​(שולט) • 8 באפר׳ 2008
שיר כאב כתב/ה:
ברברה כתב/ה:

שלא יבואו גברים לבד לחפש זיון.

זאת אפליה מגדרית! icon_lol.gif

נכון ,אפליה חמורה , באות גם נשים לחפש ..
( אבל אני מתחבא להן ..)
נאכטגייסט​(שולט)
לפני 16 שנים • 8 באפר׳ 2008

שלא יבואו גברים לבד לחפש זיון?

נאכטגייסט​(שולט) • 8 באפר׳ 2008

אם גברים לא יבואו לבד לחפש זיון, אז זאת הופכת בעצם להיות מסיבת זוגות בלבד, עם עודף נשים. מה שיהפוך את הדאנג'ן ממועדון \ פאב פתוח לכל חברי הקהילה ששם יכולים להיפגש למקום כמו הלימיט - משמע - עם אוריינטציה של מין בלבד. ואני, באופן אישי, לא מעוניין בזה. כמו שאמרתי מקודם, לדאנג'ן אני הייתי מגיע גם סתם בשביל לשבת עם חברים מהקהילה במקום שהאוירה בו מוצאת חן בעיני, לא בהכרח להזדיין. ואם לומר את האמת, נראה לי שדווקא מהפעמים האלה המקום הרוויח עלי יותר במכירות של אלכוהול...

אני לא יודע בידי מי נתונה ההחלטה של מה הדאנג'ן יהיה, אבל אני הייתי מעדיף אם הוא לא יהיה רק למטרת ליין מסיבות סקס כזה או אחר. זה מקום עם אופי אחר. ולמרות ההכללות - לא כולם באים לשם רק למטרת סקס. ואם כבר בזה עסקינן - למה לא לאסור גם על נשים שסתם מחפשות סקס להיכנס? לא ראיתי שם אף פעם מחסור במלכות מעצבנות שבאות לבד לחפש. רק תחשבו מה היה קורה אם לא היו באים אנשים בודדים לשם - זה היה נורא משעמם.

וחוץ מזה - הצעות ייעול:1. לארגן איזו רשימת בקשות של הקהל מהדי ג'יי באופן מסודר במקום שכל המועדון ואחותו יציקו לו בבקשות, או לנעול אותו במקום שלאנשים אין גישה אליו ולא יכולים לגעת לו בציוד.
2. מחירון לאלכוהול. מכונת אשראי בברים.
3. עוד כמה צלבים על הקירות.
4. שמירת חפצים אמינה. אני נשבע שאם אני תופס את הבן זונה שגנב לי את השוט שם אני...
5. מקלחת.
6. השכרת ציוד מסודרת לערב, ולא על בסיס רק-מי-שמכיר-מישהו-בהנהלה-יכול-לקחת-אם-הוא-מביא-רשיון-נהיגה-כעירבון.
7. מאבטחים שמכירים את הקהילה גם בתוך המועדון. לא פעם הייתי צריך להרחיק אנשים שמציקים לבנות הזוג שלי ולא יודעים לקבל 'לא' בתור תשובה, או כאלה שמתערבים בסשנים גם אחרי שאמרו להם 'בבקשה אל תתערב'.