שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הרב אליאור חן הסתובב כאן בכלוב???

Blood​(אחר)
לפני 16 שנים • 14 באפר׳ 2008
Blood​(אחר) • 14 באפר׳ 2008
נשמע שזה באמת היה הוא
מדויקת​(לא בעסק){+-}
מדויקת​(לא בעסק){+-} • 14 באפר׳ 2008
אתם לא מתמקדים בטפל ושוכחים את העיקר? אתם לא יורים על מטרות זמינות רק כי הן זמינות, במקום להתעסק במטרות אמיתיות, ובאנשים שיכולים לסכן את כולנו באמת?

למי שאיבד פרופורציות, שיסתכל שוב בלינק הבא:
http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1436092/1_wa.jpg

היתכן שהרב אליאור חן מסתובב כאן ביננו? מישהו נוסף חושד שפגש בו כאן? אני לא בטוחה שעלי לעשות אאוטינג לניק המדובר. דעתכם?
Blood​(אחר)
Blood​(אחר) • 14 באפר׳ 2008
לדעתי יש לעשות אאוטינג, לפחות פרטי.כלומר אם מישהו ישאל אותך, יש מקום לגלות לו.
אין הוכחות חותכות, אבל הכיוונים חזקים.
מצד שני, אם הוא יופיע שוב , סביר להניח שזה לא הוא.
תמימות לא קדושה

כתבו בעיתון שיש חובה לדווח כשיש סכנה להתעללות בילדים

תמימות לא קדושה • 14 באפר׳ 2008
בעיתונים כתבו שבכל פעם שיש חשד שילדים עלולים להיות בסכנה צריך לדווח לרשויות.

לפי העיתונות הרב אליאור חן לא נמצא כעת בישראל אבל אולי לפני שעזב הצליח לשכנע הורים כמו שהצליח לשכנע את ההורים המופרעים ההם.

אנשים רגילים לא ישתכנעו ממנו, אבל אולי הוא נפל על הורים עם בעיות בהבנה איך לגדל ילדים. לפי הסיפורים הוא היה כריזמטי.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3530470,00.html

איזולדה, את היחידה שדיברת עם אדם שהזדהה ואמר שהוא הרב חן מביתר עילית.

לפחות פני לד"ר יצחק קדמן מהמועצה לשלום הילד או לרשויות הסוציאליות והם ידעו מה לעשות.

כמו בשרשור הקודם אני אומרת שיש אנשים שהמקצוע שלהם הוא ילדים.

בכלוב לא נמצאים אנשי מקצוע.
אם הוא הצליח לשכנע הורים מהכלוב ותהיה התעללות בילדים ומישהו לא ידווח עלולים לשאול איך לא דיווחו.
בכוח המוח-אשה

Re: כתבו בעיתון שיש חובה לדווח כשיש סכנה להתעללות בילדים

בכוח המוח-אשה • 14 באפר׳ 2008
תמימות לא קדושה כתב/ה:

לפי העיתונות הרב אליאור חן לא נמצא כעת בישראל אבל אולי לפני שעזב הצליח לשכנע הורים כמו שהצליח לשכנע את ההורים המופרעים ההם.

אנשים רגילים לא ישתכנעו ממנו, אבל אולי הוא נפל על הורים עם בעיות בהבנה איך לגדל ילדים. לפי הסיפורים הוא היה כריזמטי.

לפחות פני לד"ר יצחק קדמן מהמועצה לשלום הילד או לרשויות הסוציאליות והם ידעו מה לעשות.

אם הוא הצליח לשכנע הורים מהכלוב ותהיה התעללות בילדים ומישהו לא ידווח עלולים לשאול איך לא דיווחו.

ומה יעשה קדמן והרשויות הסוציאליות? ישימו עליו מעקב בכלוב?
תמימות לא קדושה
תמימות לא קדושה • 14 באפר׳ 2008
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
תמימות לא קדושה כתב/ה:

ומה יעשה קדמן והרשויות הסוציאליות? ישימו עליו מעקב בכלוב?

ד"ר יצחק קדמן לפחות יאמר לה אם מותר לה לשתוק.
לדעתי צריך היה לבדוק את כל השיחות שלו ולצלצל לכל המשפחות שהוא דיבר איתן כדי לוודא שכולן בסדר.

לא בעיה לבדוק תיבת מסרים אחת של ניק אחד או קו טלפון אחד, אם השופטים ישתכנעו שצריך לבדוק.

אם הם לא ישתכנעו סימן שהם יודעים. הם המוסמכים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 14 באפר׳ 2008
ציטוט: אתם לא מתמקדים בטפל ושוכחים את העיקר? אתם לא יורים על מטרות זמינות רק כי הן זמינות, במקום להתעסק במטרות אמיתיות, ובאנשים שיכולים לסכן את כולנו באמת?

אותו רב כבר מוכר לרשויות ומתנהל אחריו מצוד. את, לעומת זאת, אדם שמתכנן מאיזושהי סיבה מעוותת סדנת סקס לילדים, עוד חופשיה...
מגדלנה​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 15 באפר׳ 2008
מגדלנה​(לא בעסק) • 15 באפר׳ 2008
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אתם לא מתמקדים בטפל ושוכחים את העיקר? אתם לא יורים על מטרות זמינות רק כי הן זמינות, במקום להתעסק במטרות אמיתיות, ובאנשים שיכולים לסכן את כולנו באמת?

אותו רב כבר מוכר לרשויות ומתנהל אחריו מצוד. את, לעומת זאת, אדם שמתכנן מאיזושהי סיבה מעוותת סדנת סקס לילדים, עוד חופשיה...

לא יכלתי לנסח זאת טוב יותר...
מדויקת​(לא בעסק){+-}
לפני 16 שנים • 16 באפר׳ 2008
מדויקת​(לא בעסק){+-} • 16 באפר׳ 2008
מקבי כתב/ה:

הנסיות שלך להתחבב עלי בפרטי לא עלו לך יפה, אז החלטת ללנסות לריב איתי בכללי?

(תמימות לא קדושה, תודה עבור עצתך. אני חושבת שאאמץ אותה.)
הולך בשדות
לפני 16 שנים • 16 באפר׳ 2008

כל מי שראה את השרשור וחשב שזה בצחוק -

הולך בשדות • 16 באפר׳ 2008
זה יפה שאתם תוקפים אותו עכשיו.
עצם זה שהנחתם שזה בצחוק וזה לא הדליק אצלכם נורה אדומה מחייב אתכם להסתכל קודם כל על עצמכם. אין ספק שמי שיזם את השרשור והרעיון הוא חולה נפש בין אם זה היה ברצינות ובין אם זה הומור מעוות כל כך.

אבל לפטור את עצמכם מאחריות בטענה של "חשבתי שזה היה בצחוק"... לא עובד. זו עצימת עיניים לרעיונות מטורפים וחולים. אם יש ולו אחוז אחד שהדבר הזה היה רציני ויתממש הייתם חייבים לפעול. גם אם זה אומר להכניס משטרה לענייני הכלוב. המקום הזה לא מקודש. והוא לא יכול להיות כר פורייה למטורפים לעשות מעשים מטורפים ופוגעניים.

סיפורים כאלה והערות של "חשבתי שה היה בצחוק" הם מה שגורמים לי לסלידה עזה מה"קהילה" וכל ההתארגנות החברתית שקרויה בדס"מ. וואלה גם אני אוהב סקס קינקי וגם אני עם פנטזיות לא רגילות אבל רבאק, לפעמים לחשוב עם הראש ולא עם מקומות אחרים....

מזעזע.