אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנגן

morgause​(מתחלפת){מ}
לפני 16 שנים • 8 באפר׳ 2008
morgause​(מתחלפת){מ} • 8 באפר׳ 2008
ציטוט: שלא יבואו גברים לבד לחפש זיון.

למה לא? כל עוד הם שומרים על הכללי המקום והנימוס הבסיסי, מה זה משנה?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: מעניין...

Dj Bitch כתב/ה:
כלכך הרבה דיבורים על הפתיחה המחודשת של הדאנג'ן.....
מה לגבי המקום ? איפה הייתם רוצים לשפר ? במראה? בצוות ? במוסיקה ?
ומה הייתם מעדיפים להשאיר ?

אם באמת רוצים לקחת ברצינות כמה מההצעות לשיפור שהועלו כאן במשך השנים אני מציעה להסתכל בלינק הזה http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=173920 - מה עושה ולא עושה לנו את זה במסיבות בדסמיות.
NelieL

Re: שלא יבואו גברים לבד לחפש זיון?

NelieL • 8 באפר׳ 2008
Nachtgeist כתב/ה:

אם גברים לא יבואו לבד לחפש זיון, אז זאת הופכת בעצם להיות מסיבת זוגות בלבד, עם עודף נשים. מה שיהפוך את הדאנג'ן ממועדון \ פאב פתוח לכל חברי הקהילה ששם יכולים להיפגש למקום כמו הלימיט - משמע - עם אוריינטציה של מין בלבד. ואני, באופן אישי, לא מעוניין בזה. כמו שאמרתי מקודם, לדאנג'ן אני הייתי מגיע גם סתם בשביל לשבת עם חברים מהקהילה במקום שהאוירה בו מוצאת חן בעיני, לא בהכרח להזדיין. ואם לומר את האמת, נראה לי שדווקא מהפעמים האלה המקום הרוויח עלי יותר במכירות של אלכוהול...

אני לא יודע בידי מי נתונה ההחלטה של מה הדאנג'ן יהיה, אבל אני הייתי מעדיף אם הוא לא יהיה רק למטרת ליין מסיבות סקס כזה או אחר. זה מקום עם אופי אחר. ולמרות ההכללות - לא כולם באים לשם רק למטרת סקס. ואם כבר בזה עסקינן - למה לא לאסור גם על נשים שסתם מחפשות סקס להיכנס? לא ראיתי שם אף פעם מחסור במלכות מעצבנות שבאות לבד לחפש. רק תחשבו מה היה קורה אם לא היו באים אנשים בודדים לשם - זה היה נורא משעמם.

וחוץ מזה - הצעות ייעול:1. לארגן איזו רשימת בקשות של הקהל מהדי ג'יי באופן מסודר במקום שכל המועדון ואחותו יציקו לו בבקשות, או לנעול אותו במקום שלאנשים אין גישה אליו ולא יכולים לגעת לו בציוד.
2. מחירון לאלכוהול. מכונת אשראי בברים.
3. עוד כמה צלבים על הקירות.
4. שמירת חפצים אמינה. אני נשבע שאם אני תופס את הבן זונה שגנב לי את השוט שם אני...
5. מקלחת.
6. השכרת ציוד מסודרת לערב, ולא על בסיס רק-מי-שמכיר-מישהו-בהנהלה-יכול-לקחת-אם-הוא-מביא-רשיון-נהיגה-כעירבון.
7. מאבטחים שמכירים את הקהילה גם בתוך המועדון. לא פעם הייתי צריך להרחיק אנשים שמציקים לבנות הזוג שלי ולא יודעים לקבל 'לא' בתור תשובה, או כאלה שמתערבים בסשנים גם אחרי שאמרו להם 'בבקשה אל תתערב'.

כל מילה זהב!!!!!!!!!!!!! : icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Avalon
לפני 16 שנים • 16 באפר׳ 2008
Avalon • 16 באפר׳ 2008
גם לי יש בקשת יעול טוב לא בדיוק יעול לדאנג'ן אבל יעול לשקט הנפשי שלי
כבר לא שייכת לצוות הנולימיט או הדאנג'ן , נא לא לפנות ולשאול אותי בנושא הזה
אין לי בעיה לענות ועונה שיכולה אבל זה קצת מציק....

יש לכם את אורלי, ריפר, דוגי, ליידי אס לא חסר תשאלו אותם תודה
קטסטרופה{Adonai}

ואם היית חלק מהנו לימיט

קטסטרופה{Adonai} • 16 באפר׳ 2008
Avalon כתב/ה:
גם לי יש בקשת יעול טוב לא בדיוק יעול לדאנג'ן אבל יעול לשקט הנפשי שלי
כבר לא שייכת לצוות הנולימיט או הדאנג'ן , נא לא לפנות ולשאול אותי בנושא הזה
אין לי בעיה לענות ועונה שיכולה אבל זה קצת מציק....

יש לכם את אורלי, ריפר, דוגי, ליידי אס לא חסר תשאלו אותם תודה

שאני אבין, מדובר על דנג'ן ושואלים אנשים מהלימיט?
מה הם מבינים בדנג'ן בכלל?

מוזר.
Avalon

Re: ואם היית חלק מהנו לימיט

Avalon • 16 באפר׳ 2008
קטסטרופה זה בדיוק העניין...
ששואלים על הלימיט עוד יש לי תשובות אז עונה (למרות שזה כבר מציק) אבל הדאנג'ן מה לי ולו?